919
bannerkep
  • ressy14
    #879
    Az Universal összeállítása Paul Walkerről.

  • Csacsi
    #878
    nem mentette le valaki a vidót, mert nincs már fent :S
  • bakkerman
    #877
    és tényleg basszameg...azért ez így kibaszott hátborzongató,és még azt mondják hogy nem a sors a legjobb rendező,hát dehogynem...
  • Tyler1
    #876
    A dialógus se semmi. Pearce: Ígérd meg Brian, nem lesz több temetés. Brian:- Csak még egy.

  • bakkerman
    #875
    Dominic Toretto Han temetésén,aztán meg Vin Diesel már a való életben a legjobb barátjáén...
  • Csaba007
    #874
    Jelenet a 7.részből,nem kicsit szomorú most már ez a jelenet.
  • Tyler1
    #873
    Leállították a forgatást határozatlan időre, így a premier is több hónapot csúszhat.
  • janihunk
    #872
    Az utolsó mondattal maximálisan egyetértek.
  • Libazsír
    #871
    Na akkor most már jöhetne valami színész is, ha már a senki eltűnt a képből!
  • Tyler1
    #870
    Szerintem Brian nem hal meg a filmben, most született gyerekük, már egy ideje a visszavonulást tervezték, így el lehet varrni ezt a szálat. Kétlem, hogy ő is meghalna Vince és Han után, az sok lenne a sorozatnak. Pár hete még Walker 10 részes tervekről beszélt egy interjúban, de remélem hogy ezzel lezárják a franchise-t, eléggé beárnyékolja ez a szomorú dolog a sorozatot, nélküle már nem lenne ugyanaz, főleg azzal a tudattal, hogy ő valóban elhunyt :S

    Viszont ez hatalmas marketinget jelent az új résznek, megkockáztatom, hogy a legnagyobb bevételű rész lesz.
  • xido
    #869
    ebbe a sorozatba sajnos illik is a dráma,ami attól erősebb,hogy egy résszel korábban született gyereke ugye..lesz egy löket a bosszúra a csapatnak..
  • piamania
    #868
    Én megnéznék egyet.Merre találni olyat?
  • zalrobto
    #867
    Nagy kedvencem volt NYUGODJÉK BÉKÉBEN
  • Szabi #866
    van takaró nélküli kép is, de nem érdemes megnézni :(
  • Neoncsoves
    #865
    Hát baszki, ülhettek volna bármilyen autóban...

  • Szabi #864
    a filmes temetésén hitelesen fognak sírni a színészek :(
  • bakkerman
    #863
    inkább legyen így,és maradjon meg ez a szerep,ez a karakter örökre Paul Walkernek,ő és Vin Diesel vitték sikerre ezt a sorozatot,ennyi kijár Walkernek
  • G_ArchAngel #862
    Beleteszik es kasszasiker... :/
  • bakkerman
    #861
    Vajon át írják a forgatókönyvet az új részben,és beleteszik hogy meghal Brian,vagy egy másik színész fogja alakítani Briant?
  • skinnyman
    #860
    Basszus, most olvastam, nagyon durva... RIP
  • piamania
    #859
    Isten nyugosztalja!
  • BlackWolf
    #858
    :/ a sors iróniája
  • skinnyman
    #857
    Dwayne Johnson shares images from Fast & Furious 7. Plus news on Fast 8



    Paul Walker:
    "Well, the studio supposedly wants 8, 9 and 10. I’ll be 50. Even if 7 were to [tank], there’s at least an 8. That’s a guarantee. The thing that’s pretty crazy is that neither Vin nor I were going back to do the third one. They were going to do a direct-to-video 4. They were going to dispose it and be done with it. But then, Vin was like, “No, I’ll come in for a cameo,” because it wasn’t testing well. He wanted to set up the fourth one and the studio went for it, and we got a second life. It was supposed to be done already."
  • Tyler1
    #856
    Lucas Black visszatér, valamint Djimon Hounsou is szerepet kap.
  • Tyler1
    #855
    Tony Jaa és Kurt Russel is szerepet kap az új részben.
  • Tyler1
    #854
    A horrorra/thrillerre szakosodott James Wan rendezi a 7. részt? Fasza. Mi lesz ebből? Valami kibaszott sötét hangulatú japán bosszúfilm?
  • Bucser
    #853
  • gabo91
    #852
    aha az oké, de át átvágják a rendőrséget a végén.... :D
  • Tyler1
    #851
    Úgy lett újra rendőr, hogy az FBI keresi meg a 2. részben, hogy tisztázzák, ha segít elkapni Verone-t.
  • gabo91
    #850
    4-5-6 mindenképp egymást követi, szépen egymásra épül a cselekmény.
    1-2 szintén egymást követi (egyben elengedi Torettot, ezért rúgják ki a rendőrségtől és ezt mondja el majd Roman-nak.
    Hiány van a 2 és a 4 között, nem tudni hogy lett újra rendőr Brian, mi lett a pénzelt amit a 2 végén lenyúltak. Ide még lehetne berakni egy részt. Bár nem hiszem, mert akkor a jelenlegi szereplő gárdát nem tudnák bele tenni, és a mostani felállást ha követik akkor könyvelt a siker...

    A toky drift van jelenleg a végén ez egyértelmű, viszont látszik hogy "kár érte" mert most meg nem lehet vele mit kezdeni hogy értelmesen alakuljon a történet...

    Ez a tokyoi jelenet...
    Eredeti jelenetből két kép.



    A felső kép a korábbi, nem látszik rajta Jason Statham...
    A második képen pedig látszik hogy akkor horgásszák ki a merci utasát...
    elég gagyi igy
  • Susarc
    #849
    Oooo:D

    akkor jól összekeveredett a sorrend:P)
  • Szabi #848
    láttad a csajt a Tokyo Drift-ben ? :D
  • Susarc
    #847
    rég láttam már a korábbi részeket..miért lehetett sejteni,hogy Han barátnője megfog halni??
  • Tyler1
    #846
    De Tokióban hal meg, tehát addig nem mehetett ki, amíg szerepelt valamelyikben :)
  • Szabi #845
    nem emlékszem már pontosan a régebbi részekre, de a 6.ban japán jellegű helyen volt, talán az 5. ben is :D
  • xido
    #844
    valahol a 4.rész sorrendbe rakásával bajban vagyok,hiszen abban Han csak az első 10 percben szerepel és ott mondja,hogy most átmegy Tokyóba..aztán megint itt van az 5-6-ban :)
  • Tyler1
    #843
    jáá, akkor helyes a sorrend :D
  • Szabi #842
    én kiadás szerint írtam :D
  • Tyler1
    #841
    1-2-4-5-6-3, nem? :) Nem lehet az 5. az utolsó, mert abban még él Han, és az a 6. előtt játszódik közvetlenül.
  • Szabi #840
    én se azt írtam hogy a drifttel lenne gond, csak így jelenleg a sorrend 1 - 2 - 6 - 3 - 4 - 5