1129
  • Waczkor
    #1049
    Biztos sokan tolják még.Sokan maradtak annál,mert nem tetszett nekik az új.
  • taylorp
    #1048
    Sziasztok!
    A FIFA 10el játszik még valaki? (XBOX360)
  • zaki
    #1047
    Hali

    Akinek van kedve vegyen fel nyugodtan a liveon, meccsezhetünk jókat :)

    Zaki HUN a gamertagom.
  • Gyureszka
    #1046
    ultimate teamhez mindenképp kell live?
  • Tormiee17
    #1045
    Mivel ez így van igazából is :)
  • LoSA
    #1044
    Ez a Fifa 11 szörnyűre sikeredett... Engem a labdakezelés, labdaátvétel idegesít a legjobban!! Mire átvenném nagy nehezen a labdát, addig 5 játékos kapásból odaér! :)
  • Tormiee17
    #1043
    A demo és a teljes között óráisi a különbség.szal ne is játsz a demoval mer felesleges.
  • mate317
    #1042
    valakinek sikerült már messivel lendületből túljutni egy védőn? én még a demoval játszok, de ebben valamit nagyon elcsesztek, mert irányíthatatlanok a játékosok. nyomom a sprintet, a játékos meg csak oldalazik. vagy ha a védelem mögé kerülök, és rohannék a kapu felé, csak sétál. értem én, hogy a valóságban is először meg kell tolni a labdát, begyorsulni, de azért ennyire csiga lassúra megcsinálni...
  • Forrest Gump
    #1041
    Egyszerűen átállítod a Saját Fifa --- Beállítások menüben.
    Én az olasszal játszok.
  • Waczkor
    #1040
    Azt én is értékelném,sőt a spanyolt is.A magyar borzasztó szar lett,ilyen rossz még sose volt.Asszem legközelebb külföldről rendelem be
  • ozzz
    #1039
    nem tudja valaki, hogy magyar fifa 11-et, hogy lehetne angol kommentel játszani??
  • baca01
    #1038
    Nekem még sosem csinált ilyet PS3-on.
  • ToM1113
    #1037
    Úgy tudom hogy ps3 nál nem lehet ....
  • Forza Italia
    #1036
    másold fel HDD-re akkor nem lesz ilyen probléma
  • ToM1113
    #1035
    Sziasztok!

    Fifa 11 ben miért lehet az hogy néha meccs közbe megakad egy pillanatra a játék.

    Utánna megy tovább normálisan, de van hogy 1 meccsen ezt 5-6 x eljátssza, van hogy 1x sem.

    Arra gondoltam hogy mivel lemezről megy a játék, ezért lehet ez a probléma? Vagy?

    Nálatok is előfordul?
  • Solidus
    #1034
    frissitsd a flasht,meg updateld a gepet...Talän hasznäl.
  • sziszka555
    #1033
    Sziasztok! Remélem tud valaki segíteni a problémám megoldásában, csippelt x360-om van alapgép, 128 vagy 256 mb memoriával, a FIFA 10, WC , és a 11 is ugyanazt csinálja: meccs elkezdődik és kb 4. percnél megáll minden. lefagy az egész. haverom gépén ugyanaz a lemez, tökéletesen megy minden, egyébként más írott játékok is futnak rendesen, csak a fifánál csinálja ezt, nem tudom mi lehet a baj, lehet kevés a memória?! előre is kös
  • beigliboy
    #1032
    köszi, nekem is megy
  • ToM1113
    #1031
    én próbáltam.

    UK accon regeltem a kódot, és átmentem magyar accra, és jó volt.
    3 meccset is játszottam online. :)
  • beigliboy
    #1030
    üdv!

    szóval ha a uk-s accon aktiválom és átmegyek a magyar accra akkor is menni fog? valaki próbálta már?
  • ToM1113
    #1029
    oks kösz megnézem :)
  • FRe4k
    #1028
    igen, uk acc alatt elindítottam,beregeltem, majd visszaléptem az amcsi accomra és onnan multiztam,simán ment :)
  • ToM1113
    #1027
    a kézikönyv hátoldalán található kódot is az uk ban regisztráltad?
  • ToM1113
    #1026
    oké. köszi.


    Szóval meccseket is tudtál játszani online meg minden?

  • FRe4k
    #1025
    Én úgy csináltam hogy az UK-s accomon regisztráltam,és ezután már használhatom az online funkciókat a többi accon.
  • ToM1113
    #1024
    PS3 verzióról van szó.
  • ToM1113
    #1023
    Hali!

    Fifa 11 ben szeretném aktiválni az aktivációs kódomat az online tartalmakhoz.

    Magyar accomon viszont nem tudom regisztrálni a kódot, mivel azt írja hogy ez a szolgáltatás nem elérhető az én régiómban.

    Csak usa vagy uk accból lehet aktiválni?


    Vagy ez hogy működik?

    Köszönöm.
  • bubu13
    #1022
    Azt nem tudod, hogy meddig lesz ilyen áron xboxon?
  • Waczkor
    #1021
    576 boltokban Budapesten már ma megvásárolható az új FIFA,PS3 és XBOX 360 platformokra 9999FT,PC-re 7999FT Webshop ár.

    Egy telefont azért nem árt előtte dobni,576-nál ritka nagy balfékek dolgoznak néha.
  • Totti5
    #1020
    WC a tiszavirág életű játék, ami a WC ideje alatt ment, de sem előtte sem utána nem volt már rá túl nagy kereslet, ahol lehetett csicsásabb grafikát csinálni, mert abban kevesebb a tartalom. a Fifa pedig ennek az ellenkezője.
  • báttyó02
    #1019
    azért én kicsit csalódott vagyok az új rész miatt
    miután megláttam a wc2010et,az állam leesett hogy mekkora különbség van grafban a 10hez képest,gondoltam akkora nagy durr lesz a 11....ehhez képest az arcok olyanok mint valami viaszbaba,stadionok,gyepek közel sem oylan szépek mint a wc-ben voltak...igaz játékmenet sokkal reálisabb lett,ez viszont jó pont
    kb ennyi jött le nekem néhány óra játék után,várom más véleményét is
  • CzKaresz22
    #1018
    Csatlakozz Te is Magyarország legnagyobb konzolos online bajnokságokhoz XBOX360-on és PS3-on!.
    Megjelenés után pár nappal induló bajnokságok:
    • Online ligák
    • Kizárólag magyar játékosok
    • Kiváló közösség
    • Tudásszintnek megfelelő bajnokságok
    • Góllövőlista
    • Bajnokok Ligája és Europa Liga, Superkupa
    Jelentkezz most! www.fifalivehungary.hu
  • bubu13
    #1017
    Magyar szinkronnal kerülnek elvileg a boltokba itthon. Platinumshop teljesen megbízható én onnan rendeltem meg a Gta4-et és minden rendben volt.
  • ToM1113
    #1016
    Érdeklődni szeretnék hogy a konzolos fifa 11 ek hogyan kerülnek a boltokba?

    Magyar szinkronnal vagy csak magyar felirattal?

    Gamestore-on magyar felirattal van feltüntetve, míg platinumshop-ban magyar szinkronnal.)

    Továbbá érdekelne hogy ez a platinumshop mennyire megbízható?
    Ugyanis ha előrendelném a játékot, ingyen kiszállítanák...
    Tapasztalat?
  • rooney8
    #1015
    ez engem is idegesít kicsit :S remélem kijavítják, mert elég hangulaktromboló :D

    nekem is bejvős, végre nem lehet olyan simán elmenni a védők mellett, sokkal reálisabb lett az egész, meg úgy jobb és kész :D
  • ToM1113
    #1014
    Olvastam hogy páran panaszkodtak egy forumon a játékosok üzközésénél amikor a testrészek összeérnek és egymásba olvadnak.

    Ez elég gagyin néz ki, mikor a védő karja a támadó hasából nyúl ki a támadó könyöke pedig a védő melkasában van.

    Szerintetek ez ki lesz javítva a teljes játékra?

    Továbbá, mivel ez csak egy demo, sokkal kisebb is mint a teljes.
    Gondolom a játékmódokon kívül még valamit kivettek hogy a teljesben is legyen bőven újdonság...

    Ilyesmikről tud valaki valamit?

    Amúgy nagyon bejön eddig a játék.

    PS3-on Messivel tényleg olyanokat lehet mint amiket élőben is megcsinál... :D
  • barcames
    #1013
    szerintem jó lett:D messivel olyanokat lehet csinálni:P
  • ToM1113
    #1012
    " az ön készülékében lehet a hiba"

    Bár nem tudom micsoda....
    Nekem PS3-on tökéletesen működik, Messi gyors, 4 védőt is átcselezek vele..
    Ez a tapadós dolog meg csak akkor van ha letámad valaki a labdáért, vagy én őt....
  • mate317
    #1011
    jobb analóggal kell vetődni
    ez a játék egyébként borzasztó! pedig a fifa09, fifa10 nagyon tetszett, de itt valamit nagyon elcsesztek. a játékosok egyszerűen nem azt csinálják, amit nyomok! nyomom a sprintet, az meg odatapad a védőhöz és kész. még messi is egy lassított felvételre emlékeztet, egyedül a jobb karral lehet egy kis ritmust adni a játékosoknak, de ha 3 méteren belülre kerül egy ellenfél, odatapadnak hozzá mintha mágneseket látnék...
    gyakorlatilag játszhatatlan a game(ps3 verzió)
  • rooney8
    #1010
    nekem x-el csinál valami vetődés félét :D