181
  • Rip
    #61
    Összesen 61 féle állat van benne:
    pók
    borz
    kutya
    pávián
    nyúl
    ölyv
    méh
    kanári
    unikornis
    víziló
    majom
    csirke
    krokodil
    varjú
    szarvas
    sárkány
    szitakötő
    sas
    elefánt
    grizli
    kígyó
    sün
    maki
    bárány

    kaméleon
    yeti
    lúd
    macska
    béka
    mosómedve
    farkas
    tehén
    moly
    egér
    gőte
    papagáj
    malac
    póni
    róka
    vakond
    galamb
    kacsa
    hangya
    disznó
    szentjánosbogár
    oroszlán
    szalamander
    kígyó
    denevér
    veréb
    hattyú
    hód
    sikló
    légy
    kukac
    pillangó
    zebra
    Illetve néhány állat "sour" változata, vagy pl. kétfejű kígyó.
  • ellington
    #60
    és máféle állatok jönnek?
  • Rip
    #59
    A kerted idővel kibővül, ahogy egyre több dolgod lesz, a legnagyobb azt hiszem az eredeti 4x-ese. (Jobb felül a kis kék szirmok jelzik, hogy fejlődik a kerted, és meghatározott szintenként kibővül)

    Lehet új kertet nyitni, ekkor már tutorial nincs, és szemét sincs, amit el kell takarítani, hanem egy üres területet kapsz (elsimítani még el kell). Minden unlockolt dolgod megmarad (szint, segítők, ásó, fejlesztések...), és a pénzedet is átviszed.

    Egyik kertből a másikba a postával tudsz küldözgetni mindenfélét.
  • ellington
    #58
    tényleg, hogy is megy ez? egy kert nagyon kicsi, nem lehet azt sehogy bővíteni? újat kell kezdeni? és akkoris végigmondja a tutorialt, vagy a gép felfogja, hogy nekem van egy másik kertem, amiben ez és ez az állatfaj él, és akkor másikakat küld oda?
  • Rip
    #57
    Tippként azt olvastam, hogy nem érdemes egy kertben túl sok fajta pinata-t tartani, mert csak káosz lesz belőle (ezt tapasztaltam :) )
    Érdemesebb 3-4 fajtát maximum, és inkább több kertet gondozni egyszerre, nem egyet.
    Kipróbálom ma, kicsit szortírozok, meg pakolgatok (pl. kacsák, nyulak, disznók egyben, rókák, mókusok másikban, stb.)

    Sikerült már valakinek megszelídíteni a "sour" pinata-kat?
  • Rip
    #56
    Ja, most fogtam fel, mit kérdeztél! :D
    Igen, kéri a termékkódot.
  • ellington
    #55
    és, válaszolsz is?
  • Rip
    #54
    Lehet benne, bár a fő hangsúly az állatok nevelésén van.

    A PC verzió "rendes", gyakorlatilag az Xbox360-as verzióval megegyező.
  • Rip
    #53
    Igen, tudom.
  • Fehercsoki
    #52
    Kertészkedni is lehet benne?A PCs a minijátékos vagy rendes?
  • ellington
    #51
    és azt tudod, hogy a liveot csak az eredeti verizó használói próbálhatják ki?
  • Rip
    #50
    Hűha, nem nagyon pörög a topic. Senki sem játszik vele?

    Azért egy tipp a könnyű pénzszerzéshez:

    Ássunk 4-5 gödröt, és vessünk bele chilli-magot.
    Öntözzük meg őket, max. az első kék levélig.
    Vegyünk PIROS fertilizer-t, és minden tőre szórjunk 3 adagot.
    Így lesz szép óriáscsilink, ami 400 pénzt ér "fejenként".

    Ezt egymás után ismételgetve egész hamar össze lehet szedni a szükséges pénzt.

    bye
  • ellington
    #49
    a windows liveot lehet használni valamire? úgyértem pinatakat küldözgetni tört verzióval?
  • ellington
    #48
    kössz, legalább nem kell már ezen gondolkodnom..
  • Microcosmos
    #47
    Xbox360-ra is magyar szinkronnal jött ki. Gondolom ez is úgy fog ,csak kicsit késöbb
  • Rip
    #46
    A manual-on kívül semmilyen magyar hivatkozást nem találtam.
    Nyelvi file-ok csak a következők:
    spanyol, svéd, kínai, norvég, lengyel, portugal, szlovák, spanyol, olasz, koreai, francia, német, holland, angol, cseh.

    Tehát magyar nincs.
  • ellington
    #45
    a felirat bőven elég. magyar kézikönyvet is alapból adták hozzá, gondolom akkor nem kamu, hogy van benne felirat is.
  • Rip
    #44
    Nincsenek benne magyar hangfile-ok.
  • ellington
    #43
    nagyon jó a játék, nagyon jók a hangok. még csak háromféle pinatam van, de így is nagyon hangulatos. a magyar nyelvet nekem se sikerült még belőnöm..
  • Bartn73
    #42
    Háát még azt se találom hogy nyelveket hol változtassak de szorgalmasan kutatok:)Amúgy sztem is ölég jó cod4 után kis levezetönek:)
  • cenobite
    #41
    A magyar nyelvet még nekem sem sikerült belőnöm. Ha valakinek sikerül, ne tétovázzon, ossza meg velünk! :)

    Ez amúgy egy ilyen sandbox jellegű játék. Neveled, növeszted a kerted, jönnek új jószágok, lehet őket pároztatni, ekkor eljárják a szuper párzási-táncukat. :)
    Nem tudom mi lehet a vége - ha van egyáltalán -, még csak 1-2 napja játszom vele. De nagyon jó játék!
  • ellington
    #40
    holnapra nekem is leér. nem sokat tudok róla, de az alapján a kevés infó alapján tutijó játék. itt küldetések vannak, vagy örökké lehetne játszani, hogy megy ez?
  • Fehercsoki
    #39
    Azt hallottam hogy van valami mini játékos verzió is amibe csak az van a Party Animals a PC-s verzió az milyen?
  • Bartn73
    #38
    Sziasztok letöltöttem a reload-os verziót és egyszerüen nem tom hogy hol lehetne a magyar nyelvet kiválasztani egy kis segitség kéne pliiiz
  • cenobite
    #37
    Igen, lehet választani a magyar nyelvet is benne.
  • cenobite
    #36
    Reload-os van nekem is.
  • cserpak
    #35
    Ez tényleg tiszta magyar?
  • hitch
    #34
    Aki le akarja szedni Az NE a Vitality-set mert az nukeolták.Mindenki a reloaded-et szedje.Ahogy ricsa mondja azt legalább ki lehet irni 2 dvd re
  • ricsa008
    #33
    én ha leszedem akkor a RELOADED-est fogom azt kilehet írni 2 dvd-re
  • hitch
    #32
    melyik versiot tölöttted le?
  • cenobite
    #31
    Na kész... Nem tudom feltelepíteni. Aszongya, hogy XP kell neki. (Az van) Mondom letöltök SP1, SP2-t, hátha. De azokat meg az XP nem engedi telepíteni, mert hogy nem megfelelő a mittudoménmi... :(
    Hát ennyit a pinata-król. :(((
  • hitch
    #30
    okés.Faxa lett
  • cenobite
    #29
    Írtam. :)
  • cenobite
    #28
    Írni kell a "Moderátor Figyelmébe" topicba, hogy ezt szeretnénk. Majd írok, ok?
  • hitch
    #27
    csak hogyan nem vágom a bannerkedést hogy hogyan kell feltölteni
  • hitch
    #26
    csak honnan??
  • cenobite
    #25
    Sirály! Mehet! :D



  • gyuri12
    #24
    akkor eztet beszerezzük:)
  • hitch
    #23
  • hitch
    #22



    BANNERNAK ???????