1129
  • Mayorpapa
    #1129
    Sziasztok! FIFA 16-tal, Xbox360-on próbálnék online játszani, de sehogy se sikerül. Mindent megpróbáltam már: van LIVE előfizetés, próbáltam portot nyitni manuálisan, összekötöttem a LIVE és EA accountokat, semmi eredmény, soha nem talál szervert :( Feladom...
  • zsolt515
    #1128
    Szia! Èn ps3-on nyomom a fifa 15-öt!
  • AntiHero
    #1127
  • Etelkozi Vata
    #1126
    nem nagyon pörög a topik, biztos kevesen fifáznak PS-en.
    Én viszont a FIFA 15-ben csináltam egy pro klubot, magyaroknak, jó lenne, ha összeverődnénk páran...
    Etelkozi néven vagyok, a klub Cinkota
  • Verseghy
    #1125
    Sziasztok!
    Elég noob PS4 tulaj vagyok, azt akarom megkérdezni, hogy tudok-e úgy Coopozni online FIFA '15-ben, hogy egy haverommal aki mellettem ül éd egy gépen nyomjuk online másik két gyerekkel akik egy helyen ülnek?? Vagy akárhogy. :D

    Ha igen akkor ingyenes-e?

    Köszönöm! :)
  • zsolt515
    #1124

    Fifa 15-ben ha belépek a FUT-ba azzal az e-mail cìmmel amit a Fifa14-hez használtam akkor miért dobta be hogy csináljak ùj csapatot miért nem vihettem tovább azt amit a 14-ben elkezdtem?
  • bacaelit
    #1123
    Sziasztok Xbox One-on játszótársakat keresek. Általában Pro Clubal játszom! Vegyen fel aki szívesen játszana velem. LaczzGO
  • rmfc
    #1122
    remélem jó helyre írok: xbox360-on fifa 14-gyel játszom,de sokszor ha az ellenfél adja be a labdát nem vált embert és sokszor emiatt nem tudom kifejelni a labdát,mert már csak akkor vált embert,amikor odaér a labda. másnak szokott ez így lenni? vagy én csinálok valamit rosszul?
  • Rdinho10
    #1121
    mármint a menük közötti váltás stb...
  • Rdinho10
    #1120
    Üdv,Valaki elmondaná miért laggol karrier módban a fifa 14(eredeti) ps 3-on? net kilőve.köszönöm
  • vortel
    #1119
    PS4-en klubozni aki szeretne vegyen fel!
  • miezviz
    #1118
    Sziasztok

    Játszótársakat keresünk fifa 14 ps4 es verzához.
    Pro Clubs meccsek:)

    ID: Daniel_Hun
  • zsolt515
    #1117
    Most nezem, hogy az osszes teljesitmenykategoria bent van nekem, es 527/360 van teljesitve, es 78-as szintu a jatekosom... a teljesitmenyek 82%a van kipipalva
    megszerkesztem ujra, de nemtudom h mit ronthattam el!
  • zsolt515
    #1116
    En nem online nyomom a jatekot, meg hogy tudom beallitani hogy milyen poszton jatszon azt a gep valasztja ki magatol.. nagyon idegesito hogy nem fejlodik KVK a posztom egeszen pontosan!
  • unrealnoise
    #1115
    Akinek van Xbox One-ja, az nyugodtan vegyen fel, ha néha van kedve egy kicsit online játszani. Nem vagyok húdeprofi de kezdő játékos sem, pár száz órát már azért beletoltam szerintem az utóbbi években... Xbox Live id: coldshelter
  • BONO
    #1114
    Sziasztok!

    Az lenne, a problémám, hogy van egy hónapos XBOX LIVE Gold-om amit sikeresen érvényesítettem, de amikor elindítom a FIFA 14-et ( a profilommal) azt írja ki, hogy, "pillanatnyilag nem érhetőek el az EA szerverei" ezután át megyek a boxon lévő másik profilba ott pedig simán bejelentkezik! Mi lehet a probléma?
    Válaszért előre is köszi!
  • Waczkor
    #1113
    Ott valami más hiba lesz,nekem 73%-on vannak a teljesítmények,igaz támadó középpályás vagyok,de 86-os az emberem online.
    Lehet nem jó poszton játszatod,nem arra van beállítva ahol játszik.

    Középpályásként felesleges a kapus meg védekezésre menni,mert nem is adja be őket,meg nem sokat fog dobni rajta.Mentális,lövés,fizikai,pass.Ezeket kell csinálni és akkor lesz jó az ember.
  • zsolt515
    #1112
    * Üdv!
    Fifa 14-el kapcsolatba lenne kerdesem... jatekos modban jatszok a teljesitnyek 78%-et teljesitettem de a jatekosom meg csak 77es szintu... Kozepalyas vagyok es a hatved es a kapus kuldeteseket nem tudom megcsinalni... igy hogyan lehet felfejleszteni 80szint fole vagy tovabb?
    Bocs hogyha rossz helyen kerdezem... :)
  • Attis38
    #1111
    Kösz!
  • Waczkor
    #1110
    Nem tudom,boxon 800 ms pont,playstationt nem ismerem,boxom van.
    Gondolom rá tudsz keresni store-on.
    Játékon belül is van opció hogy online pass vásárlása.Amikor megpróbálod elindítani a multi valamelyik részét akkor kérni fogja és ott lesz ilyen opció.
  • Attis38
    #1109
    Kösz,értem;) Store-on vajon mennyibe fájhat az ilyen,és melyik kategóriában érdemes keresni?
  • Waczkor
    #1108
    Online Pass=multis kulcs
    Tehát gyakorlatilag veszel egy cd kulcsot a multihoz.
  • Waczkor
    #1107
    Már valaki felhasználta a kódot.Egy kódot csak egyszer lehet regelni,lehet venni store-on online passot.Akkor tudod használni a multi részét is.
  • Attis38
    #1106
    És PS3-on nyomulnánk.
  • Attis38
    #1105
    Sziasztok!Lenne egy kérdésem:használtan vettünk egy FIFA 12-t.A dobozban benne van az online pass kódja,de mikor bepötyögkük,a játék azt az üzenetet küldi:ez a kód már nem érvényes.Használt játék esetén lemondhatunk az online játszadozásról? Vagy van valami megoldás?
  • fook
    #1104
    Cds verzióba olcsóbb...http://www.gameshop.hu/playstation3/fifa-13/8425
  • unrealnoise
    #1103
    annyi. :) vicc amúgy nem is értem.
    amíg mondjuk egy uncharted 2 6000 Ft... persze még ez is picis sok, de korrekt árnak mondható. a FIFA ára meg még pár játéké nagyon el van baszva...
  • fook
    #1102
    21000????
  • unrealnoise
    #1101
    PSN-en megvenném a FIFA 13-at, úgy tudom két gépre lehet telepíteni a játékot. nincs kedve valakinek felesben megvenni? (21.000 az ára, így 10500 lenne a cucc.)

    előtte akár vaterára is felrakhatom, ott azonnal le lehetne ütni, csak hogy lássátok, nem átbaszásról van szó részemről. :)

    de az is jó lenne, ha előreutalnátok, én meg átpasszolnám a játékot. :)
  • CzKaresz22
    #1100
    Sziasztok!

    Fifalivehungarys előrendelői akciónk s árunk, áraink:

    http://fifalivehungary.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=124:2012-08-28-11-10-03&catid=34:ultimate-liga

    Kérlek figyelmesen olvasd el a cikket s a szerint cselekedj!!!! Persze csak ha érdekel... Csak XBOX!!!
  • detoxic
    #1099
    Sziasztok.
    PS 3ra hogy,es honnan tudom leszedni a mAgyar bajnoksagot?(fifa12)
    Elore koszi a valaszt.
  • baaka
    #1098
    thx.
  • arsnl
    #1097
    persze hogy van.
  • baaka
    #1096
    sziasztok!
    Fifa 12, Xbox 360-as változatában van olyan 2 játékos mód, hogy van két kontrollerünk és egymás ellen játszunk?(Tehát 1box 1tv és 2joy van és egymás ellen akarunk játszani a gémben)

    Mert ha nincs akkor nem veszem meg a játékot.Előre is köszi.
  • zsolt515
    #1095
    Üdv!
    Ma megrendeltem a Fifa 12-őt!!!
    Nagyon várom már!
    Nektek mi a véleményetek a Menedzser modról...11-ben nem let olyan jó sztem...de a azt olvastam, h a 12-ben nagyon jó lett a menedzser mod...
  • CzKaresz22
    #1094
    Sziasztok!

    Eladó 3.500.000 coins, akinek kell szóljon PM ben! 2.750Ft/100.000 coins...

    Üdv, Karesz
  • unrealnoise
    #1093
    Nekem is pont ez a gondom, az gameshop.hu-n vettem és fóliás eredeti a cucc (PS3-as), a hibaüzenet meg ez: The code you entered not be correct or may no longer be valid.

    please check your entries. valaki valamit?
  • nikonone
    #1092
    hali. megvettem a fifa12 ps3 -t tegnap, viszont nemsikerul megcsinalni a multit... ea id-t elvileg megcsinaltam hozza, viszont mikor a kodot beirom, nem fogadja el. no longer szarsagot ir ki. a game eredeti zsir uj, en huztam le a foliat rolla. valaki tudna nekem vmi okossagot? koszi
  • Waczkor
    #1091
    Igazán befejezhetnéd az ilyen átverések reklámozását,mert csak téged minősít...
  • tesó07
    #1090
    MS pontot lehet nyerni állítólag: ITT