249
  • Misi az ezredes
    #129
    ezt nem tudni
    #95 itt láthatsz képeket bár nem biztos h ez a game az de hasonló lesz ez is szal ^^
  • Misi az ezredes
    #128
    lol ! kiskorodban fejedre ejtettek?
  • DeenQa
    #127
    tonképp ez milyen játék?
  • Tomsteel
    #126
    itt a teljes oldal, mert nem engedi linkelni, az előző kettőt törölheted !
  • Tomsteel
    #125
    bocs ezt akartam !
  • Misi az ezredes
    #124
    mikor leszs már kész
  • Tomsteel
    #123
    c++ programozási könyv ......hátha segít mi a te feladatod? többen csináljátok?
  • Gibor
    #122
    nem én írom de amugy c++
  • Tomsteel
    #121
    milyen programnyelven írod egyébként?
  • Tomsteel
    #120
    örülök, ha tudok segíteni
  • Gibor
    #119
    okés köszi... szépen... lehet hogy alapvető dolgokkal tudnál segíteni mert szoktam egyedi dolgokat csinálni hogy teszteljem mit tud az engine... csak néha nem jön össze...
  • Tomsteel
    #118
    szervusz kolléga. átbuszoztam meglátogatni mit ügyködsz mostanában...
    azt kell mondjam nagyon ügyi vagy !! SL-e éltem le fél életemet, és még ma is le-leülök barkácsolni. én is most tanulok programozni főiskolai szinten, de hát még csak az "kelj fel és járj"-nál járok
    ha valamiben tudok segíteni szólj !!
  • Gibor
    #117
    ezzel vlahogy énis így vagyok... bár tanulgatom tanulgatom a programozást de még olyasmire ami használható lenneolyasmi dolog mség nem sikerált...
  • reaper4
    #116
    ja ,mert minden játékot 1 ember készít. lol. hihetetlen,h életképes vagy. de komolyan.
  • Gibor
    #115
    gondoltam.. ismerem azt a alk.. fejedet :D
    De most uj híreim vannak... hogy programozónk készítet nekünk gey alapot ahonnan mostmár a játék fog fejlődni... most még csak egy garázsban egy modelt tudunk megjeleníteni de ez nem gond... legaláb van már vlami.. képek nemsokára.
  • kemszi2
    #114
    tudom,csak poénkodtam
  • ALIENwoods
    #113
    Egyenlőre a szórakoztatás a cél, nekünk készítőknek és a leendő játékosainknak is :P
  • Gibor
    #112
    ááááá... Invictus közbe szólna, stb...
  • kemszi2
    #111
    kiadhatnátok sl3 néven :P
  • Gibor
    #110
    A programozónk ajánlot egy fizikai engine-t ami szerinte jó de én mindig letesztelek mindent mert lehet találunk jobbat. eztis megnézem.
  • Csabesz6
    #109
    full riszpekt nektek
    hajrá:D!
  • Zsolti9014
    #108
    ITT találtam valami ingyenes fizikai engine-t, hátha kell nektek. Kipróbáltam, de sztem nem túl jó.
  • ALIENwoods
    #107
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1192777596&no=1]#1[/URL]

    Mondjuk elsőre 1 az 1ben GHG koppintásnak indult, onnan fogjuk tovább fejleszteni.
    Hogy mért GHG koppintás?
    Mert mire lemásoljuk ugyan azt a program szisztémát bele tanulunk annyira a dolgokba, hogy egy jó kis street racinget belevigyünk.
    Ugye GHG-ban legtöbben azt hiányolták, hogy nem lehet menni a járművel. Mi szeretnénk ha lehetne menni. Nem akarom átvinni idióta NFS hatásvadász hajhász játékba az egészet, csak egy olyat akarunk amivel dutánonként jól elvannak az autó mániások :). Nem kiadásra lesz nem űber megabrutál grafikával. Egyszerű freeware lesz.
  • w77d
    #106
    az egész játékra mondtam, nem a menüre! de most komolyan! mit terveztek ebben ami túlszárnyalja a ghg-t?
  • ALIENwoods
    #105
    hát ha GHG menüt tudsz moddolni akkor grat :D

    stand-alone game lesz, nem mod, nem add-on, nem patch, nem upgrade
  • w77d
    #104
    egyáltalán valamiben fog különbözni a ghg-tól? nekem egyre inkább egy modnak néz ki!
  • Smicy2
    #103
    Jól néz ki a menü :)
  • Ombika
    #102
    Nemhiaba nem kedveltek tanarok,mert megmondtam velemenyem,de le is valtottunk 1 tanart peticioval,ami az iskola tortenete alatt meg senkivel se esett meg ,de velunk igen.... lolll :) :D :P

  • ALIENwoods
    #101
    Ombika/JackAss mindig ilyen :D
    Színesíti és szókimondósítja a fórumot :D
  • Zsolti9014
    #100
    temegneszójjábe! :D
  • Zsolti9014
    #99
    értem, így király
  • ALIENwoods
    #98
    Jó persze mindeki azt mondaná, hogy magyar játékot magyar nyelven :D
    De amíg készűl addig biztos, hogy angol lesz, aztán gondolom kigyűjtjük a feliratokat egy txt fájlba és onnantól akármilyen nyelvű lehet.
  • Ombika
    #97
    Nem francia nyelven fog megjelenni csak.........
  • Zsolti9014
    #96

    tetszik!

    lesz választható magyar nyelv?
  • ALIENwoods
    #95
    Asszem vagy 5 napi készítés után elkészült a garázs menü alapszinten :P

    Ami a régi GHG-s



    És a klasszikus SL-s:



    Keveréke :Ð :



    1-2 gomb ikon még hiányzik de mehet már játékba :)

    Továbbá kipróbáltam a saját garázsmodellem Ogréba exportálni:

  • Gibor
    #94
    kösz kitartás az megvan... főle jó mert már a csapat régóta ismeri egymást. :D
  • Zsolti9014
    #93

    sok sikert és kitartást a projecthez
  • Gibor
    #92
    hát mihelyst kész a weboldal... na foglalkoznom is kellne vele... utána van olyan trevem hogy minden márkából lesz egyenlőre 1autó... és ezt egy röpke szavazásal fogjuk eldönteni.
  • Zsolti9014
    #91
    Most találtam ezt a topikot.
    Csak annyit szeretnék mondani, hogy SOK SIKERT!!!

    #6-hoz meg csak annyit hogy valahonnan engem is felvettek hogy én tudok-e F1 challenge-hez festést csinálni. Az életben nem csináltam még festést, de a gyerek rávett hogy próbáljam meg. Azóta 2 munkám gphungary.hu-n is kint volt. :DD

    na, de lényeg az hogy már valahol olvastam erről a projectről, de most itt a topikban figyelemmel kísérem!

    és egy ötletet még írok, bár ez csak saját gondolat: a mai Magyarországon elterjedt utcai autók is szerepelhetnének benne. :DD
  • Smicy2
    #90