249
  • Robi546
    #249
    hát pedig kár érte. :((
  • SZilaJMaGGoT
    #248
    Sztem elég nyilvánvaló, hogy halott a dolog... :)
  • Robi546
    #247
    Na akkor van/lesz játék vagy nincs ?? Most találtam meg a témát és jónak tűnik, hajrá! :) Minél hamarabb próbáljátok meg csinálni, kiváncsi vagyok.
  • Gibor
    #246
    Köszi szépen, megnézem mind2őt.
  • 60voltosNeon
    #245
    Gibor:
    Hallotál már a 3impact-ról, vagy a 3drad-ról?
    Mind a kettő jó cuc autós játékok készitéséhez. A kettő között a külömbség az hogy a 3impact-hez kell valamennyi programozói tudás, a 3drad-hoz meg egyáltalán nem kell, mert egy progival csinálod az egész gamet. Kb olyan egyszerü mint a 3dsmax. :)

    Ha jól tudom a 3drad ingyenes, a 3impact meg fizetős.
    Ha kell egy licenszelt 3impact, jelentkez nekem msn-en, igyen elkapod, én is ugy ingyen kaptam.

    Linkek:

    3DRAD

    3IMPACT


    Én jelentleg a 3drad-al kisérletezgetem a salyát projektemhez, és nekem eléggé igéretesnek tünik. Már rengeteg game engine-t próbáltam ki, és az összes közül a 3drad volt a legjobb!

    Üdv. 60v.Neon
  • Misi az ezredes
    #244
    :( Sajna nem tudok segíteni benne de van egy magyar Rally szimulátor készítő csapat, ha írtok nekik e-mailt lehet tudnának segíteni tanácsolni dolgokat.
  • Gibor
    #243
    Sajnos a fejlesztés azért nem folytatódik mivel egykét ágban hiányunk van... pontosabban nincs olyan programozónk ki a grafikai vagy fizikai motort megtudná írni...
  • SZilaJMaGGoT
    #242
    Pech! :/
  • kifli
    #241
    jaja az első képek egész jónak tűntek
  • Zsolti9014
    #240
    Pedig ígéretes volt(?) a projekt, én vártam/várnám.
  • Szabi1991
    #239
    úgytűnik nincs :-(
  • ChuckyHUN
    #238
    Vége a tanévnek :) Any news?
  • kifli
    #237
    asszem van c++ topik szerintem ott kérdezd meg :)
  • ALIENwoods
    #236
    A programozónk iskola miatt nem tudja egy tanév erejéig folytatni a munkáját. Programozót keresünk.
  • kifli
    #235
    nem baj az hogy lassan de legalább halad :)
  • ALIENwoods
    #234
    Annyi történt, hogy most az egy darab programozónkra várunk aki jelenleg irányítható 1 autós 1 pályás demót készít.
    Ritkán tudok beszélni a sráccal, de a kocsi előre meg hátra menni már tud asszem :P.
    Hiába, sajnos hihetetlen lassan megy a projekt, s mind ember neki is van emellett magánélete (suli egyebek).

    Én jómagam spec való életben töltöm munkával a napjaim, így kedvenc hobbimhoz CRC moddinghoz is kevés időm van.
  • kifli
    #233
    történt valami előrelépés? Vagy továbbra is pályamodellező kell?
  • kifli
    #232
    azt meg lehet kerdezni milyen autok vannak? estleg par kep?
  • ALIENwoods
    #231
    Tudom hogy elsőre nem írtam oda hogy non-profit a dolog, mivel ezt hobbibol csinálom én is.
    Szándékosan olyan emberkéket keresek ezért akik szintén hobbiből űzik, vagy ha nem akkor van kedvük és szabadidejük hozzá :).

    Az anyagi vitákat pedig pm-ben please ;)
  • ChuckyHUN
    #230
    INGYEN fejleszttték az egészet, nem kel ezen így felháborodnod.... Ez olyan mintha... áhh hagyjuk
  • Szabi1991
    #229
    biztos legális a maxod is ;) :p
  • kifli
    #228
    sok sikert
  • Misi az ezredes
    #227
    Hát ez van...

    Én nem megjegyzések miatt írtam hogy pénzért segítek hanem mert ingyen nem csinálok ilyesmit! Inkább dolgozok és alszok...
  • kifli
    #226
    Mert szerinted akik ezt a játékot csinálják azoknak nem jön jól 10-20 ezer otthon, nem akarják elkölteni egy olyan dologra amiért ők se kérnek pénzt.
  • Misi az ezredes
    #225
    Azt hiszem nem lenne a fejed fölött semmi és nem lenne a géped ha a szüleid ingyen mennének dolgozni! Én nem hobbi ként használom a 3ds max-ot...

    Az maradjon meg annak akinek van rá szabad ideje...

    A megélhetés alapja hogy pénzt keresel és azt elhiheted hogy havi 10-20 ezer elég sokat tud számítani ebben abban...

    (és nem magamnak kell az a pénz hanem családtagnak mert szar az anyagi helyzete és megpróbálok segíteni neki ha már felnevelt!)

    Te ostoba f**z...
  • Gibor
    #224
    hmm.... pályamodellező? én már eléggé benne vok... most kezdtem el egy........
  • kifli
    #223
    Nemtom észre vetted-e de ez egy ingyenes játék lenne amit emberek ingyen csináltak hobbi ból
  • ChuckyHUN
    #222
    szánalomvagy
  • Misi az ezredes
    #221
    Ha fizetsz érte segítek!
  • Szabi1991
    #220
    ide írbe sztem :))
  • ALIENwoods
    #219
    Keresünk jó pálya építőket akik jártasak 3DS MAX használatában :)
    (Elvégre már csak pályák hiányoznak :))
    msn és mail: [email protected] :)
  • kifli
    #218
    végre valaki egyetért velem ma ^^
  • ALIENwoods
    #217
    igen
  • kifli
    #216
    Akk zárni is lehetne a topikot
  • Misi az ezredes
    #215
    A**ÁD
  • ALIENwoods
    #214
    #212
  • ChuckyHUN
    #213
    Na mi a helyzet sráááááácoooook?
  • ALIENwoods
    #212
    #207
  • kifli
    #211
    ezek szerint már egy hónapja várok a hírre :@
    :P
  • Szabi1991
    #210
    ma már új hónap is van :D