345




Beowulf: The Game
  • grebber
    #265
    Hát megint toltam vele most 1,5 órát továbbra is sikertelenül.
    Ami miatt kibaszott nehéz:
    1. Ki kéne nyirni azt a kigyóhajú csajt mert öli embereimet mintha muszáj volt.
    2. Megkléne menteni a csajokat (de volt hogy elsőt megmentettem már nem volt 1 emberem se és game over)
    3. A kurva kard is eltörik.
  • Rage47
    #264
    persze nagyon hangulatos, jó kis game, de egy idő után rájössz, hogy minek játssz vele, mikor csak ideges leszel, és az idődet pazarolja:)
  • Prince23
    #263
    De még is van vmi varázsa, amikor az ember azt mondja, h most feltelepítem. Én már másodjára jártam így. Elsőre már a tuoriálnál felbaszódott az agyam, és le is uninstalláltam.
    Másodjára mikor felinstaláltam, már annyit elértem, h eltudtam jutni a 4. epizódig xD
  • Rage47
    #262
    nem éri meg, csak szenvedni fogsz, mint mindenki
    najó, persze élvezed is, de mikor már 14x kezdesz el egy mapot, akkor már idegesíteni fog:)
  • Rage47
    #261
    jajj ahol én voltam sokkal nehezebb. végigjátszásokban is írták... abba is hagytam ott:)
    7.-ben csak gyorsnak kell lenni meg csapkodni kell
  • Prince23
    #260
    5-6 giga
  • The Protector
    #259
    Mekkora?ha azt elárulnátok?nem amit telepít hanem amit szednék?
  • Prince23
    #258
    Megéri...
  • The Protector
    #257
    Hy.megéri letölteni a gamet????Jó game imádom a hentelős gamekat főleg amiben sok és jó a grab.
  • Prince23
    #256
    Sajnos feladtam, ötszöri nekiesés után sem jött össze, mert vki mindig megdöglik! :P
    Első benyomásom: Grafika szép, hangok kiválóak. Küldetések néhol gagyik, és nem tetszetősek a kombókkal együtt (néha).
    Grafika: 7.2
    Hangok: 9.5
    Játszhatóság: 5.5
    Hangulat: 8.8
    Küldetések: 7.6
    Összegzésem: 7.5 körüli
  • grebber
    #255
    Nehogymár a 4.-nél feladd.Ha a 7-nél mondod azt megértem. :D
    De én még bizok benne hogy valaha átviszem ezt a 7-eset.
  • Prince23
    #254
    Törölni fogom ezt a játékot. Pedig van vmi egyfajta varázslata a játék feelingnek. De valahogy nem akar bejönni... és ez köszönhető az agyatlan hentnek sajnos:( A 4. epizód teljesen átvág mint az AC legvégén lévő erdős területen jelenlévő 200 katonák lekaszabolásával, 1 versus 200. Képtelenség realitás terén, mármint ac-nál, de ez már off volt
  • grebber
    #253
    Ezek még mind semmik mondom.
    7. epizodnál lesz a kemény.
    Meg kell védeni a lányokat hogy a nagy monszta ne vigye el őket ,de közben jönnek ellened és embereid ellen csomoan + olyan kigyóhajú nő is.Na erre aztmondom hogy nehéz.
  • Prince23
    #252
    Na meg volt xD... a space gomb volt.
    Viszont most tartok Grendel anyja felé, és a barlang bejárata előtt egy csomó, hadosztálynyi barbár támad minket, 5 perc után a társaim meghallnak és Game over.
    Nekem eddig tetszik ez a játék, amolyan klasszikusnak tűnik, csak sajnos a kombók meg hadseregnyi támadások szétcseszik ezt a játékot...:(
  • grebber
    #251
    Nemtudom melyik gomb az hirtelen.
  • Prince23
    #250
    Te mivel csinátad meg? (combók)
  • grebber
    #249
    Pedig beállításoknál irja mivel kell és müködött is nálam.
  • Prince23
    #248
    No akkor tisztázzom, h hol vagyok képpel. Gőzöm sincs, h mit kell itt zoomolni, végig zongoráztam a klaviaturát, de semmi, semmi ötlet sincs.
  • Prince23
    #247
    Én még csak a 4.-ik epizódban vagyok... a Balkony-nál... kell beszéljek, de zoomolni kell, és nem tom h kell :O
  • grebber
    #246
    Majd ha átvitted a 7.epizodot ird le hogy csináltad :D
  • Prince23
    #245
    Na legyőztem Grendelt. Megkaptama kürtöt mega kardot, és a Balkonban ZOOM-olnom kell, h beszéljek vele. Na ezt h kell? átnéztema controlert, de semmi...
    ami ezekre vonatkozik: "R" gomb, meg "Mouse" (és ezt nem lehet átállítani)
  • Prince23
    #244
    Pffff. Nem csodálom, h nem komálják, pedig ez egy jó játék -is lehetne. Már rég túl vagyok a tengeri szörnyön, de azt a mocskos hajót nem tudom irányítani. A cél a morál erősítése, de valahogy mindig lemaradok...
    asszem nem sokáig lesz fennt a gépemen ez a gém :D
  • grebber
    #243
    Majd én is megprobálok full nyugodtan újra nekülni ennek a mocskos 7. epizodnak.Ha ez ilyen nehéz milyen lehet a többi :(
  • Prince23
    #242
    Na már csak kikéne végezzem, de mindig nem sikerül, mert kiejtem a kezemből a száját, és mewglóg...._:SSSSSSSSSSSS
  • grebber
    #241
    Ez még az elején van nagyon le kell zuni a gyíkokat.
    Amikor el akar kapni a szigeten elkapod azt megfelelö gombokat nyomogatva elintézed.
    Ez nem nehéz.Gyakorlatilag amik lesznek a játék során ez nevetségesen könnyü azokhoz képest.
  • Prince23
    #240
    Itt mit kell csinálni?


    Pedig nyomom azt, amit ki ír... press and hold key (Q-ra állítottam)
  • grebber
    #239
    Nem mind a Crysis az eredeti.
  • Prince23
    #238
    És ez mind wrz, mi? xD
  • grebber
    #237
    Épp ez az hogy ez az én hülyeségem :(
    57 (megszámoltam) telepitett game van fennt azokból már 13-at végigvittem.Az a baj hogy a régi játékok amiket már végigvittem jobban tetszenek mint amik fentvannak és mire végigviszem az összeset újra összegyülnek a gamek :D
    És még mennyi van ezeken kivül telepítetlenül te jó isten :(
  • csabika1982
    #236
    nem vagy gyenge vazze,jól nyomod amúgy ezzel még játszasz
  • dániel222
    #235
    mi a faszé van az h csak a menüben van kép?mikor kezdődene a Breccas challenge semmi sincs.se szín se formák csak fekete meg fehér vmik.miért?a gép simán bírja elvileg
  • Örült kutya
    #234
    Helló mindenki!
    A játék angolul van meg, nem tudja valaki hogy lehet találni magyar nyelvi fájlokat?
  • Rage47
    #233
    jahh boccs.:D
  • grebber
    #232
    4-5 ? 40 telepitett game van a gépemen azt mindig ahogy érzem!
  • Rage47
    #231
    áh akkor te több(4-5) játékot is játszol párhuzamosan?:)
  • grebber
    #230
    Továbbrais #204-el görcsölök :(
  • Rage47
    #229
    elég hamar kifogott rajtad:D

    vki végig tudta játszani ezt a játékot?
  • csabika1982
    #228
    Azt hiszem nekem ennyi elég volt.
  • ApPa123
    #227
    Thx
  • csabika1982
    #226
    Én is most kezdem el a játékot