3204
9788344801201527859.gif
  • I.C.ram
    #2882
    *5 figura volt hozzá: Gandalf, Saruman, 2 ork és Grima.
  • I.C.ram
    #2881
    Barátnőmmel összeraktuk a Tower of Orthanc-et (10237) :) Ketten építettük párhuzamosan, így volt 5 óra :)

    Nagyon fasza készlet. Hihetetlen részletes és nagyon jól néz ki. Egy bajunk volt csak vele, hogy nagyon kevés figurát adtak hozzá (4 db), szemben mondjuk a Death Star-ral. Igaz, az valamivel drágább készlet.
  • Pistike 007
    #2880
    Igen, gondoltam, elsüthető bárhova végülis :)

  • showzeemo
    #2879
    Szia!

    Megvan még a 6277-es készleted? Érdekelne..

    Doboz és leírás van hozzá? Mennyire hiányos?

    Üdv

    Zoli
  • Punker
    #2878
    több készlethez is volt ez.
  • Pistike 007
    #2877
    Na, most legalább már tudom, melyik készletből származik ez a kanyargós építési alap, ami nem tudom honnan, de megvan nekem :D
  • hajnikafenyes
    #2876
    Mi karácsonyra a gyermekemnek Hobbit legót, és pár Lego Cityt rendeltünk a Mediam Markt webshopjából! Még most is van akciósan, ajánlom figyelmetekbe! Karácsonyi egyik legjobb program a Legozás :) Sosem fogom megunni :) Még én is leülök és rakosgatok valamit :D Kár hogy én a gyermekeimtől sosem kapok ajándékba Legot :P
  • Wreck86
    #2875


    :)

    Kedvencem volt!
  • Botond #2874
    Fogalma nincs 3,5 évesen, hogy mi merre mennyi, egyszerűen csak ez volt a szíve vágya. Az óvodai ünnepségen is odaállt a Mikulás elé, hogy na akkor ő jó fiú volt, kéri az új rendőrséget! :D
    Mert régi az volt, de annak csak 1 cellája van, és nincs hozzá bilincs. :D Még a 381-es volt nekem, az van most a gyereknek.
  • Botond #2873
    Minimális a különbség, csak most ezt kapni. :)
  • Punker
    #2872
    ja látom az a 7744-es volt és máshogy voltak a cellák
  • Punker
    #2871
    fene tudja mi a különbség a 2008-as verzióhoz képest :D
  • dregnarr1 #2870
    Én is ugranék akkorát miatta, pedig 26 vagyok:D
  • Botond #2869
    7498-as.
  • Punker
    #2868
    melyik rendőrség?
  • Botond #2867
    Hű, a gyerek akkorát ugrott, amikor meglátta a rendőrséget azt hittem kiugrik a plafonon. Már 3,5 éves, de ennyire örülni még nem láttam. Már össze is raktuk. :)

    Boldog karácsonyt!
  • bon
    #2866
    boldog karácsonyt
  • Wreck86
    #2865


    Boldog Karácsonyt! :)
  • Botond #2864
    A két gyerek kap vagy 3-3 dobozzal, szóval én tuti. :)
  • Punker
    #2863
    egyre kevesebbet enged a kölök :(
  • Pistike 007
    #2862
    Na ki fog karácsonykor (is) legózni? :)
  • Police88
    #2861
    Valamint még ezek vannak.
  • Wreck86
    #2860
    Ez kell!

    Próbáltam megépíteni,de nem sikerült! :(
  • I.C.ram
    #2859
    Ez meg volt nekem is :) Nagyon örültem neki. Ez volt az első komolyabb Lego-m.
  • Punker
    #2858
    20 éve de örültem volna neki...
  • Police88
    #2857
    Nekem egy ilyenem van:
    6277

    Sajnos ennél hiányosabb állapotban (eljárt felette az idő)
    Ha érdekel valakit akkor eladó.
  • I.C.ram
    #2856
    Megnézed a mostani "középkori" témát, teljesen kiábrándulsz a LEGO-ból. Nagyon ócska. Meg régen az aranypénzek aranyhatású anyagból voltak, most meg ilyen mustársárga szörnyűségek. Anyagok is rosszabb minőségűek, szerintem.
  • Punker
    #2855
    de jó volt én is szerettem, ez után jöttek a kalózos témák :)
  • Lunki88
    #2854
    Hát ez nagyon beteg...
  • Wreck86
    #2853
    Igen és történet is volt, hogy a Forest Men épp kiszabadítja a hercegnőt stb .. :D
  • I.C.ram
    #2852
    Erre a képre emlékszem gyerekkoromból. De imádtam :) Talán ezeknél a képeknél volt az, hogy meg kellett találni egy elrejtett figurát, vagy tárgyat.
  • Borg
    #2851
    Óriás LEGO GeForce
  • Wreck86
    #2850


    Estére! :)
  • asysoft
    #2849
    Szerintem egy "vintage" doboz az arra fogékonyaknak továbbra is nagyobb értéket képviselne, mint egy újra kiadás. Persze nyilván, aki azért venné, hogy összerakja magának, az ezentúl már olcsóbban is megtehetné, így inkább a használt piac árait tudná lejjebb nyomni (áttételesen pedig csökkentené a keresletet a bontatlan dobozok iránt is).
    Ugyanakkor, nem látom, hogy ez a vállalatnak miért lenne komolyan veendő probléma. PR szempontból persze bizonyos tekintetben rossz lenne, de a gyűjtők azért elenyészően kevesen vannak az "átlagfelhasználókhoz" képest, pénzügyileg viszont szerintem sikeres lenne... (Mondjuk tény, Lego azért épít rájuk, Cuusoo sorozat sem véletlenül jelent meg.)
  • Wreck86
    #2848
    A kopott jelvényeket újrafesteni. :)
  • Lunki88
    #2847
    "Home made" matricákat akarsz rátenni a figurákra vagy minek ez neked? :D
  • Wreck86
    #2846
    Oválisak.
    Szögletesek.
    Kerek pajzsok.
  • Wreck86
    #2845
    Megvan sztem! :D
  • Wreck86
    #2844
    Nem tudtok véletlenül olyan oldalt, ahol a lego "Castle" régi ikonjai/jelvényei jó minőségben meg vannak?

    pl:

    Pajzson lévő sárkányos címerre + az íjászok és a baltások mellkasán lévő jelre gondolok.
  • Botond #2843
    Kalóz hajót már alig várom, hogy elővehessük a kölkökkel játszani.