59
  • tungi52
    #59
    Ez Sci-fi???
    Inkább valami jövőben játsződó sokadik kategóriás akciófilm.
    Dobó Katához meg annyit, mindenki jobban járna ha abbahagyná.
  • Hellion
    #58
    Erőltetett ez a Dobó Kaka. Egyszerüen tehetségtelen, csak a testéből próbál pénz csinálni, filmezéssel, de hát über béna.

    Nekem egy Resident Evil utánzat jutott eszembe, amikor megláttam, hogy Dobó Kaka és Sci-fi.
  • loga
    #57
  • rolika
    #56
    katáról mindig az jut eszembe, hogy andy vajna nőjeként SEM sikerült befutnia hollywoodban...
  • Sir Quno Jedi
    #55
    Eezen bexartam! Kurva dúra ez a trailer! :DDD Van benne összesen 4 szereplő (már ha ezek azok) és amit művelnek az kész. Meg a narrátor... Ááááááááááááááá!!! :D
  • ericghar
    #54
    Mondjuk aki ilyen filmet megrendel az amazonon, aztán izgalomtól remegve várja a postást, az tuti, hogy előtte beszedett valamit
  • echo
    #53
    Nem tom minek csinálja ezt... szarabb szerepei vannak mint joey-nak a jóbarátokban... nem tud itthon megélni vagy mire jó ez az egész bohóckodás? Ha meg kint akar élni inkább keressen egy gazdag féjet oszt csókolom. Legalább azzal nem alázza porig magát, mint ezekkel.
  • neoG
    #52
    "nem tudok elég jól szopni".hát ez pech
  • Atisz #51
    Engem kicsit a Fallout-ra emlékeztetett (poszt nukleáris terep, autóroncsok, sötét belső terek) sajnos annak jó tulajdonságai nélkül :P
    A narrátor hangja tényleg ciki, a shower-shovel szintű poénokért pedig vannak olyan helyek a Földön ahol ölnek...
  • Atisz #50
    Szerintem ez nem (csak) az ő hibája. A kelet-európai színészek/színésznők kb. erre jók Hollywoodban...
  • jin
    #49
    Hát ez egy nagy kalap sz@r!
  • Aramir
    #48
    Valahogy az 80-as évekbeli olasz madmax utánzatokra emlékeztet :D
  • magus
    #47
    szegény nem tudok elég jól szopni, így nem jut filmszerepekhez, amihez jut ott is csak a buta ribanc aki beszopta magát a filmekbe kategória söt a fejéről, én adni akarok dobo katanak egy kis penzt, hogy ne kelljen tobb faszt tovig szopnia : /
  • Petys
    #46
    áááááááhhh
    az egész trailert már maga a narrátor hanglejtése nevetségessé teszi...
    A hihetetlen minőségű akciójelenetről nem is szólok inkább...
  • I.C.ram
    #45
    Az lószar. Itthon kb ennyibe kerül egy Jóbarátok sorozat epizód forgatása :D
  • Erpy
    #44
    Ezt a pénzt inkább költötték volna beteg gyermekekre, minthogy az ilyen Dobó Kata szerü nullák meg a rendezőik elbaxák, ultragagyi fosra.
    Eleve undoritó ez a csaj, hogy annó Vajnabácsin hátán akart bejutni Hollywoodba. Gusztustalan egy nagy nulla ez a csaj.
  • knightbali
    #43
    Még egy magyar közönségfilm is a többszörösébe kerül ennek. :D
  • Darth Sith
    #42
    "A Ben David: Broken Sky címmel futó 100 ezer dolláros költségvetésű mozi"
    :DD

    Mennyiből is készült a superman? 250 millió $ ? :D
  • daanika
    #41
    annyi sok szakma foglalkozas van a vilagon. miert pont szinesz akar lenni? es miert ennyire nagyon ha nemmegy.

    a masik meg hogy ezesetben "Kinek a faszát tisztelhetjük benne?" Andrew mar kirugta addig ertheto volt, de most ki tolja bele a filmekbe?
  • Heimdall
    #40
    Ez az előzetes valószínűleg a leg-leg gagyibb amit valaha láttam... Szerintem ezt a filmet is passzolom.
  • Skyline
    #39
    Nemtom mit vannak egyesek oda ettől a csajtól,jó helyen szopta a megfelelő faxt (vajnabácsi) így bekerült pár b vagy még gagyibb kategóriás filmbe,de semmi extra....
  • feamatar
    #38
    ... ez nem lehet igaz...pls mondjátok hogy egy rossz álom... nem hiszem el hogy ilyen film létezik...ezt egy amatőr filmes stáb felülmúlja...
  • winnie
    #37
    "az Elemi Ösztönhöz, mint az Armogeddon II-III stb. filmeknek az Armogeddonhoz. Semmi."

    ööö, valamit benéztél:) armageddon 2-3 nincs. van egy magyar című, alcímes armageddon 2, ami ugye kamu cím, de az elemi ösztön 2-ben nem csak a producer személye azonos az első részével, de ugyanaz a színész ugyanazt a fő karaktert alakítja. szóval teljes jogú folytatás.
  • Inquisitor
    #36
    A "Csak szex"-ben jól játszott, ami nem piskóta mert a film egyáltalán nem volt olyan jó, mint sokan állítják. (Ellenben a Teréz anyu meg sokkal jobb volt, mint sokan állítják.)
  • T0nk
    #35
    A Star Wreck: In the Pirkinning sokkal színvonalasabb.
  • Inquisitor
    #34
    "Így kerülhetett bele az Elemi ösztön második részébe,..."
    Gondolom az még a cikírónak is tiszta, hogy ennek a ******-nak annyi köze van az Elemi Ösztönhöz, mint az Armogeddon II-III stb. filmeknek az Armogeddonhoz. Semmi.
  • winnie
    #33
    hidd el, próbálkozott ő sorozatokkal, csak ugye egy pár mésodperces szerere is elég komoly casting van. (a csi-ben,m ha nem is volt sokáig, de baromi fontos szerepe volt legalább:)
  • Kemuri
    #32
    Na Rachel Griffiths szerintem k*rva nagy színész!!! 6FU-ban olyan szinten hozta Brenda karakterét, hogy ÁÁÁ. Szerintem az ilyen "sorozatszínészek" teljesen egyenértékűek a nagy hollywoody nevekkel, már ami a tehetséget illetni, ilyen sztártőzsdéken biztos nem érnek annyit ;)
    Lehet Dobó Katának is be kellett volna próbálni valami középesen nézett sorozatot ahelyett hogy volt pár másodperce a CSI-ban és annyi.
  • Real13
    #31
    Dobó Kata egyedül a Miniszter félrelépben volt jó,ott meg sok mindent nem kellett csinálnia.A Szabadság ,szerelem remek film volt szvsz,egyedül ő rontotta el a színvonalat,de nagyon...Hihehetlen szar volt..
  • Macc
    #30
    Na ez a film kegyetlen szarnak tunik. Izeke meg meg egy rossz szinesznot sem tudna eljatszani.
  • Erpy
    #29
    Szerintem meg szar szinész a csaj. Nézzétek már meg hogy beszél. Úgy artikulál még magyarul is, nemcsak angolul, hogy hallgatni is rossz. Nem természetes ez a beszédforma.
    Nameg tehetség is kell, az pedig neki nincs.
    Ha valamihez nem ért az ember, csináljon mást. Én igy vagyok a magyar filmek nagytöbbségével is. Egyszerüen szarok.
    Van egy olyan, hogy szinészi játék, és hogy az a karakter megfogjon téged egy filmben, legyen az jó vagy rossz szereplő.
    Én mindig az Üvegtigrist szoktam felhozni. Az vérprofi mindenben, nem akartak túljátszani, csak adták a tehetségüket.
    Ez a csak miben nyújtott valamit? Semmiben.
  • haxoror
    #28
    Pocsék érzés amikor valami nagyon rosszra készülsz és még valami annál is rosszabbat kapsz, ez a trailer igazi büntetés...
  • NEXUS6
    #27
    Ha itthon marad sztár lenne, ott meg olyan filmekben játszik, amit nálunk is csak a B múvik dramaturgiai kellékeiből szakdolgozatot író egyemisták néznek meg (mind az 1).
  • Brainpumper
    #26
    Nem tudom ti hogy vagytok vele de Dobó Kata irtó randa volt a Szabadság Szerelemben. Ráadásul úgy fog kiöregedni hogy nem csinált semmit odaát. Azért én sajnálom. Kár érte.
  • Help17
    #25
    Nem hinném hogy Rachel Griffiths tehetségesebb, jobb színésznő lenne mint az "AAA mozifilm sztárok", bár ettől függetlenül sorozatokban remekel. Ugye Brothers & Sister meg Six Feet Under. De azért hozzáteszem hogy ha a box office erelyét nézem a mai színésznőknek, egyik sem tartozik az AAA kategóriába, hiszen egyik színésznő sem képes pusztán cak a nevével 30 millióval megnyitni egy átlag romkomot vagy drámát. Mondjuk a férfiak közül se sok ilyen található. Ha az az A listás sztár aki állandóan folyik a csapból akkor Griffiths vagy más híresebb tv sztár bizony tehetségesebb egy Jessica Albánál vagy talán még Halle Berrynél is, bár ez utóbbi elég erős kijelentés.
  • Wittgen
    #24
    Azért ha körülnéztek a sorozatok/tv filmek tájékán, akkor sokkal több tehetséges színészt találtok, akik se nem híresek, se nem AAA mozifilm sztárok. Itthon is kezd trendi lenni, hogy ua a pár fickó/csaj szerepel a mozifilmekben (ugyanazt a pár embert sztárolják, függetlenül attól,h . teherséges-e).
  • winnie
    #23
    jaja, csak itthon jó a sajtója. és itthon valóban csinlt sikereket.
  • Help17
    #22
    Vajna iszonyat rég nem csinált sikeres filmet, azaz igazásg hogy ő a hollywoodi producerek rangistáján a béka segge alatt van.
  • Kemuri
    #21
    Jobban belegondolva igazad van. Én is inkább azt tartom valószínűnek, hogy egy nagyon erős hátszéllel rendelkező de tehetségtelen valaki előbb lesz ismert mint egy tehetséges de kevés támogatást kapó színész. De mindemelett én úgy gondolom Vajnának van olyan kapcsolatrendszere a régmúlt időkből, hogy ha Dobó Kata tehetségesebb többre vihette volna. Persze erősen csak B kategóriában. Szóval én azt mondom ha nincs Vajna akkor nehezen hiszem el, hogy lett volna CSI meg 15 Minutes is akár. De lehet tévedek.
  • Vucli
    #20
    "a bugyit is le kell tolni néhány esetben." "Igy aztán egy magyar lánynak amerikában nem sok esélye van"
    Ha csak ezen múlna szerintem sok világhíres szinésznőnk lenne