3291
  • Lelouch
    #2491
    Kiváncsi lennék rá, hogy te mit vártál. Bár szinte semmi lényeges nem történt benne, szerintem jó fejezet volt. Kellett már nagyon ez a váltás.
  • Lelouch
    #2490
    Erről jut eszembe, állítólag Kubo szerint a HM arc bukás volt. :D Pedig szerintem az még úgy ahogy jó is volt, inkább az FKT-arctól volt elég sok gáz momentum. :D
  • Lelouch
    #2489
    Vagyis a legújabb után még 1 biztosan várható.
  • armageddon666
    #2488
    De én már csak trollkodok itt mert az úgy szeretik <3 :)
  • armageddon666
    #2487
    Kövesd az anime cselekményvonalát, keres következetességet benne. Szólj ha megvan. Várok. NINCS? Na nyugi, nem benned a hiba!
    Arra célzok, hogy nem lehet megsaccolni sem meddig fog ez menni... Mivel nem megkötés, hogy következetes legyen, ezért bármi lehet benne. A lehetőségek száma divergál a végtelenbe. Szóval addig megy míg van rá igény. Ami valami furcsa módon lesz :DDD
  • Lelouch
    #2486
    Úgy tudom, még 2 arc tuti lesz.
  • berlinboy6329
    #2485
    Ehh,lol...Ez lesz az utolsó?V addig fog menni mig Kubo keze mozogni tud?
  • Lelouch
    #2484
    Már elkezdődött az új arc.
  • berlinboy6329
    #2483
    Nemv agyok nagy mangás,de hallottam h vége van ennek az arcnak..most akkor vége is lesz végleg,v új történet kezdődik?
  • Lelouch
    #2482
    A lehetőség szerintem is megvan még a folytatásnak, csak szerintem ezen a ponton már tényleg értelmesebb lenne befejezni egy időre.
  • 0Fritz0
    #2481
    Hát, nem túl darkos, de legalább van felírat. :)
  • armageddon666
    #2480
    félreértés ne essék: Nem a Bleach folytatásáért érvelek, hanem hogy van lehetőségük a folytatásra...
  • Lelouch
    #2479
    Oké, majd meglátjuk kinek lesz igaza. :D
  • armageddon666
    #2478
    meglep, hogy olyanokat hozol fel ellenérveknek, amik már úgyis megtörténtek...

    mármint felesleges filler
    meg ami tönkrevág, ha nem is mindent, de sokmindent, ami sokmindenkivel, nem is történt, hanem van.
  • Lelouch
    #2477
    A training arc totál értelmetlen lenne. A lényeges dolgok benne voltak a mangában, mást szerintem totál felesleges lenne mutatni. A másik ötlet is az lenne, mert tönkrevágna mindent, ami Ichigoval történt. De meglep, hogy pont te érvelsz az anime folytatása mellett. :)
  • armageddon666
    #2476
    Miért? Mert nem illeszkedik a timelineba? Zanpakutos illeszkedett? Nemhogy a timelineba nem illett, még amúgyis közesincs az egészhez volt :D

    Simán kiadnak egy fillert ahol megaüber formában szaladgál ichigo...

    Vagy training arc :DDDD Az a nem tudom mennyi idő amit "időn kívül" töltött :D
  • Lelouch
    #2475
    Vagyis értelmes hosszú filler eddig se volt, akkor most milyen lenne. XD
  • Lelouch
    #2474
    Szerintem a legjobb döntés az lenne, ha befejeznék most az animét, aztán 2-3 év múlva folytatnák... Ichigo miatt most értelmes fillert úgyse lehetne összehozni.
  • armageddon666
    #2473
    Adná az ég. Megfogyatkoznának rövid úton a Bleatardok conokon. De lehet, hogy akkor ismét eluralkodnak (a még mindig túl sokan levő, és ezáltal a diverzitást csökkentő) Narutardok.... hmmm... nagy dilemma... Bleachből általában jobbak a cosplayek... sőt, az összes Bleaches cosplay jobb -.- Sőt, könyökömön jön ki a sok, gyakorlatilag semmilyen, Naruto cosplay. Bleachnél legalább van egy nyamvadt fakard, és nem a bolti Akacukihacukában rohangálnak...

    Na de ez csak egy kis kitérő volt :D

    Igazából nem lehet ennek az animének már ártani :D Jöhet nyugodtan egy 100 részes közenincshozzá serious filler arc nyugodtan... sokan észre se vennék, meg szvsz eladásokon sem nagyon látszana meg... (vagy a nézettségen)
  • Lelouch
    #2472
    Vagy rengeteg fillert fog nyújtani, vagy semmit, mert benne van a pakliban hogy befejezik az animét az arc után.
  • davidka003
    #2471
    Utolsó rész egész EPIC volt. :D
    Kíváncsi leszek mit tud még nyújtani az anime ha majd legyőzik Aizent. :)
    Mangát nem olvasok.
  • Lelouch
    #2470
    A legutóbbi részben volt a Yamamoto vs. Wonderweiss.
  • technext
    #2469
    ebben igazad van, inkább az animéhez kellett volna néznem a dolgokat :/
    csak azt nem követem nyomon >.< az epicebb harcokat nézem csak, jelenleg nemtudom hogy hol tart pl :D
  • armageddon666
    #2468
    És aki csak az animét nézi?
    Nem fogja tudni WTF az a maszkos csóka...

    meg azért egy Bleach logó jó lenne rá. Esetleg lehet darkosítani azt.

  • technext
    #2467
    Üdv emberek, most néztem meg a legújabb mangát és a topicot. Elég régiesnek találtam a bannert ezért nagy unalmamban megpróbálkoztam egy újabbal.
    Ő lenne az:

  • NEOreg3
    #2466
    elég gyenge volt ez a mostani manga, gyenge filler felvezető szaga volt

    tudtam, hogy nem lehet azonnal epikus csatákra számítani, de ez akkor sem tetszett :(
  • Lelouch
    #2465
    17 hónap.
  • Kövesdi A
    #2464
    Menyi az idő ugrás ,bocs rossz az angolom
  • Lelouch
    #2463
    Elég elbaltázott húzás lett volna. Természetesen nem.
  • mosoporr
    #2462
    mennyit? csak nem 20ezret :)
  • CharrDen
    #2461
    köszi
  • Lelouch
    #2460
    pl. itt
  • CharrDen
    #2459
    Ezt hol nézed?
  • Lelouch
    #2458
    Kaptunk egy kis időugrást a mangában.
  • XenHai
    #2457
    nem rossz.
  • Lelouch
    #2456
    Bleach Movie 4. előzetes
  • LeventeV
    #2455
    100%ig egyetertek mindegyik ponttal.
  • Lelouch
    #2454
    Ichigo esete ebben is nagyon rendhagyó, de szerintem teljes állású shinigami lenne.
  • Kövesdi A
    #2453
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát igen , tényleg hülyeség egy halhatatlant 20,000-vagy 30000 évre be börtönözni , akkor már inkább életfogytiglanra

    Ha már 20.000 év , mi lesz addigra a dolga a shimigamiknak , emberek vagy ki hallnak (akkor meg nem lesz több hollow se ) vagy tovább állnak a földről
    Az az idő bőven elég ere !
    Amúgy mi lenne ichigoval , ha mint ember meg halna ?
    Normális halott lenne soul... vagy lehetne shimigami is ?
  • Lelouch
    #2452
    Még nem is értékeltem a legutóbbi fejezetet. :D Azt hittem legalább a lezárás tisztességes lesz, de megint csalódnom kellett...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    -20 ezer évre bezárni egy halhatatlant? Miután letölti a büntetést, megint garázdálkodhat Aizen vagy mi?
    -Yamamoto cirkusza is nevetséges és egyben felesleges is volt...
    -Hitsugaya persze most se maradhatott ki, majd tuti kap pár táp képességet a továbbiakban. :S A baj csak az, hogy a kutyát nem érdekli. Ellenben hogy mi történt mondjuk a Nel, Grimmjaw, Kensei hármassal arról nincs semmi...
    -A fejezet csúcspontja meg a drámaian beállított búcsú volt. Mire való egy gigai?

    Az egyetlen érdekes dolog, hogy Mayuri HM-be ment kutatni. Állítólag az anno még Szayel laborjában talált dolgoknak szerepe lesz a kövekező arc-ban.