345




Beowulf: The Game
  • csabika1982
    #225
    PC hardware minimum requirements

    Supported OS : Windows XP / Vista
    Processor : Pentium IV 3.0 GHz or AMD 3000
    RAM : 1GB RAM
    Video Card : Nvidia 6800 / ATI X1600
    Sound Card : DirectX 9.0-compliant sound card
    DirectX : DirectX 9.0c (included on DVD)
    DVD : 4x DVD or faster
    Hard Drive Space : 8.0 GB free

    PC hardware recommended requirements

    Supported OS : Windows XP / Vista
    Processor : Intel Core 2 duo 4400 or AMD X2 4800+
    RAM : 2GB RAM
    Video Card : Nvidia 7900 / ATI X1900
    Sound Card : DolbyDigital 5.1 and EAX 4.0 compatible
    DVD : 4x DVD or faster
    Hard Drive Space : 8.0 GB free
  • ApPa123
    #224
    Helló a járékhoz sm 3.0-ás vga kell??????
  • grebber
    #223
    Megfelelő ütemben nyomkodni a gombokat!
  • Prince23
    #222
    Egy tengeri sárkánnyal kell megküzdjek... még az elején vok. De az istennek sem akar összejönni a combo. pedig nyomom a jobbra nyílt, de semmi:( mit kell ott tenni?
  • RedDevilsza
    #221
    Ja tényleg azt valaki nem tudjja hogy az miért lehet, hogy qaz ilylen bosspüfölős részeknél szegény beowulf a levegőt csapkodja a szörny helyett? :D elég mókás amikor grendol fekszik a földön a kari meg csapkodja a homokot tőle 2 méterre, szal szét van csúszva az egész! ektek volt ilyen probléma?
  • RedDevilsza
    #220
    tabtól ctrl-ig próbálgasd, az egyik tuti az lesz csak már nem tudom melyik
  • SERg
    #219
    Sziasztok!
    Segítsetek légyszi,most kezdtem a gamét a hajón vagyok ahol a command interface gombbal kéne parancsot adni az embereknek csak fogalmam sincs melyik az a gomb,már mindent végignyomogattam,de semmi.Amúgy nagy hülyeség hogy így írja ki,azt találd meg. Meg a controls-ban sem találtam. De az is lehet hogy csak én vok hülye :D

    Előre is köszi !
  • HasBeen
    #218
    koszi, ez segitett :)
  • grebber
    #217
    Ha neten lenne már ittis lenne tehát nincsen!
  • balee4
    #216
    tényleg magyar felirata van vkinek a game-hez? (magyarul jött ki)
  • balee4
    #215
    Szal ctrl+alt+del játék közben, rákattintasz a 'folyamatok' fülre, kikeresed a 'beowulf.exe'-t, jobb gomb az exe-n és affinitás beállítása, itt a 1. CPU-t (ha Quad-od van még 2-t) letiltod. (leveszed a pipát)
  • HasBeen
    #214
    igen, es ugy be jon a feladat kezelo, es ott hogy kell?

    neked sikerult? ha igen, ird ma lecci h hogy csinaltad
  • balee4
    #213
    Na visszaolvastam, megpróbálom, ctrl+alt+del-el játék közben letiltani az egyik magot.
  • balee4
    #212
    Hogyan tudnám egy magra állítani a procimat? Egy Core 2 Duo E6750-em van és iszonyú gyors a game? Kell hozzá egy külön progi?
  • HasBeen
    #211
    es azt hol kell? :D
  • lee56
    #210
    De kitartóak vagytok azért, én már a legelső mázdmeg a hegyet és fuss versenytnél kiábrándultam, de aztán a hajós rész kikészített végleg :)
    Egy Prince Of Persia-ban még elment volna ennyi ügyességi mászkálós nyomogatós feladat, de ettől valahogy többet vártam volna...
  • Rage47
    #209
    próbáld egy magra állítani a procidat
  • HasBeen
    #208
    hi all, nekem az a problemam lenne h a game igy nagy fel gyorsitva megy
    rohatt idegesito, nem tuggya vki mi lehet a gond?
  • Rage47
    #207
    kösz^^ ettől függetlenül én is töröltem, pedig nagy rajongója voltam a játéknak :D
    nem sok játék fogott ki rajtam, de ez...
  • grebber
    #206
    Akkor fogad teljes elismerésem!
  • Rage47
    #205
    az még a legkönnyebbek közé tartozik, nekem 1.-re sikerült:)
  • grebber
    #204
    Megint megnéztem ezt a 7. episode-ot mondom hátha.De nem :(
    Embereim mindig meghalnak.Van ez a hülye kinézetű csaj azt kéne kinyirni és akkor szerintem nem lenne gond az embereimmel mert az megbabonázza vagy mitcsinál velük és cska mennek az emberim mint a zombik.De ha a csajra forditom a figyelmem akkor meg a csajt öli meg a behemot :(
    Volt pár játék amin ideges lettem de ez túlszárnyalja mindet!
  • strebacom
    #203
    Ja engem is idegesitett ugy hogy uninstall volt...
  • grebber
    #202
    Nem szar csak számomra pl nehéz.
    Most az Episode 7-nél görcsölök 38%-nál. Amikor jönnek nagy monszták és vinnék el a hölgyeket.No nekünk ezt kell megakadályozni.
    És két véglet szokott lenni már 200000. nekifutásra is már gyakorlatilag idegbeteg vagyok tőle le is tettem:D.Egyik az hogy a behemot megöli a csajt, a másik pedig közben özönlenek csomoan azt meghal összes emberem amik kb csak disznek vannak mert harcolni azt minek.
    És ez 38%-nál.Agyilag leépült elmerokkant leszek ha ezt valaha végigviszem,de akkor az uninstall olyan örömteli lesz hogy ihaj.
  • strebacom
    #201
    Nagy szar ez a játék, az irányitása meg pfüü
  • ricsa008
    #200
    ha nem hallok játék közben szinte semmi hangót az mér lehet beszéd közbe is csak tátognak meg hasonlók
  • FLeT
    #199
    csá nép!
    A konzolos és a PC-s verzió között van különbség?
  • Enzoka
    #198
    f
  • Enzoka
    #197
    Búék mindenkinek
  • Enzoka
    #196
    hello hogy kell játszani itt?
  • gancs01
    #195
    Hali. Valaki tudna segíteni? Elakadtam a beowulfban az episode 11 retaliation résznél amikor az aranyszínű sámánt kell megtámadni hogy ne jöjjön több olyan kis fekete izé. Az elsőt legyőztem de a vízesésnél amelyik van ahoz nem tudok felmenni. Ott mit kell csinálni? Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném. :) Itt a címem:[email protected]. Kössz
  • Whitee
    #194
    Ui.: tudom, hogy lehet venni. De én nem foglalkozom vele. Nem az én gépem :D
  • Whitee
    #193
    Boldog Karácsonyt all. Nah, kellene nekem mentés. A kereszt megvédése utáni pályáról. Előre is kösz.
  • tobias88
    #192
    ki lehet cserélni a ventit, boltban lehet kapni vga hűtőt is
  • Whitee
    #191
    Ma este végig viszem azt a pályát, mert nagyjából rájöttem, hogy melyik a helyes sorrend, csak a hülye szomszéd telefonált, hogy csináljam már meg a gépüket, amit persze nem tudtam mert a vga ventije csapágy gyanús, azzal meg a lóf..-t kezdjek. Nah de mindegy.
  • Rage47
    #190
    én is ott uninstalláltam :D

    ha máskor akartam folytatni, akkor nem azt a részt töltötte vissza, hanem az előtte lévő nemtom hányadik küldetést. ez nagyon felbosszantott
  • Whitee
    #189
    Nah mind1. Megjavult a mentésem. Nem tudom mi lehetett a gond. De most meg elakadtam annál a résznél, mikor a keresztet kell megóvni. Hát jópárszor elkáromkodtam magam, hogy a fene esne bele. :@
  • Whitee
    #188
    Akkor nincs meg senkinek a 11-es pálya utáni rész(vagy hanyadik az a farkasos szörnyes pálya utáni szakasz)??? Akinek megvan a feltétlenül írjon már!
  • Rage47
    #187
    azon már túljutottam, de jött egy másik időhúzó sz*r rész, ami a mentés miatt jött létre, és uninstalláltam
  • overlocker
    #186
    Help! nálam az a problem hogy mikor az elején megcsiynom a hajos rsézt és kijövök a partra akkor elkezd szajadzoni az egséz ilyen szakadozva megy a srác meg az egséz igy szakadozik... mé?? a gépen má tul jo??