104784

A feltölhető maximális képméret: 750x563 pixel!

No warez, no cry!


  • Jimbo
    #104620
    Köszi! Egyelőre maradok a jó öreg St. Etienne-nél, de sanszos, hogy ránézek valamelyik magyar csapatra.
  • geo91
    #104619
    lehet bl-t nyerni. kb. 15-20 szezon.
  • Jimbo
    #104618
    Érdemes magyar csapattal kezdeni? Nyilván BL-t nem lehet nyerni velük, de európai középcsapattá lehet tenni mondjuk az MTK-t vagy a Paksot?
  • hitman1028
    #104617
    az angol fiatalok nagyon túl vannak árazva
  • McFrost
    #104616
    Tehát a játék reális! Na én erről beszéltem lejjebb!
    Tényleg reális, le a kalappal!


    És:


    Aztán:


    Még:



    Meg az előre lezongorázott eredmény! Itt konkrétan a félidőben felgyújtottam az öltözőt! 3-at cseréltem és 6-an támadtak fullra:
  • Magic Boy
    #104615
    Na ezen rettentően meglepődtem!

  • McFrost
    #104614
    Szépen odakented, grat!
  • Magic Boy
    #104613
    Az ígért képek:
    Végső tabella:


    Év csapata:


    Év ifije:


    Gólkirály:


    Kupagyőzelem:


    Év Menedzsere:
  • FrezeR
    #104612
    Ezt írja, szóval jó lehet.

    his is a restricted product and it can be activated and played ONLY in Europe.
    INSTANT DELIVERY!
    Pre-Order Edition
  • G.Freeman
    #104611
    Legolcsóbb ez: https://www.gamers-outlet.net/buy-football-manager-2021-cd-key-steam-eu.html?tracking=allkeyshop

    Én itt vettem, és megjött kb rögtön a kulcs, már benne van a könyvtáramban a sima és a touch is (remélem tényleg early access-es...)
  • Magic Boy
    #104610
    Üdv újra itt!
    Jó látni, hogy jönnek vissza a régiek.

    Ez mind RÉMLIK és nagyon így van.

    Kipróbáltam a Békéscsabával.
    Van egy pár tehetséges fiatalom (20 alatti), kivertük a Honvédot és a Debrecent a Magyar kupából, a bajnokságban veretlenek vagyunk és 8 ponttal vezetünk.
    Majd holnap dobok képet.
    Utoljára szerkesztette: Magic Boy, 2020.11.04. 23:00:21
  • BlueMaster
    #104609
    Nekem RÉMLIK, hogy McFrost egy nagyon régi motoros akit örömmel látok itt újra!
  • FrezeR
    #104608
    Köszi és ezek közül melyik megbízható? :)
  • McFrost
    #104607
    Akkor most azt mondod, hogy a meccs már előre eldőlt. Tehát, ha én végignézem a meccset, együtt élek és lélegzem a csapattal, variálom a taktikát, lereagálom a pillanatnyi eredményt, követem az ellenfél minden mozzanatát, az fölösleges, mert már előre megvan az eredmény? Mert ha így van, az CSALÁS, manager game halála, azonnal vissza az árát.....
  • geo91
    #104606
    https://www.allkeyshop.com/blog/buy-football-manager-2021-cd-key-compare-prices/
  • FrezeR
    #104605
    Van aki már előrendelte a 21-et? Hol a legolcsóbb most?
  • hitman1028
    #104604
    példa,ha átvállalod a fizetése egy részét,magasabb áron tudod eladni,meg még sok opció van,már szinte túl bonyolult a játék
  • hitman1028
    #104603
    két hét múlva jön a 21,kiváncsi leszek milyen lesz
  • Piko888
    #104602
    Az FM2020 az egyik legjobba sikerült része a sorozatnak.
    Az igazolásokhoz csak annyit, hogy Sanchez ingyen ment az Interbe, Suarez ingyen az AM-ba, Rakitic 1.5-ért a Sevillába. RÉMLIK???????
    Fizuk: Özil 500 misi/hó, Sanchez 500misi/hó, Donnarumma 6 misi/év, RÉMLIK???????
    Meccsmotor: a megjelenített helyzet számának és milyenségének semmi kőze a játékhoz. Az FM már akkor tudja a végeredményt, amikor elkezded nézni a meccset. Én ezért se nézem, inkább kommentár. A taktika viszont nagyon fontos, ahogy a háttérstáb is. RÉMLIK???????
    Ifi árak: João Félix 127 mEUR - 19 évesen, Mbappé 180 mEUR - 19 évesen. RÉMLIK???????
    Szóval nagyon is reális a játék. RÉMLIK???????
  • McFrost
    #104601
    Hogy érted? Mit játszanék? FM20. Ezek a tapasztalataim.
  • hitman1028
    #104600
    hát te nem tudom mit játszol.de nekem nem voltak ilyen gondjaim xd
    inkább az a bajom h a játékosok kb egy szinten vannak,és megsértődnek ha épp valaki nem játszik eleget
  • McFrost
    #104599
    A játék mit sem változott, ugyan úgy csal, mint régen. Ha van 8 kp-d, 1-et eladsz télen, 2-őt kölcsön adsz télen, marad 5, mert rotálni szeretnél. Következő héten ebből lesérül 3! Rémlik?
    Lehet nyerni 70 meccset sorozatban, de ha szarrá lövöd az ellen kapuját, ők akkor is az első támadásukból gólt lőnek! Rémlik?
    Van olyan fiatal, akiért 16 évesen 120-130 millát kér a gép! Rémlik?
    A saját játékosaimat áron alul sem tudom eladni! Bailly konkrétan 0 fontért ment el! Lindelöf 25 millát ért, 12-ért mozdultak rá, Alexis Sanchez a kutyának sem kell, meg kellett várni még lejár a szerződése, sorolhatnám! Rémlik?
    A gép simán megvette 200 milláért MBappét a Citybe, O. Dembelé a Poolba szintén zenész! Rémlik?
    6 milliós a fizu a csapatnál, mert egyszerűen rá vagyok kényszerítve az eszméletlen fizetésekre. Rémlik?

    SZóval a 20 egy fasza gém, függőséget okoz, mint régen, de ugyan olyan, mint régen. Szebb lett jobb lett menedzseresebb lett, de ugyan azoktól a betegségektől szenved.
  • hitman1028
    #104598
    steam műhelybe érdemes nézelődni adatbázisok után,automatikusan letölti,és új játéknál csak ki kell pipálni
    a játék nem nagyon csal,simán lehet 20-30as nyeretlenségi szériákat csinálni
    érdemes,de az igazán tehetséges fiatalok nagyon drágák,én mindig belga és holland csapatoknál nézelődők,ott mindig akad egy-egy tehetség
    nincsenek kegészitők hozzá,max kűlönböző modok,amit szintén a steam műhelybe lehet keresgélni,kinek épp mi a szimpatikus
  • Magic Boy
    #104597
    Sziasztok!
    Hosszabb kihagyás után én is kezdeni akarok egy karriert az FM20-ban.
    Pár kérdés:
    - Honnan lehet hozzá letölteni a legfrissebb adatbázist és azt hova érdemes másolni?
    - Mennyire csal a játék, ha várakozáson messze felül teljesít a csapatod?
    - Mi a tapasztalat érdemes tizenéveseket igazolni és játszatni vagy inkább rutinosokból álljon a csapat gerince?
    - Milyen kiegészítőket érdemes a játékhoz letölteni?
  • JackDaniels #104596
    Üdv mindenkinek. :) Erősen gondolkodom, hogy 13-14 év után ismét neki álljak. :)
  • FrezeR
    #104595
    Football Manager 2021 részletek

    Mit szóltok a hírekhez?
  • geo91
    #104594
    16 éves kora óta ő az elsőszámú kapusom, de a cseh nemzeti csapaté is, így 20 éves korára 50-szeres válogatott

  • McFrost
    #104593
    Hosszú idő után játszom, mert ingyen volt, és win :D

    Utoljára szerkesztette: McFrost, 2020.09.26. 20:39:19
  • FrezeR
    #104592
    Akkor van gond, ha befolyásos a játékos így a másikra sem hallgat :D Ha még kis "senki" akkor hatásos lehet, igen.
  • Malarki
    #104591
    Meg lehet kérni más játékosokat is hogy beszéljenek vele. De ha tényleg csak egyszemélyes balhé és nem háborog a többi játékos is miatta akkor csak le kell sz*rni és idővel megjön az esze. Ha nem akkor meg eladod a francba :D
  • ozbom
    #104590
    Ki kell baszni a tartalékok közé. Így a többi is tanulni fog, hogy nem ők diktálnak. :D
  • FrezeR
    #104589
    Igen volt nekem is mindkét eset, egyik abbahagyta a másik meg addig szította a tüzet, hogy a többi játékos is elkezdett okoskodni.
  • hitman1028
    #104588
    volt már olyan nekem h egy játékos el kezdett hisztizni,nem foglalkoztam vele,erre több játékos is elégedett volt ahogy bántam vele xd
  • hitman1028
    #104587
    ha kevés van a szerződéséből,akkor el kell adni ,mert nem fog kötni újat,ha még sok,akkor rá kell hagyni,egy idő után megnyugszik
  • FrezeR
    #104586
    Sziasztok.

    Ha már így pörög a topik lenne egy kérdésem. Ti hogy szoktátok megoldani azt, ha egy játékos el akar menni máshová, de én meg nem akarom eladni. Persze ő emiatt folyton dühös és ellenséges velem. Van erre megoldás az eladáson kívül?
  • ozbom
    #104585
    Igaz, ezt nem tettem hozzá.
  • zorrobomber
    #104584
    Nagy csapat jelen esetben lehet akár egy Fradi is, a lényeg hogy ligán belül legyen kompetens.
  • Piko888
    #104583
    FM2020 teszt
    Ezt a játékot ne hasonlitsd a Fifa hungary superpatchéhez, mert az nyomába se é az FM-nek. Minden a valóságnak megfelelöen történik.
    A multiban mindenki választ egy csapatot és azt irányítja, viszont már nem ingyenes az Epicen.
  • ozbom
    #104582
    Itt minden kupát megcsináltak. Bl, El, európai szuperkupa. Ázsiai bl, afrikai bl, libertadores, copa america vb, eb és a többi. A fifa az egy vicc ehhez képest. Ezerszer mélyebb a játék. Igazából egy hatalmas adatbázis, amiben úgy el lehet mélyedni. Észre sem veszed, hogy már este van. Pedig reggel ültél le egy kicsit mókázni. Ha rendes menedzser játékkal akarsz játszani. Akkor ennél jobbat nem fogsz találni. Csak annyi idővel rendelkezz, mint a tenger. YouTube-on keress rá EagleFM-re. Vagy van egy oldal. Fm betyárok, ott is rengeteg infót találsz róla. Esetleg vannak külföldi oldalak is, mint fmscout. Ott is rengeteg hasznos infó van. Kezdésnek nagy csapattal kezdj. Könnyebb velük megtanulni a játékot.
  • akyyy
    #104581
    bl, vagy európa liga. fifában elvileg meg van csinálva, de csak 3 hónapot tudok játszani, amig ki nem fagy. azt nem tudom, hogy itt meg van -e csinálva.
    tudom, hogy ez menedzser játék, tanulgatom miegymás :) csak most jegelve van.
    esetleg hogy most ingyenes talán egykét haver online be tud szállni, bár nem tudom, hogy zajlik itt egy multi játék? társ edző lesz? mibe tud beleszólni?