118
Munchkin
  • BADE
    #78
    Az alappaklit ill. Fajtalan Fejsze,Papi Bai kiegészítőket pdf-ben nem lehet valahonnan leszedni?
  • LCO
    #77
    Munchkin Mánia
  • LCO
    #76
    Minden Munchkin rajongót várunk az oldalunkra, és a fórumunkra: http://munchkin.mlap.hu
  • Nuki
    #75
    Nem szeretem a nyelvtörőket
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jobb egy magus tíz cthulhunyakhnál


    Szóval ha rajtad múlna, az legyen a következő fázis?
    [apro] Külsősök kedvéért, ha furcsálnák a kérdést: néha-néha összejárogató társaság vagyunk.
  • Lammer
    #74
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    te luzeroid, az Cthulhu
  • Nuki
    #73
    Igen :D
    Elkezdtem érdeklődő csápjaimat más máncskinok felé fordítani, és látám hogy ez jó... Már csak stratégia kell hogy mit, hogy, mikor vegyek. Te melyiket próbálnád ki? :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Munckin Ctulhu-t, fogadok...
  • Lammer
    #72
    namivan? van neted ujra kiszerg? :D
  • Nuki
    #71
    Ó, nagyon köszi :D
    [pesti]
  • Cuchulainn
    #70
    Hát én Budapesten tudok helyeket mondani, pl. Silverland (Kolosy téren) ott sztem mindenféle van, akkor van a Nyugati mellett a Szondi utcában egy ilyen alagsori Fantasy bolt/antikvárium ott is láttam többfélét, plusz a körúton a Mester utca környékén van vmi bolt, ott is.
  • Nuki
    #69
    HOL HOL HOL? :D
    [könyörög]
  • Cuchulainn
    #68
    Persze. Sztem az összeset meg lehet kapni. Mi angol kártyával játszunk és pl. nemrég vettük meg a Munchkin blender kieget ami szintén nincs magyarul.
  • Nuki
    #67
    Én olyanra gondolok, amilyet nem lehet magyar nyelven kapni. Olyan is?
  • Cuchulainn
    #66
    Nem tudom külföldről hogy rendelhetsz, de itthon is kaphatóak több helyen!
  • Nuki
    #65
    Akiknek van tapasztalata külföldi rendelést illetőleg: lehetséges lenne e munchkin-t külföldről rendelni? (pl.: Star Munchkin, stb... ami még itthon nem jelent meg?)
  • light00
    #64
    sry a duplapostért. :$
  • light00
    #63
    Következő kieg magyarban való megjelenését tavaszra tervezik, tehát jövő nyár folyamán biztos megjelenik ;)
  • light00
    #62
    De a besztes a: "A szörny, akinek olyan hosszú a neve, hogy ki sem fér a képe." :D
  • Nuki
    #61
    Kedvencem!!4 :D

    Meg a kis visszapillantó tükrös perifériás látás sisakja xD
  • Lammer
    #60
    :DDDDDDDDDDDDDDddddd
  • koryne
    #59
    Instant majomparádé!!!!!4!negz
  • Spica
    #58
    "A szörny, amit maga a KM alkotott"
    na meg az "Instant Hableány"

    egy szót se többet :DDD
  • Chipii
    #57
    Mi iszonyú jókat muncskineztünk szerepjátékos haverokkal. Úgy kell elképzelni, hogy valamikor este 10-11 körül kezdtük el, 4-en vagy 5-en talán (pár hónapja volt már). Iszonyú jól szórakoztunk közben, csak akkor akadt egy kis probléma, amikor valaki be akarta fejezni, merthogy az már nem sikerült senkinek sem:) Ilyenkor sorban az összes többi játékos jött az ellencsapataival, az átkaival, oda-vissza hatalmas csaták zajlottak ilyenkor, előkerültek a rejtett tartalékok. Órákon át hiába próbált kimenni bárki is:) Szó mi szó, kb 5 óra játék után döntöttünk úgy, hogy na ezt abbahagyjuk, mert senki se tudja megnyerni, és kezdünk egy újat. A végeredmény ugye kitalálható... Reggel 9kor félbehagytuk azt is :D
    Én csak ajánlani tudom a gamét:)
  • Lammer
    #56
    lemaradt: minden rosszindulat nelkul, de a 45ik hszedben ami tartalmaz 2 mondatot, csupan csak 6 hiba van... :DDDDDDDDDD tudom, en ekezetek nelkul irok(mielott belekotsz) "nadeazert"... :p
  • Lammer
    #55
    najo figyi, eleg, ok?
    milyen topikot keressek te szerencsetlen? ha? egy kurva HSZert amit a te nagyzolos hszedre reagaltam miert kell nekem hattermunkat vegeznem??? normalis vagy te?

    ha tovabbra is okoskodni akarsz plz privatban okes? ne legyen itt off
  • Nuki
    #54
    :D
    Igenhát van hogy valaki tényleg gyors, de van hogy senkinek se jön lény... XD
  • Cuchulainn
    #53
    Nekünk volt olyan, hogy "na egy gyors munchkin és utána szerepjátszunk" aztán hajnali fél egykor még mindig az a gyors parti ment :D
  • light00
    #52
    Jah az már kész volt, mikor egy meccset 3 és fél órán át toltunk.
    Meg a jó kis kombók, hogy bazinagy ősi virágcserép és leverhetetlen (ja, meg pláne meg a élőholt aranyhal)XD (sry nekem magyar van)
    Lammer: ha már nagyon kötözködhetnéked van, keress rá topikot, htx. És ne hejesirásbol oktass már ki, kösz, tényleg.
  • Nuki
    #51
    Jó, de van olyan aki EGYÁLTALÁN nem tud angolul, és egy ilyen kártyát értelmezni szerintem nem könnyű dolog, főleg ha nem tudsz mástól segítséget kérni, ha a lap a kezedbe' van.

    Van hogy a magyar szöveget, és szabályokat is félreértelmezzük, nemhogy az ANGOLT.

    Desu?
  • Cuchulainn
    #50
    Ja, nekünk az angol van meg... Egyébként nem kell profinak lenni angolból, mert egyáltalán nem nehezek rajtuk a szövegek.
    Mellesleg nekem a szörnyek a kedvenceim a játékban :) (potted plant mekkora már :))
  • Lammer
    #49
    nem is a profisag a baj(szerintem mindenki tud olyan szinten inglisul)... hanem az, hogy inkabb hulyen nez ki az angol kartya a rahedli magyar kozott :D:D:D
  • Lammer
    #48
    de amugy felesleges folytatni, tenyleg...
  • Nuki
    #47
    Külföldön talán :|
    Meg kell várnunk míg lemagyarosítják, mert nem mindenki profi angolból...
  • Cuchulainn
    #46
    Jeee máncskin! :D
    Megvan az alapjáték szoktuk vele nyomni, nagyon poén mikor már tizenhetedszerre sem sikerül kimennie senkinek és az egész bagázs sík ideg :)
    Mellesleg alappakliból is van sokféle és azok is kombinálhatók ha jól tudom (Van vamipire-ös, cthulhu-s)
  • light00
    #45
    Elöször tanulják ki a fortélyait, és Nuki, inkább ajánlom, hogy büntiböl Playtrollt kell olvasnia :D

    Lammer: Nuki üzenetére válaszoltam, hamár egyes számba irta, logikusan ugy fojtattam. Mindegy. Vége.
  • Nuki
    #44
    A francba!!! Fürdés közben pont ez juttott eszembe nekemis!!!!4 :DD
    Elhappoltad :P
  • koryne
    #43
    Jóak téma, +fav.
    SG-s máncskin parti majd valamikor?
  • Nuki
    #42
    Najó, ha én erről tudok :D

    Mikeot befenyítjük a seggberúgás csizmájával ha gonoszkodik, oké?
  • tigeroo
    #41
    rajtavagyok a dolgon:)
  • piros mogyi
    #40
    Teljesen jó kártyajáték. a férjemmel játszom rendszeresen és neki is bejött. Pedig neki semmiyen alapképzetsége nincs szerepjáték terén. Télleg zétröhögi magát az ember. Egy problémám van vele: Nem egyenletes a játékmenet. Értem ez alatt, hogy a 3-as szintig vért izzadsz, de kb. 6-7 -től meg baromi könnyen megvan a 10. szint. Mi úgy kompenzáljuk a dolgot, hogy húszig játszuk.
  • Nuki
    #39
    Inkább majd számolj be ha túl vagy első máncskinozós élményeden :)