389
  • jambi69
    #309
    Köszi a választ volumax ,de az már meg volt ott van a cuccok között a könyv és ha bemegyek a fürdöbe a csajhoz nem csinál semmit :S
  • galicia
    #308
    Segítséget kérek! Nem tudom letölteni a Murder On The Orient Express magyarosítását. A játék már angolul fenn van a gépemen, de hiába töltöm le a magyarosítást, mégis angol marad. Valaki, help!
  • Volumax
    #307
    SZia jambi69!

    Át kell menni a kétéltűvel a szárazföldre, ott be a postamester nénihez. Jobbról kell odaállni a pulthoz. Pont oda, ahol visszaadtad neki Castle asszony könyvét. Szóval ott katt a nőre, és Poirot meg fogja kérdezni, hogy van-e madaras könyve. :)

  • jambi69
    #306
    Hello! Az Agatha Christie: Nyaraló gyilkosok címü játékban a 2 fejezet végén a madaras könyvet hogyan lehet megvizsgálni/elolvasni hogy segiteni tudjak a csajnak? köszi a segitséget elöreis ha valaki segit! üdv
  • dbz
    #305
    Sikerült! Bug volt. Végigvittem :D
  • dbz
    #304
    Hali!

    Mint mindenki, én is elakadtam a Nyaraló Gyilkosokban.
    Az 5. fejezet végén tartok, minden feladat kipipálva, mindent megcsináltam amit a végigjátszás ír, de mégsem enged tovább.
    A gyanú ujja azt írja hogy beszélgessek a garázsos gyerekkel, de ha rákattintok csak azt kérdi hogy átvigyen-e a túlpartra :S
  • Volumax
    #303
    Még annyit, hogy nem elég pusztán, ha a mentést külditek el, kell a hozzátartozó .bmp fájl is. A kép, amit akkor láttok, mikor betöltitek a játékállást.
  • Volumax
    #302
    Sziasztok!

    Akik elakadtak, azok küldjenek egy mentést nekem, megnézem. Én írtam a magyar végigjátszást.

    Cím: [email protected]

    Ui.: Csak a magyar feliratos verzió mentéseivel tudok mit kezdeni, nekem nincs meg az angol.
  • bujtor kriszti
    #301
    SZIASZTOK.ELAKADTAM A 2. RÉSZNÉL,MINDENT MEGCSINÁLTAM.A VÉGIGJÁTSZÁST IS ELOLVASTAM ÉS MÉGSE TUDOK TOVÁBB MENNI A JÁTÉKBAN.KÖSZI.
  • Demy88
    #300
    Sziasztok!
    Elakadtam a 2. rész végén, minden feladat meg van csinálva és nem enged tovább. A végigjátszás az írja, hogy beszéljek Lindaval és akkor automatikusan Poirot szobájába kerülök és kezdődik a 3. fejezet, de nálam semmit nem csinál, már senki se áll szóba velem nem tudom mit csináljak.
    Segítsetek!köszi
  • n3r0k4k
    #299
    Sziasztok!
    Elakadtam az 5.rész végén, a szobalány valamiért nem áll velem szóba, és így nem tudok továbblépni. Pedig végigolvastam a magyar végigjátszást is, és nem hagytam ki semmit.Van valakinek ötlete?
    Köszi.
  • galicia
    #298
    Köszi, köszi, köszi, köszi!!!!
  • Katarina 60
    #297
    Így igaz tökéletes végigjátszás jelent meg az Adventuregames oldalon.
    Köszönjük szépen Sonyx.
  • Tomcom
    #296
    Nyaraló gyilkosok magyar végigjátszása, csak itt, csak most, csak nektek, Chuck Norristól és az AG-tól:

    http://www.adventuregames.hu/cikkek/agatha_christie__evil_under_the_sun___nyaralo_gyilkosok_%5Bvegigjatszas%5D
  • Jimanszky
    #295
    Hogyan lehet megrendelni Will Jenks-től a csavarkulcsot, amivel kinyithatom a falon levő zárat?Eléggé a végefelé járok már, összeraktam a levelet, megvizsgáltam a kávét, a mindent.Jenks mindig azt kérdezi, ha odamegyek hozzá, hogy vissza akarok-e menni a szigetre.Valamint nem találom a dokumentumot, amin a születési dátumok vannak Linda dobozának kinyitásához.
  • Katarina 60
    #294
    Pontosan nem tudom hol jársz ?A régi kocsmánál a szellemet követted,abba a házba ragadtál be ?:)
  • Katarina 60
    #293
    Végigvittem a játékot én is,a kódod tökéletes volt,köszi.A stopperezésemnél volt szerintem egy kis bug,de újra kattintgattam az összes helyszínt és a strandnál egyszer csak megjavult,így tovább engedett.Piszokul tetszett a befejezés.Mindenkinek ajánlom,megéri!
  • Katarina 60
    #292
    A gyilkosság helyszínén felvetted a kávés termoszt,ollóval vágtál a halottnő kalapja szalagjából,felvetted a törött pipát,észlelted a kifolyt kávé nyomát,a csavart megtaláltad.A csavar kinyitásához az autó szerelő műhelybe rendelhetsz kulcsot.A kévét viszont meg kell vizsgálni a labor készlettel,mert altató van benne.:)Írj ha nem boldogulsz !
  • galicia
    #291
    Tudna valaki segíteni? A gyilkosság helyszínén vagyok, szerintem mindent megtaláltam, de mégsem enged tovább. Azzal a csavarral kell valamit csinálni a barlangban? Próbáltam az eszközeimet használni, de egyik sem volt jó. Help!
  • cockafej
    #290
    Köszönöm szépen, sikerült. Most már az éjszakai barangolással van gondom. Amikor el kell mennem a monostorba. Nem látok semmit olyan sötét van. Beragadtam a házba:)
  • galicia
    #289
    Az alagútba nem azzal a lapáttal tudsz bemenni, ami a monostornál van. Menj le a nagy strandra, ha minden igaz, most nincs ott senki. Nyisd ki azt a fészerszerűséget, amit eddig a strandos pasi nem engedett. Abban lesz egy másik lapát, azzal tudod az alagútat kinyitni.
  • cockafej
    #288
    A monostor romjánál vagyok teljesen megakadva -szerintem-: Nem tudom a lapátot elvenni és az alagútba lemenni.
  • cockafej
    #287
    A tisztítószerek megvannak, de a madár még nincs. A madárles is kész van.
    A koktélhoz is összeszedtem mindent, de a pultost sem találom. Eltűnt mindenki, aki meg van az nem áll szóba velem.
  • galicia
    #286
    A madár megtisztításához a cuccot a szálloda folyosóján levő takarítószeres valamiről tudod összeszedni. Ha jól emlékszem, ott van a súrolókefe és a tisztítószer is.
    Kell hozzá olaj is, azt az hiszem, a boltban tudod összeszedni.
    A madárlesed megvan már?
  • cockafej
    #285
    Bár, még madaram sincs..., érmém sincs, ásóm meg főleg. Valaki könyörüljön meg rajtam
  • cockafej
    #284
    Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni? Én még a Linda szobájába sem tudok bejutni, a madarat sem tudom, hogy tisztítsam meg. Járkálok mint a mérgezett egér és semmire sem jutok. Hiába... szőke nő vagyok...
  • galicia
    #283
    Totál elakadtam (és kiakadtam). Help!!! Hol az iránytű?!?! Vagy valami más kell, hogy be tudjak menni? Minden feladatot megcsináltam, megtaláltam a nyilakat, kinyitottam a kocsmában az alagutat, de most hiába mászkálok körbe-körbe, sehol semmi nem történik. Poirot azt mondja, nézzek szét magam körül. Tudja valaki, mit jelent?
  • galicia
    #282
    Sziasztok. Hol találom meg a rossz iránytűt? Már a kocsmában is próbáltam bemenni az alagútba és a monostornál is, de nem enged.
  • Jimanszky
    #281
    Nagyon köszi a gyors válaszokat.Írja h vizsgáljam meg az összes mintát h van e köze a gyilkosságokhoz.Tudod, a postán-könyvtárban:).Ott se néztem még meg mindent, nem tudom mi van még..volt sárdarab, kalapdísz, törött üveg.
  • Katarina 60
    #280
    Gratulálok !
  • Katarina 60
    #279
    Ahhoz kell majd 4 lánynak a születési adata.Ezt az iratot majd a postás hölgytől kapod meg.Külső kör nyilas;a következő is nyilas;utána következő bak;a legbelső maradjon úgy ahogy most van.:)
  • hellgatefan
    #278
    megoldottam (kijátszottam a játkot) a telefonba a legvégén ezt a kódot kell bepötyögni: 5-2-6-4-3-5-6-3-6-3-5 itt még beszéni fog de te már nem tudsz beleszólni a játék menetébe
  • hellgatefan
    #277
    már megvan
    :D
    nem tudom mért nem húzza ki neked nekem is annyi mérés van de engem átengedett. de sajna én is elakadtam emr nem tudom a kódot ami kell majd a varázsujjas utolsó résznél
  • Jimanszky
    #276
    Köszi szépen, egyet kellett cserélnem:)Most hogyan tovább?Linda dobozán nem tudom forgatni a horoszkópokat:S
  • Katarina 60
    #275
    Pontosan hol jársz az ötödik résznél.Lerajzoltattad már Cristine Redfernnel azt a pasit aki a átkelő szerkezet kikötőjébe távcsövezik.Ha kész a rajz vidd be a rendőrségre.Gyere vissza a szigetre indulj el a sziklás szírt felé,ekkor a szálloda felől víz csobogást hallasz.Azt gondolod miért fürödhet valaki ilyen lehetetlen időpontba,és ezzel vége az 5.-ik résznek.
  • Katarina 60
    #274
    Lejjebb leírtam a levél szövegét és azt is hogy minden oldal közepén a legyezőt formáló minta legyen.Nem volt egyszerű az biztos,de addig kell rakosgatni míg magyar nem lesz a levél és beteszi a dokumentumok közé.:)
  • Katarina 60
    #273
    Most kezdődnek a problémák mert én is elvagyok akadva.:)
    A 6.-ik részt nem tudom befejezni.Nem tűnik el Pierot utasításai közül a
    mérjem le pontosan az időt.Lejjebb leírtam már mely méréseim vannak meg összesen nyolc.Esetleg ha tudja valaki mit kell még stopperolni írja már meg.:)A mágnes szilánkot a műhelyből elhozott csavarkulcsból tudod kiszedni az inventoryban.
  • Jimanszky
    #272
    Sziasztok!
    Nyaraló gyilkosokban összeraktam rendesen a levelet, de nem történik semmi.Mit kell utána csinálni vele?A kukában marad ugyanúgy, pedig úgy raktam ki, ahogy meg van írva.A másik meg mikor meg kell vizsgálni dolgokat ott miket kell?Volt sárfolt, kávéfőző, kalapdísz.Nem tudom mi van még?
    Előre is köszi!
  • hellgatefan
    #271
    akkor mit tegyek ha az az ujj nem mutat semmit meg nincs felírva semmi?zán az act 5-be vok(amibe ki kellett szedetni az üres üveget)
  • Valdien
    #270
    Na megint elakadtam...
    Hogy kell megrongálni az iránytűt?
    Valami mágnesszilánkokat emleget a garázsban, de nem találom sehol...