1129
  • lemongrass
    #1089
    az miért van, h egy 43yds-os lövést nem tesz be az against human menüpontos legmesszebbről lőtt gólok közé? :S /FIFA 11/



    ill easports.com-on az összes statom eltűnt... /video-k is.. minden.../ valaki találkozott már ezzel a problémával?
  • vortel
    #1088
    Gyereke hagyjátok már azt a h*lye fifát! Gyertek PES-ezni!!! PES foreva!!
  • CzKaresz22
    #1087
    Sziasztok!

    Aki szeretne az egyik legnagyobb Xbox360 online Fifa Ligához tartozni az nézze meg oldalunkat... http://fifalivehungary.hu/

    Mit tudunk nyújtani?

    -Online Ligák csak Magyar játékosokkal...
    -Prémium Liga nyereményekkel, keretekkel, góllövő listával...
    -Valóságos bajnokságra tippelési (fogadási) lehetőségek akik szeretnek tippelni...
    -Xbox360 Fifa12 előrendelési akció kedvezményes áron...

    Találkozunk az oldalon....
  • istvan65
    #1086
    miért van az hogy a fifa 10-ben (xbox 360) a menedzser módban egy szezon után is a menedzser hírneve még mindig csak fél csillagon van???? pedig e bk kivételével minden bajnokságot megnyertem!!! így nem is tudok venni senkit!!!
  • Waczkor
    #1085
  • BmwE30M3
    #1084
    hello
    xboxon hogy lehet játszani ugy neten
    hogy 1boxrol játszunk 2en valaki ellen olnie!
    irták valahol h head to head-ba y-al tudom invitálni a 2. joy-t
    de annak külön profilt kell csinálni és ha megcsináltam és invitálnám játékba akkor maga a box profilt vált és a net megszakad!ötlet?
  • kazuma89
    #1083
    Ha valaki még FIFA 10-ezik XBOXON az vegyen fel..GAMERTAG: kazuma1989 köszi!!
  • Smithie
    #1082
    Fifa11 Ultimate Team-ben(XBox360) hogy lehet fejleszteni az embereket?
    Nem jöttem rá magamtól... :D
  • crismocsok
    #1081
    tört fifára lelehet tölteni dolgokat xbox live-ról? tehát nem játszani akarok, csak mondjuk a téli igazolásokat letudom tölteni?
  • Smithie
    #1080
    Köszi!;)
  • arsnl
    #1079
    http://www.ea.com/uk/football
    belépsz(vagy regelsz) -> my player hub -> media
  • Smithie
    #1078
    Hi all!
    Hol lehet megnézni a feltöltött videókat?(Fifa11,XBox360)

    Keresgéltem de nem találtam sehol,pedig van egy pár jó megmozdulásom...
  • vortel
    #1077
    Sziasztok! PS3 FIFA 11 online bajnokság indul!!!


    várunk minden FIFA 11 játékost, most indítunk új ONLINE bajnokságot, eddig 15-en vagyunk, igény esetén több osztály lesz, gyertek nagyszerű a hangulat és a mezőny kemény, kihívás minden igazi FIFA játékosnak, gyertek, ne maradjatok le

    nevezés itt
  • vortel
    #1076
    Sziasztok! PS3 FIFA 11 online bajnokság indul!!!


    várunk minden FIFA 11 játékost, most indítunk új ONLINE bajnokságot, eddig 15-en vagyunk, igény esetén több osztály lesz, gyertek nagyszerű a hangulat és a mezőny kemény, kihívás minden igazi FIFA játékosnak, gyertek, ne maradjatok le

    http://ps3fifahungary.com/news.php#
  • lemongrass
    #1075
    kösz! 11es párbaj akkor ezexerint nincs.. csak szimplán szólóban...
  • zaki
    #1074
    ha jól tudom úgy, ahogy a 11ben is. bemész a 16oson belülre, és nyomsz egy nyilat (tök mindegy melyiket asszem).
  • ToM1113
    #1073
    értem. kösz.

    mindenesetre elég fura hogy 11v11 van benne de külön 2v2 nincs.
  • lemongrass
    #1072
    hi all!
    FIFA10-ben hol tudom gyakorolni a büntetőket?
    gyakorlóarénában sehol nem találom...
  • SawKing
    #1071
    Üdv!
    A most alakult Fifa 11 es csapatunkba/klánunkba keresünk tagokat.
    A honlapunkon megtalálsz rólunk minden információt: http://www.cefc.tk/ v. http://cefcfifa.weboldala.net/news.php
  • Akey
    #1070
    Probléma megoldva. UK acc alól enged regisztrálni, magyar acc alól meg játszani.
  • Akey
    #1069
    Miért írja ki ez a szerencsétlen FIFA11 a magyar accountomnál (PS3), hogy az online az én régiómban/országomban nem elérhető? Az USA acc-nál legalább a kód beírásáig eljutok, a magyarnál még addig se. HELP!
  • vortel
    #1068
    ezt mi csak ugy tudtuk megoldani, hogy sima head to head (szemtől szembe) meccset nyomtunk, és a haverom vendégként a háromszög megnyomásával tudott csatlakozni. volt már olyan amikor pont 2 ellen játszottunk, de ugye az esetek többségében egy valaki ellen játszunk ketten
  • ToM1113
    #1067
    Online 2v2 zni szeretnénk, de nem tudjuk hogy kell...

    Próbáltuk már de mindíg rácsatlakozott valaki és akkor már 5 en voltunk...
    Kirugni meg nem tudtuk sehogy az illetőt.


    Beállítani se tudtuk sehogy hogy 2v2 legyen, csak minimum 5 vagy 11 játékost ír.

    Hogy kell lehet egy haverral tehát 2v2be jatszani?
    Köszönöm.
  • Christian88
    #1066
    Mostmár én is elérhető vagyok FIFA 11-ben, ha valaki akar játszani (PS3)
  • CzKaresz22
    #1065
    Sziasztok Fifa1Rajongók!

    Csatlakozz Te is Magyarország legnagyobb konzolos online Fifa11 bajnokságokhoz XBOX360-on!.
    Minőségi oldalon, folyamatosan induló bajnokságokkal!

    • Online ligák
    • Kizárólag magyar játékosok
    • Kiváló közösség
    • Tudásszintnek megfelelő bajnokságok

    Jelentkezz most! www.fifalivehungary.hu gamertag:CzKaresz81
    MSN: [email protected]

    Jelenleg is keresünk olyan tagokat akik komolyan szeretnek a Fifával játszani s legalább 1-2 naponta 1-2 meccs belefér az idejébe.

    Üdv, Karesz
  • vezérszuszu
    #1064
    Hali!
    PS3 FIFA11 -nél karrier módban hogy lehet fiatal tehetségeket kerestetni?
    Sehol sem találom.
  • TheSpecialOne
    #1063
    Aki akar játszani FIFA11-el vegyen fel ;)
    gt: TheSpecialOne24
  • Suffering
    #1062
    na ki volt FIWC-n?
  • vortel
    #1061
    Színvonalas PS3 Fifa 11 online bajnokságba lehet jelentkezni. kitartó, megbízható játékosokat várunk egy jelenleg 13-as mezőnybe. érdeklődni: ps3fifahungary.com, vagy MSN: [email protected], PSN: vortel
  • lemongrass
    #1060
    FIFA10-hez keresnék playmate-eket :D
    elég kezdőmódon rúgom a bőrt... de inkább játszanék online magyar társakkal, mint random... ;)

    gamertag: lemongrass82
  • taylorp
    #1059
    Sziasztok!
    Én is Ultimate Team-mel játszó pajtásokat keresnék XBOX360-ra.
    Gamertagom: taylorp79
  • Forrest Gump
    #1058
    Gondolom, amikor csinálod a fiókot, meg kell adni a gamertagod.
    Én PS3-as vók, de nem emlékszem már pontosan, hogy is volt.
    Kezdj neki, aztán majd adja magát! :)
  • báttyó02
    #1057
    aha ezt néztem,de akkor nemértem hogy hogyan látja a videóimat? mikor nekem van egy X xbox fiókom,és én itt csinálok egy teljesen más fiókot
  • Forrest Gump
    #1056
    Jah, természetesen kell csinálni egy fiókot, ha nincs még.
  • Forrest Gump
    #1055
    Itt belépsz, nevedre felül katt, media fül alatt megtalálod a videoidat.
    Mondjuk perpillanat szar az oldal.
  • báttyó02
    #1054
    lehet csak én vagyok béna,de a WC2010 játékban,mikor gólt töltök fel,kiirja hogy vmi ea sports football world weboldalon nézhetem vissza...nah ez holvan? találtam 1-2hasonlót,de nem enged belépni
  • zaki
    #1053
    kár :(
  • Forrest Gump
    #1052
    Jah, nem lehet.
  • zaki
    #1051
    fifa 11ben a virtual pro karakteremmel nem lehet online játszani rangsorolt meccsen? real madridba kellene lennie, de ha online játszom nincsa a keretben, csak ha offlineba tolom.
  • ToM1113
    #1050
    Hali!

    Ha valaki Ultimate Team ezik kérem segitsen már egy kicsit megértetni velem a dolgokat.

    Főleg az nem fér a fejembe hogy ha a játékosoknak ügyebár meccsenként csökken a contractja, és mondjuk egy újonan vásárolt játékosnak 7 meccses szerződése van, ha ez lejár, akkor hogyan tudom újra tölteni hogy tudjon játszani.

    Aukción láttam contract kártyát, nade minden egyes játékosnak venni kell hogy újra játékképes legyen?

    Coins adagolása elég szegényes szerintem, 1 meccs alatt 400-500 at kapok csak.
    Ha csak ilyen contract kártyával tudom visszatölteni a játékosokat, akkor minden pénzem elmenne rá...

    Store-on is lehet csomagokat venni, 1 ilyen csomagba általában 3 ilyen kártya volt... ez se megoldás.

    Szóval a legnagyobb problémám ezzel lenne..

    Túl hamar lejár a játékosok szerződése és képtelen vagyok ennyinek megújítani..

    Köszönöm a segítséget.