181
  • BGYI
    #101
    de nemtud vki segíteni?:S
  • mama2
    #100
    Amúgy, az új pcguruban, van egy teszt róla, szóval ők már megszerezték.
  • mama2
    #99
    Cdgalaxist megkérdeztem, azt mondták, hogy csak xboxra van:P. Úgy hogy nem tudom:S.
  • Kalyber
    #98
    Nekem is ugyanez a problémám elvileg már novemberben megjelent pc-re de semmilyen boltban sem lehet kapni
  • mama2
    #97
    Ez mikor jelenik már meg pc-re? Mert meglepném magam karácsonyra a játékkal:D. A pc guru szerint már novemberben meg kellett volna jelennie, de ahhoz képest nincs még sehol:S.
  • BGYI
    #96
    V GOMBÁT???
  • BGYI
    #95
    NEmtudja vki honnan szedjek a varjú megszelídítéséhez gyógyszert(medicine)?
  • MarioAna0724
    #94
    Na a problémám még most se oldódott meg, valaki nem tudna adni egy linket, ahonnan le lehet tölteni CSAK Vitality cracket. De ha elküldené valaki emilbe azt is tudnám díjazni!
  • Bully1993
    #93
    Azt olvastam hogy a Swanana és a Rashberry otthon keresztezése de hogy lehet keresztezni?
  • ellington
    #92
    gondolom el kell érni hozzá egy nem kis szintet.
  • Bully1993
    #91
    Ok kösz de hogy lehet Mystery Haust építeni mert nekem nem engedi!?
  • ellington
    #90
    http://pinataisland.info/viva/Pigxie
  • Bully1993
    #89
    Helló mindenkinek ! Hogy lehet Pigxiet szerezni azt tudodm hogy mlacból meg hattyúból van de hogy lehet ba**tatni őket hogy repülő disznó legyen? Légyszi segítsetek!
  • MarioAna0724
    #88
    Ja pontosan az. Már én végigpróbálgattam a kattingatást pixelenként, de sehogy se müxik. Legalább tudnám, hogy hova menti(melyik mappába) a profilokat, akkor talán megoldható lenne. Ja és csak a játékban nem fogadja el a home-t.
  • Rip
    #87
    Mi pontosan a probléma?

    Nem tudsz profilt létrehozni?

    Már nem emlékszem hogy én hogyan csináltam, de egészen biztosan nem a Home lenyomásával. Simán egérrel kattingattam valahová.
  • MarioAna0724
    #86
    Na ennek örülök akkor csak én nekem lenne xar? Valaki küldjön már egy profilt vagy mentést lécci. Már csak ennyi kell a boldogságomhoz XD.
  • Rip
    #85
    Nekem megy.
  • MarioAna0724
    #84
    PC.Reloaded-es verzió másnak müxik, mondjuk én az első 10%-át más torrentoldalról szedtem le.
  • ellington
    #83
    http://pinataisland.info/index.php?title=Category:Species

    leírja, hogy melyik pinata mikor tűnhet fel.
  • vax
    #82
    http://shop.pcworld.hu/index.php?main_page=product_info&products_id=848
  • vax
    #81
    xbox360 vagy pc?
  • vax
    #80
    Igen. Három fajtát sikerült eddig. Ha "rájuk mész" kiírja mivel lehet visszaváltoztatni édes pinátáká. Fokozatosan növeli a kertet és egyre több segítőt bérelhetsz és egyre jobb lapátot és kannát kapsz.
  • vax
    #79
    Igen. Három fajtát. Ha rájuk még kiírja mivel lehet vissza változtatni édes pinátáká.

  • MarioAna0724
    #78
    Tudom, hogy le van írva a kézikönyvben, de nem reagál a home-ra, átállítani meg nem lehet sehol:( Valaki esetleg, ha küldene 1 profilt, vagy mentés(mappát) a [email protected] e-mail címre megköszönném naon.
  • ellington
    #77
    magyar kézikönyv van mellékelve a cédén, az leír mindent ami kellhet.
  • mama2
    #76
    Hát ezt be kell szereznem, magyarul. De honnan. Torrenten nem nagyon szídelik, megvenni meg sehol nem lehet(vagy is én nem találtam:(). Ti honnan szedtétek le?
  • ellington
    #75
    a gow-ban f1 a profilnak a gombja, hátha itt is.

    nincs magyar felirat, de nem is szükséges hozzá, kevés a szöveg.
  • Blekk Síp
    #74
    Akkor nincs olyan verzió amiben van magyar felirat?
  • MarioAna0724
    #73
    Hy! Valaki segítsen nekem a játékban nem enged profilt létrehozni, hiába nyomkodom a home-t nem reagál rá! A billenytűzet tuti jó más programban müxik a gomb. Valami megoldás? Vagy valaki küldhetne nekem egy profilt/mentést. Lécci nagyon kellene a segítség!
  • ellington
    #72
    na megette. hiphiphurá
  • ellington
    #71
    de nem, a daisy mindenféle földön kinő (fű, magas fű, föld), mégse eszik meg a nyuszik. ha rákattintok hogy "eddmeg" akkor is csak a fejét csóválja..
  • ellington
    #70
    jetit hogy lehetne szerezni? (bár engem még az oroszlán, és a póni is érdekelne)
  • ellington
    #69
    :D:D

    a daisyk is csak magas fűben nőnek, ha jól tudom. szóval nekem még azt ki kell gazdálkodnom, és csak azután tudom termeszteni, amit a nyulak megesznek, és szaporodni kezdenek (mint a nyulak, hehe). szóval tényleg elég összetett a játék, a 3+ korosztály elég rosszul lett belőve
  • Rip
    #68
    Így van.

    Amúgy kipróbáltam a "vízi világot", egy kert, aminek kb. 80%-a víz. Jöttek is a kacsák és a békák szép számmal, így azokat tenyésztem itt. Jönnének a gőték is, de azok állandóan balhéznak a békákkal (hehe), így ha be is költözik, egyből eladom (1000 mani). Békákat állandóan etetem zöld pillangóval, hogy szaporodjanak, így azoknak daisy-t kell ültetni és watercress-t, hogy bezöldüljenek. A kacsák harangvirágot esznek, így azokból is van mindig elég.
    A kacsákra elvileg nemsokára jönnek a krokodilok! Szegény Dodó Kacsa és Hápi Kacsa nem sok jó elé néz! Hehe! :D
  • ellington
    #67
    közben megvan, figyelni kell minden saját állatka igényeit. már nem resident igények lesznek, hanem romance. gondolom ha azok teljesítve vannak, akkor megjelenik a szív a fejük felett.
  • ellington
    #66
    még egy gondom lenne, az állatok pároztatásával. van két nyulam, vettem két romance sweetet, hogy majd azt megeszik, és szerelembe esnek, aztán lehet őket pároztatni, de nem akarják megenni..
  • Rip
    #65
    Érdemes a nyulakat, és az egyéb "békés" állatokat külön kertben tartani, hogy ne legyen ott az ellenségük. Ilyenkor boldogabbak is.
  • ellington
    #64
    pluszba még lenne egy olyan kérdésem, hogyha egy kertben tartok egy nyulat és egy rókát, hogy lehet megóvni szegényt? mert kerítést lehet építeni ugyan, de ahhoz kell egy bejárat is, amin a róka simán bemegy, és megeszi a nyulat..
  • Rip
    #63
    Mindig a kerttől függ, hogy milyen állatok menned.
    Ha egy teljesen ugyanolyan építesz, akkor nagyjából ugyanazok az állatok fognak menni.
    De ha csinálsz pl. egy magasfüveset, egy 90%-ában tavat, vagy fával telit, vagy akármi mást, azokba más és más állat fog menni.
  • ellington
    #62
    tyű, kössz a listát, jetire kíváncsi leszek. de úgy értem a kérdésemet, hogy ha csinálok a meglévő mellé még egy kertet, oda a gép ugyen nem ugyanazokat az állatokat küldi, amik az előző kertben már megvannak?