4158
  • Ironman2
    #3958
    Vanilla Ice
    -Ice ice baby
  • 89
    #3957
    csak addig jó, amíg nem csinálja azt a nyivákolós torokhangját...amit bárki meg tud csinálni pár sör után, sőt még nélküle is :D
  • davidka003
    #3956
    Marci jó volt.
  • 89
    #3955
    Sztem Marcinak ez az eddigi legjobb száma
  • Béka Benő
    #3954
    Jaj, de utálatos ez a Marci mikor vonyítva énekel...
  • Béka Benő
    #3953
    Basszus, elnéztem !
    Én a Plazmára mondtam, hogy halandzsázik.
    Puzsér király !
  • 89
    #3952
    azon én is szakadtam :D:D
  • Béka Benő
    #3951
    Ezúttal se láttam az azonosító számot !
  • TDC Geronimo
    #3950
    neked az halandzsa, amiket a puzsér mond? Akkor ott gondok vannak :D
  • 89
    #3949
    Quantum krvanagy mindig
  • TDC Geronimo
    #3948
    A nyerteseket láthattuk. Mondanám ezt, ha valaha is nyerhetné ezt egy csoport.
  • Béka Benő
    #3947
    A gyökér Quantum XXL előadja a majmok bolygóját !
    Puzsér arca meg durva volt !
  • CalebJoe
    #3946
    terminátort keverik a Tron-nal
  • matyi0323
    #3945
    Alapból nem jött be az első perctől.
    Valamiért nagyon hasnolít nekem MC DC Robihoz, vagy hogy hívtal a csávót, aki mindig élőbe rakta össze a szöveget. Az tetszett, de már kétszer nem lehet eltolni ugyanazt a szekeret.
    Ez meg ráadásul szar is.
  • 89
    #3944
    Hogy a libsi média nyomja az emberek képébe a sok szart minden csatornán, "tehetségkutatón", de végre van egy kivétel Mészáros személyében
    Az abszolút favoritjának, Plazmának se nyalja végre a seggét, hanem megmondja, h szar volt...
  • matyi0323
    #3943
    Volt.
    Szirota.
    Talán csak ő, annyira én se figyeltem
  • Béka Benő
    #3942
    Kezdett Jennifer utána jött Elek, majd Plazma... most meg reklám
  • 89
    #3941
    nagyon gyengén muzsikál...azt sem értem, hogy lett 2 milliós nézettsége youtubeon :o
    már ott röhögtem rajta mikor elsírta magát a beválogatáson...de ő azér kemény, faszagyerek, aki megmondja a tutit
  • Béka Benő
    #3940
    Na és milyen tuti mondott meg ?
    Miért jó, hogy halandzsázik össze-vissza ?
  • davidka003
    #3939
    Pont lemaradtam róla. Na akkor marad a youtube.
    Most akkor a Plazma és az opera csávó előtt volt más is?
  • matyi0323
    #3938
    Plazmaba csak én nem látok semmi fantáziát?
    De lehet, hogy csak azért nem tetszik, mert nem 14 éves tinipina vagyok.
  • Béka Benő
    #3937
    Ez a Plazma-a fehér cigány majom már nagyon elfáradt !
    Ritka ganéj volt a dal...
  • 89
    #3936
    az előző műsorban szimplán csak ironizált elég feltűnően :D az inkább vicces volt, ez az igazi :D
  • TDC Geronimo
    #3935
    Most nagyon jó megint :D

    Megmondja a tutit végre
  • 89
    #3934
    Puzsér nagyon durván kiosztotta a médiát most Mészáros után, de totál igaza volt... kíváncsi vagyok még lesz e zsűri :D
    Szépen énekelt a bácsi
  • Dean Winchester
    #3933
    nem is tudtam, hogy a bk betétdalát Szatmári Orsi énekli :D
  • Balázs 17
    #3932
    Puzsér
  • Balázs 17
    #3931
    Plzama: 0 ének, ez még nem is érdekelne, mert rap, de 0 szöveg mellé...

    Quantum csak szerintem egyre szarabb?:D Amiket mostanában művelnek az inkább színházba való:S

    Marci nálam továbbra is egy semmi
  • Broafka
    #3930
    megsértette kedvenc kis Batman filmedet? :)
  • atomkrumpli
    #3929
    Ez a puzsér gyerek egy fikagép, nagy ívben letojta milyen jeleneteket mutogattak a monitoron. Egyszerűen csak elmondta az előre bemagolt kis monológját a batman filmekről általánosságban aztán elhúzott haza.
    A batmanes és a budapest tévés murija pontosan beleillik a portfóliójába, ezen csak a gypsek lepődnek meg.
  • bakkerman
    #3928
    nem tudjátok megmondani,hogy a versenyzőket melyik cég öltözteti? a Quantumos srácokon tegnap ami volt piros gatya azt keresem már régóta,hátha megtudom hogy melyik cég öltözteti őket! Köszi szépen,ha tudja itt valamelyikőtök!
  • Krisztiam #3927
    de amúgy nekem tegnap a Plazma Quantum XXL duett nagyon tetszett..
  • Krisztiam #3926
    a sok kis tini csaj rászavazott és így jutott tovább ennyi..
  • Daza500
    #3925
    Eddig úgyis csak énekesek nyertek...
  • Richardix
    #3924
    Abból a szempontból meg nem, hogy énekesnőből már túl sok van, szóval a szép hangnál kicsikét több kéne (mondjuk saját számok). A Juhász gyereknek legalább van elvileg saját költeménye is, bár ő meg énekelni nem tud :P
    Plazma fossa magából az alkotásokat, nem is rosszak, de azért nem is egy 2Pac a srác...
    Mészáros János Elek kissé üdítőbb abból a szempontból hogy nem egy "mainstream" énekes.
    A Quantum XXL pedig hétről hétre dobja össze a remek produkciókat, ami azért több időt igényel egy Rap szöveg megírásánál. És látványosabb is. És hangulatosabb. Szerintem kétségtelen, hogy ők érdemelnék meg leginkább a győzelmet.
  • IXEMGabeo
    #3923
    Jennifer abból a szempontből nyerhetne, hogy nő még nem nyert Csillag születiket
  • Belkar
    #3922
    Hát nem szorult túl sok tehetség ebbe a srácba ha ennyi amire képes... MCDC ettől klasszisokkal jobb volt...
  • Broafka
    #3921
    biztos van egy kis bunda a dologban, hogy több pénzt kasszírozzanak be, de azt elhiszem, hogy most a végén volt a quantum, és én is arra gondoltam amit mondtál, csak nekem az egész egy nagy megdöbbenés. De akkor is, én ezt a szabolcsi reket nyekergős gyereket nem értem. A prügyi duó(istenem ilyen nevet adni maguknak, tudom, hogy onnan jöttek, de ne már) semmi extrát nem adott, jó formán nulla volt az egész, nem csodálom, hogy kiestek. Plazmában van valami megfoghatatlan, a szövegei jók, a zenéi jók, de most már valahogy... unalmas, nem érdekel. Az operaénekes jól énekel, jó a hangja, tényleg jó, de most őt akarom hallani a rádióban mondjuk? nem hiszem. Szirota Jennifer szépen énekel, tiszta hangok, őt hallgatnám (csak sajnos egy újabb énekesnő, van egy tucat már).
  • Richardix
    #3920
    Rapper. Nem énekelni, hanem költeni kell tudnia... és hiszed vagy sem, de igenis ő írja.
  • Shiwo
    #3919
    bizony, külön meg is említették, hogy az utolsó kettő valóban az utolsó kettő...

    amúgy attól, hogy sokaknak tetszik a Quantum, attól még nem biztos, hogy nekik van a legtöbb olyan rajongójuk, aki hajlandó pénzt is áldozni a továbbjutásukra..

    illetve eddig jóformán mindig az első 1-2 helyen végeztek, valszeg nem is nagyon voltam motiválva a rajongóik abban, hogy küldjenek sms-t rájuk

    persze ha valaki megrögzött összeesküvés-elmélet kutató, az gondolhatja azt is, hogy a retek klubb előre így tervezte el, az sms-ek számának köze nincs a továbbjutási sorrendhez és csak beijesztés miatt lett utolsó előtti a Quantum, hogy még több pénzt gyűjthessenek be