12
  • janus391
    #12
    Szeva ötös robot
  • Epikurosz
    #11
    ilyen házba lennének jó az iq robotok
  • Epikurosz
    #10
    Ez a szociális érzékenység téma már teljesen el van ferdítve. Annyi ingyenélő van már, hogy az sok. Az aktív dolgozókat kell jól megfizetni, az a szociális érzékenység.
  • toto66
    #9
    "sokkal nagyobb szociális érzékenységgel bírnak, még ha kevésbé emlékeztetnek is emberekre vagy háziállatokra"
    No a politikusainknál már csak a mondat elejét kellene valóra váltani, és kész háztartási robotok lennének
  • Epikurosz
    #8
    Az alsó végtagjai nagyon gagyik. Ettől még nem kell félni. :-)
  • feri6666
    #7
    Spykee=Kém-lelő
    Bazzeg mintha a Terminátort nézném csak ez is lassan már tényleg élesben megy...
  • Epikurosz
    #6
    qrva lassan fejlődnek ezek a dolgok, meg elsőre qrva drágák.

    Az ember leéli az életét, mindjárt, és bele sem tudott kóstolni a jóba.

    Salvatore Quasimodo egy nagyon rövid (szereintem ez is jelzésértékű) verse jut eszembe:
    (olaszul idézem be, hogy villogjak a műveltségemmel :-), de
    emitt megvan magyarul is):


    "ED È SUBITO SERA
    Ognuno sta solo sul cuor della terra trafitto da un raggio di sole:
    ed e subito sera."


    A qrva életbe!
  • Cat #5
    szerintem meg direkt figyeltek, ezért van ott pl. kutya, az mutatja hogy dúl az idill, és a robot is a család része.
  • Voronyezs
    #4
    én meg a fenéért nem tok leírni 4 mondatot hibátlanul
  • Voronyezs
    #3
    "A robot például este felmehet a gyerekszobába, és az egyik szülő, aki éppen szolgálati úton van valahol, felolvashatja a gyerekeknek a "jó éjszakát" mesét."

    Na most azt ne mondjátok, hogy egy olyan kölökre,akinek mesét kell olvasni esténként h elaludjon, egyedül hagyják otthon... Asszem ez olyan 6, max 7 évig szokás h apúúú ojbvassz meszéééét...Most nem azért, de ha a fater mondjuk dolgozik, a muter nm tudja felolvasni?? szánalom
  • Alfa Of NS
    #2
    Amúgy a marketingesek néha figyelhetnének, mert a fenti képen a boldog család három tagja, nagyjából három különböző etnikum tagja (a csaj, mintha ferdeszemű lenne)
  • Alfa Of NS
    #1
    "Az érdeklődőknek maguknak kell ezt a robotot 200 alkatrészből összeállítaniuk. Így azután három változat közt választhatnak"

    A Pro változatban láncfűrész is szerelhető majd a karjára, hogy ajtót tudjon nyitni, ha jön a villanyszámlás.