136
Mit, hol, mennyiért?!?!
  • printsreen
    #56
    Én hasonlót vettem múlthéten :-) elég nagy volt most is a választék..
  • jezjezjez
    #55
    a premier outlet centerben biztos van ilyen fazon
  • moon21
    #54
    Köszi, de én valami ilyesmi fazonra gondoltam: kép.
    Csak ugye nem tavaszi, hanem vastagabbra, téliesebbre.
  • popzu
    #53
    hervis,snowboardkabát lesd meg most akció is volt nemrég
  • moon21
    #52
    Sziasztok!
    Nem tudjátok, hogy Budapesten hol lehetne venni olyan kabátot, ami nem bőr, viszont derékig ér, a derekánál gumis, és télre kéne, szóval ne legyen vékony. :) Nem kell semmi extra, valami egyszínű kabát. Akár fekete, vagy valami sötétebb.
    Köszi :D
  • jezjezjez
    #51
    Miért akarsz te a lakótársadnak cipőt venni? izé.. furcsa :)
  • fiorobolo
    #50
    a Teva jó lehet ha strapabíró cipő kell de nem egy olcsó mulatság, a helyedben én körülnéznék több helyen karácsony elött sok akció van.
  • tarus21
    #49
    Épp most ajánlottam egy hasonló témája fórumban is a Teva utcai cipőit. Bár nem tudom, hogy mennyit teker a barátod, de szerintem bírni fogja a strapát. Nekem idestova 2 hónapja van meg, egy kis elszíneződés az alján, nincs rá panasz.
  • fann
    #48
    Inkább vegyél neki valami bringás kiegészítőt. Láthatósági mellény? :)
  • drees
    #47
    Srác lakótársamnak szeretnék venni valami cipőt télire. Nem ártana ha bírná az iramot tekintve, hogy a srác nap mint nap biciklizik, azzal jár munkába. Még szeptemberben rendelt Angliából cipőt, de az sajnos mostanra megadta magát...
  • ZilogR
    #46
    És a MrSALE??
  • natihorv
    #45
    És ezek a leértékelések meddig tartanak? Lehet még karácsonyra is jó lenne vásárolni egy-két ajándékot a rokonoknak. ;)
  • paszulypisztoly
    #44
    hmmm ezek jóók...köszi
  • KardosLillU
    #43
    Most azt hiszem nappali akció van ott és mindenféle holmikat lehet kapni, öltöny, meg sportos, pont jól jön így kari előtt
  • printsreen
    #42
    annyira sokan még nem fedezték fel a kicsesbányát, biatorbágynál van, kocsival nem tétel, és hát annyira olcsó, amit leszámolsz a 70%-al:)

    különben bővebben itt:
    http://premieroutlets.hu/cikk/legy_trendi_es_elegans_vagy_sportos_olcsobban?utm_source=buzz&utm_medium=buzz&utm_campaign=winter
  • paszulypisztoly
    #41
    hol? abban a Premier Outletben? vélemény? sokan vannak? messze van? mennyire olcsó, tényleg van 70%-os leértékelés?
  • printsreen
    #40
    hát este van mindkettő az tény. de az egyiknél csak egy jegyet veszel az elején, hogy benézhess mindegyikbe a másiknál meg egy estéd van rá hogy olcsóbban vásárolj:)

    de ahogy látom ez most nem csak egy estés dolog. hosszabb akciók vannak most így az ünnepek környékén
  • natihorv
    #39
    Az erről a late night shoppingról én se hallottam. Nekem a szüleim szoktak premier outletsbe járni. Ők is szokták mondani, hogy milyen sok akció van ott.
  • paszulypisztoly
    #38
    sose hallottam még a late night shoppingról...az olyan mint a múzeumok éjszakája?
  • printsreen
    #37
    bizony a premierben például voltak régen ilyen late night shoppingos dolgok, amikor iszonyat százalékos akciók voltak.
  • KardosLillU
    #36
    Én az outletek világába kalandoznék el a helyedbe, ott mindig ki lehet fogni valami jót
  • paszulypisztoly
    #35
    nah ha valaki ilyesmit hall azt én is megköszönném ,mert kéne venni öltönyt nekem is, kitaláltál otthon hogy kell mert adni kell a megjelenésre
  • printsreen
    #34
    Szerintem is akadni fog. vannak máshol is vannak akciók gyakran nem csak az arénában.főleg lassan karácsony.
  • natihorv
    #33
    Öltöny akció van e azt nem tudom. Nézz körül néhány bevásárlóközpontban. Mindig vannak leértékelések. Hátha találsz most is valamit. Sose lehet tudni.
  • ZsaniC
    #32
    Hűű de kár hogy ezt ilyen későn vettem észre, kéne valami akció most is, nem tudtok valamit? Öltönyt kéne vennem a barátomnak
  • kommancs
    #31
    sziasztok!
    ha szeretnétek most így tavasszal bevásárolni ruhából olcsóbban akkor ápr 14-én lesz akció az aréna plázában.
    kinyomtatjátok a kuponokat, beviszitek és 20% kedvezmény.
    http://www.arenaplaza.hu/cikk/nyomtathato-kuponok-aprilis
  • krinu
    #30
    sziasztok! tom taylor ruhák beszerzési áron 2500ft-ért eladók!!pólók, galléros pólók, ingek, atléták, rövidgatyák!!
  • ZilogR
    #29
    Így van! :) És ezt a visszafele írjuk f@sságot el is hagyhatjuk, sztem!

    Jöhetnek a vélemények - még épp időben!
  • mate317
    #28
    OFF:Ez nem igaz, nem egy adidas cipőm ment tönkre 1 éven belül.

    ON:ilyen bélésnek mi a neve? azt tudom, hogy rohadt meleg, póló+ ilyen pulcsi -10ben is védett, de nem az enyém volt sajna, ezért kéne egy ilyen.
  • Miskolc88
    #27
    2008 !!
  • Csesza
    #26
    most vettem yelkaO (gyengébbek kedvéért okli :D, téli szövetkabátot 20e HUF-ért 37ről volt leárazva, igaz elvileg tavalyi modell de nekem nagyon bejön :)
    jah meg egy ókli spakát is 3e2száz ér

    és van egy esrevnoC (konverz) kosaras bőr cipőm ami 3éve telenként és csapadékos időben használom :)

    amugy egy ilyen formájú kosaras cípő. sajna pont olyat nem találtam amilyen nekem van
  • MikX
    #25
    "öregapám már 5éve abban kapál" hátt... ez naonjó... :D
    elmenne simán egy reklámnak...
  • LasCar16
    #24
    cipőben nálam is csak az adidas:D öregapám már 5éve abban kapál x) télleg a legjobb
  • LasCar16
    #23
    keress rá a googleben adidas superstar or adidas superstar II ...adicolor tehát a rózsaszíntől a feketéig különböző mintákkal..minden fillifranccal megtalálható, neten és az üzletekben egyaránt. :P
  • zolo
    #22
    Teljes feketében létezik? :P
  • zolo
    #21
    Kecskeméti vagyok , a helyi Skálában (értsd jó minőségű kínai) vettem egy Afeil márkajelzésű belül szőrös kabátot 7000 Ft-ért, nekem nagyon tetszik, és nem is fázok benne.Van itt még sok jó cucc, csak gyorsan elfogynak, ezért időben körül kell nézni.

    Ezeken kívül még sztem a New Yorkerben, Jeans Clubban lehet még jó akciókat kifogni, de néha még a Springfieldben is.Lehet márkabuzi vagyok, de ezt szeretem, amíg van lehetőségem a megfizetésére, addig megteszem.

    Cipőnek egy 10 éves Adidast használok , amit előttem senki,nagyon jó, meg egy Tiszát(nem az újfajta), és elégedett vagyok.
  • Taranov
    #20
    Én nem egészen azt mondom. Arra akarok kilyukadni, hogyha pl. én múlt évben, itt a 3. kerületben, a Hunor utcában egy butikban vettem egy cipőt 12.000-ért, azóta is tökéletes, olyan, mintha új lenne, nem ázik be stb. akkor ezzel neked mennyiben segítettem? Nincs a cipőnek márkája, típusa, lehet, hogy már nem is árulják. Ide fogsz jönni és megnézed a kínálatot? Lehet, hogy pont egy rosszat fogsz kifogni ugyanennyiért, hiszen nem tudhatod, hogy nekem milyen van.
  • LasCar16
    #19
    best minden időszakra
  • DjDano
    #18
    Nehogymár márkaneveket ne lehessen leírni... Akkor ne írjuk le a szoftverek neveit se (Vista, NOD32) vagy a játékokét Need for Speed mert az is reklám LOL
  • Atkamon
    #17
    Igen sajnos mindehol nagyon rágyúrnak a kinézetre, és egyátalán nem ügyelnek arra, hogy vízálló/meleg legyen... plusz sokszor hülyén is néznek ki...