3291
  • Lelouch
    #3011
    És mi lett volna abban a fillerben? Már az utolsó kettőben se tudtak mit kitalálni...
  • Lelouch
    #3010
    Az elég gyenge volt.
  • armageddon666
    #3009
    Ja az "új" az a Hell's arc.
  • armageddon666
    #3008
    Pedig kb. annyi volt nézhető az egészben. :) Van néhány karakter ami stílusosan harcol, és ennyi. Valamiért youtube ajánlotta nekem az új Bleach moviet vagy valami klippet belőle. Belenéztem, a koreográfia egész jó, a történetből csak szeletek vannak, annyira az sem gáz. Most hogy már el tudok vonatkoztatni attól hogy inkonzekvens szutyok világ (igazából nem is törődök vele, meg ennyi részletből fel se tűnt). Igazából lehet, hogy jobb mint a manga. :D

    Viszont amit láttam, ott a rendezés nagyon gáz, a hangok és zenék is jobbak voltak régebben.
  • davidka003
    #3007
    Hát szerintem még egy fasza 30 filler rész is jobb lett volna minthogy szünet.
  • Lelouch
    #3006
    Tuti fogják folytatni, még Ichigo is mondta a rész végén, hogy "see you again"
  • Lelouch
    #3005
    Na a mai 366. résszel az anime véget ért. Elég hatalmas űrt fog maga után hagyni nálam, kb. a HM-ben zajló Ichigo vs. Grimmjow harc óta néztem hétről hétre az új epizódokat... De jobb így hogy lezárják, még csak 5 fejezet jött ki az új arc-ból, így extrém hosszú fillerre lett volna szükség.
  • Mardel
    #3004
    Nah megnéztem az utolsó anime részt.
    Kicsit több akciót vártam, de nagyobb súlyt kapott a lelkizés benne.
    Érdekes eddig azt az elméletet olvastam hogy ne legyne annyi filler ezért leállnak az animével mikro beérik a mangát.
    Viszont szerintem teljesen leállnak az animével mivel a Tokyo TVn csak annyit mondtak hogy március 27-ével befejezik az animet. Folytatásról nem írtak semmit, a hírt meg nem is részletezték hogy miért és meddig...
  • RAZOR27
    #3003
    válaszd a db-t én nemrég fejeztem be :D
  • davidka003
    #3002
    Kár, hogy jövőhéten lesz az utolsó rész.
    Azon gondolkoztam újra nézem az egész sorozatot fillerek nélkül de lehet a Dragon Ball-t kezdem el. :D
  • xblades
    #3001
    Igen ezek a régmúlt (Rukia) részeit idézik nekem, bár most a szünet előtt elvártam volna egy vagy két résznyi fillert olyant mint a tengerparti nyaralás volt, azok a részek még jók voltak.
  • davidka003
    #3000
    Pótoltam kicsit a lemaradást, 355-361-ig animéből, hát elég szuper lett. Mindenki átbasz mindenkit és jó volt ez a bizonytalanság, nem sejtettem mi fog történni.
  • Lelouch
    #2999
    Kint az új fejezet. Elég hamar vissza lettek hozva a képbe az arrancarok. :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kár, hogy Nel még mindig gyerek formában van. :S
  • Drephis
    #2998
    nincs manga, nincs heti kubo dózis
  • xblades
    #2997
    Kösz
  • Lelouch
    #2996
    Vége lesz.
  • xblades
    #2995
    És már lehet tudni mi lesz az anime sorsa?
  • Lelouch
    #2994
    Én személy szerint örültem neki.
  • xblades
    #2993
    Igen elég gyorsan lerendezték az egyes csatákat:(
  • RAZOR27
    #2992
    azért vicces az anime :D eddig hogy húzták az időt minden szarral, mostmeg hirtelen belecsapnak a lecsóba és amennyit csak lehet leadnak egy részben :D
  • Lelouch
    #2991
    Végre egy jó fejezet. :) Kész felüdülés a fullbringer shit után. Viszont az aggaszt, hogy Kubo nagyon nyomatja ezt a lúzer shinigamit, a múltkori cover page után most a színes oldalon is ő volt rajta Ichigóval.
  • LeventeV
    #2990
    Mondom én, hogy meglepő lenne. XD
  • Lelouch
    #2989
    Úgy néz ki, még se ér véget az anime?!
  • NEOreg3
    #2988
    ezt már Aizen legyőzése után meg kellett volna lépniük
  • Lelouch
    #2987
    Jobb is így.
  • LeventeV
    #2986
    Gondolom én is, hogy majd készítenek abból is animét, csak kicst meglepett, hogy nem tesznek be egy fillert.
  • Lelouch
    #2985
    Semmi akadálya annak, hogy később ne lehessen folytatni...
  • LeventeV
    #2984
    Akkor az utolsó arc-ot nem fogják feldolgozni?
  • Lelouch
    #2983
    Március 27-én véget fog érni az anime.
  • Lelouch
    #2982
    Ja, elvileg fullbringerek.

    De ha pl. egy helyettes shinigami ugyanúgy idősödik, mint egy rendes, akkor az valahogy nem pászol össze az emberi testével...
  • armageddon666
    #2981
    nem hogy a helyettes shinigamikkal, hanem úgy alapvetően az egész világ nincs átgondolva a Quincykkel, a Fullbringeresekkel... Azt az arcot nem igazán követtem, de ha minden igaz Chad és Orihime is Fullbringer ugye? vagy fullbringeres... szal érted.

    Egyébként a helyettes shinigamit annyival le lehetett tudni eddig hogy a teste úgy funkcionál mint a rendesnek a gigai, csak cikibb ha azt pusztítják el.
  • Lelouch
    #2980
    Engem is zavar, főleg hogy szerintem Kubo se gondolta át, hogy is működik ez az egész a helyettes shinigamikkal. Ginjou is elég érdekes volt...
  • armageddon666
    #2979
    True. Mindegy, engem már az elején is zavart hogy keverik a fizikai világot a szellemvilággal...
  • Lelouch
    #2978
    Szerintem hülyeség. De ha mégis úgy lenne, ahogy írnád, akkor ott van Orihime...
  • armageddon666
    #2977
    Mert? A lelkét lehet, hogy mindenféle mágiával helyre rakják miután megcsócsálta valami randa hollow, de szerintem a fizikai világban nem igen van ilyen hatalmuk a shinigamiknak.
  • Lelouch
    #2976
    Ez nonszensz.
  • armageddon666
    #2975
    Mondjuk ha összetörik akkor ne haljon meg? :D
  • Lelouch
    #2974
    ...és tényleg a quincy-k lesznek az ellenségek... :)
  • Lelouch
    #2973
    Amúgy most látom, hogy az első kérdésre az eheti fejezet már választ is ad...
    spoiler kép
  • Lelouch
    #2972
    Ichigónak minek póttest, ha ott a sajátja? :) De tény, nem mutatták a testét, akárcsak a sorozat legelején, amikor Rukia átadta az erejét neki. Ez egyelőre egy elég nagy plot hole, vagy csak Kubo szúrta el. :)
    A hollow erőből meg csak annyi biztos hogy ott van a fullbring ereje, ami fúzionált a shinigami erejével.