300
2008. augusztus 29-én jön ki!
  • cikasz
    #300
    Na rá is jöttem mi a megoldás :)
    Le kell tölteni innen a "34: The surveyor has left" mentést és folytatható is.
  • cikasz
    #299
    Üdv. Én sem találok poharat :( Egyszerűen nincs ott.
  • moonster
    #298
    Helló!
    Papírpoharat keress!


    Végigjátszás ezen része. 6:25 -től.
  • menist
    #297
    Heló vki.Nem találom a poharat az alufólia mellet Gatineauban.
  • moonster
    #296
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1194614502&no=214]#214[/URL]
  • MoRT2195
    #295
    Hello! Lenne egy gondom, remélem valaki tud segíteni.

    Amikor a hajó süllyed, ott akadtam el. Már mindent megcsináltam (tudom mert utána néztem róla vidit is), de nem enged tovább. Megvan a levél, leszedtem a testéről azt a nagy fém szart, meg ki is nyitottam a kifele vezető ajtót, de nem megy tovább. Hiába megyek oda a csávóhoz, ugyan azt mondja mindig. Na erre valami megoldás? Már harmadszorra próbáltam meg azt a pályát, lehet előröl kezdem a játékot ha nincs más megoldás.
  • syberia2
    #294
    EZ a felirat még jó, akkor mindegy:)
  • syberia2
    #293
    heló
    valaki el tudja küldeni a magyarított fájlokat?
    köszi:)
  • Jonka
    #292
    Köszi, sikerült megoldanom a problémát
  • IXEMGabeo
    #291
    keresgélj
  • Jonka
    #290
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy találkozott-e valaki olyan problémával, hogy a játék telepítése után nem tudom elindítani mert letiltja a Tages SA illesztőprogramot? Win 7-et használok, Nvidia GeForce 7200 GS videokártya van a gépben. Előre is köszi.
  • Ószilva
    #289
    Értem..és honnan tudnák letölteni cracket?
  • IXEMGabeo
    #288
    az a gáz, hogy nem emlékszem rá, valószínű a crack okozta hiba miatt van...
  • Ószilva
    #287
    Segitség!Secret files 2 első pálya..a csajszira rá akkarom adni a bikinit és kilép a játék..:SNem tudna valaki közvetlenül uttána adni egy mentést?Fontos..Köszi elöre is!
  • Ószilva
    #286
    Secret files 2 kilép az első pályán amikor vm bikinit akkarok a csajra adni mi lehet a gond? Nem tudna vk egy mentés adni közvetlen utána?
  • Babobaba
    #285
    Nagyon szépen köszönöm, segitett a mentés :)
  • moonster
    #284
    BUG, ahogy mondja CéZé!
    Megoldás itt: [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1194614502&no=240]#240[/URL]
  • CéZé
    #283
    Ez egy bug. Alul van egy mentés, azt leszeded és tudod folytatni a játékot. Onnét már jó lesz.
  • Babobaba
    #282
    Hát igen angol verziom van magyarosítva :P. Ugyhogy talán akkor a németre rákeresek. De az, hogy eredetibe megvegyem... sajnos ahoz kevés a játék, inkább már egy cod MW2-t vennék ha lenne rá keret. Tényleg köszi a helpet, heloka :)
  • IXEMGabeo
    #281
    Próbáld meg leszedni újra, vagy pedig a német verziót, amit elvileg tudsz is magyarosítani...ha úgysem megy akkor eredeti game-ben kell, hogy beszerezd:)
  • Babobaba
    #280
    Köszönöm a videot, nem sokat segitett, de végig lestem. Ugyanezeket már megcsináltam. Akkor bug :( rakjam ujra? mert már elöröl kezdtem onnan hogy a dzsungelben megyek max-el és semmi :(
  • IXEMGabeo
    #279
    ja ez esetben lehet, hogy egy bug, vagy pedig nézd meg újra milyen tárgyat hagytál ott...gondolom a TAMTAM dobot felvetted
  • IXEMGabeo
    #278
    talán itt nézd meg

    Nem emlékszem már rá, egyszer játszottam csak ki vagy 1 éve már...nem hagyott akkora nyomot bennem, mint az elődje:)
  • Babobaba
    #277
    Hello. Lenne egy kis problémám, remélem vki tudja rá a választ. Az elsüllyedt hajón vagyok, már kiszabaditottam az embert kinyitottam az ajtót, megvan a levél és jegy, menekülnék... odaszólok a pasihoz és még mindig azt mondja neki a nő h nincs nála a levél. Valaki tudja mi a hiba oka? Vmi nincs meg, vagy csak hibás a játékom? -.-
  • Robi546
    #276
    oké! már megoldottam! :)
  • moonster
    #275
    Kedves Robi!

    Nem akarlak bántani, de az előző évtized szava a guglizás lett.
    Használd!

    http://globalgame.hu/news/6814/Secret_Files_2_Puritas_Cordis_vegigjatszas
  • Robi546
    #274
    Jó Reggelt Mindenkinek!!!

    Elakadtam!! :SS
    Most tényleg nem tudok tovább jutni ott vagyok amikor amikor olyan kőkorongokat kell forgatni Gautinea,Franciaország-ban valaki leírná hogy milyen sorrendben vagy hogy melyik gombot mennyiszer kell forgatni??
    PLSSSS!!
    Előre is Köszönöm!
  • Robi546
    #273
    Na már sikerült!! :))
  • Robi546
    #272
    Hello All!!!

    Elakadtam!! :SS
    A Secret Files 2-ben ott elakadtam amikor a dzsungelben kell menni Max-el (vagyis avval az emberrel) na és amikor a lyukakba be kell tenni a Pávatoll,meztelencsiga,stb... és amikor a szentjánosbogarakat a pókhálóval kell betenni na és azt nem tudom meg szerezni a szentjános bogarakat pókhálóval vagy mivel nem tud valaki segíteni??? :SS pls Előre is Köszönöm Szépen!
  • Robi546
    #271
    jah jó kössz!
  • moonster
    #270
    Szevasz!

    Itt itt az sg-n, a fórumok alján van egy keresőmező, ami csak az adott fórumban keres,vagy visszaolvasnál csupán 3 hozzászólást, akkor megtaláltad volna.
    #266. hozzászólás
  • Robi546
    #269
    hello all!!!
    Nah épp most töltöttem le a Secret Files 2: Puritas Cordis-t és kellene hozzá magyarítás valaki nem tud linket???
    Aki tud az adjon linket PLSS!!
    Előre is Köszönöm Szépen!!!
  • Robi546
    #268
    Nah én már még valamikor május vagy júniusban végignyomtam a Secret Files Tunguska-t az 1. részét és most töltöm a 2-t!! :))) sztem nagyon COOL lehet !! :)))))
  • IXEMGabeo
    #267
    na látom ide is régen írtak, nos nekem mindkét rész nagyon tetszett, egy kicsit rövid lett a Puritas Cordis és a befejezése sem tetszik túl egyszerűen oldották meg, ahogyan meghal a végén az őszhajú szekta tag:S
    sajnáltam a Francia csávót asszem az egy pap volt, és nem értem miért nem lehettem többet avval a szöszke kalandornővel (Max társa volt Indonéziában) szval avval mi lehetett:S a hajós részek nagyon bejöttek, és talán még Párizsi bóklászások...sok ötletességet tettek bele és a grafika mindenképpen szebb az 1. részhez képest, viszont Nina hangja sokkal szexibb az 1. részben:) érdemes kipróbálni mindkét részt
  • moonster
    #266
    Secret Files 2: Puritas Cordis magyar feliratok

    most töltöttem fel, uh remélem sokáig jó lesz.
    Köszönet a magyar felirat elkészítőjének!
  • once
    #265
    Ezek a linkek már nem aktuálisak(törlődtek),valaki meg tudná osztani velem a magyarítást,mivel angol a játékom. Köszönöm!
  • Vivykeh
    #264
    Már megoldottam! :'D
  • Vivykeh
    #263
    Sziasztok!
    Nos,elakadtam. :S még eléggé az elején járok.
    Ott amikor a fotós áll a recepciónál, nekem pedig megkell mutatnom neki a fotót az étterembe. Akárhogy próbálom, nem jön be megnézni a képet! Egyszerűen nem tudom mit kell csinánli! Valaki segítsen, légysziwes
  • moonster
    #262
    Hello 19410122!

    Nincs mit megköszönni, sajnos ez a hiba valahogy a magyar verzióba becsúszott. Úgy hallottam, h a németben talán nem volt.
    Jó kis klasszikus kaland volt ez.
    Egészségedre.:)
  • 19410122
    #261
    Hello Moonster.

    O.K. A Resident Evil-t csak viccnek szántam.:-)))
    Neked személyesen, külön megköszönöm a topikba belinkelt mentést.