104594

A feltölhető maximális képméret: 750x563 pixel!

No warez, no cry!

• Solt
    Uhhh... kitartás és emelem kalapom!
  • Piko888
    35
  • Solt
    Hány százalékon áll kb?
  • Piko888
    Sziasztok!
    Aki szeretné megkapni a részleges fordítást, az küldjön privit, benne az e-mail címével.
    Viszont kérném, ha már használjátok, akkor jelezzetek is vissza, ha hibát találtok egy print screen formájában.
    Segítséget is elfogadunk, de csak ha tényleg akarsz és nem tűnsz el pár nap múlva.
    Üdv, Piko
  • Kokilla
    Sziasztok,

Létezik fordítás ehhez a kiváló programhoz? Nagyon nagy segítség lenne ha el tudnátok küldeni nekem is, nagyon emelne a minőségen. Előre is nagyon köszönöm.
  • Gilb3rto
    Sziasztok,

amennyiben vagy magyarítás megkaphatnám én is? Hálás köszönet.
    Üdv
    Gilbert
  • szabocsaba1983
    Vegyesen. Az év elején kikaptam Barcától, X Reállal, viszont 5-0-ra vertük a Athletit. Tavasszal pedig kikaptam az Athleticotol, de vertem a Realt és Barcát.
    A előző évben 98 pontot szerezve a második hely lett meg, ez az első bajnoki cím, mellette BL döntőben kikaptunk a Reáltól 3-0-ra.
  • bexinho
    Szép eredmény. Végig ilyen kiélezett volt a top3 hely? Nagyon ellen hogy szerepelt a csapat?
  • szabocsaba1983
    Ezt hoztam nektek:

Utoljára szerkesztette: szabocsaba1983, 2018.05.30. 21:38:17
  • kientek
    csatlakoznék az előttem szólókhoz, elküldené valaki nekemis?:)
  • Cormac
    Én is kérnék egy kis vérfrissítést ha lehet, írtam privátot. Köszönöm.
  • zsoma791110
    Köszi, megérkezett :)
  • zsoma791110
    Elküdtem a mail címem :)
  • Piko888
    Írtam privit.
    Multi007 majd jelezd, hogy milyen.
  • zsoma791110
    Ugyan ebben a cipőben járok. :( én is kérhetnék segítséget....ezer köszönet!
  • Piko888
    Írtam pivit
  • mult007
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy vettem egy eredeti FM 2018 , sajnos angolul kevésbé élvezem. Ehhez szeretném el kérni azt a fordítást amin dolgoztatok, aki dolgozott.
    Ha a fordítás mellett még azt is letudnátok írni, hogy mire figyeljek oda a beillesztésnél. A fordítás automatikusan mindent lefordít vagy új játékot kell kezdenem?
    Előre is köszönöm az infót, szép napot
  • nono28
    Sziasztok!

Fm 2018 a legújabb frissités (18.3.1)-hez keresem az észt bajnokságot!Claassen-s féle nem jó!
  • gyulareal
    Szóbeli figyelmeztetés vagy bérmegvonás van a 11-ben is kiállítás után. Korábban figyelmeztettem őket de mindig az volt a reakció, hogy elfogadja a figyelmeztetést de nem tartja jó ötletnek az első csapat tagjaival szemben. A bérmegvonás talán hasznosabb ebben az esetben.
  • McEachran3
    Rég játszottam a 11-el nem emlékszem pontosan, hogy ott milyen eszközökvoltak a fegyelmezésre.
    Ha kiállítják egy játékosomat, én mindig a legszigorúbban járok el vele szemben, az újabb szériákban lehet olyankor adni neki pénzbüntetést, a 11-ben azt hiszem csak sajtótájékoztatón lehet lehordani őt. Amennyiben egy váratlan vereség érkezik, [email protected] az egész csapatot, az fel szokta rázni őket, ezzel is megmutathatod hogy ki a főnök. A nyavalygós játékosokat/primadonnákat érdemes minél előbb kirakni a csapatból, mert gyakran ők bomlasztják a morált. Velük megteheted azt is, hogy egy nagyobb hiszti után [email protected] őket a tartalékhoz néhány hétre. Őt is észhez téríti, és a többieknek is példát mutatsz.
    Azon meg nem nagyon kell aggódni ha minden játékos morálja épp nem a legmagasabb, az nagyon ritka, ha zöldben van az már jó. A személyes dícséret segíthet, de óvatosan adagold.
    Utoljára szerkesztette: McEachran3, 2018.02.24. 11:52:18
  • gyulareal
    FM2011-el nyomom. Két szezonnal ezelőtt átálltam támadó játékra a meccstaktikában. Azelőtt összeszokottság volt végig. Az eredmények jobbak, több a rúgott gól, szebb a játék...stb.

Az utóbbi időben viszont azt vettem észre, hogy - hiába nyerem sorozatban a meccseket - néhány játékos morálja visszaesik a soron következő meccsre. Remekről rendbenre, de általában jóra. Három játékosom pedig az imént "kikelt magából" hogy képtelen vagyok rendet tartani az öltözőben.

A sajtókonferenciákon mindig részt veszek (meccs előtt és után is). Szoktam figyelni, hogy a nyilatkozataimra hogyan reagálnak és nagyon ritka, hogy valami olyat mondok ami nem tetszik nekik. Szoktam őket dicsérni is ha megérdemlik.

Mi lehet az oka ennek? Az, hogy átváltottam támadó játékra összeszokottságról?
  • Sulla75
    Töltsed le az FM scoutról pl :)
  • nono28
    Jó estét kívánok!Szeretnék egy kis segítséget kérni.Fm18-ban valamiért nem jelennek meg az olasz illetve spanyol csapatok címerei.Vajon mit rontottam el?Ha esetleg valaki tudna segiteni annak meg köszönném!
  • Darthmushroom
    az első képnél ott van h amc, persze a szezon végére visszaesett de használható játékos csak úgy mint a 17be
    Utoljára szerkesztette: Darthmushroom, 2017.12.11. 18:44:12
  • bakkerman
    Na ezek nem gyenge számok,milyen role-ban játszatod őt? Ezek szerint belőle lehet egy massziv nyugati légiós a játékban
  • Darthmushroom
    Balogh viszi a showt a ligában :D
  • Solt
    Nem haragszom, de mint említettem, egy ember tapasztalását kivetíteni társadalmi szintre nem túl bölcs cselekedet. Engem például rengeteg pozitív élmény ér...

Abban egyetértek, hogy ez nem ide tartozik, csak amikor ilyen negatív véleményt látok, muszáj reagálnom rá! :)
  • ozbom
    Ne haragudj, de egyáltalán nem azt mutatja a társadalom, hogy milyen szuper segítőkészek az emberek. Persze vannak sokan, akik tényleg ilyenek. De szerintem nem elegen... Mindegy is, ez nem az a fórum, hogy itt vitassuk ezt meg. :)
  • Solt
    Ez a te tapasztalatod... ehhez képest reggelig tudnám sorolni az ellenpéldákat, szóval az ilyen általánosításnak nem sok értelme van, max arra jó, hogy magunkba rúgjunk vele egyet.
  • ozbom
    Off. Az átlag magyar ember nem segít és ez az élet minden terén észrevehető. Tavaly volt egy defektem. Sajnos segítséget kellett hívnom, mert nem volt a kocsimban emelő. Ez az én hibám. De mire odaért tesóm és faterom, addig kb 5-6 autó ment el mellettem. Látták, hogy gáz van,de egyik se akart megállni. A baj ebben nem az, hogy nem állt meg egyik se, hanem az, hogy 4 autós abban a faluban lakik ahol én. És ismerjük is egymást. Mellesleg kb 4-5 km-re volt a falutól. Akkor hogy várjuk el azt, hogy vadidegen emberek segítsenek egymásnak vagy egy közösségnek, ha ismerősnek se állnak meg. Én segítenék fordítani, ha tudnék angolul, de nem tudok. Mert csak kevés dolgot értek meg, de ettől függetlenül a lényegét értem a játéknak, az meg nekem elég. Persze jó lenne magyarul játszani, de ha nem is lesz rá lehetőség, akkor is fogok vele játszani. :D
    Utoljára szerkesztette: ozbom, 2017.11.17. 23:16:03
  • Piko888
    Itt is menne, ha mindenki odatenné magát, sokan direkt nem segítenek, pedig megtehetnék.
  • LasDen #104363
    ne viccelj...
  • geo91
    (viccelek)
  • geo91
    nagy szó, fogták az oroszt és átírták latin betűsre
  • zsoma791110
    Steam workshop-ban láttam, hogy a kicsi szlovének is megcsinálták a honosításukat...nem semmi...kis ország...kis nemzet...ügyesek :)
  • korbin555
    1 szezont letoltam a Haladással. 6. hely, kupából 8 között kiestünk. Nem volt fun. Ilyen gyenge Halit nem láttam talán az fm 08 óta.
  • bakkerman
    Na mivan nem játszotok? :D Én letoltam a Milannal az első szezont,bajnoki cim meglett,EL-ből kizugtunk a 32 között (dobtam a sorozatot,inkább bajnokságra koncentráltam),év végére egy finom 50 milliós minuszba került a balansz,pénz nuku,FFP bukta,jött az üzi hogy a BL-ből kizártak minket,mindez június elején...Juve 3. lett,Allegrit kirakták,rögtön jelentkeztem is,és felvettek,szóval mostmár a Juvénál vagyok :) Itt pénz van,a keret pacek,Buffon pótlását kellett megoldanom a nyár alatt,Yvon Mvogot hoztam el a Lipcsétől,átmeneti megoldás,nem egy klasszis kapus,bár Gigi után senki se az :( Kiraktam a selejteket,Pjaca,Mandzukic,Sczesny távoztak,érkezett eddig Welbeck balszélre,jobbszélre Deulofeu,és még egy középhátvéden gondolkodok mert év végén Barza visszavonul. Cél a Scudetto visszahóditása az előző klubomtól
  • korbin555
  • Utley
    Srácok! Valahogy át lehet állítani, hogy ne 3d-be nézzem a meccseket, hanem a jól megszokott "gombemberekkel"?
  • Piko888
    Igazad van, sok kifejezés nehezen fordítható magyarra. Ezért a posztokat meghagyjuk angolul.
    Kompromisszumokat kell kötnünk,ha magyarul akarjuk élvezni, ilyen a b*n, *n, a(z).
    A menedzser részt szerintem mindenki megérti, de a szöveg tetemesebb részét a social média teszi ki.
    Ott már vannak olyan mondatok, amihez nem elég az alap angol.
    Megértem, hogy nyelvtanulásra buzdítod a népet, de aki eddig nem tanult meg, ezután sem fog.
    Ezért segítsünk nekik, hogy ők is élvezhessék a játékot.
    A fordítás gyakorlásnak és tökéletes.