389
  • Dalmykah
    #389
    Szija andy0808!
    (Nem biztos de majdnem biztos a következő lépés.)Menj a Cutter öbölbe ahol a gyilkosság történt.És menj be a barlaga.Ott ha bemész ballra lesz egy hínárdarab,azt vedd fel és ott lesz egy szendvicsesdoboz alatta.Szerintem ezután magától fog menni minden!
  • andy0808
    #388
    *beszéljek
  • andy0808
    #387
    a gyanú ujja azt mutatja h beszéljen Weston ezredessel de nemtok vele mit beszélni mert a kép elemzése még nem érkezett emg a Scotland Yard-tól....:S:S:S
  • Dalmykah
    #386
    Szija andy0808!
    Szerintem nézd meg,hogy mit mondd a Gyanu ujja!Ha akkor sem sikerült tovább jutni csak írj!
  • Mayorpapa
    #385
    Bocs Dalmykah, hogy helyetted válaszolok, de találtam egy végigjátszást ehhez a játékhoz az adventuregames.hu oldalán, itt a link: Nyaraló gyilkosok végigjátszás
  • andy0808
    #384
    Khmm... akk megint ihénybevenném a segítséged nembaj? x'DD
    bementem a barlangba és végigmentem a folyosón és elérkeztem a választó irányba de nemtudok egyik úton se átmenni mert aztmondja h valahogy bizonyosodjak meg h a helyes irányba megyek..és már mindent kipróbáltam de nem sikerül....x'DDD
    előre is köszííí.
  • Dalmykah
    #383
    Ugyanmár nincsmit!Ha valahol elakadsz nyugodtan írj!
  • andy0808
    #382
    jaaaj nagyon de nagyon köszönöööm.<333.
  • Dalmykah
    #381
    Ha valaki elekadt csak írjon!Ide vagy az e-mail címemere!([email protected])
    Tuti,hogy tudok segíteni mivel én már végigvittem tesómmal a játékot!Higyétek el mindenre van megldás de mikor nehezebb!
  • Dalmykah
    #380
    Szija!
    Mikor megtaláltad a kicset,a dobozban van három aranynyíl.
    Menj le a régi kocsma pincéjébe és kattints a darctáblára ami oda van rajzolva a falra.A 20-as szám alatt látsz három kicsi lyukat.ide kell belerakni a három aranynyilat amit a kincsesládában találtál.Megnyílik egy út.
    Remélem segítettem!
  • andy0808
    #379
    Hello!
    Elakadtam egy résznéél!
    Már megtaláltam Tom Cuttler kincsét és már megcsináltam minden feladatot...márcsak megkell kapnom a portré elemzését...de Weston ezredes mindig aztmondja h még nem kapta meg...és amikor rámegyek a varázsújjra akkor az aztmutatja h beszéljek Weston ezredessel...de nemtudok vele mit beszélni és csak össszevissza kóvájgok és nemtudom mit csináljak!
    Pls segítsen valaaakííí.^^
    köszí.:D
  • Haraszti Pál
    #378
    Sziasztok!
    sokat gépeztem és legalább 20 évet öregedtem de sikerült megfejtenem a levelet. hogy mindenkinek segitsek most itt csak nektek közzé teszem:

    Mister gardener.
    Non saxxrei dirvi quanto desideravo impersonire Irina nella sua produzione.Tre Sorxlle di Anton Chekhov.Sono certa che l vostro piccolo texro avrebb messo in scena usa magnificarappre entazione al pari xella
    scenegiatura mente si é verifisata.Sfortunatauna spiacevole empergenza
    personne cne mi constring a partire immedia amente per gli Stax Oniti.
    dove resteró sicuramente er tutti i mesi in cx dovevamo esserexn scena.
    Egész sor kimarad mert olvashatatlan !!
    costerrata nel dovervi delxdere,ma devo reamente occuparmi di questa
    vicend personale.Sonoscura che comprenderete le mie ragion.Spero in
    futuro di avere nuovamenie l'opportunitá di vorare con voi.
    Devotamente.
    Arlena Marshall.

    remélem segitettem mindenkinek aki elakadt. :) :) :)
  • Haraszti Pál
    #377
    megtaláltam
    remélem müködik
  • Haraszti Pál
    #376
    kösz
    amugy A.G.O.N.-nal tényleg nem játszik senki?
  • kapor09
    #375
    http://www.pcguru.hu/pcguru/vegigjatszas/agatha_christie_murder_on_the_orient_express -Itt a végigjátszást találod
    http://www.magyaritasok.hu/downloads/-itt pedig a magyarítást.
    Klassz kis játék jó szórakozást!
  • Haraszti Pál
    #374
    vagy gyilkosság az orient expressszenhez kéne:
    -magyarosítás
    -végigjátszás
  • Haraszti Pál
    #373
    HELLO
    a tiz kicsi négerhez (and then there were none) nincs magyaritás vhol? még ezen a héten kéne...
  • Haraszti Pál
    #372
    DE!
    Vhol az ismeretőkben találtam róla egy képet, ezt föl tudod használni
  • kapor09
    #371
    A levelet nem tudjátok hogy kell összerakni?
  • Haraszti Pál
    #370
    Hello
    zudom, hogy ez egy más oldal, de lehet hogy igy is tudtok segiteni. most tervezem, hogy játszak a nyaralo gyilkosokkal
    NNA: valaki játszik esetleg AGON madagaszkári részével?
    várom a válaszokat
  • kapor09
    #369
    A kocsmában kell beszélgetni westonnal,a postán a polc mögött lesz a rejtély,csak még kell hozzá valami amire úgy is rájössz.
  • kapor09
    #368
    Sziasztok!
    A levelet hogy kell összerakni?Már megőrültem és még mindíg nem megy.
    Légyszives segítsetek! köszi!
  • kapor09
    #367
    Szia Tejatrix!
    A kocsmában kell kezdened,ott találkozól Westonnal,aztán kutya stb.
    azt már biztos vágni fogod.Ha nem írj nyugodtan!
  • hidvegi
    #366
    Szia!
    És itt pontosan hol található a végigjátszás, mert én sajna nem találom :(
    Az a régebbi link sem működik már, gondolom törölték :(
    Ha tud valaki légyszi segítsen, h hol lehetne még taláni egy végigjátszást a Nyaraló gyilkososkhoz!
    Előre is köszi!
  • Dani72
    #365
    Sziasztok
    nekem sikerült végig vinem a játékot végigjátszás itt található www.csodacsiga.hu oldalon
  • Tejatrix
    #364
    Sziasztok!
    Segítségre lenne szükségem a Nyaraló gyilkosok játékkal kapcsolatban. A 4. résznél tartok. Már minden más feladatot megcsináltam, de az eltűnt posta rejtélyét nem tudom, hogyan kellene megoldani. A gyanú ujja azt mutatja, beszéljek Weston ezredessel, de ő meg nem akar beszélgetni.
    Előre is köszönöm!
  • ldavid
    #363
    EUTS magyar fájlok, ha valakinek szüksége lenne még rá
  • Beunta1994
    #362
    haly.én csak annyit szeretnék kérdezni..
    Agatha christie-Murder on the Orient Express el játszok...és ott tartok hogy a széfet kikell nyitni a 666-os koddal...de én hiába fordítom el bal-jobb-bal kombinácioval,nem nyílik ki.....és hogy lehetneh ezt megcsinálni??
  • bogyoka
    #361
    Köszi, olvastam, de erről nem ír, ki kellene ahhoz mennem a házból, hogy tovább juthassak, de nem tudok.
  • Mayorpapa
    #360
    van végigjátszás hozzá, itt: http://www.pclife.hu/vegigjatszasok/and_then_there_were_none
  • bogyoka
    #359
    And Then There Were None című játékkal játszom.

    Ott tartok, hogy a házból nem tudok sehol sem kimenni, lemezt meghallgattam, rádióból zene szólt, Vera segített nekem, ebédlőbe sem tudok bemenni csak a konyhába, meg a titkos alagútba, ott rádión kértem segítséget, de ki nem tudok jutni a házból. Nem tudom mit csináljak még.
    Talán ez itt a vége nekem.
  • george78
    #358
    Sziasztok.Nekem megvan a "halál a Níluson",de égen földön nem találok magyarosítást hozzá,csak "reflexive"-st.Az oldalon meg a játék nincs fent,ezért most úgy állok,hogy megvan a játék,de nem működik a magyarítás!Tudna valaki segíteni?Előre is köszönöm.
  • tüncögő
    #357
    Bogyóka! A leltáradban kell lenni egy alkatrésznek és egy reszelőnek. Meg kel tisztítíni az alkatrészt, tedd egymásra a kettőt. Ha ez meg van akkor tudod visszarakni az autóba
  • bogyoka
    #356
    Sajnos nem tudom pontosan, hogy mit csináltam, mászkáltam ide-oda, visszamentem az üdülőhöz. bementem a rendőrségre is, meg aztán megtaláltam amit a postás csajszi keresett leveleket, szerintem valakivel kell még biztos beszélgetned.
  • sznita18
    #355
    Hogyne néztem volna :D már kismilliószor, de nem nyúlhatok a szerszámokhoz... a boltba is voltam már beszélgetni, de semmi... az újság megvan amúgy
  • bogyoka
    #354
    Itt én is bele voltam gabalyodva:D
    Nálad van egy autós újság? Nézted már a műhelyben, hogy el tudsz-e venni onnan szerszámot? Ha megnézted mennyél Adelénához a boltba, ott is próbálj beszélgetni. Amúgy nem tudom pontosan hova kell most menned, csak arra emlékszem, hogy meg kellett csinálnom egy autót.
  • sznita18
    #353
    Nem szereltem,mert nem engedi, és beszélni sem lehet vele, mert csak azt kérdezi, h visszavihet e a szigetre
  • bogyoka
    #352
    Nem tudom lehet, hogy bug van benne. Will-nél szereltél autót? Beszélgettél vele aztán?
  • sznita18
    #351
    Teljesítve van minden feladat, mégsem ugrik át a köv. pályára. Miért?
  • sznita18
    #350
    És hogy kell kibékíteni Will-t, Lindát, meg még vkit! az egész szigeten senki nincs :S