136
Mit, hol, mennyiért?!?!
  • JonasSandor
    #96
    Nem lett igazi kemény tél mint tavaly volt kár érte.
  • smith09 #95
    Decathlon áruházba tök jó téli kesztyűt és pulcsit találtam múlt héten.
    Nézzen körül szerintem aki ezt a stílust szereti.
  • JonasSandor
    #94
    Itt a tél.
  • JonasSandor
    #93
    Mi kerül ebbe egy luxus terepjáró árába?????
  • JonasSandor
    #92
    Ez milyen lehet?
  • Carmageddon
    #91
    ez a legjobb.
  • Carmageddon
    #90
    http://www.fjallraven.hu/
  • Carmageddon
    #89
    Újra téli szezon kezdődik.
  • Carmageddon
    #88
    Valaki vett már?
  • Carmageddon
    #87
    ?
  • Carmageddon
    #86
    Ki vett már subát?, és ha vett akkor hol?
  • Carmageddon
    #85
    Subát tud valaki?
  • smith09 #84
    Ha tudtok valami jó military jellegű télikabát, vagy akkor írjatok légyszíves. vagy valami zöld színűt ilyen erős anyagból.
  • Carmageddon
    #83
    Most már beköszöntött a hideg idő.
  • Carmageddon
    #82
    2012
  • edisonson
    #81
    Heló! Jó hogy szóltok egy kis sörözés mindig jöhet :) Csak majd felhajtok egy sofőrt aki elvisz minket mert én inni fogok és nem vezetni akkor az már biztos :)
  • Béccy
    #80
    Szia!
    Ez jól hangzik! :))) Hosszas vásárlás lesz ha kimegyünk az tuti! :)
    Én egyszer voltam ilyen hasonló nagyobb akciós napon kint és akkor nagyon sokat voltak, úgyhogy érdemes délelőtt menni, ha tudsz. :)
  • Thaison
    #79
    Holnap meg holnapután lesz akció a Premier Outlets Centerben! Jó tudom hogy ott mindig "akció" van, de most különösen. Sörfesztivál lesz, már ez is egy érdekes tény hogy a Premierben:D Ennek keretében egy csomó boltban még nagyobb kedvezmény lesz. Ez így pároknak elég jó program mert a lányok vásárolhatnak a férfiak meg ha megunták leülhetnek sörözni.

    Én lehet hogy majd knézek, jó rég nem voltam, sok éve, szóval most lehet érdemes lenne. Amúgy ilyenkor korán kell menni hogy még maradjanak jó dolgok?

    Akit érdekel itt az infó
  • laciguru
    #78
    Én itt vettem egy pár cuccot magamnak. sportport.hu
    Szerintem pl. márkás cipőket a bolti árakhoz képest viccesen olcsón lehet kapni.
  • Timyce
    #77
    Nekem semmi bajom nincs a használt ruha kereskedésekkel, ki lehet fogni olyan cuccokat, amiken még rajta van a címke, tehát nem is használták, meg párszor kimosom és kész. :) Outletben még cs 1x vásároltam, 1 öltönyt vettem magamnak, úgyh csatlakozom az előttem szólóhoz, szerintem is érdemes ilyen drágább ruhákat outletekben megvenni, mert sokkal jobban megéri és lehet találni ott is jókat. Premierben még nem voltam, de tervezem már 1 ideje, úgyhogy lassan kinézek oda is. :)
  • edisonson
    #76
    Szia!
    Pandorfban még nem voltam, úgy hallottam érdemes kimenni, viszont én is sűrűn járok a Premierbe. Általában kabátokat, cipőket veszek kint, amik tényleg baromi drágák sima mezei plázákban. Mert 1-2 pólóért, nadrágért én nem megyek ki, de ezekért érdemes 1 kicsit utazgatni, főleg ha fele annyiért meg tudom venni ott..
  • Tompabodza
    #75
    Sziasztok!

    Én havonta legalább egyszer ellátogatok a kedvenc használtruha boltomba ahol aztán vicc árakon lehet minőségi márkás és jó állapotú ruhákhoz jutni.

    Aki viszont ódzkodik a használttól annak az outleteket ajánlom (Pl.: Pandorf, vagy Baitarobágyi POC). Remélem segítettem :)
  • edisonson
    #74
    Sziasztok!
    Én általában úgy pont ellenkező időszakban szoktam vásárolni szezonális ruhákat, pl téli ruhákat tavasszal meg nyáron, nyári ruhákat télen, mert akkor nagyon nagyon jó akciókat ki lehet fogni. Ha meg sürgősen szükségem lenne valamire, akkor is outletben szoktam megvenni, mert a normál üzleti ár töredékéért be tudom szerezni a cuccokat.
  • melcsiw
    #73
    na ugye, mondtam, hogy nagyon jó dolgok vannak fent :P Nekem még a sapik is nagyon tetszenek.
  • fann
    #72
    én most ebbe szerettem bele :P Nagyon jól néz ki!!!
  • melcsiw
    #71
    a másik ami még jó azok a Merrell cuccok,épp most néztem a honlapot és tök jó dolgok vannak.én tök naivan azt gondoltam,hogy itt csak cipőket fogok látni,de érdemes megnézni,mert a kabátok is szuperek!
  • DarkHellandPain
    #70
    Téli ruhák stb. nagy akciókkal!
    nézz körül bátran!

    http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=1723785&am=1723785

  • tarus21
    #69
    jaja.ilyen időben jobb ha meleg kényelmes cipő van az emberen,én is mindig bakancsban járok télen,ez legalább megvéd a latyaktól is és nem sajnálom annyira,ha sós lesz.a teva cipőket kevésbé ismerem de a vélemények alapján jó lehet
  • zsoflas
    #68
    tényleg jobban jársz,ha ilyenkor meleg strapabíró cipőt veszel,nem ázik be,nem fázik benne a lábad,nem fog csúszni a talpba és nem lesz gond,ha szakadó hóesésben vagy esőben kell hazasétálni ;)
  • melcsiw
    #67
    nekem Teva csizmám van és nagyon szeretem,ebben legalább nem fagy meg a lábam akkor sem ha kint esik a hó,vagy mínusz 10fok van.inkább megveszek egy ilyen cipőt drágábban és nem leszek beteg,minthogy magassarkúban egyensúlyozzak a latyakban.
  • drees
    #66
    Köszi a tanácsot, megvettem neki egy teva cipőt. Jó lett, bírja a strapát.
  • pudváspipacs
    #65
    mindig van, csak jól kell rajtolni, nézz sok reklámot, és a netet, ha jól időzítesz akkor rengeteget spórolhatsz
  • laserdawn
    #64
    Köszi szépen a választ. Igen látom a pulcsit, de remélem azért más is lesz ott majd leértékelve. :)
  • hullabaloo
    #63
    van bizony, nagy választék olcsóság a hugomnak vettünk gatyát meg pulcsit, ez egyik pulcsi kint is van a linken:http://premieroutlets.hu/cikk/legy_trendi_es_elegans_vagy_sportos_olcsobban?utm_source=buzz&utm_medium=buzz&utm_campaign=winter
    a rózsaszínű a középső bábún nagyon komoly.
  • laserdawn
    #62
    heavy tools? mert arra vagyok ráindulva :)
  • jezjezjez
    #61
    Elég sok üzlettel rendelkezik a Premier, úgyhogy meglepne, pont ha ott nem lehetne kapni valamit. :)
  • moon21
    #60
    Megkérdezhetném, hogy milyen árban vannak ott ezek?
  • moon21
    #59
    Köszi srácok, megnézem akkor ott. :)
  • printsreen
    #58
    ott
  • jancso22
    #57
    premierben?