36194
  • SzirmosSzisza
    #35872
    Lehetne picit feljebb, AMOLED-en vagy mi a fene van ezekben nem zavaró a fekete, szóval ki lehet "kapcsolni" filmezésnél.
  • Bozi_Vilag
    #35871
    Szerintem jobb, mint a notch
  • Jim Morrison
    #35870
    android-auto-google-frissites-uzenetek-zene

    Napokban jön Android Auto frissítés, talán érdemes még egy próbát tenni vele ha eddig nem volt teljesen jó.
  • Dzsini
    #35869
    nem notch, 'Infinity O display' - lyukas, nem belógós
  • Jim Morrison
    #35868
    csak bejátsszák a notchot. Mondjuk az A szérián, de akkor is :)
  • Dzsini
    #35867
  • darkSectorxxx #35866
    Sziasztok.

    Van egy Lenovo A536 telefonom.
    Valamiért eltűnt egy frissités után maga a fotozás ikonja, és ha leszedek a play-ről egy progit, az se kap hozzáférést a kamerához, a videóchatnél se megy.

    mit tudnék tenni ilyenkor?
  • adam46
    #35865
    Van néhány Black Friday akció. Én be is húztam a Monument Valley 2-t.
  • Bozi_Vilag
    #35864
    Igen
  • darkSectorxxx #35863
    Annyira jók tudásban is?
  • Bozi_Vilag
    #35862
    Xiaomi
  • darkSectorxxx #35861
    Uh, jó hír, mert samsungok is szarok, akkor mi marad? :D
  • Vadnokedli
    #35860
    Sony még High-End termékei is so-so. XA szériát meg végképp kerülném. (Egy ex-Sony szerviz tag.)

    Persze amúgy mindegyikből van meglepően jól működő.
    Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2018.11.21. 17:07:20
  • darkSectorxxx #35859
    Jóság a Sony XA2 Ultra?

    Láttam android 9, stb.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.11.20. 22:58:18
  • SzirmosSzisza
    #35858
    durva, hogy szoftveresen mit össze nem hoznak

  • skinnyman
    #35857
    Nem kovetem szorosan, de amit lattam tole, az alapjan az egyik leghasznosabb kutyus youtube csatornanak tartom manapsag, ha tenyleg erdekel, hogy milyen minosegu a hardver egy kutyuben, amit megveszel. Es a tesztelt cuccai tulnyomo tobbsege hasznalhato marad a teszt utan is, csak azok nem, ahol ilyen komoly gondok vannak.
    Ha nincs tomeny acelbol az a tok, semmit nem segit azon, hogy strukturalisan gyenge a cucc. Ha benne van a taskaban, es erosebben nekitamaszkodsz valaminek, vagy raul valaki a kanapen, mar el tud hajlani, es egy tok ezen semmit nem segit.
  • szucsy89
    #35856
    nekem volt iPadem, imádtam. kiváltotta nálam a laptopot. otthon, munka után kényelmesen youtube, film, néhány messenger üzenet váltás, fb-insta pörgetés.

    nincs boot idő mint egy tableten, fekve/ülve kényelmesebb az öledben tartani, nincs hangos ventillátor zaj, melegedés stb.

    van értelme, csak nem mindenkinek
  • Jim Morrison
    #35855
    én mindig baromi feleslegesnek véltem a csatornáját. Semmi hasznát nem látom, a vásárlók leszarják ezeket, azt veszik amit akarnak. így fixen megy a kukában minden terméből 1 darab a kukába már első nap. Persze, hajlik a tablet, de a mindennapi használat mellett, sokan tokban hordják, táskában, stb valszeg az életben nem derül ki, hogy meghajlik ha meg akarod hajlítani. Mindenesetre fasza tablet hw lett ( ettől eltekintve?)
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2018.11.18. 14:06:31
  • Borg
    #35854
    És még így is inkább egy Tab S-t vennék Amoleddel újra, már ha lenne bármi értelme a tabletezésnek.
  • szucsy89
    #35853
    lehet viccelődni, de...

    a világ legjobb tablete jelenleg, hardverben mindenkit agyonver a konkurenciából

  • skinnyman
    #35852
    "Apple beat Samsung making the first foldable tablet."
    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2018.11.18. 12:51:48
  • KaBuTo666
    #35851
    Olcsó húsnak híg a leve. :)
  • skinnyman
    #35850
    Olcsobb Pixel?
    Nem tul meggyozo specifikaciok, ehhez eleg olcsonak kell lennie, hogy legyen is ertelme.
    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2018.11.17. 19:02:11
  • Jim Morrison
    #35849
  • skinnyman
    #35848
    Nincs eleg notch rajta, kene meg nehany
  • Jim Morrison
    #35847
    samsung-exynos-9820
  • KaBuTo666
    #35846
  • Jim Morrison
    #35845
  • Dzsini
    #35844

  • szucsy89
    #35843
    A 2000 euros Mate Porsche edition mellett még olcsó is :) :)
  • [HUN]FaTaL
    #35842
    Szerintem meg van benne potenciál. Nekem pl. a t*köm tele van vele hogy csak 6, meg lassan 7 colos telefonokat lehet kapni. Nekem pl. sokkal jobb lenne egy 4-5" körüli, amit ki tudok hajtani nagyobbnak, amikor szükséges. Persze messze nem ennyi pénzért.
  • Jim Morrison
    #35841
    szerintem igenis van benne potenciál, de első széria, ahogy már írták is kell neki pár év. Egyelőre vegye aki tudja, így talán jobban ráállnak majd az irányvonalra és fejlesztik tovább :) Az ár meg nem meglepő, senki nem gondolta, hogy budget kategória lesz.
  • Bozi_Vilag
    #35840
    Nem is értem, kinek éri ez meg. Nem látok benne olyan nagy potenciált. Aki tabletet akar magával vinni, az járjon már táskával, akinek meg telefon kell, ezer más módon is megoldhatja. És ha összekapcsolja, akkor semmi baj nincsen.

    Gondolom, elég nagy mobilként is, meg vastag is, szóval ez bukta
  • Dzsini
    #35839
    1770 dollár? Nettó félmillió...
  • csgj
    #35838
    Na, végül is bizony a Huawei P20 Próra esett a választásom. Az Android Pie-t megkapja, remélem, később még mást is. Mindenesetre a kamera és az ár döntött az iPhone ellenében.
  • skinnyman
    #35837
    Akarmilyen kartekony oldalakat is bongeszel, nem nagyon hallottam olyanrol, hogy egy friss chrome-on keresztul valaki virust kapott volna be csak oldalak bongeszesetol, plane nem android-on, ahol az osszes "virus" ami letezett eddig egy apk volt, amit manualisan neked kell letoltened, feltelepitened, es elinditanod.
    Ilyesmihez valami nagyon durva day0 exploit kellene, aminel sokkal kisebb sebezhetoseg is mar cimlapos sztori lenne mindenhol.
    Ilyesmirol mobilon csak ios-en hallottam, ahol tobb verziot annyibol allt jailbreak-elni, hogy felmentel egy weboldalra, es ott megnyomtal egy gombot. De ez se ma volt, es nem is chrome-on.

    Az antivirusokrol pedig: azert nem letezik ios-re, mert az apple nem enged fel ilyen appot az appstore-jukba, mert nem lenne ertelme. Android-on sincs ertelme, de a google kevesbe szuri szigoruan a neki nem tetszo programokat.
    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2018.11.10. 19:45:12
  • SzirmosSzisza
    #35836
    Persze, hogy megtévesztő, az egész egy snake oil. Android is alapból úgy van kialakítva, hogy annak, hogy vírusos alkalmazás nem sok értelme van, elszigetelve élnek egymástól, olyan persze simán lehet, hogy ellopja minden adatodat vagy háttérben fut és altcoint farmol de ezek nagyobbik részére már van megoldás, ha nem ősrégi az Androidod.
  • kl24h
    #35835
    Már vártam is hogy valaki fogja linkelni ezt is, csak egy kicsit megtévesztő az antivírus cégek által ez a megnevezés, hogy Antivirus, mert konkrétan nem vírus alkalmazásoktól véd, hanem hálózati védelmet biztosít, ami van Androidra külön is.
    Hasonló volt a helyzet a Windows Phone-val is, mert ott sem volt konkrétan vírusvédelem, hanem ilyen hálózati védelem (WiFi ellenőrzés, VPN, Web védelem, stb).
  • kl24h
    #35834
    Akkora nagy a harc, hogy azért csak benn maradhat egy egy kártevő alkalmazás.
    Kell víruskereső Androidra?
  • SzirmosSzisza
    #35833
    He?. Amúgy antivírus asztalin meg mobilon is hülyeség, ha értelmesen használod a készüléket.