3291
  • Lelouch
    #3051
    Hát nem tudom, vicc lenne, ha pl. Komamura, Iba, Omaeda, Matsumoto nem járna úgy, mint Kira vagy Sasakibe, látva a quincyket szerintem semmi esélyük sincs. Tény, még jópár erős karakter nem lett összepárosítva senkivel se, így beszállhatnak még a buliba, de akiket felsoroltam szerintem így is menthetetlenek már.
    Ichigo-t meg hagyjuk már, egyelőre még Opie is nehézségeket okoz számára... Mire kikecmereg Hueco Mundoból... :D Viszont mivel a bankai-t tőle nem lehet elvenni, így még lehet beleszólása bőven a dolgokba a későbbiekben.
  • CharrDen
    #3050
    De nem ők fognak sajna... de azért kíváncsi leszek, ki fogja most őket megmenteni Ichigo szerintem kevés lesz hozzá, egyedül nem elég ráadásul nem is elég erős.
  • Lelouch
    #3049
    Jól megszívták Byakuyáék... Amúgy ebben a 4 harcban azt se bánnám, ha a quincyk nyernének. :)
  • Lelouch
    #3048
    Most olvasom, hogy a legújabb databook szerint Szayel-lel kezdve felfelé az összes espada Vasto Lorde volt. Szayel ráadásul rendelkezett 2. formával is, akárcsak Ulquiorra... Ezt inkább nem véleményezem, de így legalább Grimmjow is fejlődhet még, ha Ulquiorra esete nem egyedi volt.
    Ja és arra is választ fogunk kapni, hogy mit talált Mayuri Szayel laborjában, nem lett elfelejtve szerencsére... :D
  • Lelouch
    #3047
    Na ebben akkor egyetértünk, szerintem is kb. az Ulquiorra elleni harc végén történtektől indult úgy igazán hanyatlásnak a manga.
  • armageddon666
    #3046
    Lehet igazad van, és ennyi a max amit ebből ki lehet már hozni...
    A csúcspont kb. Ulquiorra harca volt azóta mély zuhanás. Eddig legalább a karakterdizájn tetszett, de Ichigo új bankaija siralmas. A shikai formája mondjuk jobb lett.
  • Lelouch
    #3045
    Arról nem is beszélve, hogy mivel most az egész SS be van vonva a dologba, elengedhetetlen új, eddig nem ismert karakterek felbukkanása. Ezzel együtt is a jelenlegei helyzet jobban hasonlít egy háborúra, mint amit az arrancar arc mutatott.
  • Lelouch
    #3044
    Én az ilyeneken már rég túltettem magam, semmi értelme ezen rágódni. Az eddigi új karakterek shinigami oldalról meg nem sok sót fognak megenni, most is háromnak a bemutatkozó fejezet egyben az utolsó is volt. :) Majd ha bejön a 0. osztag, akkor erre visszatérhetünk. Egy biztos amúgy, az igazán erős karakterek tuti nem fognak kihasználatlanul maradni az utolsó arc-ban. A többi meg úgy fog járni, mint Kira. Vagy mint Chad, aki csak nézőnek ment el Hueco Mundo-ba...
  • armageddon666
    #3043
    hát ha összetettebb lenne a manga :P
    a központi történetszál, a lelkek vándorlása ezer sebből vérzik. és ezt teszik a középpontba. annyi karakter van kihasználatlanul, erre még 2-t bedobtak, jól láttam? vagy 3-t?
  • CharrDen
    #3042
    Annyira azért nem rossz :D
  • Lelouch
    #3041
    Valami összetettebb indokra számítottam. :D
  • armageddon666
    #3040
    Hát. Black Power Ranger helyett kaptunk egy rossz buzit.
  • Lelouch
    #3039
    Ne mondd már, hogy a fullringer arc-nál ez a mostani nem jobb. :D
  • armageddon666
    #3038
    a konstans színvonalban :D bár legalább nem romlott.
    már azt hittem javult a helyzet vagy valami, de sajna nem :(
  • Lelouch
    #3037
    Most éppen miért csalódtál? :D
  • armageddon666
    #3036
    Áh most bepótoltam a lemaradást, de csak csalódtam. Szóljatok ha Grimmjow visszatért.

    Azért jó hogy a Wunderreich főmuftija tisztára Zangetsu...
  • Lelouch
    #3035
    új fejezet
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem gyenge, a támadás első 7 percében 1000 shinigami már meg is halt :O
  • SophieAnne
    #3034
    Régen volt egy Bleach paródia a Tik vagytok parasztokra, talán az indavideon, de sehol nem találom. Nem tud valaki valamilyen linket vagy nem tudná valaki esetleg elküldeni? Megköszönném :)
  • Lelouch
    #3033
    Egyre visszataszítóbban néz ki.
    Lassan egyébként feltűnhetne már Grimmjow is. :) Ha már Uraharának ilyen sok időbe telik odaérni.
  • Drephis
    #3032
    mikor beszivta allont, akkor ilyen paintrajz szintűen nézett ki a pali :D
  • Lelouch
    #3031
    Azt hittem már nem olvassa senki, amennyire kihalt a topik. :D

    De ha már felhoztam a témát: Ezek a quincyk nagyon durvák. Pedig ez az Opie gondolom még nem is olyan nagy szám a Stern Ritterhez és a nagyfőnökhöz képest. De a quincy-erővel felruházott arrancarok se gyengék, érdekes harcok elé nézünk majd...
  • CharrDen
    #3030
    Dehogynem, minden héten :D
  • davidka003
    #3029
    Anime nélkül az életnek sincs értelme. :(
  • Lelouch
    #3028
    Már senki se olvassa a mangát? :D
  • Lelouch
    #3027
    Nocsak, nem hittem volna hogy újra fel fog tűnni Ayon/Allon. :)
  • Lelouch
    #3026
    Ja, elég gázul néz ki az egész átváltozás. Remélem Ichigo hamar lenyomja a tagot...
    Amúgy tippek, hogy ki a maradék 4 "különleges fegyver"?
  • Drephis
    #3025
    mostani fejezetben milyen cipője van már a faszinak :D
  • wander01
    #3024
    nemtom pontosan mikor kapcsolódtam be de valamikor a legelején, én onnantól fogva néztem hetente :( olyan 2005 körül talán, már nem emlékszem rá. Már hiányzik :( Naruto is csak ilyen fos van most, azt mikor fogják folytatni vajon?
  • xblades
    #3023
    kösz a választ
  • Lelouch
    #3022
    Pedig ha az anime végétől akarnád folytatni a cselekményt, akkor csak 8 fejezetet kellene behoznod... :D

    "két perc alatt vége volt a csatának"
    A mangában se volt hosszabb.

    "Viszont ami érdekelne az hogy Kubo találta azt ki hogy a Vizardok vissza térnek Soul Society-be mint kapitányok és hadnagyok?"

    Igen, Kubo találta ki. Hadnagy egyébként egyik vaizard se lett. Kapitánynak Shinji, Kensei és Rose lett beválasztva, a többi vaizard meg maradt Karakurában.
  • xblades
    #3021
    Nem és ilyen későn (történetben) már nem is fogom elkezdeni.
  • Lelouch
    #3020
    Nem olvasod a mangát?
  • xblades
    #3019
    Na most néztem meg az utolsó rész és azon kívül hogy mióta kitalálták hogy vége lesz látható a kapkodás a minél előbbi lezárásra szerintem mert most két perc alatt vége volt a csatának.

    Viszont ami érdekelne az hogy Kubo találta azt ki hogy a Vizardok vissza térnek Soul Society-be mint kapitányok és hadnagyok?
    Vagy a Tokyo TV-nél valamelyik okos?
  • Lelouch
    #3018
    Na, legalább Urahara is elment Hueco Mundo-ba. :)
  • Lelouch
    #3017
    Akik évek óta nézték, vagy a mangát is követik, majd biztos elfeledkeznek róla 1-2 év alatt... Ugyan már.
  • xblades
    #3016
    Nem is a folytatás a kérdés szerintem, inkább a "nézők" akik biztos hogy keresnek mást és nem biztos hogy visszatérnek, mert elfelejtkeznek róla.

    Persze ez így van mindennel, és nem azt mondom hogy filler részekkel kellet volna folytatni. Bár mint írtam egy-két egyrészest simán csinálhattak volna.
  • Lelouch
    #3015
    Ezt most úgy írod, mintha olyan ritka lenne, mikor évek múlva folytatnak egy animét.
  • xblades
    #3014
    No igen de ha tényleg évek múlva fogják folytatni már közel sem lesz meg ez a rajongó tábora.
    Én sem fogom azt nézni hogy jaj mikor lesz az újra kezdés, ha egyáltalán érdemlegesnek fogják találni a folytatásra, hisz van bőven miből választani.
    És akár újat is elkezdeni.
    Csak az igazi fanok fogják figyelni, de hónapokkal később kérdéses lesz az is, mivel még csak pletyka szinten sincs semmi hír.
  • NEOreg3
    #3013
  • Lelouch
    #3012
    486. fejezet:
    -Sasakibe ilyen nagy ász lett volna? Még jó, hogy nem láttunk az erejéből semmit... :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    -Ez a bankai lopás már túl overpowered... Remélem Mayuri vagy Urahara kitalál majd valamit ellene.
    -Kiváncsi vagyok hogy képzelik el HM felszabadítását, ostobaság lenne ha csak az Ichigo-Chad-Orihime hármas indulna útnak...