249
  • manyadam
    #169
    cool lessz a game:) csak így tovább fiúk fasza lessz nekem nagyon bejön:)suzuki rem lessz benen:D:D vagy opel :D suzuki and opel 4ever
    és mégegyszer hajrá:D
  • Gibor
    #168
    Stay low :) ennyit tudok ajánlani.
  • Misi az ezredes
    #167
    Na mi a fene van febr 20.-a az utolsó írás azót semmi?
  • kifli
    #166
    Akkor jó ;)
  • Gibor
    #165
    türelem... türelem... nem állt meg semmi...
  • kifli
    #164
    Na megállt a fejlesztés?
    ugye nem végleg?
  • 60voltosNeon
    #163
    Az invictus is feldobta egy kicsit az oldalát.
    .::INVICTUS::.
  • ALIENwoods
    #162
    Kicsit feldobtam az SLModders oldalt :P
  • kifli
    #161
    karácsonyra kérek képeket a készülő gépekröl. Ha szabad :P
    De ha gondoljátok szólok a jézuskának hogy segítsen be és csinálja meg a játékot karácsonyra! Úgyhalottam jó c++-ból
  • kemszi2
    #160
    hajrá srácok ;)
  • ALIENwoods
    #159
    Nemsokára ünnepek jönnek, szal egyértelműen relatív hogy ki mivel fog foglalkozni. Azért írtam, hogy válaszra várunk mivel, ha kapunk támogatást akkor nem nulláról kezdenénk saját motor kidolgozásával. akárhogy nézzük ez kritikus pont. Mindenki úgy godnolja ahogy akarja. Én azt tudom, hogy Gibor barátommal és ismerőseimmel, amint tudjuk megcsináljuk.
  • dav
    #158
    És lesz még valami ebből a projektből, vagy már behalt?
  • Gibor
    #157
    igen eza Gerahead Garage a játékunk alapja.
  • Misi az ezredes
    #156
    nézzétek meg érdekes :D
  • Misi az ezredes
    #155
    http://download.thor.hu/download.php?view.18625
  • ALIENwoods
    #154
    Válaszra várunk :)
  • Gibor
    #153
    nemsokára... egyenlőre nemtudok semmit mondani.
  • dav
    #152
    Na, mi a helyzet a projekttel? Új képek mikor lesznek?
  • Gibor
    #151
    az fog én tervezek egy Vectrát persze nemtom asszem a régebbit olyan '98-asat...
  • w77d
    #150
    gyerekek ha valamilyen opel modell kerül a játékba nálam nyerők vagytok!
  • kemszi2
    #149
    oksa thx ;)
  • Misi az ezredes
    #148
    de csak PS-ben ikszdé
  • Misi az ezredes
    #147
    ha kell segítek!
  • Misi az ezredes
    #146
    Oh értem bocs csak nem tudtam XD amúgy nem úgy akartam kérdezni mint aki fel van háborodva! vagy ilyesmi mert jó game lesz szal :D
  • Gibor
    #145
    "mert? mire fel?" szóval én nyitottam a topicot és a másodszámu vezető vagyok a csapatban csak azért... mellete a házi gazdai jog annyi hogy itt a topicba a hülyeséget törölni tudom meg a bannert tudom alakítgatni... kb ennyi...

    @kemszi: csak a tekedvedért csinálunk egy "for Kemszi edition"-t remélem örülni fogsz érte...
  • kemszi2
    #144
    nekem van....iinnni lehet majd a játékban? XD
  • Misi az ezredes
    #143
    mert? mire fel? (amúgy az mi?
  • Gibor
    #142
    Örömmel látom hogy nem egy embert érdekel a project... és öröm hírként köölhetem hogy nemsokára ingame képek... ami már elvileg sokmindent fog tartalmazni... Amugy kérvényeztem a házi gazda jogot ha snkinek nincs semmi ellenvetése :D
  • Csabesz6
    #141
    jaj.
  • dzoli93
    #140
    köszi
  • Misi az ezredes
    #139
    Hát nem is tudom! én is tudok segíteni mert sokat foglalkozok a PS-el!szal ha kell szólj segítek!
  • ALIENwoods
    #138
    Dzoli93,

    A Motorhead önálló független játéknak készül. Garázs project mely annyit jelent hogy hobbi ként készítjük, nem hivatalosan. Jelenleg 8% van kész a programból, tehát letölteni nem lehet.

    Amennyiben játszható állapotba kerül a program (tehát olyan 50-75-80% körül) akkor már elképzelhető hogy lesz letölhető DEMO változata.

    A Gearhead Garage-t egy röpke regisztráció után letöltheted az alábbi oldalról: http://slmtest.ingyen.org/download.php?view.12

    Az esetlegesen GHG futtatásából felmerülő proglémákkal az alábbi topikba rj: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1028558189

    Köszi :)
  • Gibor
    #137
    google és gearhead garage heaven
  • dzoli93
    #136
    Akko a Gearhead Garagét honnan lehet?lécci adjatokmár 1 linket mert letöltöttem és nem jön le vagx nem indul el vagy meg akadt.köszi
  • Ombika
    #135
    Xbox360-rol!!!! Ilyen kerdest feltenni,whaaaa
  • dzoli93
    #134
    Ezt a játékot honnan lehet letölteni?(ha megjelent)
  • Tomsteel
    #133
    grafikai részben lehet tudnék segíteni, photosopban aktívan tevékenykedek, régen modelleztem 3ds max-ban, de azt inkább nem ajánlom, mert félek csúnyám beégnék
  • Gibor
    #132
    Szóval még sehonnan... egyenlőre fejlesztjük... nemtok még pontos dátumot mondani mikor lesz demo... de igyekezünk minél elöbb karácsonyra jó lenne de nem mondok semmitse biztosra...
  • kemszi2
    #131
    olvasásról -.-
  • Colton
    #130
    honnan lehet ezta játékot letölteniű?