65797
  • Herold
    #65514
    A Back to Karkandot mindenképp érdemes, ha BF2-t is toltad. A Karkand, Sharqi, Wake és Oman pályák miatt.
  • Hecker007
    #65513
    DLC nélküliek vannak inkább. Én nem tudtam megcsinálni pár kieges achit mert nem találok szervert hozzá... Szerintem totál fölöslegesek a kiegek, max a Karkandot éri meg beszerezni.
  • Rony94
    #65512
    Arra lennék kíváncsi hogy az alapjáték mennyire játszható multiban? Érdemes beszerezni a DLC-ket vagy azok nélkül is vannak még telt szerverek?
  • Herold
    #65511
    Fogalmam sincs, de biztos Sándornak hívják.
  • bebe78
    #65510
    Sandorland szerónak ki lehet az adminja?
  • Herold
    #65509
    Már van, Sandorland a neve, 2 db (conquest).
  • V43 1105
    #65508
    Többször vásároltam nála, korrekt és megbízható. Másképp nem is ajánlanám, linkelném be ide. :-)
  • Vadnokedli
    #65507
    lokációban nincs.
  • Plata
    #65506
    Magyar BF3 szerver van?
  • PDes
    #65505
    És lehet tudni, hogy mennyire biztonságos az oldal? Tehát tényleg azt küldi amiért fizettem? :)
  • V43 1105
    #65504
    www.cdkulcsok.info, sima 1.990,- limited 2.490,- ..
  • 59th LeFty
    #65503
    Sziasztok!

    gamekeyz.net-en akarok venni sima BF3-at, de csak mindenféle UNCUT/ARMORED/ENDGAME stb verziókat látok. Ezek mind DLC-k és kell hozzá a sima, vagy hogy működik? Vagy az uncut az a sima?
    Köszi!

    http://www.gamekeyz.net/search?orderby=position&orderway=desc&search_query=battlefield&submit_search=Search

  • Adam Jonas
    #65502
    Miért?
  • SigS
    #65501
  • Bogdogege
    #65500
  • Vadnokedli
    #65499
    pár nap és annyi az accountodnak.. nem kellett volna megerősíteni.
  • Adam Jonas
    #65498
    Tegnap nagy nehézségek árán tudtam csak belépni, de ami érdekes volt, hogy az Origin is kért e-mail cím megerősítést(?!).
  • Vadnokedli
    #65497
    'kuki' törlés? nevermind. Nekem se lép be. Vagy is bent voltam de aztán láttam 0 BP
  • SNICKER
    #65496
    battlelog nektek se lép be?
  • item
    #65495
    Régi szép idők..
  • item
    #65494
  • SigS
    #65493
    Akkor egy kis nosztalgia
  • Vadnokedli
    #65492
    imádtam amikor tisztán vagy 10 szer fejbe lőttem a gyereket de csak porzott a feje. legjobb. :D
  • SZUsszan
    #65491
    Mint szinte mindenki. Ezzel szerintem most beburkolóztál egy szűk rétegbe.

    Sokkal többen szeretik a mai napig a modjaival a BF2t, mint az alapot.
    Ráadásul, ha meguntuk a modern köntöst, mehettünk FH2-zni.
  • Hecker007
    #65490
  • Jim Morrison
    #65489
    pont egy nem régi videó, talán ide is befér ehhez a témához :)
  • SNICKER
    #65488
    a modokat leszarom, mint szinte mindenki. senkit nem érdekeltek a modok, csak a ranked alapjáték + special force kiegészítő. fénykorában nagyon nagy játék volt. istenem deszerettem. még 2009-2010-ben is annyit kockultam vele fúúú
  • Herold
    #65487
    Elég fos lehet a BF4, ha a BF2-t ennyire istenítitek. Annak is voltak komoly hibái, én úgy gondolom, legfeljebb a modokkal együtt (pl. AIX, POE2) lehetett csak közel tökéletesnek nevezni.
  • SZUsszan
    #65486
    Szerintem amint a BFBC2-re lesznek total conversation modok, átveszi a BF2től a koronát. Addig a BF2é az, de csak a modok miatt.

    Mindenki isteníti, de jusson eszébe, hogy kizárólag a modokkal jobb, az alap BF2 már nem lenne olyan tuti.
  • Zozo76
    #65485
    Amugy anno a Vietnam is elegge szarul futott az akkori gepemen, ugyhogy nem sok Vietnam jatek-idot nyomtam el.
  • Zozo76
    #65484
    Tudom, de most mar azert nem kezdem el... :)
  • SNICKER
    #65483
    pont a lényeget, a bf2-t hagytad ki, istenkirályság volt a maga idejében
  • Zozo76
    #65482
    Anno a BF1942-vel kezdtem, aztan egy pici BF Vietnam jott, majd kizarolag COD ment evekig. A BF3-al tertem vissza (es hagytam a COD-ot abba vegleg), imadom, es a BF4-et is. Kizarolag konzolon jatszom (xbox, xbox360, xbox one), es mindket jatekot megvettem a premiummal egyutt (BF3/BF4). Ezt csak azert irom hogy nem warezoltam vagy ilyesmi, ugyhogy gondolhatjatok hogy mikor felroppent a hir hogy jon a Hardline, tudtam hogy meglesz a kovetkezo BF, bar zavart hogy kozel van idoben kicsit a BF4-hez. Hat de mikor meglattam par videot meg tesztet rola... nem vagyok biztos benne hogy megveszem... Pedig tenyleg BF buzi vagyok, de valahogy -legalabbis szamomra- annyira gyenge, hogy tenyleg egy DLC-nek eleg lett volna.
  • Hecker007
    #65481
    A BF2-höz képest tényleg több van benne, bf4-ben meg egy picit még több és itt már vannak tényleg új, modern dolgok. Ez oké, de ha megnézed a Hardline-t BF4-hez képest szart se kapsz, de még a BF3-ban is több tartalom van.
    De be is fejezem, nem sok értelme van ennek a vitának, úgy is mindenkit más érdekel, a Hardlinenak is meglesz a maga közössége.
    Én meg reménykedek, hogy a következő számozott BF ad majd annyit mint a 2 után a 3 és nem csak egy dlc szintjén fog mozogni.
  • Herold
    #65480
    Mindenki rohanna érte a boltba.
    Amúgy van ilyen, de nem BF, a Mount Blade Warband.
  • SNICKER
    #65479
    szerintem középkori bf kéne kardokkal és nyilakkal.. katapult lenne a tank, 1 katapultot 4 ember tolna.

  • Herold
    #65478
    Attól függ, mit hívsz "új" fegyvernek. A BF2-höz képest sokkal több fegyver van a BF3-ban, vannak köztük viszonylag újak is, mint az M39 vagy a PDW-R, a Javelinről nem is beszélve.
  • Betyar070
    #65477
    Sajnos ma már minden kommerszosodik és ez látszik a számítógépes játékiparon is. Ma elsősorban a 12-16 éves japó és amerikai kölykök ízlését veszik figyelembe. Épp ezért a csili-villi grafikára és effektekre helyeződött át a hangsúly a belső tartalom rovására. A bf2 óta szerintem csak lefele süllyed a tartalom, taktika.

  • Betyar070
    #65476
    Szerintem is gagyi a BFH, a rohangálásról, no meg a pénzszállító körüli campelésről szól az egész. Ó bocsánat majd elfeledkeztem a tetőn csipázó sniperekről! ( micsoda taktikai elem )
    Egy WWII-es BF az új garfikai, technikai lehetőségekkel piszok jó lenne. Mondjuk pl. az Ardenek-i csata,vagy a Kurszk-i tankcsata :)
  • Hecker007
    #65475
    Ehhez képest a bfben lókuki új fegyver nincs kb. A 4-ben van 1-2 újabb. A járművek no-comment kategória... A pályák nagy része gagyi, az uccsó kiegben kb minden map ugyanaz, ennyire fogyott csak el az ihlete a készítőknek. BF4 mappok se sokkal jobbak.
    A mostani grafikai motorral lehetne olyan felturbózott 1942-t csinálni, hogy mindenki rohanna érte a boltba. Ellenben a sokadik rókabőr bf iránt egyre kevesebben érdeklődnek.
    Itt lesz ez a hardline matyi is, tiszta cs:go copy az egész, totál fölösleges, 0 újdonságértékkel.