36194
  • Dzsini
    #36032
    OnePlus 7 pro review
  • adam46
    #36031
    Az engem nem zavar első körben, arcfeloldást nem használok, selfi kamerát pedig 1 évben 1x. :D
  • szucsy89
    #36030
    a motoros megoldás miatt nem
  • adam46
    #36029
    Mostanában engem sem, de ideje lecserélni az U11-et és a OP 7 Pro egész jónak néz ki.
  • Vadnokedli
    #36028
    Nem hoz lázba már semmilyen telefon se.
  • adam46
    #36027
    Ti is gőzerővel várjátok már az új OnePlus 7 Pro-t? :D
  • szucsy89
    #36026
    kiszivárgott már minden...
  • Jim Morrison
    #36025
    https://events.google.com/io/
  • Dzsini
    #36024
    Törli a Samsung a Galaxy Fold előrendeléseket, hacsak a megrendelő nem kéri konkrétan, hogy maradjon meg.
    Megjelenési időpontot nem tudnak mondani.
  • adam46
    #36023
    Béna a koncepció.
  • Dzsini
    #36022
  • Bozi_Vilag
    #36021
    De rég volt...
  • Dzsini
    #36020
    ki emlékszik a Windows böngészőválasztóra? :)
  • Dzsini
    #36019
    Ismerőséknek a Koin vált be - ingyenes, tud magyarul, sokmindent be lehet állítani benne.
  • Bozi_Vilag
    #36018
    Én nem ilyen appot használok, egyszerűen a Microsoft Officeban csináltam egy egyszerű verziót. Telefonon és Windowson is elérhető, tényleg végtelenül egyszerű.
    (Persze Google Táblázatokban is meg lehet csinálni).

    Ha érdekel a működése, Spoilerben leírom:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Egy négy oszlopos táblázatrész van.
    Első oszlop: egy sima szöveg, rövid leírás (pl. fizetés, benzin, ilyesmi)
    Második oszlop: ez a "bevétel" mező. Zölddel jelölve, ide csak egy számot írsz, ha valami bevétel van (vagy kezdőösszeg)
    Harmadik oszlop: hasonló az előzőhöz, csak ez a "kiadás" mező, pirossal
    Negyedik oszlop: ez egy hosszú megjegyzés, ha valami van (változások, ilyesmi; ez szerintem elhagyható)

    Középre, felül pedig egy egyszerű szummaképlet van felírva: =SZUM(B2:B101)-SZUM(C2:C101). Ez végül kiadja az összeget.
  • Bozi_Vilag
    #36017
    Kicsit szomorú, hogy ezt így elbaltázták... Ilyen nagy cég, így törekedett az elsőségre, és ilyen banális hibát követ el :(
  • Jim Morrison
    #36016
    Valaki használ valami egyszeru konyvelo appot?

    Elsejen +x HUF, majd gyorsan lehet vezetni, hogy -x HUF kaja, stb.
  • Dzsini
    #36015
    A Samsung hivatalosan is elhalasztja a Galaxy Fold megjelenését

    We recently unveiled a completely new mobile category: a smartphone using multiple new technologies and materials to create a display that is flexible enough to fold. We are encouraged by the excitement around the Galaxy Fold.

    While many reviewers shared with us the vast potential they see, some also showed us how the device needs further improvements that could ensure the best possible user experience.

    To fully evaluate this feedback and run further internal tests, we have decided to delay the release of the Galaxy Fold. We plan to announce the release date in the coming weeks.

    Initial findings from the inspection of reported issues on the display showed that they could be associated with impact on the top and bottom exposed areas of the hinge. There was also an instance where substances found inside the device affected the display performance.

    We will take measures to strengthen the display protection. We will also enhance the guidance on care and use of the display including the protective layer so that our customers get the most out of their Galaxy Fold.

    We value the trust our customers place in us and they are always our top priority. Samsung is committed to working closely with customers and partners to move the industry forward. We want to thank them for their patience and understanding.
  • [HUN]FaTaL
    #36014
    Talán lollipop óta.
  • RelakS
    #36013
    Droidon mióta nem lehet egynél több SMS küldő alkalmazást használni?
    Meg akartam nézni a "messages" alkalmazást, hogy hogy működik (Goole sms alkalmazása), de addig kb semmit nem volt hajlandó csinálni, amíg ki nem jelöltem alapértelmezettnek.
    Természetesen ezután elindítottam a Handcent-et, és az is azzal indított, hogy akkor leszek szíves alapértelmezettnek megjelölni.
  • szucsy89
    #36012
    én értem, hogy van egy védőfólia, amit nem lehet leszedni. ezt egyrészt kommunikálni kellett volna NAGYON ERŐTELJESEN a Samsungnak, másrészt volt, akinél ez a fólia magától felvált pár centit a kijező sarkánál (a napi használat során, 2-3 nap után), és ugye így szintén tönkrement.

    ez a Samsungnál a belső teszteken hogy nem jött elő?? kíváncsi leszek, hogy ezután tolják-e a hivatalos megjelenést, vagy mi lesz ennek aze gésznek a vége...
  • Jim Morrison
    #36011
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ne szedd le amit nem kell
  • Vadnokedli
    #36010
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Teljesen korrektnek tűnik
  • Dzsini
    #36009
    úgy néz ki sajnos vannak problémák az első kihozatallal
  • Jim Morrison
    #36008
    Teljesen korrektnek tűnik, ha azt nézzük első iteráció.


    1 valamit nem mondtam, a samsung s8 Pie frissítéssel kapcsolatban. Az az undorító iphone os kameramód váltás van, hogy oldalra, egyesével kell húzogatni a kameramódok miatt. Ilyen idiótaságot. Ez az amiatt kénytelen leszek majd legkésőbb nyárig új kamera app után nézni....
  • Dzsini
    #36007
  • suba53
    #36006
    Köszi. Ezt a "kis időt" akartam megspórolni, de ezek szerint úgy néz ki, hogy elkerülhetetlen.
  • Dzsini
    #36005
    Hát igen, az ilyen átöröklődés néha összezavarja a dolgokat, ha nincsenek a nevek úgy feltöltve, hogy minden névrészt a neki megfelelő mezőbe írtál. Valószínűleg az importálás során úgy döntött a rendszer, hogy a több szóból álló megkapott "név" mezőt szétrakja ráérzésből, és annak lett ez az eredménye.
    Ha rááldozol egy kis időt és rendbe rakod, akkor a "Vezetéknév, Utónév" - igaz vesszővel ellátva, de nekünk megszokott sorrendben és aszerint rendezve lesznek a nevek. Onnantól már elvileg a készülékek a helyes formátumban viszik tovább, ha költözöl.
    (ha pl. Google irányba szinkronizálva vannak a névjegyeid, akkor ezt az asztali gépről is elintézheted, nem kell a telefon képernyőjén pötyögni)
  • suba53
    #36004
    Az a gondom, hogy a névjegyek többségét egy korábbi telóról töltöttem át, és azok vessző nélkül a megfelelő sorrendben vannak.
    Ha a beállításban módosítok, akkor azok kuszálódnak össze. Olyan beállítást meg nem találtam, ami vessző nélkül is előre rakja a vezetéknevet.
  • Dzsini
    #36003
    A gyárit nem tudod letörölni, de beállíthatod a másik programot, hogy minden esetben az működjön, a gyárinak pedig elrejted az ikonját.

    A Samsungnál amúgy azt be lehet állítani, hogy vezetéknév szerint rendezzen, és a megjelenítés vezetéknév, utónév legyen. A vessző megmarad, de minden szempontból "normális" rendben legyenek a tételek
    (persze jól kell hozzá kitölteni a névjegyeket, nem fordítva)
  • suba53
    #36002
    Köszi. Galaxy A8 as a gép. Meg sem fordult a fejemben, hogy az ilyen alap gyári alkalmazásokat is lehet cserélgetni.
    Ha a play áruházból letöltök egy hasonlót, akkor a gyárit ki lehet irtani, vagy csak mellé települ a használható?
  • Dzsini
    #36001
    Ezeket a telefonra telepített tárcsázó és a névjegykártya app kezeli, és állíthatod be bennük, ha engedi (sorbarendezés vezetéknév vagy utónév szerint)

    Ha nem engedi az, ami a te készülékeden van egyszerűen telepíts fel egy másikat, ami az igényeidnek megfelel.
  • suba53
    #36000
    Sziasztok!
    Androidos telefon névjegyzékkel van egy kis gondom. Hogy lehet azt beállítani, hogy a magyar logikának megfelelően rögzítse és a vezetéknevek szerint rendezze ABC sorrendbe a névjegyeket.
    Ha beírom hogy Alfa Béla, akkor a B betűhöz rendezi, Béla, Alfa néven. Be lehet azt állítani, hogy a az előre beírt nevet tekintse vezetéknévnek? És ne kelljen vesszőkkel trükközni hogy sorrendet fordítson?
  • torrente111
    #35999
    Sziasztok. Telefon vásárlás előtt állok, de azzal a problémával szembesültem a jelenlegi telefonomnál nem lehet kikapcsolni az alvó módot ( képernyő időkorlátja ) . " Gamer" telefon szeretnék vásárolni, de így nem merem semelyiket megvenni így. Csak játék fut a jelenlegi telefonon de ha nem érintem a képernyőt 10 percig leállítja a játékot is. Van valakinek Honor play, vagy Poco F1 ezeken ki lehet kapcsolni az alvó módot ( képernyő időkorlátja ) ? köszönöm vagy valakinek van valamilyen ötlete, hogy mit tenni az alvó mód funkció ellen?
  • szucsy89
    #35998
    Megszűnik az inbox...
  • szucsy89
    #35997
    basszus, kenterbe veri az XS-t és az S10-et is, szép
  • Jim Morrison
    #35996
    huawei p30pro - dxomark

    lentebb pörgettek vannak összehasonlítások más telefonokkal. Elég szépet ugrottak most, baromi jó képeket csinál.
  • Dzsini
    #35995
  • bajgunar
    #35994
    Én olyat nem vennék. Bolti árához képest (64Gb-os), ph-n kapsz ugyanannyiért Mate 20 Lite -ot! Akkor már inkább azt!
  • Dzsini
    #35993
    Android Antivirus teszt - 250 appból 80 volt olyan, ami a problémás tesztállományok több, mint harminc százalékát felismerte (2000 tesztelt problémás appot töltöttek le és telepítettek, és 100 tisztát, hogy a hibás pozitívokat is észrevegyék).

    Plusz egyéb érdekes tapasztalatok, közös motorhasználatról, egyen-kinézetről, ilyesmikről.