36167
  • [HUN]FaTaL
    XDA
    Utoljára szerkesztette: [HUN]FaTaL, 2020.06.09. 17:32:25
  • SzirmosSzisza
    Mikor rányomsz az apk-ra akkor fel kéne ugarnia, általában úgy kérdez rá, hogy csak egy alkalommal akarod-e engedni.
  • TopGun
    Sziasztok! Samsung Note 9 Android 10-es Oprendszerrel, hol lehet beállítani,. hogy külső forrásból is lehessen telepíteni programokat, játékokat, ne csak a Google playstore-ból?
  • Bozi_Vilag
    Néztem a MIUI 12-ről a videókat, de nem tudom... menő meg minden, de tulajdonképpen a legnagyobb része designelem, és aminek lesz is értelme, az az adatvédelemmel kapcsolatos cuccok, a videoszerkesztő. Esetleg ide lehetne még sorolni a Mi Healthet, de hát na, akit érdekel, eddig is leszedett egy appot.
  • zola2000
    Jól belehúztak a miui-nál:
    https://youtu.be/3Glt5Nsb1Ck
  • desigo
    Én nemrég vettem egy Huawei P30-at.Gyönyörú a kijelzője,fullosak a kamerák,van bőven memória,tárhely.
    Jönnek a frissítések,üzemidő nagyon jó.
    Egyedül ez a kijelzőbe épített újjlenyomat olvasó gáz :(
  • KaBuTo666
    Szia omi.
  • adam46
    Én inkább a Mi 9 mellett tenném le a voksom, időtállóbbnak gondolom. LG mostanság nagyon nincs a helyzet magaslatán.
  • Vadnokedli
    120k környékén kerestem új telefont - 2 re szűkült a háló - Xiaomi Mi 9 és LG G8s ThinQ - Ti melyiket vagy mely egyéb alternatívát vennétek (SD855 - vagy felett + OLED kijelző) és miért?

S8 ról váltok mert 2,5 éves lesz, és csöppet az akku is haldoklik.
  • ncsab
    Hosszú kutakodás után sikerült rátalálnom a megoldásra, azaz, hogyan használható egy androidos
    telefon Droidcammal webkameraként USB-n keresztül számítógéppel.
    Leírom, hátha valakinek segítség lesz a későbbiekben. Pláne, hogy manapság nagyon megnőtt az online videótelefonálások/konferenciák száma.

A telefon tulajdonságainál (about phone) nyomogatni kell a Build numbert amíg ki nem írja, hogy developerek lettünk a telefonon.
    Ilyenkor megjelenik egy új menüpont a beállításoknál /Developer options/ és itt be kell kapcsolni az USB debugging opciót.
    Ezután már működni fog a droidcam usb összeköttetéssel. Nem szükséges semmilyen driver.
  • ncsab
    Sziasztok, a következőben kérném a segítségeteket.

Adott egy Huawei P8Lite telefon amit DroidCam-al használok egy windows 10-es géppel webkameraként online tanításhoz.
    Jelenleg wifin keresztül kapcsolódik a telefon az asztali géphez.
    Ez így működik is, de szeretném a késleltetést a lehető legminimálisabbra csökkenteni, pl. USB-n keresztül
    használni webkamerának. (A droidcam elvileg támogatja) de sehogy sem sikerül. Ha rádugom a P8 Lite-ot
    az asztali gépemre akkor megkérdezi, hogy töltsön vagy file átvitelt szeretnék.
    A droidcam egyik opcióval sem működik, azt írja, hogy nincs eszköz.

Próbáltam keresni Huawei usb drivert de nem jártam sikerrel!

Kérem ha valaki tud segíteni, hogyan tudnám a telefont összekötni úgy a windows 10es géppel USB-n keresztül, hogy
    a droidcam tudja használni webkameraként, az segítsen! Nagyon köszönöm!
  • Jim Morrison
    fyi: végre spotifyon újra látszik az album cover minden egyes szám mellett playlistekben. jó hogy vagy 5 év után újra elérhető lett... ideje volt.
  • RelakS
    Az vajon miért jó, hogy ha megszűnik egy alkalmazás, akkor a play store-on keresztül nem lehet eltüntetni? Egyszerűen eltűnik minden nyoma, és a beállításokban kell matatni, hogy tudja az ember a programot törölni.
  • zoliii
    Hogyan lehet megcsinálni, hogy ha nincs Sd kártya a telómban, akkor a belső tárhelyről fusson a játék? Huawei P20 Pro-m van. Csak a telómban most egy Vodafone SIM kártya, Digi mobilnet kártyám van. Meg 83gb-om van :) Csak a GTA Sa SD kártyárol akar indulni :(
  • Dzsini
    Mobilarena Galaxy Fold teszt
  • szucsy89
    működik király! már csak azt nem értem hogy ezt miért nem dobta fel automatikusan, miért kell ehhez egy külön program?
  • Dzsini
    Smart Switch lesz a te barátod úgy nézem
  • szucsy89
    Sziasztok,

Adott egy Samsung S8as telefon (saját), amit már 2 éve belaktam, alkalmazások, telefonkönyv, mindenféle beállítás stb.

Adott egy másik Samsung telefon (céges), és erre akarok bejelentkezve MINDENT áttenni (alkalmazsáok beállítások, háttérkép) tehát tulajdonképpen copyzza le a magán telefonomat. Lehetésges ez? Samsung accountom van, azt beírva a cégesbe igazából semmi nem történt, talán a telefonszámokat áthozta... van erre megoldás?
  • TomBond
    Azt nem szeretném! Köszönöm!
    :-(
  • Mighty
    ha tudod rootolni, akkor igen.
  • TomBond
    Adott egy régebbi telefon android 8.0.0-val. El van mentve benne egy Wi-Fi hálózati jelszó, amit elfelejtettem,de most kellene. Ki lehet valahogy olvasni belőle?
  • Dzsini
    Ha a telefon rendszerszinten tiltja a dolgot (jogi okokból érthető), akkor azon a készüléken nincs.
  • lac coo
    Hi. Létezik valami működő hívásrögzítő app, párat próbáltam de a hívó fél hangját egyik sem rögzíti ....
  • SzirmosSzisza
    Nem emlékszem már sajnos, S4-S5-S6 körül valamelyik. Anno cseréltek Telekomnál is kijelzőt, az, ha jól emlékszem 15 perc volt, konkrétan bevitte a srác a pulttól és visszajött kicserélt kijelzővel (bár akkoriban még nem voltak ragasztva).
  • Vadnokedli
    Az milyen Samsung volt? Esetleg S6?
  • Jim Morrison
    előtte mindenképp telefonálok, mert ha pár óránál tovább tart (értsd napok, hetek) akkor kell addig szereznem egy másik telót amit használhatok (ha nem adnak)
    :(
  • SzirmosSzisza
    Anno képernyőt voltam cseréltetni lcdfix-nél, az tartott kb 2 óráig a Samsung hivatalos szervizénél meg anno 2 hétig, szóval erre azért készülj fel (nem tudom akksi csere gyorsabb-e, nem hiszem, kb ugyanannyi meló van vele).
  • Jim Morrison
    jól van, pont ettől féltem ^^
    Köszike, akkor jövőhéten ellátogatok egy hivatalos szervizbe :)
  • Vadnokedli
    Én dolgoztam hivatalos Samsung, Apple, Sony szervizben. SOSE menjetek mutyi GSM-be akku egyéb olyan cserére amit nem láttok directly.

A legtöbb "új" akksi egy átmatricázott újabb gyártási dátumú régi akku.
  • Jim Morrison
    Akksi csere érett lett az s8 készülékem. Menjek hivatalos szerviizbe vagy esetleg másnak van itt jó tapasztalata más üzlettel hasonló ügyben?
  • adam46
    Az emberek úgy tudnak lelkesedni az újra feltalált spanyolviaszért, hogy agyamat eldobom... Szerintem rettentően béna koncepció.
  • Dzsini

közelik és további képek

Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2019.11.14. 11:11:31
  • Kongy
    Nem gondoltam, hogy valaha visszatér még ez a RAZR-design, de bejön :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2019.11.14. 09:58:25
  • Borg
    Ez azért menő, na.
    Végre egy értelmes folding design.
  • Dzsini

Motorola RAZR
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2019.11.14. 07:34:51
  • szucsy89
    nekem csalódás az idei modell
  • SzirmosSzisza
    Esetleg ezt próbáld ki, nem tudom tudja-e amit kérsz, de a " background playback" ígéretes.
  • Balázs 17
    Amire nekem kell arra működik, hogy csak nézzem a videókat hang nélkül.
    Chrome böngészővel tudom csak
    A böngésző beállításaiban van egy olyan, hogy webhely beállítások, azon belül Hang és azt kikapcsolod. Nem kell asztali módbab futtatni a chromet stb.
    Akkor marad ez, pedig YT alkalmazást jobban szeretem :)
  • Bozi_Vilag
    Nekem nem működik (Xiaomi Redmi Note 5, MIUI10)
  • Balázs 17
    Üdv
    Van arra lehetőség, hogy YT videót nézzek miközben szól a zene Spotifyn? Böngészővel biztos lehet, de engem a YT app érdekelne.