65797
  • tirpitz
    #65554
    A meglévő fegyverre hat.
  • Herold
    #65553
    Attack heli pilot upgrade: guided rocket. Ezt hogy kell aktiválni? Vagy a meglévő fegyverre hat? Melyikre? Én nem látok semmi különbséget...
  • dr Kotász
    #65552
    Darabos, szaggató animációk, töredezett mozgás, ilyesmiket szüntet meg.
  • Herold
    #65551
    És ha előrébb tolom, annak milyen hatása lesz? Milyen problémán segít?
  • dr Kotász
    #65550
    Minél közelebb a nullához.
  • Herold
    #65549
    A Network Smoothing csúszkát hova kell tolni, hogy ne lőjenek le 5 perccel azután, hogy befordultam a sarkon?
  • SZUsszan
    #65548
    A Bf1942-es/Bf2-es rendszer nekem is jobban tetszett, de még jobban a realisztikusabb modoké.

    Miért tud a heli a levegőben újratárazni 2x8 rakétát. Lőjön csak 8 rakétát és húzzon haza.

    Nekem is hamar el tud durranni az agyam, amikor belépek egy szerverre és a bázist répázzák jettel, helivel, sniperrel és tankkal egyaránt. Rögtön lövik az újraspawnoló járműveket úgy, hogy még senki sem szállt még bele az ellenfélnél és erre verik a brét.

    És ugye végtelen lőszerrel. Nehogy el kelljen mozdulniuk a saját pontjukhoz, hogy felszusszanjanak a szerencsétlenek 1-2 percre...

    De már az egy profi pilóta-gunner páros is qrva idegesítő, amikor addig röpköd a bázis felett aratva, amíg valaki nagy nehezen bele nem talál, akkor meg elhúz javítani kb. 2 perc múlva újra visszatér.

    Ennél már csak az a szarabb, amikor még el is lopják a saját helinket is.
    Utoljára szerkesztette: SZUsszan, 2014.09.02. 17:11:13
  • Herold
    #65547
    Na ja, a Cobrának sem volt végtelen lőszere BF2-ben, azt is újra kellett tölteni.
  • SNICKER
    #65546
    + a bombázást is meghagyhatták volna bf2ből
  • Tono34
    #65545
    A bázison újratölthető volt a készlet, ezt kár volt kivenni a játékból.
  • Herold
    #65544
    De az már kibaszás, hogy végtelen mennyiségű flare-rel rendelkezik a heli és a jet is. BF2-ben úgy emlékszem, 2 db volt összesen. Így a jet a földről gyakorlatilag lelőhetetlen.
  • SZUsszan
    #65543
    Én úgy vettem észre, ha folyamatosan jól időzítve dobja el az IR zavaróját a heli/jet, akkor egy AA gyalogosnak nagyon kevés ideje marad két csapdamentes szünetben betalálni, pláne, hogy a heli/jet kirepül a hatótávból és akkor jön vissza, ha már újra él a csapda.

    De kettő AA gyalogos, egymástól távolabb... nos az már probléma. =)
  • Betyar070
    #65542
    Igen, az AA gyalogos kellemetlen ellenfél, mivel gyorsabban tud újratölteni mint a heli rakétaelhárítója. Épp ezért biztonságos távolságból kell elintézni őket vagy folyamatos manőverezés. Normál módban biztos hogy a legfélelmetesebb fegyver, ha jó kezekben van. Hardcore módban már nem annyira erős, nagyobb az esélyei a többi fegyvernemnek, főleg a jeteknek.
  • Adam Jonas
    #65541
    Valakinek van még olyan problémája, hogy nem tud bejelentkezni az EA Online-ba a játék, amikor csatlakozna szerverhez? Végig néztem már jó pár megoldási lehetőséget, de eddig egyik sem vált be.
  • Adam Jonas
    #65540
    Sajnos múltkor volt részemben egy olyan fordulóban, amikor a kedves ellenfél pár km-es magasságból szedett le mindenkit helivel...32-en nem tudtuk leszedni, mert a) RPG-hez túl magasan volt, b) se repülővel, se helivel nem lehetett felszállni, mert addig lelőtt mindenkit.
  • Plata
    #65539
    Nekem az a kedvenc szórakozásom,nálam enginek mindig 6 AA rakéta van betéve.
  • Betyar070
    #65538
    Csak barátkozom :D
  • V43 1105
    #65537
    CB 1V1? ez kb az a szint volt ..
  • Betyar070
    #65536
    Minek erről vitatkozni ? Vitatkozni a gyerekek szoktak , a férfiak viszont küzdeni. Gondolod felmegyünk egy szerverre és lejátsszuk,ennyi.
  • Adam Jonas
    #65535
    Erről tudnék veled vitatkozni. :)
  • Betyar070
    #65534
    Hát azért ezt nem merném állítani. Tény, hogy sok az amatőr pilóta, és még több az idióta gunner, de jó kezekben igen csak félelmetes kalapács tudd lenni. Még a jet sem igazán ellenfél számára, a dupla jettől kezdd izgalmassá válni a dolog , de még ilyenkor is 60-40% az esélye ha van egy jó gunner. ( szólóban talán 50-50% ) A földi egységek pedig legtöbbször (beleértve az AA-t is) szinte tehetetlenek vele szemben, csak ésszel kell játszani vele. Nekem legalább is ez a tapasztalatom. :D
  • Norby646
    #65533
    Ügyes!
  • Herold
    #65532
    Noshahron amúgy sem élnek sokáig a helik.
  • Rony94
    #65531
    Van érzéked a helikopterek lelövéséhez! ;)
  • csizihungary
    #65530
    Még tavaszról maradt néhány tankos mozzanatom, azóta nem játszok, gondoltam felteszem:
    Jó szórakozást!
  • Vadnokedli
    #65529
    Ahogy idézted "High KDR" Kill-Death-Ratio.

    Gyilkolás-Halál-Ráta alapján BAN/Kickel a szerver. Amúgy meg egy magas szintű ember is lehet noob.
  • komi28
    #65528
    Köszi a választ, rang alapján jóval nagyobb rangúak is vannak fent most is :(
  • dr Kotász
    #65527
    Kezdőknek szóló szerver, te már túl jó vagy hozzá.
  • komi28
    #65526
    Ja még valami ez pontosan mit jelent? Ezzel a hibaüzivel nem enged be egy sokat látogatott szerverre. Bannolást értem csak az indokt nem :(: Game disconnected: you have been banned from this server. Stated reason: Noobs only server!-High KDR(Temporary/10080)
  • komi28
    #65525
    Originen átlehet írni a nevet, hogy multiban más néven szerepeljek? Illetve esetleg lehet 2 névvel szerepelni(nem egyszerre játszani a névvel) egyikkel 0 szintről kezdeni?
  • SigS
    #65524
    Igen, úgy gondoltam, rosszul írtam
  • Herold
    #65523
    Nekem is úgy tűnik.
  • Vadnokedli
    #65522
    Akkor NEM lesz ejtőernyős.
  • SigS
    #65521
    Ha fölötte tető van akkor ejtőernyős lesz tuti.
  • Herold
    #65520
    Mitől függ, hogy a spawn beacon mellé spawnolok, vagy jóval fölé, a levegőbe? Utóbbi akkor is előfordul, ha a cucc mellett van hely bőven.
  • scomcomputers
    #65519
    Sajnos létezik...nem sokan tolják ezeken a mapokon,pedig nekem is ezek jöttek be anno...
  • Herold
    #65518
    Létezik, hogy az Aftermath-al egyetlen szerver sincs? Én nem találtam Epicenter vagy Markaz mapos szervert. Ha bejelölöm az Aftermath dlc-t a browserben, mapok kijelölése nélkül, akkor sincs találat.
  • ZzoleE
    #65517
    Most a premium 5,99 euró originen. Beszerzem majd az ingyen alapjáték mellé :)
  • Rony94
    #65516
    Köszönöm szépen a gyors válaszokat. :)
  • Jim Morrison
    #65515
    én (is) csak a back to karkandot szereztem be