462
  • krajcsovszkig
    #262
    Előbb a Torrentspy, most a bH: Meg vagyunk mi bASVA!!! >(
  • Gerygrey
    #261
    Simán.

    A '90-es évek végén, talán még páran emlékeznek, volt egy olyan hogy PC-X Magazin, annak CD-melléklete, azon pedig az "olva-sokk!" rovat. Ide mindenféle saját zenét és egyéb alkotást lehetett beküldeni, például zenét, jó dolog volt (akkoriban még nem volt általános az otthoni net)

    Namost erre a nagyokos szArtisjus kitalálta, hogy micsoda dolog ez hogy a PC-X Magazin ingyen terjeszt zenét, fizessen csak szépen jogdíjat. Ja, hogy azokat az olvasók ingyen felajánlották? Olyan nincs, tessék szépen fizetni. Természetesen valószínűleg az Artisjus zsebre tette volna az egész lét. Ez volt az a pont az életemben, ahonnan kezdve a szerzői jog mint olyan, végérvényesen kitörlődött a tiszteletben tartandó jogszabályok köréből.
  • lpmaskmancick
    #260
    baxxák meg!!!!!ezek képesek lennének olyan oldalakat is bezáratni ahol bootlegek vannak?amilyen hülyék ezek simán képesek erre.mit akarnak majd mo-n mindenki minimálbérből eredeti cuccokat fog venni??????warez térj visssza!!
  • kricsi
    #259
    Nem tudom mit erőlködnek ezek...
  • zyppy
    #258
    jó ötlet, megyek
  • Zoleeca
    #257
    Dobáljuk meg őket írott warez dvd-kel!
    Mindenki hozzon magával "seed please" feliratú pólót! :D
  • zsoooc
    #256
    Ostromoljuk meg az ASVA székházát :D
  • llax
    #255
    Jó Neked...
    Nálam erősen terhelésfüggő... Ha a (kis) WiFi szolgáltatóm hálózatában egyszerre sokan tolják a p2p cuccokat, az nagyon érezhető...
  • debut12
    #254
    Nahát, a magyar hatóság megint bizonyított! Remélem az ASAVA + BSA + a többi b*zeráns marhákra a jogtalanul lefoglalt szerverek tulajdonosai rávernek olyan pert, hogy belerokkannak!!!
    Gondolom, megint verik a nyálukat, hogy mekkorát fogtak!
    Még talán emlékeztek a Mátrix, vagy valamelyik p2p szerver lefoglalásánál tevékenykedő IGEN MAGAS IQ, ÉS SZAKMAI GYAKORLATTAL rendelkező szakértő elemzésére. Tiszta röhej! Gondolom a nagyokosok most is hasonlóképpen értelmezik majd a semmit!
    Gondolom a köcsögök az eljárás végig, vagy utána szépen hazahordják a pereputtyuknak a lefoglalt gépek alkatrészeit!
    Ez a magyar hozzáállás!
    Minden elismerésem, csak így tovább!
  • HUmanEmber41st
    #253
    Nah kíváncsi vagyok h az FTP szervereken ( ha egyáltalán megtalálták ezeket a több Terás gépeket) milyen adatokat fognak előhozni, meg egyáltalán milyen naplófájlokat fognak találni. Kikapcsoláskor szétesik az egész RAID tömb, és azt csak egy csomó jelszóval lehet feléleszteni.
    Hiába teszik be a winyókat akármilyen gépbe, ha egyedi fájlrendszer van rajta, a farkukra húzhatják, mert 1 bitet nem tudnak rajta kimutatni. A bíróság előtt semmilyen szakértő 1 nyomorult MP3-at se tud mutatni, h ez az FTP szerveren volt.
    Aki meg windóz alatt futtat warez szervert, az meg is érdemli a büntit :D
  • csabiks
    #252
    torrent oldalakon mit találnak? torrent fileket, nah azzal kitörölhetik
  • roliika
    #251
    Ma a gerinc csak 70 gigabites? Ez röhej.
  • Gerygrey
    #250
    Arra gondoltam, tüntetést kellene szervezni az ASVA Karolina út 65. szám alatti székházánál. Ki jönne el? :)
  • Hedgehunter #249
    Semennyit mert a kollegai szolnak neki hogy megyunk hozzad jozsi tuntess el mindent...Vagy ki se mennek..
  • Foga
    #248
    Nálam 2 éve jártak a kö5sögök!
    Most lett meg a másodfokú ítélet:
    500eFt + 1 év próbaidő

    Annyi értek el hogy most azt kutatom hogy tudom az államon az 500eFt-ot + a költésgeimet visszahúzni + az össze ügyemben érintett emberhez aki nem jóindulatóan állt hozzám, kiküldtem a BSA-t + a rendőrségen névteleb feljelentést tettem.

    Kíváncsi leszek hogy tisztel rendőr elvtárs otthonában mennyi cuccot fognak találni!
  • szvini
    #247
    na de igen,de a másolatnak is meg kell lennie az eredeti szofter papírjainak valahol, vagy blokk vagy valami, hoyg votl miről másolni.

    sztem
  • Gerygrey
    #246
    Torrent szerveren egy kilobyte illegális tartalom nincs, úgyhogy bekaphatják.
  • kernerster
    #245
    Faxa. Reggel még kétségbe voltam esve, de már röhögök az egészen
  • Hedgehunter #244
    Nalam is volt egy ilyen akcio egy par eve... Epp egy egesznapos kirandulasrol mentem hazafele amikor a hazunk meg a kornyezo hazak elott rendorauto hegyek...!! Meg mondtam is a haveromnak hogy nem lennek a helyebe annak akiert jottek....:) Ahogy kozeledtem latom az ismeroseimet rohannak felem integetve meg kiabalva hogy nem menj haza erted jottek....Majd lefostam a bokamat, fogalmam sem volt hova mehetnek...A lenyeg hogy nem illegalis letoltesert voltak ott (de azert is kaptam bar elenyeszo volt) de csak a szoftverek atvizsgalasa 700 ezer ft-ba kerult....!!!!! volt vagy 200 cd-m meg vagy 3 vinyo... Mennyibe kerul akkor egy szerver meg Tbytnyi adat atvizsgalasa...???
  • item
    #243
    Azt én megveszem eredetiben...
  • item
    #242
    Még visszatérnek!! Hajrá srácok!!
  • locz
    #241
    Nekem is stabilan ugrál 2 és 4 KB/s között.....
  • Gerygrey
    #240
    Az én netkapcsolatom az esetek 99%-ában teljesíti a szerződésben foglalt 10 megabites letöltési sebességet. Ma annyi a változás, hogy kitörölhetem vele...
  • kill3r21
    #239
    most kéne kijönnie a crysisnek azt akkor nézni az adatokat :D:D::D
    valaki belinkelné azt a blogot megint megnézném
  • CybeRick
    #238
    Időközben több oldal is éledezik
  • locz
    #237
    Talán áramszünet volt...
  • Johnny d
    #236

    igen
    BithuMen sem megy, a 1st torrent is kihullott (de vajon meddig?)
  • dashed_
    #235
    hat ha megnezed csut estetol akkor latod, hogy melyebre zuhnat es nemis oan mertrekben emelkedik mint szokott..
  • CybeRick
    #234
    Ez a periodikusság valóban megvan :D Csakhogy a mért értékek erősen csökkenntek.
  • Pharaoh
    #233
    Hasonlíts már össze a szerdai és a csütörtöki csúcsot.
    Segítség
  • locz
    #232
    Lehet, hogy én vagyokok a hülye, de ez az ábra teljesen periódikus, mi látszik ezen? Este lemegy, reggel felmegy...
  • raingun
    #231
    Mivel lassan minden szerver virtuálisan fut, egyszerűen nem értem, hogy lehet lefoglalni szervereket. Miért nem nyomják le mindjárt paksot, aki az áramot szolgáltatja???

    Egy szerveren több tucat virtuális szerver is fut, minden ilyen virtuális szerver tulajdonosa perelje be a rendőrséget!!! Megérdemlik, analfabéta banda.
  • rigidus
    #230
    http://nyuz.elte.hu/archiv13/szam9/bsa.htm
  • item
    #229
    Kapja be az összes jogvédő szervezet!
  • raingun
    #228
    A pékes hasonlat meg úgy helyes, hogy a pék kitalálja a receptet és utánna évekig mindenkitől pénzt kér, aki olyat akar sütni. Analógia, jobban is mehetne, ha fejlesztő vagy, amit egyre inkább kétlek.
  • raingun
    #227
    Én is szoftverfejlesztő vagyok, de ekkor pofával rég találkoztam. Képmutató f*szkalap. Ha csak egy illegális program is van a gépeden akkor menj ki a konyhába, és vágd fel az eredet, különben meghasonlusz és azt nem venném a szívemre.
  • CybeRick
    #226

    A heti BIX statisztikán látni a razzia közvetlen hatását. Ez a kép már frisebb mint a cikkben szereplő. Ugyan a szokásos növekedés tapasztalható, de sokkal kisebb mértékben, mint a megszokott.
  • llax
    #225
    Talán ezért javultak nálam a ping válaszidők 40-50%-al???
    Ezért teljesíti ma a netkapcsolatom sebessége a szerződésben szereplő maximumot atomstabilan???
  • Pluskast
    #224
    Hát akiket most kár ért - értem ez alatt akiknek elvitték a gépeiket - és semmi közük nem volt a torrent dologhoz, a helyükben akkora pert akasztanék a BSA és a rendőrség nyakába, hogy bele gebedjenek.
  • BigPunisher
    #223
    fejlődünk emberek fejlődünk.....ma már legalább nem monitorokat foglalnak le bűnjelként