1129
  • Neoncsoves
    #969
    ja végülis tök jogos nem? vegyem meg 12ezerért azt a szart ami egyenlő egy kb. 2004es játék grafikájával? A fizikai engineről meg nem is beszélek mert az egyenesen szörnyű. Megtaláltam FIFA09et anno Media Marktban vagy hol, 3-4 ezer forint volt, gondoltam megveszem de átsuhant a fejemen hogy mennyit idegeskedtem a szar engine miatt és a játszhatatlanság miatt. na, ha most nextgen lett volna, tuti itt csücsülne a polcomon, sőt talán az előző részek is ha azok is nextgenek lettek volna.
  • bakkerman
    #968
    egyetértek,az utolsó mondat pedig teljesen igaz
  • Waczkor
    #967
    Csak maguknak köszönhetik a pc-sek,hogy nem kapták meg előbb.Tisztelet a kivételnek,de nagy részük baszik megvenni eredetiben a játékot.Most nem arra gondolok,hogy azért nem veszik meg mostanában,mert nem fejlődött semmit.Pc-s játékosokról rég lemondtak,nincs rendes bevételük az eladásokból több éve.Konzolon meg mindig listavezető a FIFA minden évben.

    Amúgy meg azt nem mondták korábban,hogy next gen grafot kap a pc-s fifa,csak azt hogy új grafikus motort.Most először mondták ki hogy next gen lesz a pc-s fifa grafja.

    Valszeg azt a grafot kapja meg,ami konzolon a nagy áttörés volt anno régen.

    Egyébként az is csoda,hogy még kiadják pc-re.
  • bakkerman
    #966
    ezt már 3 éve mondják,3 éve tolják a meghackelt,motionözött alpha phase képeket,de persze a végleges játék "valahogy" nem azt a látszatot kelti...de legalább lesz benne megint 2908 bajnokság,meg középkategóriás játékélmény
  • Waczkor
    #965
    Nem a pc-s fifa lényeg.
    Amúgy meg pc-s fifa idén next gen grafot kap.
  • bakkerman
    #964
    pc-re úgyis marad a current-gen (vagyis pc fifa szempontjából low-gen)
    szal idén se lesz meglepetés a pes vs fifa pc-s csatában
  • Waczkor
    #963
    FIFA 11
  • Colwyn
    #962
    Sziasztok!
    Lenne egy technikai kérdésem a játékkal/játékokkal kapcsolatban. Anno nagy derbiket rendeztünk hárman a régi Fifákkal: az adott bajnokságban mindenki választott magának egy-egy csapatot és amikor a saját csapatának mérkőzése következett, akkor az ellenfél felett átvette egyikőnk az irányítást. Viszont valamelyik évben ez a lehetőség megszűnt és ha a user team ellenfelét szintén játékos akarta irányítani, akkor szimplán lecsalózott a játék és nem engedte "áthúzni a kontrollert".

    Ez továbbra is így van pl. a 2010-es World Cup-ban és a Fifa10-ben?

    Esetleg van lehetőségünk (újra) arra, hogy például a spanyol bajnokságban Player1 Barcelona, Player2 Real Madrid, Player3 Valencia és ha az első fordulóban a Barcelona az Osasuna otthonába látogat, akkor - természetesen - a Barcelona-t Player1, de az Osasuna-t adott esetben Player2 irányítsa?

    Remélem érthető a kérdés. :)
  • baca01
    #961
    Xboxon is. Sajnos ilyen a FIFA.
  • ToM1113
    #960
    Sziasztok!

    Ps3-am van.

    Fifa 10 demo-ban és a 2010 FIFA World Cup South Africa demojában a mérkőzések elején mikor a játékosok bevonulását mutatják vagy az edzőt, a játék akadozik.

    Néha a visszajátszások közben is ez a helyzet.

    Nálatok is hasonló a helyzet?

    Viszont a mérkőzések közben simán megy. Nem akad.

    Pont egy Fifa fog ki a ps3-on? Esetleg teljes játéknál más a helyzet?

    Számomra ez kicsit érthetetlen.....


  • KG21
    #959
    kár :/ kösz a választ!
  • Waczkor
    #958
    Nincs és nem is lesz,euroból sem volt,ebből sem lesz.Ezekhez nem készítenek különböző verziókat:(
  • KG21
    #957
    mármint a world cup ból
  • KG21
    #956
    Ebből van, vagy lesz magyar kommentátoros verzió?
  • Waczkor
    #955
    FIFA World Cup nem lesz PC-re

    Rád megint mi szükség volt...
  • barcames
    #954
    de
  • barcames
    #953
    de
  • Waczkor
    #952
    Nem,csak konzolra jött ki.
  • bakkerman
    #951
    perszonál kompjúterre ki jön a gém? a videók alapján tetszetős terméknek tűnik eme virtuális futballt imitáló videójáték alkalmatosság
  • Golyo69
    #950
    Nah én is kipróbáltam és naon jó lett sztem :)
    A 11-esek nekem kifejezetten tetszenek :)
    van Panenka- féle :) meg megtorpanós :D és naon jól megcsinálva :)
    a játékmenet is jó lett :)
    Jah és mikor mutatják az edzőket meccs közben az is naon jó :) Most játszottam pont egy Francia-Argentint és Maradona is tök jól megvan csinálva :)Ott dumál a kispad mellett :)
    Szal összegezve Grat EA!! :D
  • Forza Italia
    #949
    Kipróbáltam a full játékot. A demohoz képest amit, hiányolok h a szurkolókat nem mutatják. Kvalifikációban egyszer se mutatta nekem. Lehet, hogy a vb alatt majd fogják, ki tudja. Amúgy egész jó lett. A menü is szép áttekinthető. A 11-esek viszont számomra nagyon nehezek:D
    10 ből 8 biztos kihagyok:xd . De majd csak rájövök h is van. Szuper játék lett foci rajongóknak kötelező.
  • Forza Italia
    #948
    Megjelent az USA verzió
    hamarosan jön a PAL-os is:D
  • Forza Italia
    #947
    semmit. Játék hiba
  • piamania
    #946
    Hi!

    Az a gondom,hogy csapatot váltottam.Amikor keresgettem az ajánatok közül,akkor ugye írta,hogy mennyi lóvéja van,na most speciel 78M Euró volt.MOndom oké, ez lesz az én csapatom.Leszerződtem és megdöbbenve látom,hogy -2 milliárd adóssága van a csapatomnak.Ekkora hibát!!Lehet ezzel vmit kezdeni?
  • barcames
    #945
    nem
  • Waczkor
    #944
    Ezt nem mondod komolyan,hogy 2010-es labdarúgó-világbajnokság hivatalos játékában csak válogatottak vannak?

    Btw teljes mértékben egyetértek a 941-es hszben leírtakkal
  • barcames
    #943
    de ebben csak válogatottak vannak....
  • Smithie
    #942
    A francba!
    Pedig már megvettem Messit,Robbent,Sneijdert,Puyolt,fullos a Manchester United-em...De így kénytelen leszek elkezdeni az új Fifát...Köszi a pontos választ!;)
  • Forza Italia
    #941
    Na kipróbáltam a demót. Nekem még mindig kevésnek tűnik a 2 perces meccs. Mért nem lehet 4 percesre rakni??? Sokkal ésszerűbb lenne.
    Mindegy térjünk ki a játékra:

    - Nagyon jó ötlet volt az edzők megcsinálása. Nagyon jó ahogy egy nagy helyzetnél bólogat és ahogy mutatja h támadjunk. Az arcuk kidolgozása is 10 es.

    - Fifa 10 hez képest a játékosokra való hangsúly is sokat fejlődött. Mind grafikailag mint technikailag. Arcok kidolgozása óriásit fejlődött. Végre ki lehet használni a játékosok előnyeit. pl. Torres gólérzékenysége. Villa nagy löketei. Silva gyorsasága, Chiellini keménysége, Xavi passzai stb.

    - A közönség: Ez a rész nagyon megfogott. ÓRIÁSI. Ahogy a nézők ki vannak dolgozva az gyönyörű. Végre meg lehet különböztetni h melyik is a saját szurkolótáborunk. A szurkolók arcáról le lehet venni h milyen is volt a csapat játéka.

    - Irányítás: Ezen téren is van fejlődés. Gyorsabb a passzrendszer. Kapásból könnyebb ellőni a labdát. Nem kell 10x megnyomni mire ellövi.
    Becsúszás is sokkal jobb lett. 10 hez képest a változás h ha van esély a labda elrúgására akkor nem a játékos lábát rúgja el hanem a labdát. Az új 11 es rendszer is nagyon tetszik. Több féle variáció is van. Elcsúszik a játékos (mint Terry a bl döntőn), vagy épp megtorpanva lő gólt.

    Tehát összeségében nagy a fejlődés. De majd a fullba jobban kiadja magát minden. Egyenlőre felőlem óriási grat az EA-nak. Ilyen intenzív haladással óriási lesz a FIFA 11.
  • barcames
    #940
    demót nem érdemes leszedni van benne kettő válogatott csapat az olasz és a spanyol.
    -a barlini stadion van benne
    -2 percesek a meccsek (2 perc egy félidő)
    -de megvenni szerintem érdemes majd
    - óriási újdonság a játék közben az edzők mutatása (idegeskednek, örülnek, irányítanak) és a közönség nagyon jól meg lett csinálva
    - a játék is mint, ha valósághűbb lenne a játékosok arcáról nem is beszélve a fifa10 képest nagy a fejlődés.
    röviden ennyi
  • Smithie
    #939
    Valaki leírhatná hogy érdemes-e letölteni a demo-t,nem hagyom félbe a 10 menedzser módját,meg légy profi idényemet.
  • barcames
    #938
    hát a játék az jó, de az nem tudom miért 2 percesek a meccsek értelme nincsen az egésznek.
  • barcames
    #937
    na később meglesem milyen lett ez a fifa:D
  • Forza Italia
    #936
    már tölthető
  • Waczkor
    #935
    2010 FIFA World Cup South Africa demó

    Még tölti a srác felfele,kb 20 perc még és tölthető.
  • barcames
    #934
    nagyszerű:)
  • Waczkor
    #933
    Holnap!
    Spanyol Olasz válogatottakkal.
    2010 FIFA World Cup demó holnap Live-on és PSN-en.
  • barcames
    #932
    demó mikor jön ki???
  • baca01
    #931
    Szó sincs ilyesmiről.
    Pusztán kényelmi szempont szerintem, hogy utána mindig azt a csapatot teszi be amikor meccs előtt csapatot kell választani, és így nem kell annyit keresgélni.
  • nagyi87
    #930
    Hello, kérdésem: ugye játék elején amikor nincs mentés meg semmi, h ki kell választani egy csapatot, ugye egy kedvencet amivel lenni akarsz vagy mittomén:D
    nah h ezt a csapatot favorizálja esetleg a gép valamilyen szinten?
    kicsit csal neki? ez igy benne lehet? (fifa 10, xbox360,)
    köszi....!