411





A játék magyarítása folyamatban! (állapot: 80%)
Fordító csapat: | Adventure Games |
  • Seth
    #211
    Igazából csak azt akartam érzékeltetni, hogy a gépigénye elhanyagolható, mert egy kézzel rajzolt/festett hátteres és lowpoly karaktereket mozgató point&click kalandjátéknak nem is kell sokminden :D
  • MerlinW
    #210
    Majd kiírják. Csak most lett eldöntve a dolog. Hétvége van...
  • offkorzv2
    #209
    örülök hogy a magyarítás folyamatban.:)
    viszont nemértem mikor felmegyek a fordító csapatok oldalára,0 infó,mégcsak nem is szerepel a fordítások közt,biztos énvagyok a hülye.:C
  • MerlinW
    #208
    Azért mert neked ugyanannyi energia megkeresni azon a nyomorult google-n mint nekünk.

    Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, graphic card 512 MB (GeForce 6800 or better), 5 GB HDD, Windows XP/Vista.
  • zbundy
    #207
    Most ez miért kellett? -.-
  • Seth
    #206
    egy 486-os
  • zbundy
    #205
    Sziasztok! Valaki tudna nekem írni egy gépigényt a játékhoz?
    Előrre is köszönöm!
  • Seth
    #204
    én is így jártam, tölts vissza egy mentést,a párnát el lehetne húzni és alatta van egy újságpapír
  • kalandjatek
    #203
    Kinyitottam a koporsót, de fullra üres, vagyis egy párna jellegű cucc van benne, de nem tudok rákattintani, csak kinyitni meg becsukni tudom a koporsót... :S
  • totyak
    #202
    Olyan problémám van, hogy telepítés után eljut a játék a főmenüig, de ha rákattintok, hogy new game, akkor elfeketedik a képernyő és nem indul a játék. Na mondom akkor mégiscsak feldobom a lemezen levő DirectX-et. Ezután meg már a menüig sem lép be, csak villanik néhányat, aztán megint az asztalon vagyok. Van valami ötlet vagy tapasztalt már valaki hasonlót? Egyébként Reloaded.
  • Sir Quno Jedi
    #201
    Gyárekök, én magam pl. segítség nélkül önerőből pár óra alatt kijutottam a kastélyból. Nem lehet ez olyan nehéz akkor?! Kicsit szedjétek össze magatokat! Nézelődjetek, dumcsizzatok, próbálkozzatok, összejön az! Fel a fejjel!
  • Shep
    #200
    Shrowdy koporsójában van az újság, ahhoz a kódokat a vasszűztől, meg a szökőkúttól lehet megtudni, beszélni meg kell ,hogy tudjál vele
  • Kandurex
    #199
    Királyosság!
  • kalandjatek
    #198
    újrakezdtem és így megvolt a buzogány is. sikerült a vízköpőket eltávolítani,d e az utsóval még mindig nem tudok beszélni :S
  • kalandjatek
    #197
    milyen buzogányra gondolsz? a kardra? mert azt fent beraktam az angyalszobor alá, de nem enged vele semmit csinálni, ledobni sme engedni... :(
    újságot honnan?
    csipeszt honnan?
    vagy nagyon nem találok valamit, vagy kijöttem a gyakorlatból!
    köszi a válaszokat!
  • Shep
    #196
    Hát pedig le van írva a topicban már minden kérdésedre a válasz. De röviden
    -a macsak meg a konyha még odébb van
    -a buzogánnyal üsd szét a víköpőket, a megmaradttal beszélj
    -adj újságot a hollónak, csipesz+Frod+ bűzös lyuk, csont a hollónak, szobor ledob
  • rotator
    #195
    Wow!
  • kalandjatek
    #194
    Halihó!
    Végigolvastam már töviről-hegyire a fórumot, de egyszerűen nem sikerült ráakadnom arra, hogy mit is kéne csinálnom, hogy valami elmozdulás történjen a vízköpőkkel vagy gargoyleokkal... fent behelyzetm a kardot, de froderick mindig azt mondja, hogy ne, mert előbb ki kell derítenem melyikben van a kulcs... de hogy derítem ki? a patkányokkal már bezséltem, de a macska még nem jön elő, a bűzös lukat kinyitottam a kínzókamrában, a hamut ráöntöttem a növénykékre, a viziszörnye rálocsoltam a parfűmöt és újra is töltöttem, -amint látom ez elhibázott cselekedet volt...-jah és merre van a konyha? azt hiszem ennyi... kérlek segítsetek!
  • gandrus
    #193
    Tudom, mert megkerestek ma délután, és én is csatlakoztam.
  • Tomcom
    #192
    A játékot már fordítja Szeszmester és az AdventureGames csapata...
  • Shep
    #191
    game\assets\script és a .bin fileok azok
  • csgj
    #190
    Btw, hol található a mentésmappa? :P
  • gandrus
    #189
    Jó hír! Sikerült megoldani az ékezetes karaktereket:
    Menü
    Játék
  • csgj
    #188
    Á, kösz őket! Teszek egy-két próbát :P
  • Shep
    #187
    Aha szóval a démoni lötty maradt ki, megint elsiklottam valami felett :) THX.
  • Sir Quno Jedi
    #186
    #155
    #125
  • Shep
    #185
    Hát nem értem, most belepakoltam a kígyószemet, meg a virágot a parfümös izébe, de nem tudok eljutni a csontvázhoz, mivel elégetni nem lehet palló tartóoszlopait ezért nyilván savat kellene csinálni, na de azt hogyan? Gondolom a löttyökből kellene, valahogy, de nem enged semmit semmivel kombinálni.
  • Shep
    #184
    És nekem nem is működött :)

    Van egy gondom, felszedtem ugye Ruf leheletét a pumpás üvegbe, ezt bele akarom tölteni abba köcsögbe, hogy aztán adjak hozzá cukros löttyöket, igen ám, de nem akarja egyikbe se beleönteni, azt mondja, hogy nem lehet kombinálni. Mi lehet a gond?
  • Sephi
    #183
    Uristen!!! Ha mar scriptet kell atirni... ott mar nagy baj van!
  • Shep
    #182
    Küldjek egy mentést?
  • Shep
    #181
    Szerencsére volt egy nem sokkal korábbi mentésem ahol üres volt az üveg, így fel tudtam szedni vele Rufus leheletét, de, hogy mit össze szenvedtem vele :)
  • csgj
    #180
    Hát ez gáz, ahogy az én bugom is... nagyon úgy tűnik, hogy ami nálam van, az is bug. Itt vmi nagy gond van a játékkal :S Pedig amúgy nagyon frankó game.
  • Shep
    #179
    Hát ez a parfüm bug javítás nálam nem működik, szóval megszívtam, kezdhetem előről, a francba.
  • Zóanagyvarázsló
    #178
    Csak nekem rémlik az egyik tréler végéről a normál kiadás és a CE dobozképe? Melyik lehetett az? (Hátha angol felirat van a dobozon, hátha...)

    Egyelőre nagyon úgy néz ki, hogy csak németeknél lesz CE, és bár maga a játék kétnyelvű lesz, az erős euró miatt nem sok értelme van germánokkal kezdeni.
  • csgj
    #177
    Mind2-vel megbeszéltem mindent -.-
  • Shep
    #176
    De ezt már megbeszélted vele? előtte azért nem árt ha beszélsz a gólemmel is, hogy adja már oda a kulcsot, erre ő azt mondja hogy ha elintézed a hollót akkor talán átgondolja a dolgot.
  • csgj
    #175
    Hát éppen ez a poén... Már beszéltem vele, és nincs új téma "-.-
  • Shep
    #174
    Előtte nem ártana vele beszélni, mert akkor elmondja, hogy farnkó neki itt, lóg a haverokkal senki nem bántja, de kicsit el van zárva a hely a külvilágtól, ekkor Mona megjegyzi mondja, hogy ő is mikor visszajött Párizsból ... ezután már oda lehet neki adni.
  • csgj
    #173
    Hm... Oda akarom adni az újságot a hollónak, de a denevér állandóan azt pofázza, hogy ne adjak cuccokat ingyen senkinek... Kérném is érte a csipeszt, ha tudnám -.- Ez is vmi bug?
  • rotator
    #172
    Nagyon jó lett ez a játék.