59
  • pauly
    #19
    Hát nem tudom,de akár jó,akár rossz,én Dobó Katát nem tudnám elképzelni egy kasszasiker filmben mint főszereplő meg híres színésznőként.Nemhiába nem vitte sokra,és szerintem ha tényleg jó lett volna,akkor Vajna betudta volna juttatni valami komolyabb filmbe is.De szerintem ha valami csoda folytán sikerülne egy kasszasiker filmbe főszerepet kapnia,akkor se kapna többé olyan szerepeket.Bár mivel az kizárt,így kár róla beszélni :)
  • floatr
    #18
    Ennek a nőnek inkább a mellei népszerűek idehaza :)
  • Vucli
    #17
    Uhhhh a trailert csak most néztem meg, nagyon durván üt
  • assdf
    #16
    Szerintem nagyjából az van hogy amerikában a szinésznők tehetsége többé kevésbé egyforma, csak épp ha bekerülsz pl egy titanicba vagy hasonló filmbe mint főszereplő, akkor már nyitva van előtted az út bárhová. Népszerü leszel hires és általában sikeres is. Akkor is ha egyébként egy nyafogó hisztis idióta picsa vagy.
    Ha meg nem kerülsz be, akkor lehetsz bármilyen tehetséges is, max videófilmekben kapsz főszerepet.
    Ahhoz pedig hogy bekerülj ahogy már irták lejebb igen erős hátszél kell, megkockáztatom a bugyit is le kell tolni néhány esetben.
    Nagyjából ennyi. Igy aztán egy magyar lánynak amerikában nem sok esélye van.

    pedig egyébként bár egyesek mindig hajlamosak dobó katát lesajnálni, szerintem jó szinésznő, a magyar filmjei alapján. Csak beleesett abba a hibába, hogy elhitte hogyha majd kimegy amerikába egyből főszerepet kap a kasszasiker filmekben.
  • pauly
    #15
    "de a bunyó jól néz ki"
  • Erpy
    #14
    Ez egy vicc.
  • dartois83
    #13
    ......úgy látszik mindenki hasonlóra gondol a trailer láttán...nekem a Knights of Cydonia klippje jutott eszembe a Musetól...

    http://youtube.com/watch?v=jV1bRfLHA3A
  • pauly
    #12
    Hát azért 100 ezer dollár (18 millió ft)nem valami sok :)
  • Wittgen
    #11
    Elég gagyinak tűnik a film, de a bunyó jól néz ki.

    Dobó meg elég jó színésznő lett mára (pl Csak szex c. filmben sem pocsék az alakítása, hanem elég jó)...
  • pjke
    #10
    Mia túró került ebben 100000 dollárba. Házilag jobbat csinál egy 10 éves.
  • KoS
    #9
    Huhh, ez a trailer odavert :)
    Rosszabb volt, mint amire a szoveg alapjan szamitottam :D
  • Vucli
    #8
    Szeretni valakit valamiéért
  • winnie
    #7
    "Dobó Katát meg ha Andy Vajna nem tudta feljebb juttatni az már valamit elmond a színésznői képességeiről. "

    ööö, szerintem ez vajna amerikai befolyásáról mond el valamit. lehet valaki bármilyen rossz, ha van hátszél nem számít. és lehet jó, de ha nincs hátszél, nem ér el semmit.
  • Kemuri
    #6
    Erről a trailerről most frankón a "worst movies ever" válogatás ugrott be, Egybe be lehetne vágni az egészet, főleg az a nagydarab csávót, te úr isten...
    Dobó Katát meg ha Andy Vajna nem tudta feljebb juttatni az már valamit elmond a színésznői képességeiről.
  • samubala
    #5
    Ez a katasztrófa nem a nukleáris háború !
    a 12 éves unolaöcsémék csinálnak ilyen minőségű filmeket
    2 gagyi analóg kamerával poénból
  • NEXUS6
    #4
    Asszem Harrison Ford mondta, hogy borzasztóan fél attól, hogy rosszúl választ és olyan filmben fog szerepelni, amit nem kellett volna elvállani, mert elindítja lefelé a lejtőn.

    Nos Katánknak ettől már nem kell tartania.
  • Hedgehunter #3
    Atyauristen...... Bar meg mindig jobb mintha itthol probalkozott volna....
  • winnie
    #2
    ööö, nem lesz. van. már megjelent. az amazon-helyezés önmagáért beszél:)
  • CybeRick
    #1
    Ez valami förtelmesen béna 3. kategóriás film lesz. A bukás garantált.