36194
  • Dzsini
    #36072
    Android 10
  • Metalmilitiakid
    #36071
    Hali!
    Vettem egy új microSD kártyát és szeretném lehetőleg app helyezgetés meg minden nélkül áthelyezni a régi tartalmát az újra. Ez lehetséges ?
    A google az EaseUS todo Backup ot ajánlotta clone funkcióval, ami lehet működne is csak sajnos Win10 alatt ha a telefont rádugom a gépre akkor nem drive ként jelenik meg az SD kártya hanem telefon ként, amit persze az EaseUS nem lát, kártya olvasóm pedig sajnos nincs. Tudnátok vmi más megoldást ajánlani ?
  • Vadnokedli
    #36070
    Rohadjanak el, most váltok iOS-re!!!
  • szucsy89
    #36069
    neeee :(

    miért?
  • Jim Morrison
    #36068
    ANDROID Q nem kap süti nevet (innentől már egyik se :()


    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2019.08.22. 18:21:49
  • Borg
    #36067
    Szép darab, de nem érzem úgy, hogy rohanok lecserélni a 9-est :)
    Amúgy a kézírásfelismerést már a 3 is tudta.
  • Dzsini
    #36066
    bemutatkozott a két Note10
  • Jim Morrison
    #36065
    én is ritkábban engedem 40 alá. vezetekes-vezeteknelkuli toltes kb fele fele nálam. Csak most root jog kell ahhoz hogy megnezzem az akksi elettartamot :( (adb-n keresztul nem sok mindent sikerult lekernem)
    Amugy en meg valahonnan azt hallottam, hogy qi jobban viseli az akksit (indokot nem hallottam, szoval ugy is kezelem...)
    Csak van ugy hogy sokaig nem jutok toltohoz, ilyenkor azert benez 20%kornyekere.
  • Vadnokedli
    #36064
    Egyébként -
    Én majdnem minden 30.-ik nap csinálok egy restartot, és cache cleart. És sose merítem egyetlen telefonomat se ha lehet 40% alá. ~2 éves S8 akksija 99.6%-es életszínvonalt tudhat magáénak. Ja és csak Wireless töltővel töltöm (Ugye a lassú töltés kevésbé viseli meg az akkut.)
  • Jim Morrison
    #36063
    Bementem megméretni az akksit mert már nagyon gyanúsan viselkedett. Akksinak semmi baja, csináljak factory resetet.
    Lementettem minden a belső tárolóról Másfel óra nyomogatás/töltögetés után 20%ot merült szóval tényleg jobb lett. De a samsung health előző másfél év adatait nem szinkronizalta. Pedig a nemrég rövid letiltas után vettem elő, leokeztam mindent majd szépen mentek is a grafikonok... most nézem és semmi...
    // eheti súly bezzeg megmaradt :c
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2019.08.06. 23:28:36
  • Jim Morrison
    #36062
  • Jim Morrison
    #36061




    végre elég a legyezés a telefon fölött mikor rá akarok nyomni a snooze ra


    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2019.07.30. 19:24:09
  • Szabi #36060
    korlátlan netem van, szóval nem gond, de néha már-már tényleg zavaró a sok animáció a borító kép helyén.. lehet ezt kéne használnom.. :D
  • Jim Morrison
    #36059
    spotify light
  • Montanosz
    #36058
    jaja akkor ez van, köszi a weboldalt hasznos
  • Dzsini
    #36057
    Ahogy olvasgatom a teszteket szinte mindenhol írják, hogy alacsony kontrasztú, nem túl fényes a képernyő - valószínűleg annyit lehet belőle kihozni napsütésben.
  • Montanosz
    #36056
    android go fur rajta blackview a20-as, olyan fake hangpostafiok programra nincs tipped?
  • Vadnokedli
    #36055
    Szerintem az első az hardware-software hiba, próbáld meg gyári resetelni, néha sajnos a mai napig képes valami "beakadni" még a high end telóknál is. Egyébként milyen telefon?
  • Montanosz
    #36054
    sziasztok
    1. van valami szoftveres megoldás amivel nappal, legalább árnyékos helyen lehetne látni a kijelzőt?
    Illetve a csuszkát max fényerőre felhuzom akkor is 50%-t ir ki fényerőnek a beállitásokban. Külső programmal viszont 100%-t, ami gondolom inkbb reálisabb ha a csuszka maxon van. A play áruházban inkább olyan fényerő programot találtam ami csak optimalizálja vagy szűrőket add hozzá
    2. illetve fake hangpostafiok program érdekelne ami általam felmondott szöveget mondja mert a blokkolós megoldás tul átlátszó manapság már (értsd: egy budapesti pályaudvar hangját szeretném erre használni :-D )
  • [HUN]FaTaL
    #36053
    És kitől rendeli hozzá a kijelzőt? :D
  • szucsy89
    #36052
    az apple :D
  • balcsi70
    #36051
    Sziasztok! Valaki használ közületek androidot Laptopon? Ha igen melyik változatot? Most felraktam a 8.1-rc1-et (32bit) beállítottam a google fiókot is de mikor rámegyek a Play áruházra és azon belül,progi játék stb. feldobja az ablakot hogy "az alkalmazás leállt" :( nem tudok semmit leszedni,valami ötlet? Köszönöm a válaszokat!
  • adam46
    #36050
    Hülyeség továbbra is ez a hajtogatható baromság, kinyitva szélesebb, összehajtva dupla vastag, értelmetlen nagyon.
  • Dzsini
    #36049
    A Huawei megerősítette, hogy júniusról szeptemberre csúsztatja el Mate X nevű hajtogatható okostelefonjának megjelenését, minőségbeli követelményeknek való megfelelésre hivatkozva. A cég szóvivőjének elmondása szerint elővigyázatosabban közelítik meg saját terméküket azóta, hogy a konkurens Samsung Galaxy Fold modelljének paneljével már rögtön gondok adódtak az első éles tesztek során.

    Na, melyik cég lesz az, amelyik valóban piacra lép?
  • [HUN]FaTaL
    #36048
    Én nem sok embert ismerek, aki gapps nélkül használná a custom ROM-okat, szerintem a többség inkább a funkcionalitás miatt telepíti őket, pl. én is.

    "Vannak független applikációboltok, minden funkció kiváltható mással."
    Csak az amerikai alkalmazásokat azokból sem telepítheted, így sok lószart nem ér. :D

    Ráadásul nincs a Huaweinek ARM licence sem.
  • Dzsini
    #36047
    Rengetegen teljesen jól használják az AOSP-t, gapps nélkül, és ezért raknak fel saját romot, hogy ne legyen benne google adatkapcsolat.

    Vannak független applikációboltok, minden funkció kiváltható mással. Van választási lehetőség.
  • szucsy89
    #36046
    és mit ér az Android a Google szolgáltatások nélkül? :)
  • Dzsini
    #36045
    Az Amazon egy ideig árusított egy, még hivatalosan be nem jelentett telefont :) Motorola Z4
  • SzirmosSzisza
    #36044
    https://www.androidpolice.com/2019/05/27/android-q-desktop-mode-up-and-running-through-experimental-third-party-launcher/

  • SzirmosSzisza
    #36043
    Androidot használhatják továbbra is csak a Google szolgáltatásokat nem.
  • davidka003
    #36042
    Majd azért kíváncsi leszek ki az aki örömmel fog huawei-t venni ezek után. Saját oprendszer, saját áruház, saját programok. Hát....
    Én maradok a jól bevált google áruháznál meg a hivatalos androidnál. Következő telóm is vagy Samsung vagy Xiaomi lesz.
    Persze várjuk ki a végét. Remélem azért talpra tudnak állni, mert kell a verseny.
  • Jim Morrison
    #36041
    Nem hinném. Tudtommal a huawei már elkezdte (nem pár hete) a saját chipjét fejleszteni (nem arm), szóval valahogy biztosan áthidalják ezt a rövid(?) időszakot ami előttük áll.
    Ha megnézed a nagyobb tech cégek részvényeit a tőzsdén szinte mindenki elkezdett lefele menni. elég nagy partnerségek vannak, szóval mindenkinek kiesés az, hogy nincs a huawei. Az a több mint 100.000 mérnök a huawei nél meg biztos kitalál valamit :)
  • szucsy89
    #36040
    most úgy tűnik az ARM is kihátrál a Huawei mögül, a szoftveres dolgokat még meg tudják sztem oldani házon belül, de ha a hardveres gyártók is elpártolnak tőlük, akkor nagy bajban lesznek. eddig nem hittem hogy csődbe mehetnek, de mostmár kezdem azt hinni
  • Dzsini
    #36039
    Mondjuk a világ 3G és 4G hálózatának elég jelentős részét - és most az 5G megjelenésével ennek a sokszorosára lesz szükség. Amin a Huawei, a Cisco, a ZTE, a Qualcomm és az Ericsson fog osztozni.

    Lehet találgatni melyik volt a fentiek közül a másik kínai cég, akik tavaly kaptak büntit az Egyesült Államoktól (és építette ki Magyarországon a Telenor első 5G bázisállomásait) :)
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2019.05.21. 20:05:25
  • SzirmosSzisza
    #36038
    Telefon elenyésző része ennek, pl ez egy elég régi történet, de marha sok hálózati cuccot is gyártanak.
  • Szabi #36037
    :-/
  • Borg
    #36036
  • Borg
    #36035
    Ja, mindent össze-vissza aláz, csak kivéve ezt és ezt és ezt...
  • adam46
    #36034
    Meg is rendeltem ma. :)
  • szucsy89
    #36033
    na jó, a reviwek megnézése után elkapott a musthave érzés, ez a telefon ennyiért, minden flagshipet oda-vissza aláz, így megbocsájtom neki az IP hiányát valamint a vezetéknélküli töltés és a jack hiányát is, lehet az S8am utódja meg is van, valamikor év vége felé...