23
  • Vardar
    #23
    Jujjjj. Ez szívás. Utolsó árusítási nap 80%-os kedvezmény az XP-re és én akkor veszem majd meg.(csak álom nem komoly)
  • Pycur
    #22
    Hát lol...kb 3 hónapja mondtam le a windows milleniumról, maximálisan kielégített csak új gépet vettem és az új VGA már nem támogatta....
  • Vardar
    #21
    Bocs, rosszul írtam csak Vista alatt fog futni a Halo3.
  • BlackRose
    #20
    csak Vistán, de ez a DX10 miatt van gondolom. Ha az MS akarná, a DX10 3 napa allatt lenne XP-re is, és nem vagyok 100% biztos, hogy hamarossan nem lesz, mert a játékipar is partner és az MS a partnerei kéréseit teljesíteni szokta, amikor nagyon muszáj.
  • zentus
    #19
    Iparban xp megy.. plck nagyrészét nem is lehet megizgatni Vistával mert impotens a soros port kezelője...
    Nagyon folyamat vezérlő csak xpn futt....
    Ahogy ismerem ezeket a szoftvereket gyártokat nem is fognak arra felé menni...
  • Vardar
    #18
    A Vista mi többet tud? Ami fut Vistán nem fut XP-n?(Halo 3 PC verziója állítólag csak XP-n fog futni)
  • floatr
    #17
    Az oprencerek többsége új gép vásárlásakor szokott elkelni. Namost nekem úgy tűnik h a legtöbb vásárló az új gépére inkább XP-t akar a viszta helyett. Nekünk éppen ezzel volt bajunk: ez az új szarság télleg inkompatibilis még azon a gépen is, ami erre lett marketingileg tervezve.

    Node mindegy. Minél hamarabb tűnik el az XP, annál hamarabb fogják fel az emberek azt, hogy ez a redmondi cucc gáz.
  • BlackRose
    #16
    Ha ennek a mondatnak értelme lenne akkor a Vistán nem futna semmi, mert ha hiszed ha nem a meglévő szoftver óriási többsége XP-n lett fejlesztve. De ne a fejlesztőcégekre gondoltam, tudod nagyon kevés Windows-on fejlesztenek, a legtöbb cég irodai melóra használja. Különben XP/Server 2003-on tökéletessen fejleszthetsz Vistára csak az Windows SDK-ra van szükséged (ingyen letülthető az MS-től). És azt sem szabad elfelejteni, hogy a fejlesztések túlnyomó része .NET Frameworkra készül :) ami ugye tökéletessen működik az XP-n vagyis semmivel sem marad el a Vistahoz képest.
  • wanek
    #15
    Aki mondja, te !
    Hol akartam én bármit is eldönteni? Szövegértésed alulról veri a nullát? Ha csak gyalázkodni tudsz egy topicban, akkor a szellemi szinted egy óvodásét sem éri el.
  • turul16
    #14
    Melyik cég akarna ? Az OTP ? LOL
    Elvileg kompatibilis
  • Gabesz84
    #13
    hja, csak a cegeknel maradva, XP-n eleg nehez Vistara fejleszteni :)
  • mikike
    #12
    ez a wanek egy barom

    ne te döntsd már el légyszíves, hogy valaki mikor akar xp-t venni
  • Zpalee
    #11
    Szerinte, azért ebben az is közrejátszik, hogy maguk is tudják, mennyi javítanivaló van még az agyonmagasztalt Vistájukban...
  • BlackRose
    #10
    Különben félfüllel hallottam a közelmúltban egy MS rendezvényen, ahol MS foglalkoztatottak voltak jelen, hogy vannak az MS-ben is olyan fejlesztők akik nem akarnak váltani Vistára és méghozzá nem is apró fejlesztők, hanem állítólag meghatározó szerepet betöltő fejlesztőkről van szó. Nem tudom, hogy ez igaz e, de mindenképpen szerintem van értelme a dolognak.
  • BlackRose
    #9
    Marad az még tovább. A csili vili csak a consumer-piacon fogy de ott is csak új gépekkel, a cégeknek kb. semmi értelme váltani, felesleges pénzkidobás lenne. Jól mondja az a blogger, hogy az MS-nek ezt el kell temetni, még nem késő.
  • dez
    #8
    Lesz ez még halasztva tovább is...
  • Vardar
    #7
    Én az XP terméktámogatásának végéig nem akarok váltani Vistára. Azért ha az ár lejjebb menne vennék belőle.
  • asysoft
    #6
    OS-eknek nem igazán szokott csökkenni az áruk.
  • wanek
    #5
    Amit én használok, azt nem lehet megvenni: egy kiherélt xp :)
  • HUmanEmber41st
    #4
    Hátha jól lemegy az ára, aztán veszek még 1-et :D (XP-t)
  • wanek
    #3
    Aki eddig akart, az vehetett xp-t. Aki eddig nem vett, az ezután sem fog, max. termékkapcsolással (előtelepített xp).
    XP esetében ma már a terméktámogatás határideje a lényeg, nem pedig az, hogy kapható-e és meddig.
  • egyember1
    #2
    uncsiii
  • szombi
    #1
    jeeeeeee