3204
9788344801201527859.gif
  • nyirog
    #2402
    igen, tényleg jó, kicsit jobb mint amit 5 éve vettem az a narancssárgás, és árban is tűrhető :) - de ez a szelektív nagy szívfájdalom egyenlőre, először 9ezer volt, aztán másnap megnéztem és már 12 lett belőle, pofám le is szakadt :D. Már csak arra leszek kíváncsi h az új tűzoltó autó az mennyibe fog fájni (egyébként az új rendőrhelikopter is barátságos árban ahhoz képest, már csak ezért se értem a szelektív árának okát).
  • vastalp
    #2401
    Sziasztok!

    Most találtam rá erre az oldalra, és megörültem hogy ilyen sok legofan van itt. Így hát én is csatlakoztam, mert mostanában eléggé elkapott a legoláz.

    Még gyerekkoromban sokat legoztam, aztán elkezdtünk építkezni és hirtelen abbamaradt. Most már kicsit megnőttem(22) és nyár végén volt nálunk egy kisgyerek és el kezdtünk vele legózni, és visszajöttek az emlékek hogy régen milyen jó is volt, és megnéztem vaterán milyen árban vannak a legók. A kedvenc régi legóm az
    http://www.majhost.com/gallery/brickster4/0-Eurobricks/a6348.jpg
    rendőrkamion volt. És mivel elég jó árban volt gondoltam gyorsan veszek is egy ilyet, mert ami nekem volt korábban az eléggé megcsappant és nem volt meg hozzá minden. Aztán láttam még sok jó "olcsó" legót, és vettem elég sokat. Aztán rájöttem hogy ha ömlesztve veszem az sokkal jobban megéri mert jóval olcsóbb. Így hát a nyári keresetem(diákmunka) gyorsan elszállt, de most van rengetem legom, és épp egy várost készülök felépíteni.
    Amiket vettem ömlesztett legókat először nézegettem legós képeket hogy vajon mit is lehetne kirakni abból a 10-15 kiló legóból, amikor megtaláltam a legókon azt az 5 számból álló kódot, meg egy ruszki oldalt ahol azok alapján megmondja hogy melyik készletekben van benne. Így már könnyebb volt a dolgom. Most hétvégente szabadidőmben legózok, és már sok készletet összeraktam(pl kikötő, rendőrségi kamion, sok tűzoltóegység, technik modellek(F1, markoló, tűzoltó...) , meg sok építkezős anyagom is van, és most az utolsó csomagban több reptér is volt, így lassacskán meg lesz a városnyi anyagom :D

    Remélem hallok majd jó tanácsokat, és ha tudok megpróbálok én is jó tanácsokat adni.
    További szép estét.

    u.i: Tegnap már begépeltem és a végén kiírta hogy csak 24 óra múlva írhatok először... de sikerült elmenteni :D
  • vastalp
    #2400
    .
  • Freeda Krueger
    #2399
    Az.
    A többi újdonság közt is vannak horror árú termékek,de némely azért elfogadható talán.
    kukásautó
    ez is jól néz ki
  • nyirog
    #2398
    jó drága..., sztem majd inkább ausztriában veszem meg mikor megfordulok arra, 26 euró (kicsit jóval olcsóbb) itt
  • nyirog
    #2397
    *.*
  • Freeda Krueger
    #2396
    Szelektiv
    Már kapható.
  • dregnarr1 #2395
    10000 kell csak ahogy, hogy megtekintsék, most van ~1900 neki.
  • Pistike 007
    #2394
    Ez még csak egy (sikeres ahogy nézem) terv nem?
  • Punker
    #2393
    mennyi lehet ?
  • Ferink
    #2392
    Pöpec a konténerszállító! Nekem is tervben volt, hogy megveszem.
  • Ferink
    #2391
  • Ferink
    #2390
    Üdv!

    Ma építette meg a 8265-ös homlokrakodót.


    Azt szeretném kérdezni van-e valakinek tapasztalata ezekkel az új lineáris aktuátorokkal kapcsolatban?
    Valószínűleg valamilyen orsó-anya kapcsolat van bennük.
    Nekem alapjáraton is eléggé nehézkesen mozognak. Főleg a kettő ami duóban működik és a homlokszerkezetet emeli.

    Attól tartok a motor szett amivel ki lehetne egészíteni nem boldogulna velük. Nálam a kézi hajtás is nehezen megy. Átnéztem a munkahengerekig menő tengelyeket, azok nem szorulnak.

    További Kellemes Ünnepeket!
  • Carlos
    #2389
  • Punker
    #2388


  • Punker
    #2387
    A kölök is épít ezerrel.
  • Borg
    #2386

    Van ám játszás már ezerrel :)

  • Botond #2385
    A felső és az alsó megvan. Már alig várom, hogy felhozhassam a pincéből. Még kicsik a kicsik, szóval most még csak duplózunk. Karácsonyra, ha jól számoltam a teljes rokonság velünk együtt rájuk zúdit vagy 5 dobozt fejenként. :) Mondjuk dupló vonalon fogy a fantázia úgy látom, mert kb semmi extra sorozat nincs, míg 2006-8-ban ötletesebbnél ötletesebb sorozatok voltak.
  • Pistike 007
    #2384
    És magyar rendszámos! :D
  • Pistike 007
    #2383
    Amanóba. :D Nagyon bejön.
  • Loál János #2382
  • Sund
    #2381
    Neeeem. Ha így tennék, akkor ki sem szabadna bontanom. Viszont a dobozát elrakom, hátha 60 év múlva sokat fog érni.

    Az a tervem, hogy szépen kiállítom a dolgozószobába és rakok alá kis ledeket, szépen meg legyen világítva, mint annó az állványon az igaziak. :)

    Ez még nagyon tetszik:
    http://www.brickset.com/detail/?set=10220-1



  • Pistike 007
    #2380
    Nekem is megvan, többedmagával, rengetegféle régi kiadás, főleg Star Wars. Nem gondoltam volna, hogy ennyit érnek, aránylag kis idő után:)
  • dregnarr1 #2379
    Bontott, de az elemek kifogástalan állapotban voltak.
  • Punker
    #2378
    lego fórum, ebay. stb
  • Police88
    #2377
    Vaterán kívül van vmi más netes hely ahol foglalkoznak használt lego vétellel?
  • Police88
    #2376
    bontatlanúl vagy bontottan? Nekem ebből a homoksikló van meg.
  • dregnarr1 #2375
    A régi készletek a 3 éves készletcsere után rohadt drágán adhatók el. A 6-7 éves, bolti Star Wars szettek négy-ötszörös-stb áron kelnek el. Most képzeld el hányszorosáért adható el egy Exklúzív Szett.

    //
    Csak egy példa:
    [IMG] http://g-ecx.images-amazon.com/images/G/01/ciu/88/04/0905c060ada0f3566687d110.L.jpg[/IMG]
    2001-es szett, készletváltozás után 2 évvel (2005) egy eldugott, ruhákat áruló turiban rátaláltam egy készletre 2000 forintért. Két éve adtam el 25000-ért:)
  • Minstrel
    #2374
    reménykednek benne, hogy egyszer majd sokat és ezért gondolom naponta nézik a bricklink-en, hogy mikor emelkedik már az ára
  • Pistike 007
    #2373
    Befektetési céllal?
  • dregnarr1 #2372
    VÉGRE LEGO! KLIKK


  • mukika36
    #2371
    Nem rossz... csak kár, hogy nem az enyém.
  • Punker
    #2370
    mekkora a kölök, kb mi érdekli? én ma vettem át a lenti világítótorony készletet, nem volt 10k.
    [haza hozni meg nem tudtam mert nem fért a zsákomba, eláztatni meg nem akartam]
  • holtodiglan
    #2369
    jah ezt én sem értem, már valahogy kinőttem belőle :D amúgy karácsony környékén érdemes körbenézni biztos lehet kapni valahol akciósan. Lapozz át néhány reklám magazint, vagy neten keress rá. A metroban pl adventi akciók vannak minden nap más... érdemes lehet ott is megnézni hátha van akciós nap játékokra..
  • Police88
    #2368
  • yugoslave
    #2367
    Mekkora ez, hogy egy egész szoba kell neki???
    Hány éves vagy? Engem már valahogy nem vonz a legózás, de amiatt néztem be ide, hogy a keresztfiamnak szeretnék legót venni. Ötletek? Nincs rá sok pénzem, de jó lenne, ha minél nagyobb lenne.
  • Punker
    #2366
  • Wreck86
    #2365
  • Sund
    #2364
    Sziasztok!


    Én ezt kapom karácsonyra a feleségemtől:

    10231

    Lego Shuttle Expedition Set

    15 éve nem legóztam, de elkapott a harci láz. Majd rakok fel képeket, alig várom már a szentestét komolyan. :) Jó lesz megint építeni.

    A Super Star Destroyert láttam LEGO boltban ), 400 EUR az ára. Eladó szerint kb. 5-öt adnak el belőle hetente, főleg befektetési céllal veszik. Ki volt rakva, kb. külön szoba kell neki.

  • Carlos
    #2363
    Egy szép nagy házat!
    A gyerek álomházát. :)