152
  • strebacom
    #72
    Nem de talán ha az egészet feltöltené az jó lenne!!
  • Rannon
    #71
    Magyar feliratot nem tudna valaki feltölteni hozzá??
  • totyak
    #70
    Az máris egy ezressel olcsóbb. Csak mondjuk nem tudom, hogy nálunk van-e Cora. Székesfehérvári vagyok, nem rémlik, hogy lenne, vagy csak én nem járok arra amerre van.
  • suno
    #69
    Én 4990 -ért vettem a corá -ban.
  • totyak
    #68
    Ha olcsón meg tudnám venni akkor igen, de ha drágán, akkor azthiszem nem. Nem csak az ára miatt, hanem a netem is elég lassúcska felfelé. De egyáltalán nem biztos, hogy megveszem, csak overlocker kollégát kérdeztem, hogy ő honnan tudja jó áron beszerezni. Talán őt kérjük meg előbb, hátha ő feldobja a netre.

    Egyébként overlocker-nek üzenem, hogy biztos lehet benne, hogy nem csalódik a játékban. Én már csak tudom, németül végig küzdöttem és még úgy is oltári volt.
  • strebacom
    #67
    De ha megveszed igaz felteszed valahová!!!
  • totyak
    #66
    Az mit takar, hogy igen jó áron? 6000Ft az ára ha jól tudom. Ennél olcsóbban sikerül megvenned? Ha igen mond már meg légyszíves, hogy hol és mennyiért. köszi
  • overlocker
    #65
    én hétfőn zserzem be remélem jo tényleg mert csak nagyon jókat olvasok rola

    ráadásul igen jó áron
  • totyak
    #64
    Nagyon úgy tűnik, hogy ennek a játéknak a magyar verziója sem kerül fel netre, szerintem legalábbis a kutya sem törődik a feltörésével. Nagy kár, pedig élvezetes játék volt még németül is. Hát még magyarul milyen lenne.

    Ha valakinek megvan magyarul és elég gyors a feltöltése illetve hajlandó feltenni a netre, az ne fogja vissza magát.
  • totyak
    #63
    Ahogy mondod,ez egy tök jó kaland. Nem Runaway stílus, mert ez nem rajzolva van, ez rendes 3D (asszem). Töltsd le a demót, ha tetszik "vedd meg" a teljest.
  • cumfu
    #62
    Heló! ez miféle játék? mekkora a gépigény és hány éveseknek való? vagy olyan mint a runaway? (tök jó kaland). Előre is köszi
  • MerlinW
    #61
    Én csináltam, Photoshop, sok könyv, sok internet, sok gyakorlás:)
    Mondjuk ez messze van a frankótól, csináltam már jobbat is.
  • strebacom
    #60
    Nem tudod ki csinálta a bannert..és melyik progival lehet ilyen frankó bannert szerkeszteni..és hogyan???
  • totyak
    #59
    Felkerült a végigjátszás az AdventureGames oldalára is, de van egy link a letöltéshez az aláírásomban is. Mindenki válogasson kedve szerint.
  • totyak
    #58
    Igazán nincs mit, remélem hasznát is tudjátok venni és érthető minden amit leírtam.
  • strebacom
    #57

    köszi a végigjátszást a fiam nagyon örül neki!!!
  • totyak
    #56
    Ok, akkor zárjuk a vitát. Béke veletek testvéreim.
  • sanyi150
    #55
    Lezárhatjuk a vitát a játékárakról, én még mindig azt mondom hogy 6 000 ft nem sok. :-)
    Az angol verzióval jól elboldogulok, sajnos ez a játék nálunk kizárólag magyar felirattal jelent meg. Én pedig az angol feliratot szeretem, ezért nem veszem meg magyarítottat. Sok játékot letöltök én is, néhányat végig is játszom. Utólag azonban jónéhányat megvásárolok belőlük. Persze nem a megjelenéskor veszem meg, hanem amikor olcsóbb lesz.
  • totyak
    #54
    Basszus ezt még meddig ragozzuk? Nem a mentalitással van a baj, hanem azzal, hogy nem tudjuk megfizetni. Nem akarnám én ingyen ha milliomos lennék. Besétálnék a boltba, lekapnám a polcról aztán play. De ha egyszer nem tehetem meg, akkor ez van. Most ne mond már, hogy neked minden játékod eredeti! Egyébként ki mondta, hogy nem értettem a történetet. Egy keveset tudok németül, tehát valamicskét megértettem. De ez most olyan dolog, hogy amelyik játékból nem adnak ki magyar verziót azt meg sem veszed, mert nem érted a történetet? Szerintem inkább ez miatt a hozzáállás miatt mennének tönkre a játékgyártók.
  • sanyi150
    #53
    Felesleges 6 000 forintom nekem sincs de ki mondja hogy felelsges megvenni a játékot? Ha igénybeveszel egy szolgáltatást, akkor illik fizetni érte.
    Amint látom jópár órát eltöltöttél a játékkal és teljesen természetesnek veszed hogy egyetlen forintba sem került számodra. A mentalitással van itt a probléma - hiszen mindent ingyen akarunk.
    más: nem értem hogy milyen élvetet nyújt egy kaladjáték úgy hogy egy büdös szót nem értesz belőle. Ha nem érted a történetet az jelentősen rontja a játékélmény - szerintem.
  • totyak
    #52
    Köszi a felvilágosítást. Ez így leírva szép és jó, de ettől függetlenül nekem továbbra sincs felesleges 6000ft-om, amivel támogathatom a fejlesztőket. De ha te ilyen pénzes gyerek vagy, akkor vegyél egyet helyettem is.

    Amúgy kész a végigjátszás. Szedhető innen---> http://rs17.rapidshare.com/files/100955011/Jack_Keane_v_gigj_tsz_s_.doc

    Vélemények jöhetnek ide fórumba. Akár negatív kritika is.
  • MerlinW
    #51
    Köszönjük. Délutáni teánkat lelkiismeret furdalástól fájdalmas, depressziós elmélkedés mellett fogjuk elfogyasztani.
  • sanyi150
    #50
    A játékfejlesztőknek komoly visszajelzés az eladott példányszám. Szerintem egy új játék 6 000 forintos kezdőáron egyáltalán nem számít borsosnak - tekintettel pl. a COD4 jelenlegi 10 K-s vételárára.
    Az eladások/bevételek meghatározzák egy fejlesztőcsapat vállakozói kedvét egy újabb játékra. Ha keveset értékesítenek, akkor előfordulhat hogy nem lesz több fejlesztés. Csak magunk alatt váguk a fát a letöltésekkel - sok fejlesztő így is már csak konzolra készít játékokat vagy jelentős időeltolással rukkol elő a PC verzióval.
    A magyarított változat megvásárlásával a fordítók is munkáját támogatod! Ha szeretnéd hogy több hivatalos magyarítás szülessen, akkor sok-sok játékot kell vásárolni.
  • strebacom
    #49
    Hogy érdekel e már hogyne érdekelne....ha kész vagy adj már egy linket légyszi!!!!
  • totyak
    #48
    Ha minden jól megy a hétvégén végigtolom németül. Nagyon jó játék, csak azt a fránya magyart honnan lehetne megszerezni?

    Egyébként egy kisebb végigjátszást is írogatok, ha érdekel valakit akkor fenn lesz e hónap végéig tutira az Adventure Games-en. Edig 14 oldalacska, de még nem végeztem vele. Sajnos mivel a párbeszédeket nem értem, így azt nem tudom beleírni mikor kinek mit kell mondani. Olyankor csak annyit írok, hogy addig dumáljunk vele, míg az adott tárgyat meg nem kapjuk.
  • MerlinW
    #47
    Sehonnan.
  • kirol
    #46
    Újabb Jack Keane nyereményjáték!!!
  • babzso
    #45
    Nem tudjátok, hogy honnan tölthető le a magyarosítás hozzá???

    Köszi
  • totyak
    #44
    Asszem ezzel a játékkal is úgy járunk majd mint a Runaway 2-vel. Az is megjelent magyarul, de a kutya sem törődött vele, hogy felkerüljön a netre. Mondjuk az legalább baráti áron megkapható, de Jack Keane meg 6 ropi. Nincs én nekem arra több ezer forintom, hogy mindig megvegyem az aktuális jó játékot. Az kellene, hogy valaki megveszi és eredetiből csinál egy ISO-t és feltölti. Szerintem akkor nem kéne krekk az elindításhoz, bár nem értek hozzá. Persze az is igaz, ha én venném meg hatezerért, lehet, hogy én sem tenném fel, márcsak elvből sem. Nade nemmindenki gondolkodik így. Remélem.
  • kirol
    #43
    Nekem is! :)
    Csak meg kellene venni. De egy csomó ilyen van most.
    Ez, Art of Murder, Sherlock Holmes stb., ezrk mind magyarok.
  • strebacom
    #42
    Nekem is!!!
  • totyak
    #41
    Karaj a banner, már csak a játék kéne. Nem is értem miért nem töri már fel valaki. Bezzeg FIFA, meg HP5 rögtön felkerültek magyarula netre. Ez is éppen olyan jó játék, ha nem jobb. Angolul, németül a tököm se akar játszani. Nekem magyar kell.
  • MerlinW
    #40
    Banner on air:)
  • gaspijoci
    #39
    Én is egyetértek! A többi topicban a résztvevők támogatják egymást! Bízom benne, hogy itt is így lesz! Aki tudja dobja már fel a magyar file-okat!!!!!!!!!!! Plííííííííííííííz!!
  • gibson9
    #38
    Indítvány támogatva
  • strebacom
    #37
    Ja azt megköszönnénk!!!
  • totyak
    #36
    Nem akarja valaki feldobni a magyar változatot mondjuk ISO-ban. Szerintem sokan örülnének. Sehol nem találni a magyart, csak angol meg német van. Pedig kiprószálnám magyarul szívesen. Vagy ha van kiszedhető nyelvi fájl, arra is vevő lennék.
  • Shep
    #35
    Na senki nem tud/akar nekem segíteni?
  • Shep
    #34
    Cape Town-ban, rumot kellene szerezni a srácoknak, beszéltem a kalandozóval, azt mondta, hogy ad egy üveg rumot, neki úgyis van még százával, na de mégsincs nálam a rum. Mi lehet a gond?
  • kirol
    #33
    Azt hiszem igen. De ez nem is az a topik?!