298
Eye of Judgement
  • player28
    #298
    Sziasztok!
    Én még új vagyok ebben a témában,és olvasgatok minden félét,hogy a set 2 -es lapokhoz vmit le kell tölteni? Esetleg vki aki már letöltötte el tudná mondani hogy mit,és hogy,vagy csak ami lejebb található német cím,stb. az a megoldás?Várom válaszotokat... KÖszi
  • storm181
    #297
    Eye of Judgement Legends PSP ismertető teszt
  • rodzsi
    #296
    sziasztok. Azt szeretném kérdezni h magyarországon nemkaphato a játék igaz? De pl ha veszek usa-bol akkor usa cimmel regelt cimmel tok letölteni hozzá addont és a játékot tudom akkor használni rendesen a magyar cimemmel is???
  • Moyko
    #295
    Van egy alig használt: PS3 - Eye of judgement - Set-em Eladó(kamera + 152 lap+ gyári tart. állvány) 2x volt használva kb. Megkímélt állapot kézikönyv stb. PÜ - ben érd (15900)
  • Ano Nymus
    #294
    Fantomokat és ultra ritka lapokat vennék

    Ano Nymus
    [email protected]
  • Ano Nymus
    #293
    Set 1-es kártyákat szeretnék cserélni, listát küldök, csak lökj egy e-mailt.
    Van 340 kártyám set 1-ből, ebből kb 160 cserélhető
    88-as kártyát vennék.

    Ano Nymus
    [email protected]
  • OliApa
    #292
    Ha letöltöm a set2; set3; kiegészítőket, kártyákat hol lehet itthon kapni hozzá?
  • OliApa
    #291
    uppssz!
  • harq
    #290
    Hmmm...
    Akkor marad neked az USA store. Ugy olvastam, hogy már fenn van ott is...
    (http://ps3hungary.hu/news.php)
  • Sipee
    #289
    jaéspersze ráisvan írva a dobozra h NTSC!:)
  • Sipee
    #288
    Harq!
    Köszönöm h leírtad, de mint olysokszor mondtam már:) NTSC-m van,Amerikából jött,az tudtommal NTSC,és a rendes amerikai hegesztettmüanyagdobozba volt!:)
  • Arwenke
    #287
    USA storen mikor lesz fent a set2hoz az addon?
  • harq
    #286
    Sipee!
    ugyanezt eljátszottam én is, nekem sem ment.
    ez azért lehet, mert a lemezes játékod 2 régiókódú (PAL), mig a singapurestore-ból letöltött update 1-es régiókódú (NTSC).
    Megoldások: veszel/csrélsz egy 1-es régiókódú játékot (ez költséges ugye, :-) VAGY regisztrálsz egy német acct-ot a ps-en és nyitsz a wirecard.com-on egy virtuális bankártyát, majd azon keresztül megveszed a német store-on az updatet (mert ott ugye 2-es régiókódú van fenn). És voálá, már megy is!
    Ez eddig mindenkinek müködött!!!

    Sok sikert!!!
    (én már set2 kártyákkal tolom... :-)
  • Sipee
    #285
    hy!letöltöttem singapore store-ból az update-t(már régebben csak most jutottam el idáig h le is írjam:D)és kiírta h letöltötte feltette,de nemjó:(még mindig írja a játék eljén h kell a set2 lapokhoz a set 2 update!:( amúgy az számít mert user2-n tölöttem le,és user egyet használom,és akkor lehet hogy ha jólenne nem is tudnám használni user1en?:(
    előre is kösz:)
  • Sagara
    #284
    csak a német, mivel ez egy német bank szolgáltatása. de a németen angol nyelvűek a cuccok, már amiket eddig leszedtem. a set 2 mindenképpen jó.
  • Silverford
    #283
    Wirecard-ot elfogadja angol store-on is vagy csak németen?Német store-on német és angol nyelvű cuccok is vannak?Köszi.
  • Sipee
    #282
    melyik set2-es theme packot ajánljátok,mert eojinfo-n még nincsen deck browserbe:(
  • Gascoigne
    #281
    Köszi a választ!
  • MASSCF
    #280
    véletlenszerűen változik át. KB 50-50%. ---HALF THE TIME--- azt jelenti a kifejezés
  • Gascoigne
    #279
    Nem tudja valaki, hogy ez a lap mikor változik át gyíkká, mert nem sikerült rájönnöm:
  • harq
    #278
    A következő SET2 lapokat keresem:
    124
    140
    156
    172
    174
    182
    186
    189
    207
    210
  • harq
    #277
    SET2-es kártyákat elcserélek akár SET1-re is.
    Érdeklődni nálam magánban...
  • carterx
    #276
    ok megpróbálom reflektorral
  • Sagara
    #275
    a card info menüpontnál vagy mi az, ott meg lehet
  • MASSCF
    #274
    NEKEM Igen.. csak jó fényviszonyok kellenek.
  • carterx
    #273
    Sziasztok

    a játék bemutató videójában van az a rész ahol a gyerek a tenyerén tartja a lapot és a szörny a tv-n 3D-ben tüzet okádik a gyerek ujja felé.
    ez reklám vagy meglehet csinálni velük?
    nekem nem sikerül sehogy
  • MASSCF
    #272
    Nekem is csak SET1 van ,de azokkal is megverhető az összes SET2-es ellenfél.
  • Arwenke
    #271
    En meg set1ben is kezdo vagyok. Az osszes theme packot amugy erdemes megvenni vagy inkabb boosterre erdemes kolteni?
  • Arwenke
    #270
    USA verziom van.
  • Sagara
    #269
    nem online-ozok még. kezdő vok, nincs set 2 lapom és nem akarom, hogy szétkapjanak :D
  • MASSCF
    #268
    ti hogy álltok az új pontrendszerbe ?
    Nekem 58,50-em van -B-
  • harq
    #267
    set2 addon letöltve, installálva (thanks to MASSCF)
    kártyákat felismeri!!!
    megyek is, elkenem asszonypajtás száját... :-)
  • harq
    #266
    MASSFC istenkirály vagy!
    Már állok is neki kipróbálni!
  • Sagara
    #265
    USA-ról csak akkor szedd le, ha nem európából vetted a játékod, egyénként nem fog működni. Európai játékhoz MASSCF megoldása eddig az egyetlen jó ötlet set 2-re.
  • Arwenke
    #264
    USA store fent van mar? Es ha igen le is tudom szedni? Ugy tudom ott elfogdja a siman a bankkartyat.
  • MASSCF
    #263

    Most vertem végig gépet experten a paklimmal /1-es lapokkal/ Az utolsó deckben lévő kombókkal nyomja egy csomó srác aki most az élbolyba van a neten. -még hogy maguktól találták ki ...-- Könnyú az új lapokkal azok ellen nyomni akik nem találkoztak még velük /
  • Sagara
    #262
    el kell ismernem, nagyon nagy császár vagy ;)
  • MASSCF
    #261
    https://www.wirecard.com/wirecard/RegistrationStart.html

    Tehát bereggeltek.Azt ráraktok lovét egy másik kártyával .Kb 20 sec alatt ott van a lové.

    Aztán kreál egy Vizuális Mastercardot számmal titkos 3 számmal.
    Felmentem vele német Storéra.

    Beirtam a nevemet a 16 jegyű uj Mastercard Számot a 3 jegyű titkos számot.

    Köv.oldalon német store rákérdez cimre meg mindenre./iTT szokott gond lenni/-gondolom kiprobálom hogy úgy hagyom a kamu Store Reg adatokat -Berlini Irányitószám kamu utca stb.---KLIKK és láss csodát elfogadta.
    WIRECARD elvileg német szt hiszem.

    Fel is telepitettem már fenn is van SET 2 csak A lapjaim nem jöttek meg:)))
  • MASSCF
    #260
    SIKERÜLT !!!!


    WIRECARDDAL
  • harq
    #259
    mindenféleképp jelezd ha sikerült!
    azt is, hogy honnan töltötted le az update-t!