136
Mit, hol, mennyiért?!?!
  • PíszLávJuniti
    #16
    Egy cipő elkelne, ahogy elnéztem van kb 10 féle amit mindenhova kiraknak, több nincs. Fos mind.
  • Atkamon
    #15
    Imáádom a ruhákat!!:D
    Nah hát én Győrben lakom, itt a plázába nyílt egy üzlet, aminek a neve Cosmos City. Én ott vettem egy nagyon jó téli kabátot 3500ft-ért. Nagyon jól néz ki és nagyon meleg. Volt nagyon sok féle és minden nagyon olcsó. Pulcsit én főleg Jeans Clubban veszek, amik ott vannak, azok viszonylag olcsók és nagyon jól néznek ki. Sok kötött pulcsi van most ott, amik jó melegek.
    Nadrágot nem nagyon néztem mostanában, de majd azt is tervezem, hogy veszek. Igaz én csak farmert hordok.
    Cipőmet Írországban vettem még a nyáron:p ugye ott mindig esik az eső, úgyhogy ez a cipő nem nagyon ázik be azért szeretem.
  • Palinko
    #14
    mondjuk nekem kabátnál fontos hogy gore tex legyen most nemrégibe vettem egy anrupanA kabátot és eddig bejött meleg és nem ázik át.
  • bakvarnyu
    #13
  • Cat 02 #12
    hát ha olyan tél lessz mint tavaly akkor marad a nyári cipő

    bár erre a mai nap kezd rácáfolni
  • ZilogR
    #11
    Ez elég nyilvánvaló, hogy: Olcsóért nem lehet jót venni és jót drágán fogsz megkapni, (ami ugye ugyanaz, kis különbséggel), mégis található elfogadható minőség elfogadható áron - és mindenki a kompromisszumos megoldást keresi, nem pedig a sarkított fekete/fehér dolgokat.

    Ha tele vagyok pénzzel, megoldom úgy a dolgot, h bemegyek a xetnuoM-be és veszek 50'000-ért egy "himalájamászó" bakancsot és mivel gyanakszom, h kishazánkban a kereskedők hajlamosak a sz@rt is eladni drágán (bár róluk ez eddig eszembe sem jutott), így mindjárt kettőt veszek az én méretemben (lásd: plázákban a kiskereskedők a kínain vett cuccokat árulják a barom népnek öt-hatszoros áron), nos ebben az esetben nem döntöttem jól, mert nagyon jót vettem, valszeg a neki megfelelő áron, de nem kerestem meg a majdnem olyan jót a fele-harmada áron!

    Tehát én nem arra vagyok kíváncsi, hol lehet nagyon "márkás" cuccokat nagyon drágán megkapni, hanem mindkét irányban az "átlagos, de még/már éppen jó" termékeket és azok lelőhelyeit keresem.
  • Mo.Organ
    #10
    tegnap vettem egy bundás téli cipőt, meg egy kabátot is. Felőlem jöhet a tél, még veszek egy szánkót a toppon leszek. :)
  • Taranov
    #9
    Az a gond, hogy a jó, de olcsó cuccoknál általában nem meghatározható, hogy hol és mennyiért lehet beszerezni, példának okáért, egy emanoN kabát pontos típusát, beszerzési helyét, árát nehéz ismertetni itt a topikban úgy, hogy azt más is megtalálja, aki megvenné.

    Egyébként szerintem a Columbia, Helly Hansen, Sherpa, The North Face cuccok mindig jók, tehát ezekről fölösleges is írni. Jók és drágák. Ha olyan cuccokat akarsz, aminek nem reped meg a tapla 1 hét után, akkor elég csak egy ilyen boltba benézned. Ha olcsón akarod mindezt megúszni, az már kockázatos, de jól is járhatsz.
    Sajnos ez a helyzet szerintem :(
  • GTheo
    #8
    Nekem van egy aibmuloC téli cipőm de azt nem nagyon használom, kabátból pesten a premier outletben vettem egy yawdaorB-t 23ért, és egészjó , tavaly elégjó volt...
  • hunbasser
    #7
    jó ötlet ez is,meg a topik is.
  • ZilogR
    #6
    Akkor javaslom, h a márkaneveket VISSZAFELÉ írjátok, pl.: emanoN, mert a keresők nem fognak visszafele írt szavakat keresni, így senki nem mondhatja azt, hogy itt elhangzott egytermék neve és ezért az SG nem kapott pénzt!!!!

    Remélem ez a megoldás tetszik a moderátoroknak is és ők is belátják, hogy efféle topikok csak ezzel az indoklással (értsd: reklám, amiért az SG nem kap pénzt) nem zárhatóak, mert ha valamit tiltanak, akkor módot kell adni annak egy olyan legális pótlására, ami lehetővé teszi az ilyen témák kitárgyalását.
  • plas
    #5
    akkor ez is reklám lenne...
    sztem jó topik
  • Dzsini
    #4
    ezért nem írtam én se cégneveket :) (nincs is rajta)
  • gercse
    #3
    hát ez tényleg reklám lesz így...
  • Dzsini
    #2
    Nekem már az ötödik ősz-tél-tavasz-kirándulás kombót bírja ki egy noname, munkaruhaboltban vásárolt bakancs. Jól néz ki, nem volt drága, és hihetetlenül strapabíró.
  • ZilogR
    #1
    Ma, nov. 11-én leesett nálunk az első hó. Természetesen nem jutottam el értelmes cipő és ruhaboltba, h beszerezzem a megfelelő téli holmikat. Az őszi cuccos kicsit kezd hűvös lenni én meg nem akarok "jól bevásárolni" a kétmillió szarnál szarabb termékből.

    Ha nem repedt ki egy két hét után a cipőd talpa, írd ide, hol szerezted és miféle, mert lehet, nekem is bejönne egy olyan. Ha kirepedt és beázik, azt is írd le nyugodtan!!! Pulcsi, kabát, kesztyű, sál, stb... Lehet az olcsó is jó!!!

    Amolyan kiváló, de olcsó áruk fóruma - télre.

    Gondolom reklám és mán be is van csukva... :P