389
  • Katarina 60
    #229
    Itt küldöm a képet
  • hellgatefan
    #228
    küld már el lécci az olasz képet
  • hellgatefan
    #227
    azt írja az ujj h beszéljek a rendőrfőnökel de nem tudok mert azt mondja h még nem kapott semmi infót a paliról.most mit csináljak?
  • hellgatefan
    #226
    azt mondja h még nem kapott semmi infót a paliról,amikor beszélni a karok a rendőrrel,ilyenkor mi van?
  • hellgatefan
    #225
    jah amm thx
  • hellgatefan
    #224
    most ott akadtam el hogy odaadtam north csávó képét a rendőrnek.aztán mit kell csinálni?[#confused
  • Katarina 60
    #223
    A nő a szobájába van.Kopogj be hozzá,a neve Misis Gardener.
  • Poorky
    #222
    Kösz szépen a PC Gurus tippet, nagyon jól jött a gém. Úgy is sokat hallottam már a Nyaraló gyilkosokról. Bár eddig csak egy órát játszottam vele, nekem valahogyan bonyolultabbnak tűnik a játékmenet az Orient Expresszhez képest.
    Első benyomásaim: Zavarónak találom az "ugrálást" Poirot és Hastings között, és az is zavar, hogy kóborolnom kell ahhol, hogy beszélgessek a szereplőkkel. Jópofa viszont a Gyanú ujja.
    Bár lehet, hogy csak eltunyultam az Orient Expresszen...
  • Mayorpapa
    #221
    köszi Dávid, nekem nagyon sokat segített a magyarítás, én ennek segítségével (no meg a film megnézésével) végig is vittem a játékot
    ha valaki mégis elakadna ANGOL NYELVŰ VÉGIGJÁTSZÁS NYARALÓ GYILKOSOKHOZ használjatok hozzá webfordítót, sokat segít!!!!
  • ldavid
    #220
    itt lesznek a magyar fájlok, ha kellene valakinek, a tárhelyről töröltem
  • hellgatefan
    #219
    jó visszaolvastam megvan:D de azt a nőcit nem találom akinek oda kell adni a pénzérmét.ő hol van?
  • hellgatefan
    #218
    jah ez a nyaraló gyilkosokba van
  • hellgatefan
    #217
    én azt szeretném megkérdezni h hol találok vmit ,amivel befoghatom a madarat?
  • tüncögő
    #216
    vysynek és a többieknek köszönöm a segítséget, de mire elolvastam tovább jutottam. A levélnek semmi haszna, még a gyilkosság után sem. Ha valakinek segíthetek egy kicsit eredeti játékom van. Ja és ha a könyvet elolvassátok sokat segít az is.
  • Mayorpapa
    #215
    lehet, hogy úgy jártál mint én: azt hittem jól van, aztán kidrült, hogy mégsem...pl. a levélpapír alját és tetejét, ahol nincs írás, nagyon könnyű összekeverni. Azt javaslom próbálj ki minden variációt, mert nekem is csak sok kínszenvedés után sikerült, pont, amikor már feladtam volna...
  • Katarina 60
    #214
    Köszi a képet,de segíteni sajnos nem segített,mert a játékban nem angolul van a levél hanem olaszul és nem kézzel írott hanem gépelt.Egyébként van róla képem olaszul is, ezért tudom hogy jól van össze rakva.Csak az a kérdés miért nem fogadja el és engedne tovább.
  • Mayorpapa
    #213
    ITT egy kép róla
  • Katarina 60
    #212
    Elakadtam én is a játékban.Mégpedig ott mikor a Gardener házaspár szobáját kell átkutatni.Találok egy levelet a kukába összeraktam,szerintem jól, de még sem teszi be a dokumentumok közé.Tudja valaki miért nem ?A másik:Linda szobájába a doboz amin forgatnom kéne a gyűrűket.A sorrend meg volna, de nem forognak semerre.
  • Katarina 60
    #211
    A szemüveget a szakadéknál lévő hosszú létránál bóklászó pasinál találod.Oda adja neked,de meg kell javítanod a levágott bőrönd szíjjal és rovátkákat vésni bele a jégszúróval.Ha kész indul is hogy kihozza a vízből a tört úszóövet.
  • zozo32
    #210
    www.magyaritasok.hu
  • Lacikomló
    #209
    Sziasztok
    Tudna valaki segíteni, hogy honnan tudon letölteni a magyarosítást ezekhez, mert már szinte mindenhol kerestem de nem találtam:
    - Evil Under The Sun
    - And Then There Were None
    Köszi
  • jui
    #208
    Megvettem mindent de nem csinál semmit,szemüveget hol találom.
  • zozo32
    #207
    sikerült csak alapossabban kellett volna átolvasnom végigjáttszás nagyon köszönöm
  • zozo32
    #206
    ja bocs menj a száraz földre menj a mindeneshez és ott vegyél a nőnek könyvet ajándékként, egyépként aztis néztemmár de ezzel se juttottam sokkal töbre mint másik végigjáttszással az orient expresben
  • Mayorpapa
    #205
    ezt a végigjátszást használod? mert nekem ezzel sikerült
  • Mayorpapa
    #204
    ez oké, de ezzel a férfinak lett ajándék, most viszont a nőnek kell!
  • zozo32
    #203
    valaki megtudnámondani hogyan kell megjavítani a fűtéstaz orient expresben mert a végigjáttszás nemírta előre is köszönöm.
  • zozo32
    #202
    Ha van ásód akkor menny a templomba és aannak a segítségével arréb tudod tolni azt a nagy kőtömböt és ott bent az alagútban találsz egy érmét aztán menj a nő szobájába és odatudod adni neki az érmét a válaszom nembiztos hogy igaz mert már nem nagyon emlékszem
  • Mayorpapa
    #201
    egy kis help kellene a nyaraló gyilkosokhoz: hogy kell ajándékot szerezni egy fickónak, hogy odaadhassa a feleségének egy évfordúló alkalmából? és hogy kell az olajos madarat megtisztítan? előre is köszönöm!
  • jui
    #200
    A levelet meg az uszoszemüveget hol találom?
  • Mayorpapa
    #199
    nekem is, de eddig még sehol nem találtam, hátha valaki mégis elkészítette! Várjuk!
  • jui
    #198
    Nyaraló gyilkosokhoz kéne végigjátszás,magyarul!
  • Mayorpapa
    #197
    nagyon köszönöm Neked a segítséget, mostmár minden oké (legalábbis ameddig eljutottam benne, minden magyar volt, kivéve a menüt, de az nem zavar)
  • ldavid
    #196
    inventory
    csak pár napig hagyom fent, utána ha kell még felrakom valami fájlfeltöltő site-ra
  • Mayorpapa
    #195
    köszi, haladunk, pár dolog már magyar lett (párbeszédek). Még az "Inventory" mappát tedd fel légyszíves (28 mega), abban vannak fontos levelek, iratok. Akkor talán már el merek indulni nyomozni
  • ldavid
    #194
    próbáld ezt
  • Mayorpapa
    #193
    igen, amennyiben abban vannak a magyar nyelvi fájlok, de ezt sajna csak Te tudod megnézni. Sztem abban lesz az, próbáld meg valahova feltenni. Köszi előre is!
  • ldavid
    #192
    a teljes text mappa kell?
  • Mayorpapa
    #191
    sajnos még senki sem tette fel, ha Te megtennéd, sztem sokan hálásak lennének! köztük én is :-)
  • ldavid
    #190
    nincs fent neten? ha végeztem az orient expressel, az következik, szóval felrakhatom