62
Motoros sisakok, kinek milyen van :)
  • ColdFire
    #1
    Nekem egy Lazer Tornado Cobra-m van:
  • ColdFire
    #2
    erre keresek szines plexit ha vki tud, mert nekem most csak sima átlátszó van :\
  • bertino
    #3
    nekem csak egy szolid fekete van :)
  • ColdFire
    #4
    tipus? :o
  • tigeroo
    #5
    nekem vmi david helmetem van...
    sötétkék volt, de vizpapírral megcsiszoltam és mattfeketével lefújtam + lakk..
    7 ropi volt két éve, azóta szereztem hozzá ablak plexit + megkormoztam :D
  • PeeTeR
    #6
    jol nez ki, vigyazz ra mert ilyenben meg pofara esni is vetek :)
  • Strami11
    #7
    inkabb csak otthon nezegesse, es amikor megy motorozni akkor a nagypapaja simsonos kis "bukossapkajat" vegye fel, nem?:P
  • zoolee
    #8
    Nekem MT van, de csak gokartozáshoz használom..
    Majd ha lesz motorom akkor veszek valami AGV t.:P
  • bertino
    #9
    jó kérdés, most így fejből gőzöm sincs...
  • Pepsi Twist
    #10
    loltápig? amúgy nekem eredeti honda bukósisakom van. (legalábbis a márkája Honda)
  • Kaszi46
    #11
    nekem ez van:

  • Bucser
    #12


    Nekem pedig egy FM Sabre Blackem volt.
  • ColdFire
    #13
    huh, én is ezt néztem, nagyon durván néz ki...
    vszeg ő lesz a köv. sisakom (ha ezt széttöröm :)
  • V43 1105
    #14
    Ha a sisak törik, akkor asszem nem veszel másikat ..

    Egyébként jó ötlet volt ez a topic, +fav
  • V43 1105
    #15
    Bocsánat a flame miatt, nekem egy ilyen sisakom van :



  • Rockynhooo
    #16
    nekem ilyenem volt

    xDDDD

  • LeWyTy
    #17
  • Sland
    #18
    nekem ilyen van

  • Bucser
    #19
    HA buksz és sérül a sisak cserélni kell (és megóvta a fejed). Ugyanis akár van akár nincs külsérelmi nyom a szerkezete gyengül. Ezért ha valaki kicsit sokat nyomja és néha bukik a motorral akkor annál az illetőnél fogyóeszköz lesz a bukósisak.
  • Brolly28
    #20
  • clio1616v
    #21
    Ez van nekem. /pill
    Shark RSR2 Supra

  • V43 1105
    #22
    Ahha! Most már értem .. Köszi : )
  • Boconadi
    #23
    legjobb Shark!
  • clio1616v
    #24
    Schuberth S1 volt a másik esélyes, de ez lett.
    Iszonyat kényelmes.
  • gordon 24
    #25
    Nekem van egy ilyen:




    és van egy ilyen is:(zöld)





    Mind 2 a hivatalos oldalról van nem fotoztam le az enyémeket. A Álvédőst motocrossra a bilit Montira használom:D Szóval király mind2 állat.
  • Attila889
    #26
    Nekem azt a bukósisak képét tegye be valaki please amit Cuolthard írt alá minden pilótával Mcrae emlékére :)
    Mert én nem találtam sehol :(
  • Skullkid
    #27
    Tessék:


  • leho94
    #28
    Ez teccik nekem :
  • F1re
    #29
  • batmunkh
    #30
    é
  • VRSDM
    #31
    nekemievannn.
    [center]

    bmx-hez ;) :D
  • DoctorJohnson
    #32
    Nnna, végre egy topik nekem :)

    Emberek, tudtok-e nekem ajánlani olyan sisakot kerékpározáshoz, ami nem teljes, körkörös védelmet nyújt (nemtom szakszerűen elmagyarázni: nem olyan mint egy alap motoros sisak) tehát a száj előtt nincs fullos műanyag rész, viszont az áll/száj védelmére valamiféle rács van rajta (olyasmi mint az amerikai focistáknak).

    Tudom nem eccerű, valszeg nincs is ilyen, de azért keresek ilyen sisakot, mert immár több balesetem is történt amiben az állam/szám sérült meg viszont nem extreme kerékpározom, így egy fullos motoros sisakot túlzásnak érzek szimplán városi kerékpározáshoz.
  • csoola
    #33
    hu nekem grex enduro sisakom van:D megvédeni megvéd, mert azért nem kinai, de nem nagy szám, viszont én gyepálom igy nem merek kiadni nagyon soakt egy bukoért, egyszeren ugyis szétesik:P meg lekopik karcolodik stb:P
  • leho94
    #34
    de meghót a tápik...
  • Zsolti9014
    #35
    tudnátok segíteni?
    olyan honlapot keresek, ahol különböző minták, motívumok vannak, amit sisakra szoktak festeni. mittomén pl. halálfej, vagy lángnyelv, stb.
    ilyen katalógus-szerű
  • Higany
    #36
    Sziasztok! Szerintetek, milyen bukósisakot érdemes venni egy robogóhoz? Márkára és típusra lennék kíváncsi és max 15000-be kerüljön. Meg az érdekelne, hogy az 58-59-es fejméret melyik méretnek felel meg? Köszi!
  • Bacsa Szabolcs
    #37
    szeva!!
    van ELADÓ sisakom jo álapotbanvan csak a plekszi hiányzik
    az ára csak 4000Ft nagyon jo
    képet csak imélben tudok küldeni:[email protected] elérni
    üdv!
  • Énvagyokazapád
    #38
    Ahh meg kéne venni :]
  • nagylaci23
    #39
    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy milyen bukót ajánlotok robogóra, max 20-30 ezer ft-t költenék rá, és ha tudtok olyat (amiben esetleg beépített napszemüveg van, nem fontos, de ha tudtok) és valami neve is van, légyszíves írjátok meg. Nem szeretnék gagyi sisakot venni. Most azon gondolkozom hogy veszek egy grex R2-eset (grex.hu n meg lehet nézni), vagy egy vmilyen caberg-et, esetleg egy nagyon olcsó shark-ot. Légyszíves segítsetek, Köszi!
  • Bacsa Szabolcs
    #40
    szeva! énszerintem ezt ved meg R1 DECOR 13.000Ft ba kerül és nekemis ijen volt és kiválo :D