36194
  • szucsy89
    #35752
    Jelenleg csak a Samsung telói nyújtják ezt. A kisebb Pixel 3 is tetszik, habár ott a káva hatalmas, nem értem miért nem csökkentették a méretét (lehet hogy akkor olyan jól nézne ki, hogy senki nem venné a drágább XL-t?)
  • skinnyman
    #35751
    Nem gondoltam h egyszer visszaternek a slider-es telok.
    A notch-nal amugy valszeg meg ez is jobb, de elegge overkillnek tunik a plusz mechanika csak a kamera miatt, total indokolatlan.
    Sztem tovabbra is a legjobb megoldas ha nincs se notch, se slider, egy minimalis keskeny kava, amin epp elfer ami kell jobb barmelyiknel.
  • Jim Morrison
    #35750
    xiaomi-mi-mix-3
  • Jim Morrison
    #35749
    Miért csak pár napja tudtam meg, hogy van negyedik The Room (Old Sins)?? Természetesen ez is baromi jó lett.
  • RelakS
    #35748
    Android P-n van valami mód arra, hogy az órát visszarakjam a jobb oldalra? Baromira zavar, hogy átkerült a bal oldalra.
  • Jim Morrison
    #35747
  • Dzsini
    #35746
    GBoard használóknak:
  • Borg
    #35745
    Már akkor sem volt semmi extra szerintem...
  • szucsy89
    #35744
    Elég csúnyácska már így mai szemmel. :)

    Egyébként emlékszem, akkoriban mondtam hogy íjj ez a 350 dollár de sok egy telóért, ennyit tuti nem adnék. :D
  • masoma
    #35743
    5 éve jelent meg a Nexus 5, 349 dollárért... És milyen jó kis teló volt az akkor. Felüdülés volt olvasgatni róla, így a 800-1000 dolláros telók megjelenésekor...
  • Jim Morrison
    #35742
    lassan nem lesz benne hattertar,csak ram
    csak arra kell figyelni, nehogy lemerüljön
  • bajgunar
    #35741
    https://tech2.hu/immar-biztos-10-gb-ram-mal-es-5g-vel-jon-a-xiaomi-mi-mix-3/
  • Borg
    #35740
    Talán mert nem volt értelme :) Mit töltöttél volna vele, meg mekkora akksiról?

    Ehhez "fel kellett találni" wireless tölthető egyéb kiegészítő cuccokat is hozzá még :) Mármint olyanokat, amit valaki meg is akar venni majd. És tölteni telefonról. Pl fülhallgató. De ilyenek régebben nem voltak.
  • szucsy89
    #35739
    reverse wireless charging omg... miért nem jutott ez még senkinek eszébe, zseniális! :D
  • Borg
    #35738
    De ha ezt a kört leszűkíted arra, hogy mi a hasznos belőlük, akkor ott vagy ahol a 100-200-400 euróval olcsóbb Samsung flagshipek. A többi olyan feature, hogy ok, belerakták, de senki se kérte...
  • Jim Morrison
    #35737
    ha azt nezzuk, hogy olyanokat pakoltak bele, ami nincs a tobbi flagshipben. szerintem nem
  • Borg
    #35736
    Mondjuk 1000€... hát nemtom. Nem sok az egy kicsit érte?
    Még a Note9 sincs ennyi, nemhogy az S9+..
  • Borg
    #35735
    Durva, akkor nem csak kívülről Samsungosodott el :)
    De legalább valaki felnőtt már oda. Megvárom mit tud megbízhatóságban, és tartósságban a béta tesztelőknél, aztán a következő generációján már talán el lehet gondolkodni egy Galaxy S helyett :)
  • Dzsini
    #35734
    QI van mindkét irányban :) töltőként is tud üzemelni, és igen, OLED.
    részletes teszt a Mobilarenán - egy vadállat lett
  • Borg
    #35733
    tl;dr, OLED és QI töltés van?
  • Jim Morrison
    #35732
    Mate20Pro :O brutál



    2K resolution curved screen
    More extreme design
    3D face + screen fingerprint + bone voice pattern
    Android Pie
    4200mAh battery and 40W fast charge
    7nm processor A76 CPU
    IP68 waterproof
    Stronger camera
    15w two-way wireless charging"



    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2018.10.16. 17:10:32
  • [HUN]FaTaL
    #35731
    Nem rossz, de kevés valódi hasznát látom egyelőre. :)
  • szucsy89
    #35730
    nem hiszem hogy itthon elterjedne mostanában ez, de cool
  • Jim Morrison
    #35729
    nice
  • bajgunar
    #35728
    Lehet most mínusz. De akkor is csak 100k. És így is gyorsabb a sony-nál is, meg a galaxy-nél is, meg az ájfon csúcstelójánál is.
    Csak ezeket nem ismerik... Mert csak a márka kell... (amit meg is fizetnek keményen).
    Addigra meg mire az F2, F3 lesz 600$, addigra megint lesz vmi noname mindenféle sallang rendszerlassító, adathalász, integrált, eltávolíthatatlan, reklám, promo programoktól mentes, rootolható, főzött rom-al használható teló. Ahogy anno a LeEco is. Nem félek ettől.
    Tuti. Mindíg találni ilyet.
  • szucsy89
    #35727
    A Pocophone F1 csak egy "prototípus", a márka népszerűsítésére bebukta a Xiaomi a profitot, full mínusz nekik az a teló.

    Ne félj, majd az F2, F3 már 500 majd 600 dollár lesz.
  • bajgunar
    #35726
    LeMax-ban nem jobb (ez már nem mai darab), de simán hoz 170k-et antutuban, s ~50k-be került. De azért a telóért annyit kiadni.... Sőt!
    Ezért a szutyok Galaxy A9-ért is ~200k-et. (csak mert szarszung)... Annyit nem tud, hogy dupla felárat érjen.
    Nézz meg egy Xiaomi POCOPHONE F1 -et! Másfélszer kenterbe veri az A9-et. A Razer 2 -vel ~ (majdnem) egy szinten van. Razer minimálisan gyorsabb többszálon, míg egy szálon az F1 vezet. Viszont a memória sávszálessége jobb az F1-nek.
    És feleannyiba kerül... ~100k-ből megveszed.
  • SzirmosSzisza
    #35725
    Fortnite, PUBG, Lineage, May Payne, emulátorok, de elvileg jobb a teljesítmény, ha jobb a hűtés (videó), bár GPU/CPU nem tudom mennyivel jobb abban a másik telóban.
    Utoljára szerkesztette: SzirmosSzisza, 2018.10.11. 20:29:19
  • bajgunar
    #35724
    Am. egy ilyen teló mire jó? Mit lehet rajta játszhatóan (vagyis játszhatóbban) játszani? Pokemon GO, Subway Surfers vagy Talking Tom -ot? Mert pl Pubg Mobil meg Dead Trigger 2-n kívül nem sok "normális" game van. AC se egy nagy durranás, gta szent andrás pc-n is ratyi volt. Ok, van xcom, ami olyan mint pc-n, de semmi más (nah jó, N64 emulátor meg zelda, dn, mario, stb.), ami miatt ennyire brutál teló kéne.
    Mert ezek simán mennek egy ~50k-et érő, antutuban ~170k-et elérő LeEco x820-on is akadásmentesen.
    Minek akkor kiadni rá ~270k-et?
  • adam46
    #35723
    Idén nagyon ingerszegények a telefonok, látszik, hogy elérték a határt. Innen már csak az akkumulátor nagyobb ugrásával lehetne tovább haladni.
  • Dzsini
    #35722
    Igazából így lehet az optikai valós nagy zoom átfogást és mélységélességet valahogy "összecsalni". Most ez az irányvonal :)
  • Jim Morrison
    #35721
    samsung-galaxy-a9-kamera-okostelefon-kozepkategoria


    nekem ez már nagyon túlzás
  • Jim Morrison
    #35720
    Razer phone 2

    Razer Phone 2 goes official w/ wireless charging, IP67, brighter display, costs $799, 4,000 mAh battery
    Razer Phone 2 adopts a new dual-camera system which consists of a standard 12MP wide angle sensor with OIS, as well as a 13MP 2x telephoto lens. Both are IMX sensors

    Razer Phone 2 has the same 8GB of RAM and 64GB of storage, but it comes with the newer, more powerful Snapdragon 845 chipset. Razer has also paired it with better thermals to provide the best possible performance. Using a “vapor chamber” cooling system, benchmarks report better results on the Razer Phone 2 compared to even the OnePlus 6.



    12MP f1.75 - WIDE LENS W/OIS
    12MP f2.6 - TELEPHOTO LENS

    24-BIT DAC
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2018.10.11. 14:20:35
  • szucsy89
    #35719
    OnePluson sem lesz jack már az új készüléken...
  • masoma
    #35718
    Szerintem idén kivételesen ronda lett a nagyobbik verzió. Ez a 'noccs' borzalmasan néz ki, ráadásul az alján is nagy a káva, teljesen aránytalan. Árazás meg magas. Oneplus a nyerő, mint kb. minden évben.
  • Jim Morrison
    #35717
    az jó, hogy 2 éve még hú, ezen biza van jack dugó. Most gyorsan átugrották ezt az apróságot :(
  • Bozi_Vilag
    #35716
    Pedig a jack egy teljesen értelmes dolog...
    Apple kitalálja, vakon követi az összes
  • Jim Morrison
    #35715
    egyikben sincs headphone jack. egy csomó jó funkcióját mi meg nem tudjuk használni ami fasza lenne (felveszi a telefont helyettünk, ilyesmi)
  • Jim Morrison
    #35714
  • [HUN]FaTaL
    #35713
    960 eur a 128-as pixel 3... Kösz, de nem, jó lesz nekem a pixel 2. A nagy meg hidegen hagy. Ha akkora telefont vennék, akkor megint OnePlus lenne.