300
2008. augusztus 29-én jön ki!
  • moonster
    #220
    fenykepezes utan ismet nezdmeg a terkepet, utana indulhattok
  • beyczy
    #219
    folytattam a játékot a mentéstől, összeraktam a csónakot, lefényképeztem az útjelzőt, de megint csak nem tudok továbbmenni. a papnak sem tudom szóbahozni a fényképet, indulásra se tudom rábírni. ez megint egy bug vagy tényleg én vagyok ennyire béna?
  • Katarina 60
    #218
    A zacskóba vegyél fel földet a kupacból,utána szórd ki a az információs tábla alá.Tegyél fóliát a kiöntött földre,így megy tovább a lézer sugár a leomlott kőkupacig.
  • mezoi
    #217
    Segítsen valaki! Gatineuban vagyok, a büfékocsi elküldve, tükör felrakva a darura, lesúlyozva, a föld felé mutat. Hogyan tovább?
  • moonster
    #216
    szivesen:)
  • beyczy
    #215
    rendben köszi szépen a gyors választ
  • moonster
    #214
    Szia!

    Igen ez egy BUG a játékban.
    Ha odaadod a levelet, azaz megmutatod neki, h megvan, akkor annyi történik, h kiusznak a partra. A következő mentés ott keszült.

    Mentés
  • beyczy
    #213
    sziasztok lenne egy problémám annál a résznél amikor Nina meg a megmentője bennrekednek a süllyedő hajón. feljutottam a felső szintre, felvettem a jegyet+levelet, leengedtem a láncot, leemeltem az ipséről a gerendát, kinyitottam a padlón lévő ajtót is, és mégis ha a csávóval beszélek, azt mondja neki Nina hogy megpróbálja valahogy leemelni róla a gerendát, ő meg folyton csak a levelet emlegeti. megpróbáltam a levelet is odaadni neki közvetlenül, de ugyanaz a párbeszéd jön elő. többször is próbáltam megcsinálni ezt a részt, hasonlóan sikertelenül. ez egy bug lenne? vagy mi lehet ennek az oka? pls. help tovább szeretnék játszani
  • DORSANAX
    #212
    Nibiru...
    Magyarítása is van és nem rossz az sem.
  • bogyoka
    #211
    Köszi, azokat is lejátszottam, a kedvencem a Syberia:))
  • moonster
    #210
    A syberiak voltak hasonlók, nekem azok nagyon tetszettek.
  • bogyoka
    #209
    Nah, lejátszottam, nagyon tetszett:))

    Köszönöm szépen a sok segítséget.

    Jó lenne ehhez hasonló játékkal játszani, tud valaki ilyesmit?
  • moonster
    #208
    a német felejtős, nálam legalább is. AZ angol OK
  • DORSANAX
    #207
    Na,ezt elrontottam,már nem számít...
  • DORSANAX
    #206
    Kalandjátékosoknak...
    [spoiler[http://www.torrentportal.com/details/4092534/Still_Life_2_GERMAN-GENESIS.html#live
    Működik rendesen,kipróbáltam.Azért írtam ide a fórumba,mert talán németül is érdekelhet valakit és nem egy rossz kalandjáték.A seeder "0" nem igaz,mert legalább 30 seeder van.ÜDV[/spoiler]
  • stoffert1966
    #205
    Oké megvan. A csomagtartót csak megnéztem, de nem nyitottam ki, abban volt benne.
  • moonster
    #204
    Ott kell lennie a leltárodban valahol, csak meg kell nézni a fotót
  • stoffert1966
    #203
    Elakadtam. Valami hátizsákban kellene lenni térképnek, de nem találom, hol keressem? Lefényképeztem a helységjelző táblákat, de azt, hogy tudom megnézni.A csónak kész indulni lehetne, csak be kell tájolnom, hogy hol is vagyunk. Segítsetek. Köszi.
  • bogyoka
    #202
  • bogyoka
    #201
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt nem értem, hogy a zöldnél, vagy a lilánál, vagy a pirosnál melyik számot kell írnom
  • bogyoka
    #200
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De a telefont nem tudom használni még, de tudom a kódot stb.-t, nem értem a fordítás szerint az egészet, hogy mikor üssem be a 2-est és meg zavaros minden
  • moonster
    #199
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ki kell kapcsolnod a riasztot, at kell irnod a kodot valamire, valamint az onmegsemmisitot be kell kapcsolnod
    az onmegsemmisito kodja jobb oldalt a konyvon található a betuket at kell irni szamokra a telefon segitsegevel
  • bogyoka
    #198
    Nem értem és nem megy
  • bogyoka
    #197
    Hm, elakadtam:D

    Ott tartok, hogy (Turm - Kommandozentrale) tudom a kódot, de nem értem, hogy mikor használjam, és a telefont sem tudom még használni, szóval totál káoszban vagyok:))

    Segítséget kérnék!!:)
  • DORSANAX
    #196
    Ott rengeteg sok szöveg és egy hosszú átvezető van.Moonsternek igaza van,nézd meg inkább,hogy mi zavarja a videók lejátszását,mert nem fogod érteni a történetet a következő mentéssel...
  • moonster
    #195
    Ott asszem egy videoszerű dolog van, nem kis kavarodás.
    Érdekes, h nem fagy ki másnál. Nem lehet, h valami codec probléma?
    Nincs fenn valami codecpackod, ami bezavarhat?
  • Ashley36
    #194
    Az én gépemet átok sújtja.:( Megint megfagyott játék közben pedig már jó sokat haladtam előre. Most ott tartok, hogy megcsináltam a kék kövekkel azt a sakkszerű feladványt. Bejut a csaj a terembe, megjelenik a pasi és elkezd neki mesélni és a második mondatnál kifagy a gép. Mi lehet ez? Driver frissítés megvolt. Esetleg valakinek nincs ott egy mentése pl. amikor a pasi befejezi a meséjét. Nem tudom mi jön utána és nem szeretnék sok dologból kimaradni.:(
    Előre is köszi...
  • bogyoka
    #193
    Szépen haladok, sikerült egy-két dolog úgy örülök:)) Sikítok biztos nemsokára:D
  • moonster
    #192
    majd sikitasz, ha kellunk
  • bogyoka
    #191
    Köszönöm, sikerült egy része:D
  • moonster
    #190
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha megvannak a zsákok, akkor a kutyaól helyén levő elszenesedett fadarabokat betudod tenni a zsákba, de utána se könnyű, mert Ninat le kell juttatni
  • bogyoka
    #189
    Nem tudom, hogy küldjem el a másik őrt, Nina már elvan dugva, és valahonnan szenet kéne szereznem de honnan? A cellába nem tudok már visszamenni, és egy a földön levő ajtót nem tudom kinyitni.
    Egész este ezen görcsöltem és nem megy.

    Ha valaki segítene megköszönném.
  • stoffert1966
    #188
    Megcsináltam. Működik. Köszi.
  • moonster
    #187
    stoffert: sajna a magyar verzio itt hibás, csak így lehet továbbjutni, vagy a jópár hsz-al lejjebb lehet a német verziót tuningolni.
  • DORSANAX
    #186
    Nincs mit...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A levélnek nálad kell lennie,ez így jó...Nina nem adta át a levelet,csak megnyugtatta az embert,hogy megtalálta.Magyarul eredetileg itt nem "levélátadásról"van szó,hogy érthetőbb legyen.
  • stoffert1966
    #185
    Köszi a segítséget. Megpróbálom.
  • sunday
    #184
    üdv,angolul még mindig nem elérhető sehol?
  • DORSANAX
    #183
    Ezt a mentést másold be a mentéseid közé és innen nyomd tovább:

    http://data.hu/get/1310910/2009-03-25_17-31_N64S8.sav.html

    Egy rövid intró kimarad,de az nem lényeges./Kiúsznak a partra.../


  • stoffert1966
    #182
    Sziasztok. Én is elakadtam a levélátadásnál. (szerintem mindent megcsináltam), de nem engedi átadni és kimenni sem tudok az ajtón a fickó nélkül. Olvasgattam erről a dologról, de nem igazán vagyok hozzáértő. Magyar játékkal játszom. Valaki leírná, hogy mit kell tennem, hogy tovább juthassak. Köszönök előre is minden segítséget.
  • bogyoka
    #181
    Nem adom fel könnyen, csak már nagyon mérges voltam, sok kalandjátékot lejátszottam, a Syberia játék két részét is, de ez nagyon kifogott rajtam, persze még nincs vége.:))

    Játszottam a Still Life-el, és elbabráltam a zárral rendesen, de sikerült végül:))