181
  • cenobite
    #141

    Én is nagyon bírom, csak most a GTA4 veszi el az energiám Box-on. :)
  • FZoleee
    #140
    Aranyos kis játék, ma lett meg az xboxom, és alapból járt hozzá :)
  • csomi
    #139
    Es honnan kell elocsiholni mert elsore en sem talaltam meg.
  • kisgabo
    #138
    van.
  • richi11
    #137
    akkor most a reloaded verzióban van magyar felirat?
  • cenobite
    #136
    Majd a játék során fogsz kapni nagyobbat. Addig próbálj meg az alap-kertben ügyeskedni!
  • blackfire001
    #135
    Van egy alap kertem, de már nem tudok benne építkezni. Hogyan tudom növelni a kertem területét?
  • Shan
    #134
    Köszi...
  • cenobite
    #133
    Elvileg megjelent, de hogy hol lehet kapni... ? Passz. Én 360-on játszom... A többiek pedig "biztonsági másolattal" nyomják..
  • MrKeating
    #132
    Sziasztok! Biztos buta kérdés, de megjelent már PC-re egyáltalán a Viva Pinata? Csak mert egyszerűen nem látom egyik online áruházban sem (576, galaxisnet), csak az XBOX360-as verziót. Szóval, ha megjelent, hol lehet megvenni, ha meg nem jelent meg, mikor fog?
  • cenobite
    #131
    És a többi:

    Here is a list of which plants take which fertilizer.


    RED

    Apple Tree
    Chilli
    Poppy


    YELLOW

    Banana Tree
    Buttercup
    Corn
    Daisy
    Sunflower


    ORANGE

    Bird of Paradise
    Carrot
    Pumpkin


    PURPLE

    Blackberry Bush (bushes are counted as trees)
    Nightshade Bush
    Snapdragon
    Tulip
    Turnip
    Water Lily


    BLUE

    Bluebell
    Gem Tree


    BROWN

    Bullrush
    Fir Tree
    Hazel Tree
    Monkeynut Tree


    GREEN

    Gooseberry Bush
    Oak Tree
    Orchid
    Watercress


    forrás: gamefaqs.com
  • cenobite
    #130
    A chilihez a piros kell, az tuti.
  • Shan
    #129
    Én is játszom, kisfiammal, aranyos játék kicsiknek is... Arra nem jövünk rá, hogy melyik színű trágya melyik növényre jó...Így mindíg az összes félét rányomatjuk, de ez sem sikeres általában. Valami leírás róla van? Egyébként én így szerzek sok pénzt:

    1. Már benépesített kertben:
    Békák mindígy veszekednek, ha beköltözik, márpedig be fog, akkor egyből eladom.
    Napraforgókat ültetek, 10-20-at a virága 100, a szára 50 pénz.
    Elég jól hangzik a csilis dolog, ezt még nem próbáltam, de ma ki fogom (lentebb írták)

    2. Üres kertben, (ne legyenek állatok)
    Vénusz pinata csapda magot vetek, rengeteget 20-40 db-ot. elég gyorsan nőnek, 1 növényből, ha kivágjuk lehull a virága, ami azt hiszem 360 pénz, plusz kihullik belőle változóan 3-5 mag, aminek darabja 70 csokipénz. Azonban vigyázni kell a kihullott magokkal, mert egy idő után, ha nem csinálunk vele semmit, akkor fejlődésnek indul magától, tehát új növény lesz belőle, elég gyorsan szaporodik. Egyszer próbából benépesített kertbe ültettem 5 darabot, az összes állatomat kinyírta.

    Na jó játékot. Ha valaki tud vmit fertilizer/trágya ügyben, akkor ossza meg velünk. Köszi.
  • zorrobomber
    #128
    én is pinátázgatok pécén :)
  • Rip
    #127
    Olvass kicsit visszább, korábban már én is leírtam ezt.
  • Rhece Phice
    #126
    na olvastam h 4szer van területnövelés meg h érdemes külön kertekben jatszani(külön a vízi pinataknak meg stb). akkor én is igy külön kertenként jatszak???
  • Rhece Phice
    #125
    Hello! Én is jatszok vele PC-n. most vagyok professional gardener asszem 19es szint eddig egyszer növelték csak a területemet de már rámférne mert nemtok újabb pinatakat befogadni meg épiteni sem és a tököm kivan h jatszok jatszok és nemtörténik semmi extra. vki nemtudja h mikor növelik a területet másodszorra? ja és h hányszor lesz területnövelés? köszi
  • cenobite
    #124
    Én játszok vele néha. Igaz hogy X360-on.
  • kisgabo
    #123
    senki?
  • kisgabo
    #122
    hát nem...
  • kisgabo
    #121
    nem pinátáztok?
  • Rip
    #120
    Áz! :D
    Pedig tényleg jó! :)
  • kisgabo
    #119
    ez is népszerű játék... :)
  • Rip
    #118
    Vagy town? Nem emlékszem.
  • Rip
    #117
    Válaszd ki a Village funkciót, ahol megtalálod a fickót, aki építhet mindenféle állatlakhelyet. Az is lehet, hogy ott mászkál valahol a kertedben, ekkor csak beszélni kell vele.
  • kisgabo
    #116
    építenék, de csak 2 eszköz van, ásó és fűmag..
  • Rip
    #115
    Építs nekik házat.
  • kisgabo
    #114
    szórom egy órája, 2 kukac van, és semmi...
  • cenobite
    #113
    Nem baj, ha nem tök sima a talaj. Maradhat egy kicsit hepe-hupás is. Szórjad a füvet, fognak jönni a kis kukacok és a többiek is lassan! :)
  • kisgabo
    #112
    üdv

    már az elején elakadtam, ahol a négyzetben kell simitgatni, majd füvesíteni.

    ott itt látok puplit, de nemtudom már megszüntetni, főleg a szélén, csaj csak sétálgat de nem enged tovább...

    help
  • joe1980
    #111
    sziasztok érdeklödni szeretnék,hogy hol lehet kapni xbox 360 gémpadot windows-hoz?Mert felhivtam legalább 5 vagy hat bolto és fingjuk nem volt róla miaz.
  • joe1980
    #110
    Kipróbáltam ,tényleg nagyon aranyos,de kérdem hogy lehet benne menteni?vagy a profilt létrehozni (offline) módba?
  • joe1980
    #109
    Köszönöm a választ.
  • cenobite
    #108
    Lehet net nélkül is játszani, nem szükséges a Live.
    A gépeden valószínű elfut/döcög, de le kell majd butítanid a grafót.
  • joe1980
    #107
    sziasztok szeretném megkérdezni hogy mien gépigény kell hozzá?remélem egy ati radeon 9800-a videokarin meg egy 2.0 procin 1 gb memorián eldöcög? JA és mégvalami.ehez ugye nem kell net hogy singlebe játszál?lehet ezt Live nélkül is játszani? kérlek titetek válaszoljatok rá legyetek szivesek.
  • cenobite
    #106
    Úgy tudom a pc-s verziót nem lehet magyarul játszani. Nincs benne a magyar nyelv. :(
  • radical
    #105
    Rájött már valaki hogyan lehetne magyarul beszélővé tenni? A gyerek így nem fog tudni játszani vele.
  • joe1980
    #104
    JA és mégvalami.ehez ugye nem kell net hogy singlebe játszál?lehet ezt Live nélkül is játszani?
  • joe1980
    #103
    sziasztok szeretném megkérdezni hogy mien gépigény kell hozzá?remélem egy ati radeon 9800-a videokarin meg egy 2.0 procin 1 gb memorián eldöcög?
  • Rip
    #102
    www.gamefaqs.com