424
Ki volt a világtörténelem legkárosabb egyéne?
  • [NST]Cifu
    #224
    Némi kétségem van afelől, hogy valóban hiteles információk lehetnek-e egyáltalán arról, hogy egy népcsoportnak mennyi tagja van a világon (pláne ilyen precíz adatok). Egyszerű példa: a szovjetúnióban élt zsidókat mi szerint számolod el? Mert népszámlálás alapján aligha...
  • [NST]Cifu
    #223
    Az örmény holocaust már csak azért is jó példa, mert ez is jó példa arra, hogy is működik a világ. A törököket eddig nem nagyon ítélte el senki (pár kisebb súlyú ország), ezért van most akkora hajcihő, mert az amerikai kongresszus is foglalkozik már a témával. Politikailag kényes, és az USA-nak fontos a jóbaráti viszony törökországgal...

    Állított itt olyat valaki, hogy a zsidó holocaustot nem használják fel politikai célra? Aligha. Olyat esetleg, hogy nincs egy kicsit talán túllihegve? Ilyet se nagyon.

    Amiről a vita szól, hogy mekkora volt a holocaust áldozatainak száma, illetve a koncentrációs táborok áldozatainak a száma (ez utóbbi érdekesebb, ugyanis nagyon-nagyon sok egyébb áldozat is volt, nem csak zsidók...).
  • [NST]Cifu
    #222
    A revizionizmusnak van létjogosultsága.

    Tényleg? Miért is?

    Aki itt a hiteles kutatásokról és a többi badarságról beszél, annak nyílván fogalma sincs az akadémikus élet buktatóiról és a sziguró függő viszontól amibe belekényszerít.

    Ó... légyszives világosíts már fel, nyilván senkinek sincs fogalma sem, hogy is működik ez.

    Ha érdekel, azért elmondom, hogy egy történész kutatásának a plublikációja kb. úgy néz ki, hogy minden számadatnál, infomációnál ott van egy hivatkozási szám, amiből a végén lévő indexnél visszakereshető, hogy ez az adat honnan származik (xy lelvétár ilyen és ilyen dokumentuma, xy írásos visszaemlékezésének ezen és ezen oldala, stb.). Utána aztán bárki utánajárhat (nyilvános publikációnál utána is jár a szakmai lektor), hogy az ott leírtak megfelelnek-e valóságnak.

    A lent belinkelt vörös keresztes "bizonyítéknál" nincs információ arról, hogy ez honnan származik, a rossz minőségű szkennelés miatt (vagy az eredeti rossz állapota miatt) pedig nem olvasható megfelelően el.
  • [NST]Cifu
    #221
    Egy történészek által felügyelt dok. film? Az ilyenekhez akkor adják a nevüket a történészek, ha megvan a megfelelő háttér ahhoz, hogy fel tudják vállalni az ott állítottakat.

    Mintapélda az a Disc.-es dok. film, ahol azt állították, hogy a Wilhelm Gustloff nevű német személyszállító hajót úgy sűllyesztette el a szovjet S-13 tengeralattjáró, hogy a hajón jól látható jelzések voltak a "kórházhajó" státuszra (ez a státusz azokat a hajókat illeti meg, amelyek sérülteket szállítanak a tengeren, a nemzetközi egyezmények szerint ezek elsűllyesztése háborús bűn). A film kikerülése utána égtelen botrány lett, a Disc-et és a nevüket adó történészeket sok támadás érte, mivel valójában a hajó át lett festve, lefestve a kórházhajó jelölést, mivel menekülő katonákat és fegyvereket is szállított nem sokkal végzetes útja előtt. A Disc. egy ideig nem vette le a műsoráról az adást, végül mégis kénytelen volt engedni, és bocsánatott kért az eset miatt.

    Hát úgy kb. ennyi a különbség egy amatőr, és egy profi dok. film között...
  • Ronny
    #220
    Csak azért nem mindegy mert ez nem csak egyszerű számadat a sok történelmi esemény között, lassan egy vallás lesz belőle a saját hívőkkel és eretnekekkel. A holokauszt ipar igen erős mozgatórugója az amerikai külpolitika alakulásának, itt már életekről van szó.
  • Ronny
    #219
    World Alamanac

    A madárember innen vette.
  • homeless
    #218
    E szerint nem nőtt hanem csökkent 4,4 millióval. Ez a cikk csak azt bizonyítja, hogy 46-os évkönyv szerint 39-be 15,688,259 zsidó volt a földön, de a zsidó halottak számolásánál 49-es évkönyvet használnak, ami szerint 39-be 16,643,210 zsidó élt a földön. Tehát szándékosan hozzátettek 1 milliót, hogy ezzel is növeljék a veszteséget. Így lett 5,4 millió amit már lehet 6 millió halottnak mondani. Szerintem se öltek meg annyi zsidót, amennyit mondanak, és szerintem is undorító, hogy még mindig így fel van fújva a dolgog, meg, hogy embereket csuknak le azért ha nyilvánosan megkérdőjelezik a holokauszt hitelességét, de kérdem én, hogy nem mindegy, hogy 6 millió vagy 5 vagy 1?
  • harcu
    #217
    "a világ zsidósága a vizsgált időszakban nemhogy 6 millióval csökkent volna, hanem valójában nem elhanyagolhatóan növekedett. "

    Na erre dobjál forrásmegjelölést, és ne holmi madárember által kreált weboldalt. Tényszerű forrásmegjelölést légy szíves, ami hivatkozik a levéltárakban található népszámlálási adatokra.
  • harcu
    #216
    Hogy ez mi a francért hiteles????????
  • Ronny
    #215
    World Almanac Jewish Population Figures Reviewed

    Szerintem elég hiteles forrás. Ez az évszázad hoaxa.
  • Ronny
    #214
    az auschwitzi 4 milliós tábla mindenféle hírverés nélkül lecserélődött egy 1.5 milliósra. Nem csak a Vöröskereszt dokumentuma említ ilyen alacsony számokat, a Gorbacsov által megnyitott szovjet archívumok már "csak" 74 000 emberről tesznek említést. Azt sem érdemes elhallgatni, hogy a világ zsidósága a vizsgált időszakban nemhogy 6 millióval csökkent volna, hanem valójában nem elhanyagolhatóan növekedett.
  • Pluskast
    #213
    Tudod ez kicsit olyan mint amikor a törökök próbálják bizonygatni, hogy ők nem nyírtak ki másfél millió örményt az első világháború alatt. Elhiszem, hogy a világ többsége unja már, hogy a zsidók mindíg arra hivatkoznak, hogy mennyi embertársukat ölték meg és minden cselekedetükre ez a hivatkozási alap. Rengeteg náció fiait és lányait lemészárolt már egy másik hatalom és ezen az alapon nagyon sok nemzet hivatkozhatna erre és felhánytorgathatná a világnak, hogy velük mit csináltak. De tudod az is elég szomorú, hogy a történelemt mások meg akarják hamisítani vagy éppen olyan történelmi tényt próbálnak hiteltelenné tenni ami megtörtént. A holokhauszt megtörtént akár tetszik akár nem és ez a 270 ezeres szám amit te bizonygatni akarsz az nonszensz. Tényleg úgy van ahogy cifu mondta csak idehaza több mint 270 ezer ember tért vissza. Az meg már, hogy itt elgezded bizonygatni, hogy honnan tudjuk, hogy nem tértek vissza.... Ne is haragudj de ezen még vitázni is kár. Innen meg nem folytatom mert nem szeretnélek megbántani és tisztellek annyira hogy értelemes vitapartnernek fogadjalak el.
  • Ronny
    #212
    A hat millió áldozatot már csak a holokauszt történetet vallásos elragadtatással védelmező emberek tartják elfogadhatónak, ők azok akik a tévétársaságoknál, a politikában és az újságoknál dolgoznak, tehát majdnem mindenki aki az átlagember szemében hitelesnek számít. Vajon miért látjuk viszont ezt a nyilvánvaló képtelenséget nap mint nap? Kinek állhat ez az érdekében?

    A revizionizmusnak van létjogosultsága. Aki itt a hiteles kutatásokról és a többi badarságról beszél, annak nyílván fogalma sincs az akadémikus élet buktatóiról és a sziguró függő viszontól amibe belekényszerít.
  • Ronny
    #211
    Istenem...és a "hivatalos" dokumentum filmekbe nem az kerül bele amit a készítők láttatni akarnak?
  • hunbasser
    #210
    ez elég merész kijelentés.én személyszerint nem hiszem el,szerintem nem sok valóságalapja van ennek.ha tudsz mutatni több érvet is ez mellett,akkor lehet,hogy igazad van,de ahhoz először több HITELES bizonyítékot kell látnunk.
  • dotkom
    #209
    en nem vok tortenesz, ezert probaltam vmi gyakorlati ervet mondani, de egyebkent folosleges mert ezek mar be vannak bizonyitva. csak te ketelkedsz bennuk, mikozben szilardabb talajon vannak mint a te elkepzeleseid.
  • Rundstedt17
    #208
    Mert nem mentek el máshova az is lehet?Bizonyíték nélkül semmi sem tény alap történelmi szabály forrásokkal bizonyítani,de kétségtelenül hitelessel...
  • dotkom
    #207
    azt hogy nem tertek vissza azt nem kell bizonyitani, mert teny. egyszeruen nincsenek itt. de ha gondolod menj el videkre es kerdezgess meg embereket hogy hol vannak a helyi zsidok, es azt fogjak mondani hogy elvittek oket. persze ezt is megcafolhatod hogy a zsidok lefizettek oket, meg igazabol ok is zsidok csak tagadjak meg ilyenek. de sztem folosleges...
  • Rundstedt17
    #206
    Mivel bizonyitod hogy nem tért annyi vissza mert úgy hamisítottak egy dokumentumot?
  • Rundstedt17
    #205
    Ilyen alapon én is hiteltelennek minősítem a 271ezer embert....
  • [NST]Cifu
    #204
    Van egy kis probléma. Csak Magyarországról több, mint 271e embert szállítottak koncentrációs táborba, akik nem tértek haza. Lengyelországban legalább másfél milliót.

    Az oldalon nincs amúgy forrása arra, amire hivatkozik. Van egy beszkennelt kép, amely alig olvasható, és bele van javítva. Nem írják, hogy milyen forrásból származik a szkennelt kép, és a többi. Ez sajna-bajna nem tény.

    Hasonlít ahhoz, mint amikor úgy próbálják a holdra szállást tagadók megmagyarázni, hogy nem is jártak a holdon, hogy a légüres térben nem is lehet egy túlnyomásos ruhában mászkálni, még próbamasinát is csinált hozzá, hogy megmutassa miről beszélt. Azt ugyan nem árulta el, hogy akkor az ISS űrállomáson végrehajtott űrséták is hazugságok-e szerinte. :)))
  • [NST]Cifu
    #203
    Amatőr dok. filmet én is tudok csinálni. Az lesz benne, amit a készítő akar... Ettől amatőr. :)
  • Rundstedt17
    #202
    Én sem értek egyet a te holokausztos nézeteiddel..és azt is kiveséztük már...
  • Pluskast
    #201
    Ezzel én még mindíg nem értek egyet. De asszem ezt egy másik topikban már kiveséztük.
  • Rundstedt17
    #200
    http://igazsag.myip.hu/RETURN/RedCrossRecordsShowHolocaustDeathTollFRAUD.jpg

    Íme a Nemzetközi Vöröskereszt hivatalos halálozási jelentésének beszkenelt képének a címe
  • Rundstedt17
    #199
    Itt van például egy kutatás eredménye:OFFICIAL RECORDS FROM INTERNATIONAL RED CROSS PROVE "HOLOCAUST" WAS A FRAUD!
    (A Nemzetközi Vöröskereszt hivatalos adatai bizonyítják, hogy a "holocaust" szélhámosság volt!)
    RECENTLY RELEASED RECORDS, SEALED FOR YEARS, SHOW "CONCENTRATION CAMP" DEATH TOTALS OF ONLY 271,301
    (A legutóbb nyilvánosságra hozott, évek óta elzárt adatok mutatják, hogy a "koncentrációs táborok" összes halottainak száma mindössze 271.301.)
    SIX MILLION JEWS DID NOT DIE; THE WHOLE CLAIM WAS A COMPLETE FABRICATION
    (Nem halt meg hatmillió zsidó, az egész komplett kitaláció volt.)

    By: Hal Turner

    (Írta: Hal Turner)

    For years, Jews have told people around the world that six million of them were systematically murdered in German "Concentration Camps" during World War 2. Anyone disputing this claim has been viciously smeared as a hateful anti-Semite. Countries around the world have even jailed people for disputing the claim that 6 Million were killed.

    (Éveken át a zsidók azt mondták a világ népeinek, hogy hatmilliót közülük szisztematikusam meggyilkoltak a német "koncentrációs táborokban" a II. világháború alatt. Bárkit, aki nem ismerte el ezt az állítást, gyűlöletes antiszemitának bélyegeztek. A világ számos országában még be is börtönöztek embereket, akik kétségbe vonták a hatmillió meggyilkolását.)

    Here now, for all the world to see, is a scanned image of an Official International Red Cross document proving the so-called "Holocaust" never happened. Jews around the world intentionally lied for the purpose of gaining emotional and business advantages for themselves. They committed willful, criminal FRAUD upon millions around the world!

    (Láthatja az egész világ, most itt egy beszkennelt hivatalos Nemzetközi Vöröskereszt dokumentum, amely bizonyítja, hogy az úgynevezett "Holocaust" sosem történt meg. A zsidók világszerte szándékosan hazudtak, hogy emócionális és üzleti előnyhöz jussanak ezáltal. Szándékos, bűncselekménynek minősülő szélhámosságot követtek el milliók sérelmére az egész világon.)

    "The Holocaust" is the greatest lie ever told. Millions of dollars have been paid out to "holocaust survivors" and their descendants for something that DID NOT HAPPEN. THis is intentional, criminal fraud on a scale so massive as to almost incomprehensible.

    ("A Holocaust" a legnagyobb hazugság, ami valaha elhangzott. Dollármilliókat fizettek ki a "holocaust túlélőknek" és leszármazottaiknak valamiért, ami nem történt meg. Ez a nemzetközi, bűnös szélhámosság szinte már felfoghatatlan szintje.)


    Below is the scanned image of the Official Death Total report from the International Red Cross.

    (Íme a Nemzetközi Vöröskereszt hivatalos halálozási jelentésének beszkennelt képe.)





    I call for criminal prosecution of individuals and groups who filed false lawsuits to obtain holocaust reparations and financial damage awards, for perpetrating deliberate fraud upon Courts. I call for the removal of Holocaust references in History books and educational materials. I call for the removal of Holocaust Memorials worldwide.

    (Büntető eljárást követelek azon egyének és csoportok ellen, akik hamis kereseteket nyújtottak be holocaustkárpótlás és anyagi kártérítés kicsikarása végett, a bíróságok előre megfontolt félrevezetésének elkövetése miatt. Követelem a Holocaust utalások kivételét a történelemkönyvekből és oktatási anyagokból. Követelem világszerte a Holocaust Múzeumok megszüntetését.)

    It is long overdue this intentional fraud be halted and those who perpetrated it be brought to justice for 60 years of vicious lies and financial fraud.

    (Rég esedékes volt már ennek a nemzetközi szélhámosságnak a leállítása, és az elkövetők bíróság elé állítása 60 évnyi bűnös hazugságért és anyagi csalásért.)



    Az eredeti forrás: http://www.halturnershow.com/RedCrossRecordsProveHolocaustWasFraud.html
  • Zóanagyvarázsló
    #198
    1919-ben ENSZ?

    1945. június 26-án alapították. A Népszövetséget viszont valóban 1919-ben (június 28.) hívták életre. A zsidók visszatelepülési hullámai az első világháború után indultak meg (korábban török fennhatóság alatt állt a Szentföld), köszönhetően az 1917-es Balfour-nyilatkozatnak.

    Bár szeritnem érdekes a téma, de tényleg eléggé elkanyarodtunka topik témájától, ráadásul ha valaki benéz, joggal konstatálhatja, hogy már megint a zsidókról van szó. Van más érdekes téma is.
  • NeverwinterKING
    #197
    ez igaz de már nagyon el kanyarodott a téma
  • hunbasser
    #196
    szerintem nem lehet kikiáltani egyértelműen egy világtörténelem legnagyobb szégyene embert,ugyanis mindenkinek más,nézőpont kérdése az egész.pl. egy vérkommunista sosem fogja azt állítani,hogy igenis sztálin volt legnagyobb g*ci,mivel mindig több és több ellenérvet fog felhozni sztálin mellett(ezt úgy értem,hogy bizonygatja,hogy nem ő volt a legrosszabb,sőt)

    szóval,mindenki máshogy gondolja.attól még,hogy írogatunk diktátorokat,királyokat,vagy egyéb vezetőket,attól még úgysem fog eldőlni,hogy ki volt a legkárosabb az emberiségnek,hiába ír akárki akármilyen érvet.
  • NeverwinterKING
    #195
    sztem térjünk vissza az eredeti témához. :)
  • hunbasser
    #194
    tényleg,az ENSZ '19-ben alakult meg,ekkor meg már azért elkezdődött ott valami Izraelben,ekkor már kezdték felvásárolni a területeket.

    szégyenszemre most rá kellett keresnem a cionizmusra,pedig tanultam :D jól tudtam,hogy ez a zsidók visszavándorlása és államalapítási törekvése,de wikin a 19.század második felét írják,tehát jól írtam a 19-20.századot.ekkora ENSZ még sehol nem volt :)
  • Zóanagyvarázsló
    #193
    Ennél sokkal régebbről indult a történet, akkor még sem ENSZ, sem Népszövetség nem volt. Segítség gyanánt két kulcsszó: cionizmus, Balfour-nyilatkozat.
  • dotkom
    #192
    utana miutan megszavaztak ezrevel mentek oda a zsidok hajokon.
  • hunbasser
    #191
    de ahhoz először vissza kellett telepedniük :P
  • dotkom
    #190
    hat nem tom. inkabb az ENSZ szavazta meg Izrael allamot.
  • hunbasser
    #189
    nem olvastam el a hszeket(fene a lusta fajtámba! :D),de én úgy tanultam,hogy a zsidó állam úgy alakul meg,hogy hogy a 19-20.század elején visszamentek a gazdag zsidók(ők ugye főleg uzsorások,könyvelék és kereskedők voltak,mivel senkinek sem kellettek,így próbáltak megélni az eszükkel),és elkezdték szépen visszavásárolni a földeket,ami úgy 1930 környékére sikerült is.aztán meg ugye támogatták őket az USA és az oroszok is.
  • ZsirosKenyer
    #188
    megnéztem pár amatőr dokufilmet akik kimentek a gázkamrákhoz, és bemutattak rengeteg ellentmondást. Hadd ne soroljam.
  • ZsirosKenyer
    #187
    ezek nem az én spekulációim, hanem "történészek kutatásai, szemtanúk, túlélők információi".
    Képzeld voltak olyan zsidók akik megjárták a "haláltáboroknak" nevezett akármiket és egész másként nyilatkoztak mint azok akik könnyes szemmel hüppögnek nap mint nap a dokumentumfilmekben.

    Én ezekre alapoztam nem pedig saját spekulációmra.

    Aztán te az összes tudósnak, történésznek hiszel? Ők is egyfolytában egymással vitatkoznak, honnan tudod hogy mi a helyes? Ja mert többen vannak akik a zsidókat védik, hát ez aztán az érv. Nem is tehetnek mást hisz rögtön buknák az állásukat meg mindenüket.
  • Zóanagyvarázsló
    #186
    Csak ez megint olyan, hogy a szomszéd gyerekének a szobatársa mondta...
    Ez egy tudományos vitához nagyon kevés. Tény, hogy vannak a történelmetudományban kevésbé reklámozott, valódi kutatási eredmények, de nagyon sokan vannak, akik csak alternatív térténelemszemléletből akarnak megélni vagy hírnévre szert tenni, ezért az embernek illik körültekintően bánni a forrásával, a téves információk ugyanis elferdíthetik az értékítéletét is.
  • [NST]Cifu
    #185
    Még Izrael megalakulását is megalapozták, mely országba azóta már több mint 130 milliárd dollárt toltak be az amerikai adófizetők pénzéből.

    Jajjj, ez nagyon szép. Szerintem először kezd el olvasgatni a Terror topicot (úgy az 1966-os hsz.-től kezdve). Ott oda-vissza ki volt tárgyalva Izrael létrejötte, mi az a cionizmus és a többi.