36194
  • zoliii
    #36112
    Hogyan lehet megcsinálni, hogy ha nincs Sd kártya a telómban, akkor a belső tárhelyről fusson a játék? Huawei P20 Pro-m van. Csak a telómban most egy Vodafone SIM kártya, Digi mobilnet kártyám van. Meg 83gb-om van :) Csak a GTA Sa SD kártyárol akar indulni :(
  • Dzsini
    #36111
    Mobilarena Galaxy Fold teszt
  • szucsy89
    #36110
    működik király! már csak azt nem értem hogy ezt miért nem dobta fel automatikusan, miért kell ehhez egy külön program?
  • Dzsini
    #36109
    Smart Switch lesz a te barátod úgy nézem
  • szucsy89
    #36108
    Sziasztok,

    Adott egy Samsung S8as telefon (saját), amit már 2 éve belaktam, alkalmazások, telefonkönyv, mindenféle beállítás stb.

    Adott egy másik Samsung telefon (céges), és erre akarok bejelentkezve MINDENT áttenni (alkalmazsáok beállítások, háttérkép) tehát tulajdonképpen copyzza le a magán telefonomat. Lehetésges ez? Samsung accountom van, azt beírva a cégesbe igazából semmi nem történt, talán a telefonszámokat áthozta... van erre megoldás?
  • TomBond
    #36107
    Azt nem szeretném! Köszönöm!
    :-(
  • Mighty
    #36106
    ha tudod rootolni, akkor igen.
  • TomBond
    #36105
    Adott egy régebbi telefon android 8.0.0-val. El van mentve benne egy Wi-Fi hálózati jelszó, amit elfelejtettem,de most kellene. Ki lehet valahogy olvasni belőle?
  • Dzsini
    #36104
    Ha a telefon rendszerszinten tiltja a dolgot (jogi okokból érthető), akkor azon a készüléken nincs.
  • lac coo
    #36103
    Hi. Létezik valami működő hívásrögzítő app, párat próbáltam de a hívó fél hangját egyik sem rögzíti ....
  • SzirmosSzisza
    #36102
    Nem emlékszem már sajnos, S4-S5-S6 körül valamelyik. Anno cseréltek Telekomnál is kijelzőt, az, ha jól emlékszem 15 perc volt, konkrétan bevitte a srác a pulttól és visszajött kicserélt kijelzővel (bár akkoriban még nem voltak ragasztva).
  • Vadnokedli
    #36101
    Az milyen Samsung volt? Esetleg S6?
  • Jim Morrison
    #36100
    előtte mindenképp telefonálok, mert ha pár óránál tovább tart (értsd napok, hetek) akkor kell addig szereznem egy másik telót amit használhatok (ha nem adnak)
    :(
  • SzirmosSzisza
    #36099
    Anno képernyőt voltam cseréltetni lcdfix-nél, az tartott kb 2 óráig a Samsung hivatalos szervizénél meg anno 2 hétig, szóval erre azért készülj fel (nem tudom akksi csere gyorsabb-e, nem hiszem, kb ugyanannyi meló van vele).
  • Jim Morrison
    #36098
    jól van, pont ettől féltem ^^
    Köszike, akkor jövőhéten ellátogatok egy hivatalos szervizbe :)
  • Vadnokedli
    #36097
    Én dolgoztam hivatalos Samsung, Apple, Sony szervizben. SOSE menjetek mutyi GSM-be akku egyéb olyan cserére amit nem láttok directly.

    A legtöbb "új" akksi egy átmatricázott újabb gyártási dátumú régi akku.
  • Jim Morrison
    #36096
    Akksi csere érett lett az s8 készülékem. Menjek hivatalos szerviizbe vagy esetleg másnak van itt jó tapasztalata más üzlettel hasonló ügyben?
  • adam46
    #36095
    Az emberek úgy tudnak lelkesedni az újra feltalált spanyolviaszért, hogy agyamat eldobom... Szerintem rettentően béna koncepció.
  • Dzsini
    #36094

    közelik és további képek

    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2019.11.14. 11:11:31
  • Kongy
    #36093
    Nem gondoltam, hogy valaha visszatér még ez a RAZR-design, de bejön :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2019.11.14. 09:58:25
  • Borg
    #36092
    Ez azért menő, na.
    Végre egy értelmes folding design.
  • Dzsini
    #36091

    Motorola RAZR
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2019.11.14. 07:34:51
  • szucsy89
    #36090
    nekem csalódás az idei modell
  • SzirmosSzisza
    #36089
    Esetleg ezt próbáld ki, nem tudom tudja-e amit kérsz, de a " background playback" ígéretes.
  • Balázs 17
    #36088
    Amire nekem kell arra működik, hogy csak nézzem a videókat hang nélkül.
    Chrome böngészővel tudom csak
    A böngésző beállításaiban van egy olyan, hogy webhely beállítások, azon belül Hang és azt kikapcsolod. Nem kell asztali módbab futtatni a chromet stb.
    Akkor marad ez, pedig YT alkalmazást jobban szeretem :)
  • Bozi_Vilag
    #36087
    Nekem nem működik (Xiaomi Redmi Note 5, MIUI10)
  • Balázs 17
    #36086
    Üdv
    Van arra lehetőség, hogy YT videót nézzek miközben szól a zene Spotifyn? Böngészővel biztos lehet, de engem a YT app érdekelne.
  • Dzsini
    #36085

    és a teljes bemutató

    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2019.10.16. 05:55:46
  • Dzsini
    #36084
  • adam46
    #36083
    Mindegyikben ugyan az a hardver fut kb. Szóval gondolom csak optimalizálás és hűtés kérdése. Néhányan biztosan trükköznek is, antutu-ban például jobban felpörgetik a procit.
  • desigo
    #36082
    Mi 9,Mi 9T Pro ilyen árakon,hogy kerülnek ennyire előre?
  • Jim Morrison
    #36081
    ha ez igaz, szép nagyot ugrottak
  • bajgunar
    #36080
    uj-mobil-kerult-fel-az-antutu-dobogojara
  • Dzsini
    #36079
  • Vadnokedli
    #36078
    Ha online vettétek 14 napon belül elállni, ne "gecizzenek". Mert képesek rá minden gyártó szakszervizénél.
    Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2019.09.06. 16:49:44
  • Tinman #36077
    Bevallom órákig azt hittük, hogy értesítési led. Erősebben világít, mint a többi pixel és elüt a környezetétől. Na de amikor frissített, rebootolt, akkor is keményen látszott mihelyst feszt kapott a képernyő. Aztán persze utánanéztem és az egyértelműen kiderült, hogy ezen pont, hogy nincs értesítési led.

    Thx!
  • davidka003
    #36076
    Nyilván pixelhibás. Ki kell cseréltetni vagy 14 napon belül elállni a szerződéstől.
  • Tinman #36075
    Van itt Galaxy A40 tulaj? Megőrültem és ez kikapcsolhatatlan led a nejem telefonján, vagy csúnyán out-of-the-box szar pixel?



  • adam46
    #36074
    Már nyüstölöm is a OnePlus 7 Pro-mon. :D
  • Vadnokedli
    #36073
    Van jelenleg high end telefon 16:9 es aránnyal? Vékony bezel nélkül? Vagy legalább 18:9 vékony keret nélkül? Mint a Pixel, csak az túl drága.