3204
9788344801201527859.gif
  • Punker
    #2842
    jaja néztem most, horror áron van a bontatlan jubileumi, pedig alapból is 50+ ezer volt annó néztem a kölöknek

    én az ilyen készleteket várom:

  • Dzsini
    #2841
    Össze, de nincs meg semmi hozzá. Egy igazi gyűjtőnek eszébe se jut, hogy kibontsa a dobozt, mert azzal máris töredékére esik a készlet értéke.
  • Dzsini
    #2840
    És ahogy olvasom az 50. jubileumra adták ki. Na kb. ilyen gyakran lehet számítani hasonlókra :)
  • Carlos
    #2839
    Mokolni? :-) Fejleszto vagy?
  • Punker
    #2838
    pedig volt már újra kiadás:

    Lego Town Plan 10184

    persze változtattak rajta
  • Lunki88
    #2837
    Egyébként a legtöbb lego kastélynak meg lehet találni neten a tervrajzát, onnantól meg össze lehet mókolni mindegyiket ha megvannak a szükséges darabok nem? :)
  • Dzsini
    #2836
    És mekkora hörgés lenne a régi készletek tulajdonosaitól, hogy hirtelen komoly értékesést szenvednek el a méregdrága vintage dobozok... nehéz feladvány ez úgy, ha több igénynek is meg szeretnél felelni, tiszteletben akarják tartani a gyűjtőket.

    És nem azon múlik, hogy rá van írva, hogy "classic újrakiadás", és mindenki tudná, hogy ez nem ugyanaz. Bármilyen újrakiadás - főleg úgy, hogy az elmúlt évtizedek során ilyesmire nem tudom, hogy sor került-e (nem hiszem) rontja a régiek értékét. Nem véletlenül nem csinál ilyesmit semmilyen gyűjthető dolgokat kiadó cég, nagyon ritkán egy-egy komoly jubileumra igen (pl. az Action Comics 1. számát (ahol először szerepelt Superman) 50 év után kiadták újra (jól láthatóan más borítóval, jelölve), volt akörül is felháborodás bőségesen).
  • asysoft
    #2835
    Szerintem ha indítana a Lego egy "Classics" szériát, ahol régi modelleket adnának ki újra, biztosan őrületes siker lenne. Én legalábbis biztosan nagy gondban lennék, hogy gyermekkoromban áhított készletek közül melyiket szerezzem be, kastély pl biztosan lenne köztük, kalóz/Armada hajóról nem is beszélve:)
  • modellmaker
    #2834
    Szoktam dolgokat rendelni külföldről, de LEGO-t még nem, azt csak néztem az ebay-en, azért kérdeztem, hogy hogy sikerült ilyen olcsón.
  • bon
    #2833
    Mennyire vágytam én erre a várra még gyerekkoromban, nekem csak egy kisebbés ha jól emlékszem korábbi kiadása jutott a 6074-es számú.
  • Wreck86
    #2832
    Nem csak az a kevesebb, régebben magát a falat, fát, dombot kis kockákból lehetett megépíteni, most már egy egész fal az 1db nagy kocka sajnos.
  • Wreck86
    #2831
    "
    Price:
    US $1,690.00
    Approximately 379,093.76 HUF
    "

    :D
  • Lunki88
    #2830
    Egyetértek. Nagyon elmentek ilyen fantasy irányba a lego kastélyokkal is. A másik ami nem tetszik hogy nagyon spórolnak a figurákkal is. Egyre kevesebbet adnak hozzájuk.
  • I.C.ram
    #2829
    Mennyivel jobban néztek ki ezek a régi Legok. Az új Kastély-téma elég igénytelen.
  • Lunki88
    #2828
    Mekkora idióta vagyok, most nézem hogy ez $-ban van nem Ft-ban...
  • Lunki88
    #2827
    A kastélyodat megtaláltam ebayen, de nem vágom miért ilyen olcsó, lehet csak a doboza? :D
  • Wreck86
    #2826
    Én klasszikusokat szereznék be, ha lehetne.
    pl:




    stb... :)
  • Minstrel
    #2825
    Csak ha postán jönne ilyen drága Lego Amerikából arra még jönne áfa+vám is.
  • Kata
    #2824
    Postaköltséggel is sokminden olcsóbb mint nálunk. Én most hozattam Angliából egy társasjátékot, és a 10 Fontos postaköltséggel együtt is kétharmadát fizettem ki az itthoni árnak. Ráadásul itt volt egy héten belül, az itthoni boltos meg azt mondta 20-30 nap mire beszerzik. És még drágább is lett volna. Itt Magyarországon úgy érzem nagyon szopatják az embereket. A fizetések a nyugat-európai töredéke, de az árak meg magasabbak, és csodálkoznak, hogy mindenki éhendöglik.
  • modellmaker
    #2823
    Úgy könnyű. :)
  • I.C.ram
    #2822
    Tesóm hazajött látogatóba, vele hozattam :)
  • modellmaker
    #2821
    Volt aki behozta, vagy sima posta/csomagküldő?
  • I.C.ram
    #2820
    Beszereztem egy ilyet:



    amerikából hozattam, így 70k helyett "csak" 40 ropi volt :) De karácsonyig várok vele :)
  • dregnarr1 #2819
    'nyád!
  • Pistike 007
    #2818
  • 29spotty
    #2817
    Érdemes lego ügyben itt is körülnézni így karácsony előtt, ha ajándékot kerestek.
  • I.C.ram
    #2816
    Szeretném Amerikában megvenni a Lego 10237-es szettet (LotR Tower of Orthanc). Tudtok valami tuti ajánlatot? Warner Bros shopjában volt pár hete 170 dolcsiért, de elkapkodták mindet :( Most meg csak 199-es ajánlatokat látok mindenhol. Jövőhét közepéig jó lenne megrendelni, mert 2 hét múlva jön látógatóba tesóm.
  • Pistike 007
    #2815
  • Mike
    #2814
    és ki ad nekik ennyi kockát? mennyi pénz ennyi kockát megvenni :o
  • asysoft
    #2813
    Ez valami eszméletlen jól néz ki. Szívesen megnézném személyesen is:)
  • Punker
    #2812
    a kölök megkapta a Pet Shop készletet, nagyon komoly cucc!
  • Lunki88
    #2811
    Az ilyen videók láttán kedvem volna újra gyereknek lenni. :) Több mint 60ezer darabból áll a kastély és 2 hónapot vett igénybe a megépítése.

  • Borg
    #2810
    Omega class destroyer a B5-ből :)

  • Wreck86
    #2809
  • dregnarr1 #2808
    Azt hiszem Kata csorgatja majd erre is a nyálát:)) (én is)

    http://www.eurobricks.com/forum/index.php?showtopic=86612

  • bon
    #2807
    Szép!
  • Pistike 007
    #2806
    Bolygó Hollandi

  • Pistike 007
    #2805
    Megjelent a legújabb Mindstorms
  • lang14
    #2804
    130e lesz az :)

    lego témájú vidámpark, azért elég jó.. szerintem elég nagy szám..
    vannak dolgok amikkel azért eléggé lenyűgöztek..

  • I.C.ram
    #2803
    A Legoland-i kb 2x akkora volt, csak ámultam, bámultam :) Elvileg az a legnagyobb Lego Store a világon. Volt a polcon még Halálcsillag is, de horror ára volt, talán valami 80ezer, átszámítva.