389
  • T Jani87
    #189
    Nekem nem a magyarítással van a gond, jó lenne az angol verzió is. Viszont azt nem tudom elindítani. A bigfishről töltöttem le vmi fájlt hozzá, több helyen olvastam hogy az kell hozzá, de így sem megy. Vagy ha a magyarítást felteszem akkor működik? És most akkor a meglévő mappából másoljam át a fájlokat az újba vagy fordítva? és melyik fájlt?

    mikyl megtennéd hogy elküldöd nekem az indítófájlt e-mailben? nekem volt már mikor sikerült így megcsinálnom. [email protected] thx thx thx
  • mikyl
    #188
    tjani! letöltöttem a magyaritasok.hu oldalról, elindítottam az exe fájlt, betelepült. A kzdeti felirat angol, aztán magyar a szöveg
    A kapott Murder of orient express könyvtár elemeit cseréld le a meglevőkkel - így lett magyar
  • mikyl
    #187
    köszi, megnézem a pct
  • T Jani87
    #186
    A gyikosság az orient expressen szeretnék játszani, de nem tudom elindítani, mert a következő fájlt hibát észlelt motoe.exe jelenik meg. Próbáltam ezt a crackes dolgot, letöltöttem a fájlt is hozzá, lefuttattam, crackeltem, de így sem megy. Valaki írja már le részletesen a telepítés menetét linkekkel gyütt ha lehet, vagy küldje el a saját motoe.exe fájlját a [email protected] címre. Nagyon hálás lennék érte. A tíz kicsi négert és a nyaraló gyilkosokat végigjátszottam, ezzel kapcsolatos kérdésekkel nyugodtan kereshettek a fenti e-mail címen is. Előre is hálás vagyok ha valaki tud segíteni.
  • nyomozó
    #185
    jajj teljesen kiakadtam ezen a levél összerakósdin XD
    hiába rakom ki nem reagál rá
    van valakinek esetleg ötlete mert már 3 hete ezen rágodom? :)
    légyszi segítsetek:)
  • Mayorpapa
    #184
    a PC GURU-hoz most "ajándékba" adják a Nyaraló gyilkosok magyar változatát, hátha valaki felteszi a magyar nyelvi fájlokat...reménykedjünk...
  • mikyl
    #183
    van orient magyarításom...
  • mikyl
    #182
    Sziasztok! Nyaraló gyilkosok magyarítást keresek, ha valakinek van, küldje el légyszíves!
  • mikyl
    #181
    szeretnélek megkérni, hogy küldd el nekem a magyarítást! köszi
  • vysy
    #180
    sziasztok!Tüncögőnek mondanám, hogy a hálót úgy tudod megszerezni, hogy elmész a templomromhoz, ott az evezőlapáttal arréb gurítod a barlang bejárata elől azt a nagy követ.Bemész és ott találsz egy pénzérmét,(ami a pasas ajándéka is egyben) amit felveszel és az egyik szobában lévő nőcinek odaadod.Ő cserébe ad egy kendőt és már meg is van a háló, amivel megtudod fogni a madara.Remélem tudtam segíteni!További jó játékot!!
  • zozo32
    #179
    valaki megtudnámondani hogyan kell megjavítani a fűtést mert a végigjáttszás nemírta előre is köszönöm.
  • tüncögő
    #178
    Sziasztok, nyaraló gyilkosokban hol találom meg azt a francos halászhálót, amivel a madarat kell megfogni? Segítsetek ha tudtok. Köszi. Mégvalami, a pasinak mi az ajándéka? Mégegyszer köszi
  • wildangel
    #177
    Oké! A magyarítás meg van csak a nyaraló gyilkosok végigjátszása nincs :(
  • wildangel
    #176
    valaki segítene. hol találok végigjátszást a nyaraló gyilkosokhoz???
    Ráadásul az orient expressz magyarítását sem tudom letölteni, mert az adventuregames.hu nem működik!
    Help!!!!
  • domiko
    #175
    Sziasztok, elakadtam a levéldarabkákkal, ami nekem olaszul van, de nem ez a baj, hanem ugye a szélei adottak, plusz az aláírás és a megszólítás.
    A maradékból meg már minden variációt kiraktam, egy végigjátszásban kép is van róla, és úgy is kiraktam, mégsem enged tovább.
    Megtenné valaki, hogy az összerakott olasz szöveget, vagy bármilyen segítséget leírna? Köszönöööööööööööm
  • p15t1
    #174
    okés hülyevoltam nemfigyeltem,hogy a magyarosítások oldalról közvetlen is lelehet szedni.
  • p15t1
    #173
    Sziasztok! Megtudnátok nekem mondani honnan tudom leszedni a magyarosítást az Agatha Christie: Murder on the Orient Express játékhoz?Az adventuregamers oldal nem működik. köszi
  • Packolombo
    #172
    nem a teniszlabdára ugrik a macsek
  • zozo32
    #171
    a nyaraló gyilkosokra gondolok
  • zozo32
    #170
    valaki megtudná mondani hogyan kell összerakni a levelet előre is köszönöm
  • ucika12
    #169
    Megvettem az Orient Expresst, most töltöm a magyarítást, csak az a szörnyű, hogy meg kell várnom a 20át a telepítéssel, mert különben nem fogok levizsgázni
  • ucika12
    #168
    Szia, az elég kiakasztó, de ha fel alá járkálsz, a törött létránál van egy fadeszka azt le kell vinni, és rászerelni. majd ha visszamész lesz ott még egy, azt is. illetve a kis strandnál, ami sziklás lesz egy kő (illetve ugyanígy kettő) és azokat is rá kell szerelni. illetve a homokos strandon van egy kötél, azt kell még használni.
  • ucika12
    #167
    Sziasztok, én végig játszottam, de se olasz levéllel nem találkoztam, se a macskának nem kellett lerakni a teniszlabdát, ez miért van? maradt egy csomó eszköz, amit fel se kellett használnom....
  • zozo32
    #166
    helyes írási hibákért, bocsánat
  • zozo32
    #165
    valaki meg mondaná hogyan kell meépíteni amadárlest anyaralógyilkosokban előre is köszönöm.
  • Mayorpapa
    #164
    Végigjátszottam az Orient Express-t, nagyon jó volt magyarul játszani, nagyon nagy köszönet érte a fordítóknak! További sok sikeres fordítást!
  • gstyle
    #163
    Üdv!

    Erről a gameról tud valaki valamit? Agatha Christie: Peril at End House
  • Packolombo
    #162
    szivi :)
  • gstyle
    #161
    Igen sikerült, köszi!:)))
  • karulino
    #160
    Sziasztok! A nyaraló gyilkosokban akadtam el. A bűntény helyszínén vagyok, és szerintem (párom szerint is) már mindent megnéztünk, összeszedtünk, mégsem jutunk tovább. Ha van tipp, kérlek segítsetek. Köszi
  • gstyle
    #159
    Majd csak este tudjuk meg:))))
    Addig viszont meló!:)))
  • Packolombo
    #158
    sikerült?
  • gstyle
    #157
    Előfordul az ilyen, semmi gond:)))))
    Köszi a segítséget:))
  • Packolombo
    #156
    el van mentve nekem a leveles rész, úgyhogy ha most sem jó akkor megint pakolgatok
  • Packolombo
    #155
    sorry azt hiszem elszúrtam

    küldök egy másik verziót, az 5.sor 3-4 csere maradt
  • Packolombo
    #154
    sajna nem lehet, csak ha eleve magyarul vetted meg
  • karulino
    #153
    Szia! A levéllel küzdök. Mint a kirakóst próbáltam összerakni, és bár azt hiszem, hogy sikerült, nem történik vele semmi. Szóval lehet, hogy mégsem? Kérlek segíts! Köszi
  • Mayorpapa
    #152
    sziasztok! a Nyaraló gyilkosok-nak a nyelvi fájljait nem tudná valaki feltnni valahová? Nekem angolul van meg, sajna...
  • karulino
    #151
    Már megint segítségre szorulok, kérlek nézd meg a prividet. Köszi
  • gstyle
    #150
    Biztos jó, csak nem találjuk a köv lépést:)))
    Összeilleszti?
    De lehet, hogy eddig is sokféleképpen próbáltuk, és így valami miatt nem akar jó lenni.